Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. İşkur
 3. İŞKUR Evde Paketleme – 30 Farklı İş ve Başvuru Yöntemi

İŞKUR Evde Paketleme – 30 Farklı İş ve Başvuru Yöntemi

iş kur evde paketleme
Özellikle ev hanımlarına duyurulur! 2021 İŞKUR evde paketleme işleri konusunda, yapılması gerekenlerin neler olduğu konusu en güncel bilgileri, sizlerle paylaştım. İş arıyorsanız, bu yazımı okuduktan sonra ekonomik anlamda rahatlayacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İŞKUR’un başta ev hanımları olmak üzere; emekliler, öğrenciler, iş arayan vatandaşlar veya ek gelir ihtiyacı olan kişiler için evlere paketleme işleri verdiğini söyleyebilirim. İŞKUR evlere paketleme işleri, Türkiye’nin 81 şehrinde geçerli olup; basit bir şekilde başvurabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Mesela İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli, Kastamonu, Rize, Mersin, Adıyaman, Tunceli gibi… Bunlara sonrasında zaten değineceğim.

Peki, İŞKUR evde paketleme işleri neler? Bu işlere nasıl başvuru yapılıyor? İŞKUR paketleme işleri için sigorta girişi yapıyor mu? İŞKUR paketleme işleri telefon numaraları nedir? Konuyla ilgili merak ettiğiniz her şeyi yazımın devamında açıkladım.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Evlere Paketleme İşleri Veriyor!

işkur evde sabun paketleme işi
İŞKUR Evlere Sabun Paketleme İşi

İŞKUR evde paketleme işi için önünüzde hangi seçenekler, imkanlar ve sektörler var, merak ediyorsunuz değil mi? Şimdi sizlere, İŞKUR tarafından alabileceğiniz paketleme işlerini sıralayacağım:

 1. Evde Sabun Paketleme İşi
 2. Kına Paketleme İşi
 3. Kürdan Paketleme İşi
 4. Çorap Paketleme İşi
 5. Evde Maket Bıçağı Paketleme İşi
 6. Telefon Kılıfı Paketleme İşi
 7. Saat Pili Paketleme İşi
 8. Evde Takı Paketleme İşi
 9. Cetvel Paketleme İşi
 10. Evde Cımbız Paketleme İşi
 11. Mendil Paketleme İşi
 12. Evde Ihlamur Paketleme İşi
 13. Tel Toka Paketleme İşi
 14. Yara Bandı Paketleme İşi
 15. Pipet Paketleme İşi
 16. Nikah Şekeri Paketleme İşi
 17. Evde Karanfil Paketleme İşi
 18. Tütün Paketleme İşi
 19. Düğme Paketleme İşi
 20. Evde Çakmak Taşı Paketleme İşi
 21. Zımba Makinesi Paketleme İşi
 22. Lateks Eldiven Paketleme İşi
 23. Dezenfektan Paketleme İşi
 24. Dekoratif Taş Paketleme İşi
 25. Havlu Paketleme İşi
 26. Tütsü Paketleme
 27. Süpürge Torbası Paketleme
 28. Vida Paketleme İşi
 29. Bulaşık Süngeri Paketleme İşi
 30. Küpe Arkası Paketleme İşi

Bıraksanız daha da yazardım; ancak sizleri yormak istemiyorum. İŞKUR’un evlere verdiği paketleme işleri hakkında biraz da olsa fikir sahibi olmuşsunuzdur, diye düşünüyorum. Tekrar etmemde fayda var: Bu işleri, Türkiye’nin her bölgesinde yaşayan vatandaşlar yapabilirler. Peki, nasıl? Hemen aşağıda onu da anlattım!

İlgili içerik: İŞKUR Evde İş İmkanı

İşkur Paketleme İşleri Nasıl Bulunur?

işkurdan paketleme işi nasıl yapılır
İŞKUR Paketleme İşleri Nasıl Bulunur?

Evden çalışarak para kazanmak isteyenlere sesleniyorum, konuyla ilgili daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok! İŞKUR evde paketleme işleri nasıl bulunur? Hemen söylüyorum.

Öncelikle, yukarıdaki örnek işleri aşağıda vereceğim 2 farklı yol üzerinden bulabilirsiniz:

1. İŞKUR Binasına Giderek!

Nerede yaşıyorsunuz, Denizli mi? Hemen şimdi evden çıkın ve size en yakın İŞKUR binasına gidin. Bir meslek danışmanı bulun. Evde paketleme işi yapmak istediğinizi söyleyin. Ardından kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi paylaşın.

Bu zamana kadar olan iş tecrübelerinizden bahsedin. Size uygun mevcut bir paketleme işi olup olmadığını sorun. Yoksa da, enseyi karartmayın. İŞKUR evde paketleme işleri konusunda ilanlarını ve firmalarını sürekli olarak günceller. Yani, birkaç hafta içerisinde muhakkak görüştüğünüz meslek danışmanlarından biri sizi arayarak müjdeli haberi verecektir.

2. İŞKUR Resmi Web Sitesi Üzerinden!

Bilmiyoruz demeyin? İŞKUR E- ŞUBE  üzerinden evde paketleme iş ilanlarını bulabileceğinizi söylemek istiyorum.  Şaşırdınız mı? Evet, böyle bir uygulama prosedürü bulunuyor. Üstelik, web sitenin alt yapısı da kullanım için son derece basit. Yani, yönlendirdiğim linke tıkladığınızda, ilgili sayfa anında karşınıza çıkacak!

Burada, İŞKUR evde paketleme işleri için açılmış olan güncel ilanları bulabileceksiniz. Size uygun olanları eleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Sonrasında gelsin paralar!

İŞKUR Evde Paketleme İşleri Ne Kadar Kazandırıyor?

işkur paketleme işleri kaç para kazandırıyor
İŞKUR paketleme işlerinin kazancı

Paralar demişken, unutmadan bu konuya da açıklık getirmek istiyorum. Sonuçta bu işi para kazanmak için yapacaksınız. Öncelikle şunu söylemeliyim ki İŞKUR üzerinden alacağınız her evde paketleme işi için ayda 1.000 TL de kazanabilirsiniz 5.000 TL de…

Yani, siz ne kadar çalışacaksınız? Mesela, yarı zamanlı günde 5-6 saat çalışsam kâfidir, diyorsanız aylık geliriniz 2.000 TL civarında olabilir. Ancak, benim paraya çok ihtiyacım var ya da müsait zamanım çok ben tüm gün 10-12 saat bu işi yaparım derseniz ayda 5 bin TL kazanmanız mümkün.

Bu arada, bu işleri ailecek yaparsanız geliriniz de bu doğrultuda otomatik olarak artacaktır. Sonuçta aynı haneden 3 kişi bu işi birlikte yapıyor ve para yine aynı haneye giriyor. Bence çok mantıklı. İmkanınız varsa, bu önerimi de bir düşünün derim.

Bu arada, İŞKUR evde paketleme işleri verdiği kişilere sigorta girişi yapıyor mu? sorusu internette çok fazla araştırılmış. Hemen cevabını vereyim, maalesef şu sıralar böyle bir şey söz konusu değil. Ancak ilerleyen günlerde durum ne olur, bilinmez. Yine de siz bu işlere sıcak bakın derim, sonuçta ayda binlerce lira kazanmaktan bahsediyorum… Üstelik evden!

İlgili içerik: İŞKUR Evde İş İlanları

İŞKUR Evlere Paketleme İşleri Başvuru Formu

işkur paketleme başvuru formu 2021
İŞKUR Paketleme İşleri Başvuru 2021

Sosyal medya platformlarında ya da bazı blog sayfalarında İŞKUR evlere paketleme işi başvuru formu diye bir cümle dolanıyor… Bakın, sevgili okuyucularım. Aslında böyle bir form yok. Lütfen kafanızı karıştırmalarına müsaade etmeyin. Ben şimdi size, bu işlere nasıl başvuracağınızı, kısaca anlatacağım.

Yukarıda vermiş olduğum, İŞKUR E- şube web sayfası üzerinden karşınıza en üst kısımda çıkacak olan yerlere, sizden istenilen bilgileri girin. Bunu neden söylüyorum? Çünkü İŞKUR evde paketleme işlerine başvurabilmek için, kurumun web sitesinde güncel bir profil kaydı oluşturmanız gerekiyor. Aksi taktirde, iş ilanlarına sadece öylece ekrandan şaşkın bir şekilde bakarsınız.

Ayrıca konuyu tüm detaylarıyla anlattığım İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu başlıklı yazımı okuyarak para kazanma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

İŞKUR Paketleme İşleri Telefon Numaraları

işkur paketleme işi telefon numaraları
İŞKUR evlere paketleme işi telefon numaraları

Şu konuya da net bir açıklık getirip, sizlere veda edeceğim. Türkiye İş Kurumu, evlere ek iş veren firmalar ile anlaşarak size güvenilir yollardan, helal bir şekilde para kazandırmak ister. Bu konuda da sizlere yardımcı olur. Yapmak istediğiniz paketleme işlerinin telefon numaraları veya iletişim bilgilerini İŞKUR aracılığıyla bulamazsınız.

Yukarıda verdiğim 2 farklı yol üzerinden, firmaların iletişim numaralarına erişmeniz mümkün değildir. Sizin yapmanız gereken; iş başvurularınızı internet veya şube yoluyla gerçekleştirmek olmalıdır. Zaten gerektiğinde, iş verenler ve İŞKUR çalışanları sizler ile iletişime geçeceklerdir.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü