İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu – 2022 GÜNCEL BAŞVURU LİNKİ

28.09.2022
18.766
İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu – 2022 GÜNCEL BAŞVURU LİNKİ

İŞKUR evde ek iş başvuru formu konusuyla ilgili en güncel ve çarpıcı bilgileri bu yazıda sizlerle paylaştım. Aslında bu yazım, tam anlamıyla oturduğu yerden ek gelir elde etmek isteyenleri ilgilendiriyor. İŞKUR evde paketleme işi gibi birçok seçenek söz konusu…

En başta, ev hanımlarına sesleniyorum! İŞKUR evde ek iş fırsatı için nasıl başvuru yapacağınızı görseller eşliğinde anlatıyorum. İstanbul’da mı yaşıyorsunuz? O zaman İŞKUR evlere ek iş başvuru formu sizi ilgilendiriyor. Çorum’da mı yaşıyorsunuz? O zaman İŞKUR evde ek iş başvuru formu ve evde paketleme işi başvuru formu 2022 yılı için sizi de ilgilendiriyor. Şehir fark etmeksizin; Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, Sivas, Adana, Bursa, Ankara, Antalya…

Yani kısacası, Türkiye’nin 81 ili ve ilçesinde yaşayan ve evde çalışma modeli ile para kazanmak isteyen her vatandaş, İŞKUR evde ek iş imkanlarından yararlanabilir. Peki, İŞKUR ile evden çalışmak için neler gerekiyor? Bu işte, günde kaç saat çalışılır? İŞKUR evde iş başvuru formu linki nedir, nasıl bulunur, nasıl doldurulur? Hazırsanız, başlıyorum!

İŞKUR Evde Ek İş İmkanı

Evde paketleme işi başvuru formu
Evde paketleme işi başvuru formu

İŞKUR evde ek iş başvuru formu ile ilgili her şeyi anlatacağım. Ancak öncesinde bir konuya açıklama getirmek istiyorum. İŞKUR evde iş imkanları denildiği zaman, bazı vatandaşların aklına Türkiye İş Kurumu binaları bünyesindeki işlerin geldiğini fark ettim. O yüzden bu alt başlığı buraya ekleyerek sizi şu konuda aydınlatmak istiyorum:

İŞKUR evde ek iş imkanı denildiğinde aklınıza gelecek olan işler; yine evde ek iş ve evde paketleme işleri olmalıdır. Yani örnek vermem gerekirse; evde sabun paketleme, iplik temizleme, maket bıçağı montajı, kürdan paketleme vb. tüm işlerden bahsediyorum sizlere.

Peki, o zaman ben bu başlığa niçin İŞKUR yazdım diye merak edeceksiniz. Cevap veriyorum, çünkü evde ek iş olarak yapabileceğiniz tüm bu işleri veren firmalar, İŞKUR aracılığıyla sizleri buluyor. Yani, siz İŞKUR ile evden çalışmak istediğiniz bilgisini paylaşıyorsunuz. Türkiye İş Kurumu da bu konuda size yardımcı oluyor.

O nedenle bu işlere, İŞKUR binasında yapılan masa başı işlerin evlerde yapıldığını düşünerek başvuruda bulunmayın!

İlgili içerik: İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar 

İŞKUR Üzerinden Başvurabileceğiniz Ek İşler

işkur evde paketleme işi
İşkur evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur

Fark ettim ki bu konuyu da, en az İŞKUR evde ek iş başvuru formu nasıl doldurulur? sorusu kadar internette aratmışsınız!  O zaman size birazcık fikir vereyim. Türkiye İş Kurumu ile evde iş yaparak para kazanmak için yapabileceğiniz tüm işleri, İŞKUR evde  iş imkanı başlıklı yazımda zaten listeledim. Bu başlığımı da ayrıca okuyarak, evde neler yaparak ek gelir kazanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Yine de, biraz bilgi vermem gerekirse; bu işleri fason firmalar, tekstil atölyeleri, ambalaj ve plastik fabrikaları, düğün ve kına eşyaları satan yerler, organizasyon şirketleri aracılığıyla da yapabilirsiniz. Yani, İŞKUR, bu yerlerden size iş bulabilir. İşte örnek birkaç iş!

Listeyi olabildiğine uzatmak mümkün. Özellikle İŞKUR paketleme işi son zamanlarda çok popüler diyebilirim.  Her geçen gün evlere iş veren firmalar artıyor. Bİrçok sektörden firma, evlere İŞKUR üzerinden iş verebiliyor. İŞKUR evde ek iş başvuru formu doldurarak siz de birbirinden farklı fırsatları değerlendirebilirsiniz. Boş vaktiniz varsa evde paketleme işi başvuru formu için birden fazla işi değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca ilgili bir içerik daha! İŞKUR Evde Paketleme

İŞKUR Evde Ek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR Evde Ek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
İşkur evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur

Eveet, en çok merak ettiğiniz konuyu nihayet açıklamaya başlayabilirim. İlk olarak şunu sizlere söylemem gerekiyor. İŞKUR evde ek iş başvuru formu diye bir şey yok. İŞKUR evde paketleme başvuru formu diye de bir form yok. Ancak endişelenmeyin, bu İŞKUR evde ek iş imkanından yararlanmayacağınız anlamına gelmiyor. Aşağıda size İŞKUR evde iş başvurusu nasıl yapılır, 2 farklı yol üzerinden anlattım. Buyurunuz!

1- İnternet Sitesi Üzerinden

İŞKUR evde ek iş başvuru formu
işkur e şube

İŞKUR, sizler gibi güvenilir firmalar ile evde ek iş yapmak isteyen kişiler için bir başvuru sistemi hazırlamıştır. Bu sisteme İŞKUR E-şube adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ya da bu link yerine dilerseniz E- devlet hesap bilgileriniz ve şifrenizle de İŞKUR giriş yapabilirsiniz. Peki, sonrasında ne yapacaksınız?

İlk olarak bu sistem üzerinden güncel bir profil hesabı oluşturarak kayıt yaptırmanız gerekiyor.  İŞKUR evde ek iş başvuru formu için yaşadığınız şehri ve aradığınız işi, önünüzdeki butonlardan seçebilirsiniz.

İşte, tam bu noktada karşınıza İŞKUR üzerinden başvuru yapabileceğiniz paketleme ve evde ek iş ilanlarını görebilirsiniz. Bu ilanları, sırasıyla inceleyerek başvuruda bulunabilir ve hızlı bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Aşağıda vereceğim görseller ile bu maddeyi daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum.

işkur başvuru formu
E-şube üzerinden İŞKUR evde ek iş başvuru formu

Hemen bir aşağıda verdiğim örnek görsel ile de İŞKUR evde ek iş başvuru formu kısmına ulaşabilirsiniz. Bu görsel, E-devlet sistemi üzerinden gösterilmiştir.

e-devlet üzerinden işkur başvuru yapma
İŞKUR evde ek iş başvuru formu E-devlet üzerinden

2- İŞKUR Binasına Giderek

işkur evde paketleme
İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu

Aslında bu seçenek, İŞKUR evde ek iş başvuru formu konusunda işinizi daha da sağlama alacak bir yoldur. Burada tek yapmanız gereken, yaşadığınız bölgeye en yakın bir Türkiye İş Kurumu binasına gitmek olacaktır. Buraya giderek, meslek danışmanları ile görüşebilir ve size uygun bir evde iş ilanı olup olmadığını direkt olarak öğrenebilirsiniz.

Mesela, bir örnek vererek açıklamak istiyorum.

ÖRNEK: Antalya’da yaşıyorsunuz. Semtinizde veya bulunduğunuz ilçedeki bir İŞKUR binasına gidin. Bir meslek danışmanı bulun. Ona, evde paketleme işi yapmak istediğinizi söyleyin. Bu kişi, sizin ad- soy ad ve iletişim bilgilerinizi İŞKUR güvencesi ile kayıt altına alacaktır. Ardından size uygun bir iş var mı, yok mu diye küçük bir sistem taraması yapar.

Eğer, meslek danışmanını elinde size uygun bir ek iş seçeneği varsa, bu işi direkt olarak size yönlendirir. Böylelikle siz de hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bunun dışında, o esnada size uygun bir İŞKUR evde ek iş imkanı bulunmuyorsa; evinize giderek bu kişilerden haber bekleyebilirsiniz. Merak etmeyin, İŞKUR sürekli olarak ilgili firmalar ile olan iş ilanlarını güncelleyen bir kurumdur. Ve en yakın süre içerisinde size uygun bir iş bularak, telefon veya mail adresiniz üzerinden size ulaşırlar. Tabi İŞKUR iş ilanları için sizin de düzenli olarak ilanları takip etmeniz önemli bir konu.

İŞKUR haricinde güvenilir evde ek iş için LC Waikiki evlere iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Örneğin LCW Çorap Paketleme İşi yazısı ilginizi çekebilir.

İŞKUR Evde İş Başvurusu Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

işkur ek iş başvuru formu
işkur evde paketleme başvuru formu

Son olarak sizlere, dikkat çekmek istediğim bir konum daha bulunuyor. İş başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken muhakkak bazı şeyler vardır, değil mi? Hele bu işi devletin bir kurumu ile ortaklaşa çalışan firmalardan alıyorsanız…

İşte, İŞKUR evde iş başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktaları!

 1. Eğer, İŞKUR evde ek iş başvuru formu üzerinden ilanlara bakıyorsanız, orada bulunan butonlardaki bilgilerinizi lütfen tam ve doğru bir şekilde giriniz.
 2. Mesela, adınızı ve soy adınızı doğru girdiniz; ancak telefon numaranızı yanlış yazdınız. İşte bu sefer, başvurduğunuz iş için sizi değil de bir başkasını arayabilirler. Aman dikkat!
 3. 18 yaşını doldurmuş bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekiyor.
 4. Başvuru yaptığınız bir firma size geri dönüş sağladıysa, size verilecek olan işle ilgili lütfen tecrübeniz olduğunu belirtin.
 5. Mesela, daha önceden evde çorap paketleme işi yaptığınızı, elinizin pratik olduğunu, temiz ve özenli çalıştığınızı muhakkak vurgulayın.
 6. Sonuçta bu bir iş görüşmesi… Nasıl olsa evden çalışıyorum öyle aman aman bir iş diye düşünmeyin. Ekmek kapınız ile olan ilişkinizi iyi tutmak, uzun vadede sizi kazançlı çıkaracaktır.
 7. Eğer, İŞKUR şubesine giderek bir iş arayacak olursanız, lütfen meslek danışmanlarına öfkeli ve agresif davranmayın. Emin olun, onlar da sizin birer iş sahibi olmanızı istiyorlar ve bu konuda çalışıyorlar. Onlara güvenin. Sadece bu işe ne kadar çok ihtiyacınız olduğunu onlara ispat edin.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Yorumları

İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu dolduracaksanız, işle alakalı yorumları merak ediyor olmalısınız. Konu ile ilgili küçük bir araştırma yaptım ve İŞKUR üzerinden para kazanan ev hanımlarının durumdan oldukça memnun olduklarını gördüm. İŞKUR devlet tarafından denetlenen bir kurum olduğu için güvenilirlik konusunda çok tatmin edici.

Ödemeler, işler konusunda iç rahatlığını yaşayabilirsiniz. İş kur evde iş için siz de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Evde ek iş başvuru formu için direkt bir form olmasa da İŞKUR e – şube üzerinden iş ilanlarına erişebilirsiniz.

İşkur evde ek iş başvuru formu hakkında aklınızı kurcalayan başka bir soru varsa, aşağı YORUM bırakabilirsiniz!  🙂

DİKKAT EDİN!

Son zamanlarda evde paketleme işi ile ilgili dolandırıcılık faaliyetleri çoğalmıştır. Size ulaşıp evde paketleme işi ile ilgili kapora isteyen, ödeme talep eden kişilere inanmayınız. Web sitemiz blog rehber üzerine kurulmuş olup, herhangi bir evde paketleme işi bulmamaktadır! Sitemizin ismini kullanarak size ulaşan kişilere itimat etmeyiniz!

YORUMLAR

 1. Sedat Yıldız dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum

 2. Hakim şen dedi ki:

  Evet paketleme işi yapmak istiyorum

 3. Kübranur dedi ki:

  Depremzedeyiz. Mecburen Sivas’a geldin. Acil işe ihtiyacim var. Yardımcı olursanız sevinirim

1 3 4 5