Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları – 2023 Telefon Numaraları

28.05.2023
48.992
Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları – 2023 Telefon Numaraları

Evden çıkmaya gerek kalmadan para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, yanlış okumadınız. Kocaeli’nde yaşayan ve ek gelir sağlamak isteyen öğrenciler, emekliler, ev hanımları…. Bu yazım hepinize!

Kocaeli evde paketleme iş ilanları sayesinde siz de evinizin konforunda paketleme işi yapabileceksiniz. Son yıllarda Türkiye’nin 81 ilinde evden ek iş imkanı olarak paketleme işleri yapılıyor. Kocaeli evde paketleme işi veren firmalar, telefon numaraları ve başvuru yöntemleri hakkındaki her şeyi bu yazıyı okuyarak öğrenebileceksiniz.

Kocaeli Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez… Kocaeli Gölcük evde paketleme işi, Kocaeli Darıca evde paketleme işi tüm detaylarıyla… Bütün ilçelerde paketleme işleri için okumaya başlayalım o halde…

Kocaeli Evde Paketleme İşi 2023

Kocaeli Evde Paketleme İşi
Kocaeli Evde Paketleme İşi

Kocaeli’ndeki evinizde otururken, sadece el işçiliğinizle para kazanmanız mümkün. İsterseniz mutfakta, oturma odasında, balkonunuzda dilediğiniz yerde evde paketleme iş yapabilirsiniz.

Kocaeli’ndeki ev hanımları, öğrenciler ve emekli vatandaşlar bu işin müdavimi olmuş! Özellikle ek gelir ihtiyacı olan ev hanımları evden paketleme işleri sayesinde ev ekonomisine katkıda bulunuyor. İsterseniz gelin Kocaeli evde paketleme işlerine bir göz atalım. İşte Kocaeli evde paketleme işleri:

İPUCU: Kocaeli evde iş imkanı İzmit bölgesinde daha yoğundur. 

Kocaeli Evde Paketleme İşi Kazancı!!

Kocaeli Evde Paketleme İşi Kazancı
evde iş imkanı paketleme Kocaeli

Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu: kazanç! Evde iş yaparak ne kadar para kazanabilirsiniz? Ben bunları cevaplamak için buradayım!

♦Örnek:

Kocaeli Başiskele bardak paketleme işi aldınız. Paketleme başına 3 TL verecekler… Siz de günlük 200 paketleme yapıyorsunuz.

★Haftada 4 gün çalışarak 9.600 TL kazanırsınız.

★Haftada 5 gün çalışarak 12.000 TL,

★Haftanın 6 günü çalışırsanız 14.400 TL’ye kadar para kazanırsınız.

Son dönemde artan enflasyonla birlikte bu fiyatlarda artış görülmektedir. Aynı zamanda paket başına aldığınız fiyatlar, paketlediğiniz üründen ürüne değişiklik gösterecektir. Genellikle son dönemlerde paket başına 2 ya da 3 TL’den evde paketleme işi yapılmaktadır.

Sizlere aşağıdaki tabloda paket başına 2 TL evde paketleme işi yaparsanız haftada 5 gün çalışarak aylık kazancınızın ne olacağını göstereceğiz…

Günlük Paketleme MiktarıAylık Kazanç
100 paket6.000 TL
200 paket12.000 TL
300 paket18.000 TL
kocaeli izmit evde paketleme iş ilanları

NOT: Ne kadar çok çalışırsanız o kadar fazla para kazanmanız mümkün.!!

Evde Paketleme İşi Önerisi: Evde Vida Paketleme İşi ile sizde kolay yoldan gelir elde edebilirsiniz. Detaylar için linke TIKLA!

Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Kocaeli’nde evlere paketleme işi veren firmaların sayısı bir hayli fazla! Büyükşehirlere olan yakınlığı nedeniyle Kocaeli’nde işveren bir sürü firma bulunuyor. İstanbul gibi milyonlarca insanın yaşadığı bir şehre komşu olması, büyük avantaj.

 Kocaeli’nde evlere paketleme işi veren firmalar:

 • Tekstil firmaları
 • Plastik ve ambalaj fabrikaları
 • Kimya firmaları
 • Boncuk imalathaneleri
 • Organizasyon firmaları
 • Zeytinyağı fabrikaları

Yukarıda gördüğünüz sektörlerde iş yapan tüm firmalar sizin ekmek kapınız olabilir! Kocaeli evde paketleme işi veren firmaların isimlerine ulaşmak için,

 • İnternete girin.
 • Arama kısmına bulunduğunuz bölgeyi ve firmanın sektörünü yazın. Örneğin, “İzmit zeytinyağı fabrikaları” gibi.
 • Karşınıza İzmit evde paketleme işi veren firmalar çıkacaktır.
  • NOT: Her sektör için ayrı ayrı araştırma yapmanız gerekiyor. Mesela tekstil paketleme işi yapmak için, “İzmit tekstil firmaları” olarak aratmalısınız.
 • Ekranda gördüğünüz firmaların tamamı Kocaeli evde paketleme işi veren firmalar! İşte bu şekilde firmaların isimlerine ulaşabilirsiniz 🙂

Evde Paketleme İşi Önerisi: Evde Tel Toka Paketleme İşi ile sizde kolay yoldan gelir elde edebilirsiniz. Detaylar için linke TIKLA!

Kocaeli Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları
Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları

Şimdi firmalarla nasıl iletişime geçebileceğinizden bahsedeceğim. Evde paketleme işi almak için firmaların telefon numaraları aracılığıyla onlarla görüşmek isteyebilirsiniz. Kocaeli evde paketleme işi telefon numaraları için,

İnterneti Kullanın

 • İnternete girin.
 • Kocaeli’nde ikamet ettiğiniz semtin adını yazarak firma sektörünü aratın. Örneğin, “Kocaeli evde nikah şekeri yaptıran yerler” gibi.
 • Ardından haritalar kısmına girin.
 • Karşınıza çıkan firmaların yan tarafında telefon numaralarını göreceksiniz.

İşte bu şekilde Kocaeli evde paketleme iş ilanları veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Ya da örneğin; “İzmit evde paketleme is ilanları telefon numarası” yazdığınızda da karşınıza ilgili firmalar ve iletişim bilgileri çıkacaktır.

Kariyer Sitelerini Kullanın

Yukarıda bahsettiğim sahibinden, jooble.org ya da kariyer.net gibi sitelerde evde paketleme iş ilanları sürekli olarak yenileniyor.

Bu siteleri düzenli olarak takip ederseniz aradığınız evde ek iş imkanını bulacaksınız. İlanların içeriğinde mutlaka adres ve telefon numarası bilgisi oluyor.

ÖNEMLİ: Firma numaralarını ararken, 0262 alan kodlu numaraları aramaya dikkat edin. Kocaeli alan kodu bulunan numaralar sizi direkt olarak firmalara ulaştıracaktır. 0850 ile başlayan müşteri hizmetleri numaralarından kaçının derim. Bu numaraları arayıp dakikalarca telefonun başında bekleyebilirsiniz. 

Evde Paketleme İşi Önerisi: Evde Mendil Paketleme İşi ile sizde kolay yoldan gelir elde edebilirsiniz. Detaylar için linke TIKLA!

Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları

Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları
Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları

Size aylık binlerce lira kazandıracak olan bu işin ilanlarına nasıl ulaşacağınızdan bahsedeceğim. Kocaeli evde paketleme iş ilanları sayesinde istediğiniz ek gelir imkanına sahip olacaksınız. Maddi sıkıntılarınızı giderebilir, borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Kocaeli evde paketleme iş ilanlarına ulaşmak için 3 seçeneğiniz bulunuyor.

1- Sahibinden Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları

Sahibinden sitesini bilmeyen yoktur! Normalde eşya, ev, arsa ya da araba alıp satmakla bilinen bu sitede iş ilanları da var! Bu özellikten faydalanarak Kocaeli evde paketleme iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken,

 • Ek İş Fırsatları Kocaeli araması yapmanız. Böylece evde ek iş Kocaeli için olan ilanları göreceksiniz.
 • Ayrıca sitenin içerisinde bulunduğunuz konuma göre ”Kocaeli Gebze evde paketleme iş ilanları” ya da ” Kocaeli Körfez evde paketleme iş ilanları” şeklinde detaylı arama yapabilirsiniz.

NOT: Bu sayfada Kocaeli’nde iş vermek isteyen herkesin ilanları bulunuyor. Yalnızca evde paketleme işi isteyenler, arama kısmına “Kocaeli evde paketleme iş ilanları” yazabilir. Böylelikle sadece paketleme işlerini görmüş olursunuz.

2-İŞKUR Evde Paketleme İşi Kocaeli

İŞKUR Kocaeli evde paketleme iş ilanları
İŞKUR Kocaeli evde paketleme iş ilanları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden evde paketleme işleri alabilirsiniz! Kocaeli’nin her bölgesi için paketleme işlerine İŞKUR üzerinden sahip olmanız mümkün. Her yıl yüz binlerce insanın iş sahibi olmasını sağlayan İŞKUR, evden para kazanmak isteyenlere de kulak veriyor. Açık İş İlanları uygulaması sayesinde evde ek iş seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

İŞKUR üzerinden Kocaeli evde paketleme iş ilanlarına ulaşmak için:

 • İŞKUR Açık İş İlanı sayfasına gidin.
 • Şehir kısmına “Kocaeli” yazın.
 • Meslek kutusuna ise “Paketleme İşçisi” yazın.

İşte bu yöntemle İŞKUR üzerinden paketleme işleri alabilirsiniz. Konumunuza göre ” Kocaeli İzmit evde paketleme iş ilanları” gibi arama yapabilirsiniz. Üstelik İŞKUR’da yüzlerce Kocaeli evde paketleme iş ilanları bulabilirsiniz.

3-Kocaeli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar İş İlanları

Evde paketleme işi veren firmalar Kocaeli bölgesinde yoğunlukta bulunuyor. Bu firmaların birçoğu iş ilanlarını internete vermektense direkt olarak işçi alımı yapmayı tercih ediyor. Yani şöyle, Kocaeli evde paketleme işi veren firmaları bularak onlarla iletişime geçebilirsiniz. Bu yöntem sizin zaman kazanmanızı da sağlar. Diğer türlü yaptığınız tüm evde paketleme işi başvurularında bekleme süreniz olur.

Örneğin, bir işe başvurduğunuzda 1 ile 2 hafta arası beklersiniz. Fakat firmalarla direkt iletişim kurarsanız 3 günde bu işe başlayabilirsiniz!

İşte Kocaeli evde paketleme iş ilanlarına ulaşmak için yukarıdaki bu 3 yöntemi kullanabilirsiniz. Hepsi test edildi, onaylandı! Yalnızca adım atmanızı bekliyor 🙂 Kocaeli evde paketleme işi veren firmaları merak edenler bir sonraki başlığa ilerleyebilirler.

Evde Paketleme İşi Önerisi: Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi ile sizde kolay yoldan gelir elde edebilirsiniz. Detaylar için linke TIKLA!

Evde Paketleme İşi Kocaeli Örnek Çalışmalar

Son olarak sizlere  birkaç detay daha vermek istiyorum. Bazı paketleme işleri bazı bölgelerde daha çok tercih ediliyor. İşte size yardımcı olması adına bu başlığı eklemek istiyorum 🙂

İzmit Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

evde nikah şekeri paketleme işi
evde nikah şekeri paketleme işi

Google ya da arama motorunuz her  neyse, “İzmit nikah şekeri paketleme işi veren firmalar” yazın.

Ardından haritalar kısmına tıklayın.

Karşınıza İzmit’te bulunan evde ek iş imkanı sağlayan firmalar çıkacak.

Burada yer alan iletişim bilgileriyle oraya ulaşabilirsiniz ve evde ek iş yapmak istediğinizi söylersiniz.

Örneğin Kocaeli Lora nikah şekeri evde is imkanı sağlıyor. Bu işle bir ayda en az 6.000 TL kazanmanız mümkün.

Kocaeli Gebze Pipet Paketleme İşi

evde pipet paketleme işi
evde pipet paketleme işi

Kocaeli Gebze’de en çok bulunan fabrikalardan birisi plastik ambalaj fabrikaları. Kocaeli evde paketleme iş ilanları için bu fabrikalarla iletişime geçebilirsiniz. İletişim kurmak için aşağıda yazdıklarımı dikkatli okuyun:

 • Aynı yöntemi kullanacağız. Haritalardan bu fabrikaları bulmak için “Kocaeli Gebze plastik fabrikaları” yazın.
 • Karşınıza çıkan fabrikaların iletişim numaralarından oraya ulaşın.
 • Bu fabrikalardan alabileceğiniz işler; pipet paketleme, bardak paketleme…
 • Bazen firmalar evinize kadar ürünleri bırakıp teslim günü evinizden alabiliyor.
 • Bazen kargoyla göndermeyi tercih ediyorlar.
 • Bazense sizin atölyelerine gidip orada çalışmanızı isteyebiliyorlar.

Bu şartları netleştirdikten sonra evde paketleme işine başlayabilirsiniz.

Konuyla ilgili görüşlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz YORUM kısmına ekleyebilirsiniz.

DİKKAT EDİN!

”Evde Ek İş” web sitesi adını kullanarak sizlere ulaşan kişilere itimat etmeyiniz! Son zamanlarda çoğalan dolandırıcılık faaliyetleri ile web sitemizi kullanarak şahıslara iş imkanı sağlayacağını söyleyen kişiler vardır. Sitemiz blog rehber üzerine kurulmuş olup, iş ilanı ya da iş imkanı sağlamamaktadır. Bu şekilde size ulaşan kişilere inanmayınız!

YORUMLAR

 1. Havva susuz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum aileme katkıda bulunmak istiyorum

1 13 14 15