Yorum Yap Para Kazan – 2021 Kazançlı Yorum Yapma Siteleri!

13.06.2021
6.594
Yorum Yap Para Kazan – 2021 Kazançlı Yorum Yapma Siteleri!

Oturduğunuz yerden, internetten para kazanmak ister misiniz? Size yine harika bir fikirle geldim… Yorum yap para kazan! Evet, yanlış duymadınız. Sadece yorum yaparak para kazanmak mümkün. Bunun için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini şimdi anlatacağım.

Biliyorum aklınızdan yorum yaparak para kazanma gerçek mi? diye geçiriyorsunuz. Ben de öyleydim ve yaptığım araştırmalar sonucu bunun doğru olduğunu gördüm. Elbette inanılmaz paralar kazanmak için bir yöntem değil ama boş zamanlarını nakde çevirmek için fırsat.

Biliyorsunuz ki internet dünyasında belli bir hizmet sunan her işletme için güzel yorumlar çok önemlidir. Bunun için çeşitli web siteleri, bloglar vb. kendilerine iyi yorum yapılması için para öderler. İkna oldunuz değil mi? Yani gerçekten siz de yorum yaparak para kazanabileceksiniz.

Yorum yaparak para kazan

yorum yaparak para kazanmak

yorum yaparak para kazanmak

Yorum yaparak para kazanmak için nerelere yorum yapmanız gerekiyor bilmeniz gerek. bunun için sizlere güvenli ve güncel siteleri aşağıya sıraladım. Bunlardan istediklerinizi seçebilirsiniz. Geçtiğim yazılarda anket doldurarak para kazanma ve reklam izleyerek para kazanma konularını araştırmıştım. Yine bunları da okuyarak ve uygulayarak cebinize katkı sağlayabilirsiniz.

Daha farklı olarak internetten para kazanmak isterseniz, para kazanma siteleri neler okuyun!

Bir web sitesine, bloğa, çeşitli e – ticaret sitelerine yorum yaparak para kazanacaksınız. Tabi bu yorumları atarken düzgün cümleler kurmanız önemli. Hatalı, gelişi güzel atılmış bir yorumdan para kazanma şansınız olmuyor.

Şimdi vakit kaybetmeden nasıl yorum yaparak para kazanacağımıza bakalım.

Yorum Yaparak Para Kazanma Siteleri

yorum yaparak para kazanma siteleri

yorum yapma siteleri

Sevgili okuyucular, Türkiye’de direkt olarak yorum yap para kazan diyebileceğimiz bir web sitesi bulunmuyor. Ancak bu hizmeti verebileceğiniz çeşitli platformlar var. Bu siteler şunlar:

 1. R10.net
 2. Sadeceon.com
 3. Bionluk.com
 4. Wmaraci.com

Bu siteler aracılığıyla, yorum yapma hizmetine ihtiyaç duyan kişi ve kurumlara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bu sitelerden birisine ya da hepsine kaydolun karar sizin. Hepsi için kayıt olmak biraz farklı işliyor. İncelediğinizde anlayacaksınız. Kayıt olayını hallettikten sonra yorum yapma hizmeti için ilan oluşturabilirsiniz. Kendinize bir fiyatlandırma koyasınız.

İnternetten para kazanmak için başka bir yol olan, anket doldurarak para kazanmak yazısına da bir göz atın! Güncel anket siteleri sayesinde iyi paralar kazanabilme şansınız bulunuyor.

Yorum Yaparak Para Kazanmak İçin Bilmeniz Gerekenler

nasıl yorum yaparak para kazanılır

yorum yap kazan

Sevgili okuyucular, insanların sizden yorum yapmasını istemelerini sebebi, iyi hizmet verebilmeniz olacak. Bunu gerçekten başarılı şekilde gerçekleştirebilirseniz, düzenli müşterileriniz olabilir. Bu nedenle yorum yaparken dikkat etmeniz gerekenler var. Bunlar:

 • Yorum yap para kazan diyebilmem için Türkçeyi çok iyi kullanmanız gerek. Kötü bir Türkçeyle yazılmış yorumdan müşteriniz memnun kalmayacaktır.
 • Yorumlarınız çok kısa olmamalıdır. İyi, hoş gibi kısa yorumlardan ziyade en az 20 – 30 kelimelik yorumlar yapabilmelisiniz.
 • Yorum yapacağınız konuya hakim olmalısız. Yani alakalı yorum atabilmelisiniz. Örneğin bir ürün hakkında yorum yapıyorsanız, yorumunuz tamamıyla onunla alakalı olmalı. Farklı şeylerden bahsetmemelisiniz.
 • Yorum atarken mümkünse bunu biraz zamana yaymalısınız. Müşterinize bu durumu açıklayın. Neden derseniz eğer Google bu yorumların ardı ardına olduğunu fark ederse, spam olarak algılayabilir. Siz bir metin belgesine yorumlarınızı hazırlayın ve zaman geçtikçe kopyala – yapıştır yaparak yorumlarınızı girin. Oldukça kolay olacaktır.
 • Bir hizmet için 30 yorum yapmanız gerekiyorsa, bunların her biri farklı IP adresine sahip olmalı. Çünkü Google bunu anlayacaktır ve müşterinizde zor duruma düşebilir. IP değişmek için çeşitli uygulamalar var bunları araştırabilirsiniz. Böylelikle kolay şekilde IP değiştirebileceksiniz.

Yorum Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

yorum yaparak kaç para kazanılır

yorum yap para kazan

Şimdi yorum yap para kazan kısmını biraz daha açıyorum. Yorum yaparak ne kadar para kazanacağınızdan bahsedelim. Öncelikle şundan bahsetmeliyim ki yorum yapıp para kazanarak aylık geçiminizi sağlamanız çok zordur.

Bu işi boş zamanlarınızı değerlendirmek için yapacağınızı varsayıyorum. Genel olarak 100 yorum için 10 – 20 TL civarında para alabiliyorsunuz. Günde 20 TL’den 200 ve daha fazla yorum yapsanız, ayda 1.000 TL yukarı civarı kazanma şansınız. Yorum yapma işine çok zaman ayırır ve başarılı olabilirseniz bu ücret 2.000 TL’yi bulabilir. Yani siz ne kadar azimli olursanız o kadar kazanırsınız.

Yorum yapma işinde gerçekten profesyonel olup, kendi portföyünüzü oluşturursanız, insanlar sıklıkla sizi tercih edecektir. Bu işte düzenli müşterilerinizin olması çok önemli. Kendiniz de karşı tarafa önerilerde bulunursanız sizi daha ciddiye alacaklardır. Verecekleri para aşırı düşük olmayacaktır. Hatta zamanla kendi ekibinizi dahi kurabilirsiniz! Neden olmasın?

İnternetten kolay para kazanmak mı istiyorsun? Reklam izleyerek para kazanma yazısını oku! Hem yorum yaparak, hem reklam izleyerek sizi tatmin edecek paralar kazanabilirsiniz.

Yorum Yaparak Para Kazanma Avantajları

yorum yaparak para kazanma işi

yorum yaparak para kazanma

Yorum yaparak para kazanmanın birçok avantajı var.

 • Bunlardan en önemlisi yorum yap para kazan diyebilmemin sebebi, evinizden çıkmanıza gerek kalmadan para kazanabilmeniz. Bilgisayar, tablet, telefon ve internete sahip olmanız yetiyor.
 • Diğer bir avantaj asla maliyet gerektirmemesi. Yani cebinizden hiç para çıkmıyor ve siz kazanabiliyorsunuz. Üstelik alacağınız ücreti de siz belirleyeceksiniz. İster çeşitli tarife oluşturun, ister tek bir fiyat biçin. Hepsi size bağlı.
 • Ne zaman çalışacağınıza da siz karar vereceksiniz. Örneğin boş olduğunuz zamanlarda bu işi yapmak istiyorsanız, buna engel olacak hiçbir şey yok. Bazı aylar sık sık yorum yapma işi alırsınız bazı aylar hiç. Yoğunluğunuza göre çalışma sıklığınızı ayarlayabilirsiniz. Stres olmanıza hiç gerek yok!
 • Yorum yaparak herkes para kazanabilir. Bunun için herhangi bir kriter yok. Öğrenci misiniz? Emekli misiniz? Hiç farketmez… Hangi şehirde bulunduğunuzun da bir önemi yok. Gerçekten olabilecek en basit ve esnek ek işlerden birisi… Ek kazanç sağlamak isteyen herkes için ideal bir zaman değerlendirme.

Yorum yap para kazan hakkında aklınıza takılan soruları aşağıya YORUM olarak bırakabilirsiniz. Daha fazla para kazanma için ek iş fikirleri arıyorsanız bizi Instagram hesabımızdan takip etmeyi unutmayın!

YORUMLAR

 1. Adem ALP dedi ki:

  Güzel Bir iş