2023 Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar – BAŞVURUN!

07.03.2023
51.450
2023 Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar – BAŞVURUN!

Evlere çorap paketleme işi veren firmalar sayesinde aylık gelirinizi asgari ücretin çok üstüne çıkarabilirsiniz. Binlerce kişi artık yalnızda evinden çalışarak para kazanıyor. Sizler de ister ev hanımı, öğrenci, emekli ya da engelli bir vatandaş olun; evden çorap paketleme işi yapabilirsiniz.

İstanbul, Bursa, Denizli, İzmir, Adana, Ankara, Kütahya, Çorlu, İzmit, Antalya, Düzce, Trabzon, Erzurum… Türkiye’nin neresinde olursanız olun 81 ilde bu işi yapmak mümkün. Evden ek iş imkanı arayanlara can suyu olan evde çorap paketleme işinin talep edeni çok.

Peki siz evden çorap paketleme işini nasıl yapabilirsiniz, evde çorap paketleme işi telefon numarası nasıl öğrenilir? Hepsini anlatacağım. Hadi başlayalım 🙂

evlere çorap paketleme işi veren firmalar

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır
Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Evden ek iş seçenekleri arasında en kolay yapılan iş fikirlerinden biri de, çorap paketleme işidir. Oturduğunuz kanepede, yerdeki minderde, balkonda, bahçede… Evin her yerinde bu işi yapabilmeniz mümkün. Peki ama çorap paketleme işi yapmak istiyorum, nasıl yapılacağını bilmiyorum diyenler! Gelin evde çorap paketleme işinin tüm aşamalarına teker teker göz atalım.

 1. Evde çorap paketleme işi veren firmalar, çorapları evinize gönderir.
 2. Gönderilen çorapları genellikle siz kategorilere ayırırsınız. Örneğin erkek çorapları, bebek çorapları, babet çoraplar gibi…
 3. Çorapların paketleri de çuvalların içerisinde evinize gelir. Hangi çorabı hangi pakete koyacağınız önceden söylenir.
 4. Çorap paketlerini de, çoraplar gibi kategorilere ayırmalısınız. İşiniz kolaylaşacaktır.
 5. Sonrasında evde çorap paketleme işine geçebilirsiniz.
 6. Her kategorinin paketleme işi tamamlandığında karton kutuları yerleşimini yaparsınız. Kutuların üzerine de, içerisinde hangi çoraplarını olduğunu belirten bir yazı yazarsınız.
 7. Kutuların tamamı dolduğunda firmaya haber verirsiniz ve gelip evinizden teslim alırlar.

İşte evde çorap paketleme işi yapmak bu kadar kolay! Üstelik paketleme işlerinde ihtiyacınız olan tüm malzemeler de evlere çorap paketleme işi veren firmalar tarafından karşılanıyor. Örneğin, babet çorap paketlerken mukavva kağıda ihtiyacınız var. Çünkü babet çorapların sabit görünmesi lazım. Bu nedenle evlere çorap paketleme işi veren firmalar , babet çoraplar için ayrı mukavva da gönderirler.

İŞ FIRSATI: Sanata eli yatkın olanlar! Evde seramik üretimi yaparak para kazanmak tam size göre olabilir! Kazancı bol bu ek iş fırsatını kaçırmamak için yazıya gelin..

Evde Çorap Paketleme İşi Yapmanın Şartları

Evde Çorap Paketleme İşi Yapmanın Şartları
konya evde çorap paketleme işi

Evde çorap paketleme işi veren firmalar , çalışanların belirli koşullara sahip olmasını bekliyor. Evden iş yapmanın da belirli zorlukları var. Bunlarla karşılaşmamak için firmalar bu şartları arıyor. Ama şartlar gözünüzü korkutmasın, yerine getiremeyeceğiniz bir şey yok. Peki ya nedir bu evde çorap paketleme işi yapmanın şartları?

 1. Evlere çorap paketleme işi veren firmalar , 18 yaşını doldurmuş olmanızı istiyor. Bu nedenle reşit olmanız çalışma şartlarının başında geliyor.
 2. Evinizde çalışacak bir alanınız olmalı. Boş bir odanız ya da büyük bir masanız olabilir.
 3. Eliniz maharetli olmalı. Çorapları özenli bir şekilde paketliyor olmalısınız.
 4. Bu işte hız çok önemli. Günlük yüzlerce paketleme işi yapmalısınız.
 5. Dikkatli bir insan olmalısınız. Çorapları paketlerken yırtmamalı, onlara zarar vermemelisiniz.
 6. Sorumluluk sahibi olmalısınız. Teslim aldığınız siparişleri zamanında yetiştirmelisiniz.

TÜYO: Eğer siparişleri zamanından önce bitirirseniz, ekstra ücret dahi alabilirsiniz.

İşte evde çorap paketleme işi başvurusu yaparken, firmaların en çok dikkat ettiği noktalar bunlar. Yukarıdaki şartları sağlıyorsanız işiniz hazır demek mümkün. Siz yine de iş başvurusu esnasında kendinizden emin olduğunuz kadar bu işe ihtiyacınız olduğunu da belirtin yeterli olur.

Evde Çorap Paketleme İşi KAZANCI

evde çorap paketleme işi kazancı
evde çorap paketleme işi kazancı

Evde ek iş çorap paketleme işinin kazancını çok merak ettiğinizi biliyorum. Binlerce insanın bu işi yapmasının en büyük nedeni kazancıdır. Evde çorap paketleme işi sayesinde asgari ücretin çok üstünde para kazanabiliyorsunuz.

Ancak kazanç konusunun çok değişken olduğunu söylemem gerek. Hangi firmalarla çalıştığınız, kaç paketleme tamamladığınız gibi konular kazancınızı etkileyecektir.

Sizlere çorap paketleme işi yaparak elde edeceğiniz aylık ortalama olarak hesapladık… Aylık kazancınızın detaylarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz…

Paketleme SayısıGünlük KazançHaftalık Kazanç (6 gün) Aylık Kazanç (26 gün)
100300 TL1.800 TL7.200 TL
150450 TL2.700 TL10.800 TL
200600 TL3.600 TL14.400 TL

Aynı bu iş gibi geliri yüksek başka seçenekler arıyorsanız, evde sabun paketleme işi de tam size göre olacaktır. Zaten paketleme işlerinin gelinden asgari ücretin üstünde para kazanırsınız.

Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar
Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Gelelim esas konumuza; evlere çorap paketleme işi veren firmalar nerededir, onlara nasıl ulaşırız? Evlere çorap paketleme işi veren firmalar, hiç tahmin etmediğiniz kadar yakınınızda olabilir. Özellikle büyükşehirlerde ve tekstil fabrikalarının yoğun olduğu illerde evlere çorap paketleme işi veren firmaların sayısı oldukça yüksektir. Hepinizin bildiği, alışveriş yaptığı tanıdık markaların fabrikaları da evlere çorap paketleme işi göndermektedir.

Son zamanlarda sağlık koşulları nedeniyle birçok fabrika yarı zamanlı işçi çalıştırıyor. Bu nedenle de bazı işler yetişmekte zorlanıyor. Fabrikalar çözümü ek eleman çalıştırmakta bulunuyor. Bu noktada da evde ek iş fikrini devreye sokuyorlar. Şimdi sizlerle 81 ilde evlere çorap paketleme işi veren firmaları tanıştıracağım.

Samsun, Manisa, Hatay, Denizli, Sivas, Sinop, Adıyaman, Yalova… Hangi şehirde yaşadığınızın hiçbir önemi yok! Türkiye’nin 81 ilinde evlere çorap paketleme işi veren firmalar bulunuyor.

Çorap paketleme işini tekstil firmalarından alacaksınız.

Evlere çorap paketleme işi veren firmaların tamamı tekstil firmalarıdır. İşe başlamadan önce tüm odağınız doğru tekstil firmasını bulmak olacak. Bu noktada, oturduğunuz bölgeye yakın tekstil firmasını bulmak için,

 • Kullandığınız arama motoruna bölgenizin ya da şehrinizin adını yazın. Örneğin, “İzmir tekstil firmaları” yazarak aratabilirsiniz.
 • Daha sonra karşınıza uzunca İzmir’deki tekstil firmalarının listesi çıkacak. İşte evlere çorap paketleme işi veren firmalar bunlar!

Gördünüz mü, evlere çorap paketleme işi veren firmalara ulaşmak ne kadar da kolay! E bu işi yapmamak, nakit paraya sırt çevirmek gibi bir şey artık… Her şey böylesine kolay ve hazırken hemen bu işe başlayın derim.

İlgili İçerik: Eli maharetli hanımlar! Yaprak sarması yapıp satmak size çok kazandıracak! Detaylar için yazıya gidin..

İŞKUR Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

İŞKUR Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar
çorap paketleme iş ilanları

Evlere çorap paketleme işi veren firmaların birçoğu da İŞKUR’a ilan veriyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden evde çorap paketleme işine sahip olabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken,

 • İŞKUR Açık İş İlanı sayfasına gidin.
 • Şehir kısmına yaşadığınız şehri yazın. Örneğin, “Ankara” yazın.
 • Meslek kutusuna ise “Paketleme İşçisi” yazın.

Böylelikle karşınıza İŞKUR üzerinden çorap paketleme işi veren firmaların listesi çıkacaktır. Bu yöntemle de size evden iş fırsatı sağlayacak olan firmaları bulabilirsiniz. Evet, evde çorap paketleme işini hangi firmalar veriyor diyenler cevaplarını aldı sanırım. Hadi bir sonraki başlığa ilerleyelim.

Evde Çorap Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Çorap Paketleme İşi Telefon Numarası
penti evde çorap paketleme

En iyi evde iş fikirlerinden biri olan çorap paketleme işinin veren firmaların iletişim adreslerini çok merak ettiğinizi biliyorum. Sizlere evde çorap paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını nasıl bulacağınızı adım adım anlatacağım…

 • İnternetin arama bölmesine yaşadığınız şehri ve firmanın sektörünü yazın. Örneğin, “Eskişehir tekstil firmaları” gibi.
 • Karşınıza yüzlerce firmanın ismi çıkacak. Bu firmaların tamamını görebilmek için aşağıda gördüğünüz seçeneğe tıklayın.
Evde çorap paketleme işi veren firmalar
Evde çorap paketleme işi veren firmalar
 • Artık şehrinizdeki tüm tekstil firmalarını görebilirsiniz.
 • Firma bilgilerinin hepsinin yanında telefon numaraları yazmaktadır.
 • Bu yöntemle evlere çorap paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

NOT: Aynı yukarıda göründüğü gibi alan kodu olan numaraları aramayı tercih etmelisiniz. Örneğin,

 • İstanbul için, 0212
 • Ankara için, 0312
 • Bursa için, 0224
 • İzmir için, 0232

alan kodu ile başlayan numaraları aramalısınız. 0850 ile başlayan numaraları aramamanızı tavsiye ederim. Çünkü bu numaralar sizi dakikalarca bekletip belki de firmayla hiç görüştürmeden telefonu kapatacaklardır. Bu nedenle alan kodlu telefon numaralarını aramanızda fayda var.

Evde çorap paketleme işi veren firmaları sizler için yazdık. Bu konu ile ilgili merak ettiğiniz diğer tüm soruları YORUMLAR kısmından bize iletebilirsiniz 🙂

DİKKAT EDİN!

Son zamanlarda dolandırıcılık faaliyetleri artmıştır. ”Evde Ek İş” web sitesi adına sizi arayarak para ve kapora karşılığında iş bulma vaadinde bulunan kişilere inanmayınız! Web sitemizin iş ilanı yayımlama ve iş bulma gibi hizmetleri bulunmamaktadır.

YORUMLAR

 1. Kübra dedi ki:

  Evde baketleme ısı yapmak ıstıyorum ankara cebecı

1 19 20 21