Evde Mandal Montajı İşi – 2021 İçin Bol Kazançlı Evde Ek İş!

18.06.2021
40.169
Evde Mandal Montajı İşi – 2021 İçin Bol Kazançlı Evde Ek İş!

Evde bol bol boş vaktiniz mi var? Ek gelire mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Peki, size evde mandal montajı işi ile para kazanabileceğinizi söylesem… Evet, yanlış duymadınız! Mandal montaj ek işi sayesinde aylık düzenli ek gelir elde eden insanlar var. Bu iş için bilmeniz gereken her şeyi size detaylarıyla anlatacağım. Merak etmeyin.

Geçici iş arayanlar, ekstra paraya ihtiyaç duyanlar için evde ek iş fırsatları büyük yarar sağlıyor. Size bu yazıda bunlardan birisi olan mandal montaj işini anlatacağım. Bu ek işi belki ilk defa duyuyor olabilirsiniz ancak oldukça tercih edilen ve kazançlı bir iş. Oturduğunuz yerden para kazanabilir ve düzenli olarak gelir elde edebilirsiniz. Boş vaktini nakde çevirmek isteyenler için harika bir fırsat!

Bu işe adım atarken ne yapmanız gerektiği iyice anlattım. Ayrıca mandal montaj işi veren firmalara da nasıl ulaşacağınızı sizlere öğreteceğim. Bahsedeceğim noktalara dikkat ederek, siz de evde mandal montajı işi yapabileceksiniz. Öyleyse vakit kaybetmeden yazıyı okumaya devam edin!

Tüm evde ek iş fırsatları için yazı kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Evde Mandal Montaj İşi Nasıl Yapılır?

Evde mandal montajı işi nasıl yapılır

mandal montajı işi

Bu ek işe başlayabilmek için nasıl yapılır bilmek gerekiyor. Öncelikle bu iş için bir firmayla anlaşmanız gerektiğini söylemeliyim. Yazının devamında bu firmalar neler ve firmalara nasıl ulaşırsınız anlatacağım. Anlaştığınız firmalar sizlere kilo bazında mandallar için malzemeleri verecektir. Kargo yoluyla ya da alakalı yerlere giderek bu malzemeleri alabileceksiniz.

Firmanın sizi yönlendirdiği şekilde, mandalları düzgünce monte edip paketlemeniz lazım. Her mandal paketi için belli sayıda mandal gerekiyor. Bu yüzden tüm malzemeler size sayılı olarak  veriliyor. Verilen malzemeleri kaybetmemeli ve boşa harcamamalısınız. Düzgün şekilde montajını gerçekleştirdiğiniz mandalları sayılarına göre paketleyerek işlemi tamamlıyorsunuz.

Daha önce herhangi bir deneyiminiz yoksa eğer endişelenmeyin. Bu ek iş için herhangi bir ustalık gerekmiyor. Zaman içerisinde herkes evde mandal montajı işi yapabilir. Dilerseniz bu işi tek başınıza da yapabilirsiniz veya diğer aile fertlerinden yardım alarak. Hatta size düzenli iş veren bir firmayı bulduğunuz taktirde komşularınızla dahi küçük ekipler kurabilirsiniz. Ne kadar çok iş alırsanız o kadar iyi.

Firma size kadar sayıda mandal işi verdiyse o kadarını, verilen tarihe göre bitiyorsunuz. Mandalların montajlanma işini vaktinde bitirmelisiniz. Ardından zmanında firmaya tekrar teslim edebilmelisiniz. Böylelikle hizmetinizden memnun kalan firmalar, sizinle tekrar çalışmak isteyebilirler. Bu yüzden titiz olmanız önemli. Genellikle ürünleri teslim ederken, ücretiniz firma tarafından size verilir.

Evde ek iş için daha fazla fikir edinmek ister misiniz? Evde maske dikimi işi yazısına da mutlaka göz atmanızı tavsiye edeceğim. Bu evde ek iş sayesinde aylık 3.000 TL düzenli gelir elde etme şansınız var.

Mandal Montaj İşi İle Aylık 3.000 TL Kazanç Fırsatı

evde mandal montajı kazancı

evde mandal montajı kazancı

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki evde mandal montajı işi yapanların sayısı çok fazla arttı. Hem kazançlı hem de avantajlı bir iş olduğu için rekabette artıyor. Bu yüzden iş ilanları takibini sürekli yapmanız gerekiyor. Mandal montaj içinden alacağınız para genelde kilo üzerinden değerlendiriliyor.

Örneğin 5 kilo mandal işi tamamladıysanız ortalama 100 TL gibi bir ücret alıyorsunuz. Her gün 5 kilo mandal paketlemesi yapabilirseniz ayda ortalama olarak bu işten 3.000 TL kazanmanız gayet mümkün. Elbette bu ücretler sizin ne kadar iş yaptığınıza göre değişecek. Sabırlı ve azimli olursanız çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Daha farklı bir evde ek fikri ister misiniz? Hem de oldukça karlı ve bir o kadar da karlı bir iş. Maket bıçağı montaj işiyle düzenli ek gelir elde edebilirsiniz. Detaylar yazıda bulunuyor.

İşin en avantajlı kısımları, evden çıkmanıza gerek kalmaması ve herhangi bir maliyet ödememeniz. Firma size bütün gerekli malzemeleri sağladığı için almanız gereken hiçbir şey yoktur. Sıfır maliyetle evinizde oturduğunuz yerden iş yapıp para kazanabileceksiniz.

Ek iş olarak bu işi yapacağınız için ne sıklıkla iş alacağınızı kendiniz belirlersiniz. Örneğin bir öğrenciyseniz de boş zamanlarınızda mandal montaj işi yapabilirsiniz. Bol avantajlı bir ek iş diyebilirim.

Evde Mandal Montaj İşi Veren Firmalar

mandal montajı işi veren firmalar

evde mandal montajı veren firmalar

Evde mandal işi veren firmalara Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz. İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Giresun, Mardin, İzmir gibi şehirlerdeki çeşitli firmalarla anlaşabilirsiniz. Ev hanımları, öğrenciler ve boş vakte sahip olan herkes evde ek iş yaparak para kazanabilir.

  1. Tuhafiyeciler
  2. Bir milyoncular
  3. Ev gereçleri satışı yapan dükkanlar
  4. Ev outlet mağazaları

Bu saydıklarım mandal montaj işi verebilecek yerlerdir. Ayrıca evde ek iş için İŞKUR’

a başvurabilirsiniz. Bunun için size İŞKUR evde iş ilanları detaylarını paylaşan yazıyı okumanızı tavsiye edeceğim. Bu sayede evde ek iş ilanları için İŞKUR ile çalışabilirsiniz.

Google haritaları kullanarak ev gereçleri satan outlet mağazalarına ulaşabilirsiniz. Çeşitli ev gereçleri üreten fabrikalarla görüşebilirsiniz. Google haritalarda şehir ayarı yaparak gerçekleştirdiğiniz aramalarda, firmaların adres ve iletişim bilgilerine erişebileceksiniz. Buralarla direkt giderek de görüşebilirsiniz, telefon aracılığıyla da. Evde mandal montajı işi için aradığınızı belirtin. Her firma montaj işi verecek diye bir durum yok. O yüzden sabırlı olup, birçok yerle görüşmeniz gerekebilir.

evde mandal montaj işi

Dikkat! Evde mandal montajı işi için rağbet çok arttı demiştim. Burada dikkat etmeniz gerekenler var. Fırsattan istifade bazı dolandırıcılar mandal montaj işi veriyorum diyerek sizden kaparo talep edebiliyorlar. Şunu belirtmekte fayda var…

Hiçbir firma sizden işiniz için kaparo talep edemez. Ayrıca detaylı kimlik ve banka bilgilerinizi de isteyemez. Bu tür dolandırıcılıklara dikkat etmelisiniz. Detaylı bilgilerinizi paylaşmamalısınız.

Eğer evlere mandal montaj işi veren firmalardansanız aşağıya iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Böylelikle işe başvurmak isteyen firmalar veya kişiler sizlerle iletişime geçebilir. Aklınıza takılan soruları da bizimle paylaşabilirsiniz.

Siz de ben sabırla çalışabilirim diyorsanız hemen evde mandal montajı işi için kolları sıvayın ve firmalarla görüşün!

YORUMLAR

  1. Nazlı sen dedi ki:

    Slm
    Sakarya’da oturuyorum ben de paketleme işi diyorum eğer bana dönseniz sevinirim ihtiyacım var mandal paketleme olur toka paketleme sabun paketleme evde ek iş yapmak istiyorum eğer bana diyorsanız sevinirim ihtiyacı var işe

1 11 12 13