İŞKUR Girişimcilik Eğitim Programı

İstanbul Bağcılar İşletmecilere Girişimcilik Eğitim Programı

İŞKUR tarafından düzenlenen, Girişimcilik Eğitim Programları İşletmecilik Kursu İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde kısa bir süre içerisinde açılacaktır. İŞKUR’un ‘İşinizin Patronu Olmak İster misiniz?’ sloganı ile sürdürdüğü Girişimcilik Eğitim Programına katılım gerekli şartları sağlıyorsanız sizler de hemen şimdi, zaman kaybetmeden programa kaydınızı yaptırabilirsiniz. Önceliğinde İŞKUR tarafından düzenlenen tüm kurslara katılım için temel şart olan İŞKUR’a kayıtlı olma şartını yerine getirdiğinizden emin olmalısınız. Çünkü kendi işlerini kurmalarına ve gelişmelerine yardımcı olmak amacı ile başlattığı tüm kurslarda katılımcıların İŞKUR kayıtlı olmaları beklenmektedir.

İşletmeci Eğitim Programı KOSGEB için Önemli Bir Adım

İŞKUR tarafından sürdürülen Girişimcilik Eğitim Programları, KOSGEB desteği almak isteyenler için oldukça önemlidir. Çünkü bu eğitimleri tamamlayanlara Katılım Belgesi verilmektedir. Bu Katılım Belgesi ise KOSGEB’in ‘Yeni Girişimci Desteği’ başvurunuzda önünüzü açacak olan bir anahtar olarak karşınıza çıkacaktır. Aksi halde KOSGEB’e başvuru yapamayacaksınız.

İşletmeci Girişimci Eğitim Programı Bilgileri

İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesindeki 590980 numaralı kurs alanında başlatılacak olan İşletmeci Girişimci Eğitim Programı 02.10.2017 tarihinde başlayıp, 06.10.2017 tarihinde son bulacaktır. Evet, yanlış okumadınız. Bu program toplamda sadece 5 gün ve saat bazında ise 32 saat sürecek. Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma olmak üzere sadece tek bir hafta içerisinde ve 5 günlük süreçte eğitim tamamlanmış olacaktır.

Son başvuru tarihi ise eğitimin başlayacağı gün olan 02.10.2017 olarak belirlenmiştir. KOSGEB desteği almak gibi bir niyetiniz var ise ve işletmecilik ile ilgili çalışmaları sürdürüyorsanız bu önemli eğitimi almanızı ve son başvuru tarihini kaçırmadan hemen başvuruda bulunmanızı tavsiye ediyoruz.

İŞKUR İşletmeci Eğitim Programına Katılım Şartları Nelerdir?

İŞKUR resmi sayfası üzerinde tüm eğitim ve kurslara katılım için belirlenmiş olan genel şartların dışında sadece bu kursa özel olarak belirlenmiş şartlar şu şekildedir.

  • Alt yaş sınırı 19, üst yaş sınırı ise 70’dir.
  • Hem erkekler hem de bayanlar bu eğitim programından yararlanabilmektedir.
  • Öğrenim durumu ise ilköğretim mezunlarından yüksek lisans mezunları arasındaki herkesi kapsamaktadır.

Yukarıdaki şartları ve ayrıca İŞKUR’un genel eğitim ve kurs katılım şartlarını karşılamanız durumunda sizler de İşletmeci Girişimci Eğitim Programı’na başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra mülakat tarihi, yeri ve adresi ile ilgili bilgilendirmeler; sizlerin bırakmış olduğunuz iletişim yolları (sMS ve/veya e-posta) ile sizlere yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ