Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları – 2022 Telefon Numaraları

Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları – 2022 Telefon Numaraları
Kocaeli evde paketleme iş ilanları sayesinde dilediğiniz lüks hayata ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Son yıllarda Türkiye’nin 81 ilinde evden ek iş imkanı olarak paketleme işleri yapılıyor. Siz de bu iş koluna dahil olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Oturduğunuz yerden para kazanmak gibisi yok!

Kocaeli’nin her bölgesinde bu işi yapabilirsiniz. Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe ya da Körfez fark etmeksizin Kocaeli’nde evde paketleme işi yapabilirsiniz. Elbette İzmit evde paketleme işlerinin daha yoğun olduğu söylemek mümkün. Yine de Kocaeli’nin her yerinde bulunan firmalar sayesinde oturduğunuz yerden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki ama Kocaeli evde paketleme iş ilanlarına nasıl ulaşılır, Kocaeli evde paketleme işi veren firmalar hangileridir merak ettiğinizi biliyorum. Tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için yazıyı okumaya devam edin…

Kocaeli Evde Paketleme İşi

Kocaeli Evde Paketleme İşi
Kocaeli Evde Paketleme İşi

Kocaeli’ndeki evinizde otururken, yalnızca el işçiliğinizle para kazanmak ister misiniz? Cevabınız evetse, evde paketleme işi tam size göre! İsterseniz mutfakta, oturma odasında, balkonunuzda dilediğiniz yerde evde paketleme iş yapabilirsiniz. Üstelik Kocaeli’nde bulunan firmalar en yüksek evde paketleme işi veren firmalar arasında yer alıyor. Yani istediğiniz kadar Kocaeli evde paketleme iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Kocaeli’ndeki ev hanımları, öğrenciler ve emekli vatandaşlar bu işin müdavimi olmuş! Özellikle ek gelir ihtiyacı olan ev hanımları evden paketleme işleri sayesinde ev ekonomisine katkıda bulunuyor. İsterseniz gelin Kocaeli evde paketleme işlerine bir göz atalım. İşte Kocaeli evde paketleme işleri:

Yukarıda görmüş olduğunuz tüm evde paketleme iş fikirlerini Kocaeli’nde yapmanız mümkün. Dediğim gibi, Kocaeli’nde evde paketleme işi İzmit bölgesinde daha yoğundur. Bu sebeple eğer İzmit’te yaşıyorsanız kendinizi daha şanslı sayabilirsiniz.

Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları

Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları
Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları

Evinden para kazanmak isteyenler! Size aylık binlerce lira kazandıracak olan bu işin ilanlarına nasıl ulaşacağınızdan bahsedeceğim. Kocaeli evde paketleme iş ilanları sayesinde istediğiniz ek gelir imkanına sahip olacaksınız. Öyle ki Türkiye’nin her bölgesinde artık insan yalnızca paketleme işleri sayesinde lüks hayat yaşıyor. İlk başta maddi sıkıntılarınızı giderebilir, borçlarınızı kapatabilir ve siz de herkes gibi hayallerini kurduğunuz hayatı yaşamaya başlayabilirsiniz.

Kocaeli evde paketleme iş ilanlarına ulaşmak için 3 seçeneğiniz bulunuyor.

 1. Sahibinden İş İlanları
 2. İŞKUR İş İlanları
 3. Firma İş İlanları

1- Sahibinden Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları

Sahibinden sitesini bilmeyen yoktur! Normalde eşya, ev, arsa ya da araba alıp satmakla bilinen bu sitede iş ilanları da var! Bu özellikten faydalanarak Kocaeli evde paketleme iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken,

NOT: Bu sayfada Kocaeli’nde iş vermek isteyen herkesin ilanları bulunuyor. Yalnızca evde paketleme işi isteyenler, arama kısmına “Kocaeli evde paketleme iş ilanları” yazabilir. Böylelikle sadece paketleme işlerini görmüş olursunuz.

2-İŞKUR Evde Paketleme İş İlanları Kocaeli

İŞKUR Kocaeli evde paketleme iş ilanları
İŞKUR Kocaeli evde paketleme iş ilanları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden evde paketleme işleri alabilirsiniz! Kocaeli’nin her bölgesi için paketleme işlerine İŞKUR üzerinden sahip olmanız mümkün. Her yıl yüz binlerce insanın iş sahibi olmasını sağlayan İŞKUR, evden para kazanmak isteyenlere de kulak veriyor. Açık İş İlanları uygulaması sayesinde evde ek iş seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. İŞKUR üzerinden Kocaeli evde paketleme iş ilanlarına ulaşmak için:

 • İŞKUR Açık İş İlanı sayfasına gidin.
 • Şehir kısmına “Kocaeli” yazın.
 • Meslek kutusuna ise “Paketleme İşçisi” yazın.

İşte bu yöntemle İŞKUR üzerinden paketleme işleri alabilirsiniz. Üstelik İŞKUR’da yüzlerce Kocaeli evde paketleme iş ilanları bulabilirsiniz.

3-Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar İş İlanları

Evde paketleme işi veren firmalar Kocaeli bölgesinde yoğunlukta bulunuyor. Bu firmaların birçoğu iş ilanlarını internete vermektense direkt olarak işçi alımı yapmayı tercih ediyor. Yani şöyle, Kocaeli evde paketleme işi veren firmaları bularak onlarla iletişime geçebilirsiniz. Bu yöntem sizin zaman kazanmanızı da sağlar. Diğer türlü yaptığınız tüm evde paketleme işi başvurularında bekleme süreniz olur. Örneğin, bir işe başvurduğunuzda 1 ile 2 hafta arası beklersiniz. Fakat firmalarla direkt iletişim kurarsanız 3 günde bu işe başlayabilirsiniz!

İşte Kocaeli evde paketleme iş ilanlarına ulaşmak için yukarıdaki bu 3 yöntemi kullanabilirsiniz. Hepsi test edildi, onaylandı! Yalnızca adım atmanızı bekliyor 🙂 Kocaeli evde paketleme işi veren firmaları merak edenler bir sonraki başlığa ilerleyebilirler.

İŞ FIRSATI: Aylık 4.000 TL net gelir için oda kokusu hazırlayıp satma işine girin! Tüm detaylar yazıda saklı…

Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Kocaeli’nde evlere paketleme işi veren firmaların sayısı bir hayli fazla! Büyükşehirlere olan yakınlığı nedeniyle Kocaeli’nde işveren bir sürü firma bulunuyor. İstanbul gibi milyonlarca insanın yaşadığı bir şehre komşu olması, büyük avantaj. Bu nedenle de zaten Kocaeli evde paketleme iş ilanlarının sayısı fazla. Kocaeli’nde evlere paketleme işi veren firmalar:

 • Tekstil firmaları
 • Plastik ve ambalaj fabrikaları
 • Kimya firmaları
 • Boncuk imalathaneleri
 • Organizasyon firmaları
 • Zeytinyağı fabrikaları

Yukarıda gördüğünüz sektörlerde iş yapan tüm firmalar sizin ekmek kapınız olabilir! Kocaeli evde paketleme işi veren firmaların isimlerine ulaşmak için,

 • İnternete girin.
 • Arama kısmına bulunduğunuz bölgeyi ve firmanın sektörünü yazın. Örneğin, “İzmit zeytinyağı fabrikaları” gibi.
 • Karşınıza İzmit evde paketleme işi veren firmalar çıkacaktır.
  • NOT: Her sektör için ayrı ayrı araştırma yapmanız gerekiyor. Mesela tekstil paketleme işi yapmak için, “İzmit tekstil firmaları” olarak aratmalısınız.
 • Ekranda gördüğünüz firmaların tamamı Kocaeli evde paketleme işi veren firmalar! İşte bu şekilde firmaların isimlerine ulaşabilirsiniz 🙂

Kocaeli Evde Paketleme İşi 5.000 TL KAZANDIRIYOR

Kocaeli Evde Paketleme İşi Kazancı
Kocaeli Evde Paketleme İşi Kazancı

Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu: kazanç! Evde paketleme işi ne kadar para kazandırır, bu işle geçimimi sağlayabilir miyim gibi sorularınız olduğunu biliyorum. Bunları cevaplamak içi buradayım!

Aslına bakarsanız evde paketleme işleriniz kazancı şehirden şehre değişiklik gösterebiliyor. İkamet ettiğiniz yerdeki nüfus, firmaların çokluğu ve sektörler kazancınızı belirliyor. Ama siz şanslı kesimdensiniz! Kocaeli evde paketleme iş ilanları o kadar fazla ki! İşin kazancı da aynı oranda artış gösteriyor. Kocaeli evde paketleme işi sayesinde her ay 5.000 TL para kazanabilirsiniz. İnsanın evinden hiç çıkmadan yalnızca el emeğiyle para kazanması gibisi yok! Tam da bu rahatlığı nedeniyle en çok tercih edilen iş fikirleri arasında yer alıyor. Bu işi yapma sıklığınızda kazancınızın artmasına yol açıyor. Örneğin,

★Haftada 4 gün çalışırsanız, aylık 5.000 TL kazanırsınız.

★Haftada 5 gün çalışırsanız, 6.000 TL ve

★Haftanın 6 günü çalışırsanız 7.000 TL’ye kadar bu işten para kazanabilirsiniz.

Daha fazla yüksek kazançlı iş seçeneği arayanlar, sizler için özel hazırladığımız evde terzilik yapmak işine göz atabilirsiniz. Bu iş de size aylık 5.000 TL kadar para kazandırır!

Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları

Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları
Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları

Kocaeli evde paketleme iş ilanları hakkında sizlerle pek çok detayı paylaştım. Şimdiyse firmalarla nasıl iletişime geçebileceğinizden bahsedeceğim. Evde paketleme işi almak için firmaların telefon numaraları aracılığıyla onlarla görüşmek isteyebilirsiniz. Kocaeli evde paketleme işi veren firmalar telefon numaraları için,

 • İnternete girin.
 • Kocaeli’nde ikamet ettiğiniz semtin adını yazarak firma sektörünü aratın. Örneğin, “İzmit kimya firmaları” gibi.
 • Karşınıza çıkan firmaların yan tarafında telefon numaralarını göreceksiniz.
İzmit evde paketleme iş ilanı veren firmalar
İzmit evde paketleme iş ilanı veren firmalar

İşte bu şekilde Kocaeli evde paketleme iş ilanları veren firmalara ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Firma numaralarını ararken, 0262 alan kodlu numaraları aramaya dikkat edin. Kocaeli alan kodu bulunan numaralar sizi direkt olarak firmalara ulaştıracaktır. 0850 ile başlayan müşteri hizmetleri numaralarından kaçının derim. Bu numaraları arayıp dakikalarca telefonun başında bekleyebilirsiniz. Üstelik tüm bu bekleme sonucunda sizi firma temsilcilerine bağlamayabilirler. Bu nedenle hem vakitten kazanmak hem de sonuca ulaşmak için 0262 alan kodlu numaraları arayın.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

3 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü