İŞKUR Evde Paketleme İşi – 2023 EVDE İŞ İMKANLARI!

07.03.2023
116.147
İŞKUR Evde Paketleme İşi – 2023 EVDE İŞ İMKANLARI!

Özellikle ev hanımlarına duyurulur! 2023 İŞKUR evde paketleme işi konusunda, yapılması gerekenlerin neler olduğunu ayrıntılarıyla anlatacağım.

İŞKUR aracılığıyla nasıl iş alabileceğinizden bahsedeceğim. En baştan belirtmiş olayım… İŞKUR evlere paketleme işi için İŞKUR’a gitmenizin bir anlamı yoktur. Evlere paketleme işi İŞKUR tarafından verilmemektedir. Ancak sakın bu durum sizin evde paketleme işi yapamayacağınızı göstermiyor.

Burada evde paketleme işi alabilmek için uygulayacağımız farklı bir yöntem var! Bu yöntem sayesinde nikah şekeri, kına, kıyafet, plastik ürün paketleme gibi birçok iş alabileceksiniz. İŞKUR’dan paketleme işi almak başlığında bunun detaylarını vereceğim. Bu yöntem Türkiye’nin 81 şehrinde geçerlidir. Mesela İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli, Kastamonu, Rize, Mersin, Adıyaman, Tunceli gibi…

Nasıl başvuru yapacağınızdan bahsettim. İŞKUR paketleme işleri telefon numaraları nedir? Konuyla ilgili merak ettiğiniz her şeyi yazımın devamında açıkladım. 🙂

İŞKUR’dan Hangi Paketleme İşlerini Alabiliriz?

İŞKUR evde paketleme

İŞKUR’un direkt olarak evlere paketleme işi vermediğini, bunun için farklı yöntemin olduğundan yukarıda bahsettim. İşleri fason firmalardan alacaksınız.

Fason firmalar ile nasıl çalışacağınızın ayrıntıları aşağıda sizlere anlatmadan önce hangi işlerden faydalanabileceğinize bir göz atalım. Böylelikle hangi firmaları tercih edebileceğiniz konusunda daha net bir fikriniz olacak.

Gibi birçok iş seçeneği mevcut. Gördüğünüz gibi daha çok tekstil işleri rağbet görüyor. Fason firmalar, paketleme işleri için atölyelerde ayrıca işçi çalıştırmak yerine, evlerinden bu işi yapabilecek insanlara iş veriyorlar. Böylelikle hem firmalar hem de evde ek işe ihtiyaç duyan insanlar kazanmış oluyor. İşler hakkında fikir sahibi olduğunuza göre gelelim diğer detaylara…

İŞKUR’a Kayıt Olmak

İŞKUR evde paketleme işi yapmak için ilk önce yapmanız gereken şey İŞKUR’a kayıt olmaktır. Kayıt işlemlerinin çok basit olduğunu söyleyebilirim. Dilerseniz size en yakın İŞKUR şubesine gerekli belgelerle giderek kayıt olabilirsiniz.

 • Ancak günümüzde artık birçok işlemin internetten kolaylıkla yapıldığını biliyorsunuz. İŞKUR E – şube üzerinden kayıt da oluşturabiliyorsunuz.  İŞKUR e – şube‘den hemen başvuru gerçekleştirebilirsiniz.
 • Eğer E – devlet hesabınız varsa, giriş diyerek direkt E – devlet hesabınızdan giriş yapabiliyorsunuz. Aşağıdaki görselde işaretlediğim yerden yapabilirsiniz.
İŞKUR kayıt oluşturmak
işkur paketleme işi veriyor mu 2023

TC. kimlik numaranızla ve şifrenizle birlikte giriş yaparak direkt sisteme girebiliyorsunuz. Sonrasında sitede var olan işleri görüntüleyebiliyorsunuz.

Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları hakkında detayları merak ediyor musunuz? En güncel bilgiler web sitemizde!

İŞKUR’dan Paketleme İşi Almak

İŞKUR paketleme işi için direkt sizlere iş sağlamıyor. Böyle bir konsept yok. Ancak İŞKUR’daki çeşitli firmalardan siz kendi çabanızla iş alabilirsiniz. İŞKUR evde paketleme işi için iş ilanlarını görüntüleyip, paketleme işi verebilecek firmalara kendiniz ulaşabiliyorsunuz. Bu firmaların bir çoğu evlere ek iş verebiliyor.

 • Örneğin fabrikalara, tekstil atölyelerine, plastik fabrikalarına ulaşabilirsiniz.

Firmaların isimlerini İŞKUR üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Örneğin aşağıda görselde bulunan paketleme işi veren bir kaç firma ismi var. Bu gibi iş ilanlarını aratabilirsiniz.

Bu şekildeki iş ilanlarına erişerek firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Sistem üzerinde direkt İŞKUR evde paketleme işçisi için iş ilanı yok. O nedenle buradaki iş ilanlarının da evde paketleme işi olmadığını belirteyim. Yapılması gereken paketleme verebileceğini düşündüğünüz firma isimlerini almak ve o yerlere kendiniz ulaşmaktır.

İlgili içerik: Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar

İŞKUR Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

iskur evde paketleme başvurusu nasıl yapılır
iskur evde paketleme başvurusu nasıl yapılır

Sizlere ilk önce İŞKUR evde paketleme işi nasıl başvurulur? Artık biliyorsunuz ki İŞKUR direkt olarak evlere paketleme işi vermiyor. Firmaları İŞKUR’dan bulup sistem dışından başvuracaksınız. Firmalar sizden deneyim vs. bekliyor mu? Evde paketleme işi nasıl yapılır? Bilmenizde yarar var.

Evde paketleme işi için birçok seçenek var. İŞKUR evde iş için hangisine başvurursanız, ona göre bir işlem gerçekleştireceksiniz. Hepsi birbirinden farklı olsa da süreç mantığı aynı işliyor.

 • İŞKUR’dan bulduğunuz firmalar hangi ürünleri paketleyecekseniz sizlere onları gönderir.
 • Ayrıca paketleme işi için lazım olan ambalajlar da tarafınıza sağlanır.
 • Ardından sizin yapmanız gereken, bahsedilen şekilde ürünleri adetlerine göre paketlemektir.
 • Sizlere nasıl bir paketleme işlemi yapmanız gerektiğini zaten anlatacaklar.

Önemli olan firmanın belirttiği tarihte ürünleri teslim etmek. Düzgün bir iş yapmak için çok fazla paketleme işi almanız yararlı olmaz. Firma zamanında teslim etmeniz kadar, ürünleri düzgünce paketlemenize de bakacaktır.

Alakalı Yazı: Evde ek iş yaparak para kazanmak

Evde Paketleme İşleri Ne Kadar Kazandırıyor?

işkur evde paketleme nasıl başvurulur
işkur evde paketleme nasıl başvurulur

Kazanç konusunun çok merak edildiğini biliyorum. Kazancın tamamen firmadan firmaya ve yapılan paketleme adedine göre farklılık gösterdiğini söylemek mümkün.

Yani, siz ne kadar çalışacaksınız? Mesela, yarı zamanlı günde 5-6 saat çalışsam kâfidir, diyorsanız aylık geliriniz 8.000 TL civarında olabilir. Ancak, benim paraya çok ihtiyacım var ya da müsait zamanım çok ben tüm gün 10-12 saat bu işi yaparım derseniz ayda 15.000 TL kazanmanız mümkün.

Sizlere aşağıdaki tabloda paket başına 3 TL almanız halinde aylık kazancınız ne olduğunu hesapladık. Öyleyse hadi öğrenelim!

Paketleme SayısıGünlük KazançAylık Kazanç (26 gün)
1003007.800 TL
150 45011.700 TL
200 60015.600 TL

Bu arada, bu işleri ailecek yaparsanız geliriniz de bu doğrultuda otomatik olarak artacaktır. Sonuçta aynı haneden 3 kişi bu işi birlikte yapıyor ve para yine aynı haneye giriyor. Bence çok mantıklı. İmkanınız varsa, bu önerimi de bir düşünün derim. İŞKUR evde paketleme işinin kazancı tamamen size bağlı!

İlgili içerik: İŞKUR Evde İş İlanları

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu

işkur paketleme başvuru formu 2021
İşkur evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur

İşkur evde paketleme işi başvuru formu 2023 gibi aramalar son zamanlarda sıklıkla olmaktadır. Sosyal medya platformlarında ya da bazı blog sayfalarında İŞKUR evlere paketleme işi başvuru formu diye bir cümle dolanıyor… Bakın, sevgili okuyucularım. Aslında böyle bir form yok.

Lütfen kafanızı karıştırmalarına müsaade etmeyin. Başvuru formu dediğimiz şey aslında iş ilanlarına erişmek için başvurduğumuz form. Bunu doldurarak hangi firmalarla iletişime geçebileceğinizi bulabileceksiniz.

Yukarıda vermiş olduğum, İŞKUR E- şube web sayfası üzerinden karşınıza en üst kısımda çıkacak olan yerlere, sizden istenilen bilgileri girin. İŞKUR evde paketleme işlerine başvurabilmek için yapmanız gereken budur.

Artık İŞKUR evde paketleme başvurusu nasıl yapılır? Biliyorsunuz!

Paketleme İşleri Telefon Numaraları

İŞKUR Paketleme İşleri Telefon Numaraları
işkur evde paketleme işi başvuru formu

Şu konuya da net bir açıklık getirip, sizlere veda edeceğim. Türkiye İş Kurumu, evlere ek iş veren firmalar ile anlaşarak size güvenilir yollardan, helal bir şekilde para kazandırmak ister. Bu konuda da sizlere yardımcı olur. Yapmak istediğiniz paketleme işlerinin telefon numaraları veya iletişim bilgilerini İŞKUR aracılığıyla bulamazsınız.

Yukarıda verdiğim 2 farklı yol üzerinden, firmaların iletişim numaralarına erişmeniz mümkün değildir. Sizin yapmanız gereken; firma isimlerini alıp, internette bularak ulaşmaktır.

Konu ile alakalı faydalı bir içerik hazırlamıştım. Evde paketleme işi telefon numaraları yazısını okuyarak, firmalarla görüşmeye  başlayabilirsiniz.

İşkur’dan Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

evde paketleme işi işkur

İŞKUR evde paketleme başvuru formu ve başvurusu hakkında tüm bilmeniz gerekenleri yukarıda sıraladım. Aklınızda eminim İŞKUR evde paketleme işi yapanların yorumları hakkında soru işaretleri vardır. Şöyle söyleyeyim ki İŞKUR evde paketleme işi veriyor mu? Sorununun yanıtı okuduğunuz gibi hayır. Ancak sunduğum yöntemle evden paketleme işleri ve daha birçok işi yapabilirsiniz.

Her şehirde evlere paketleme işi veren firmalar farklılık gösteriyor. O nedenle düzenli olarak İŞKUR iş ilanlarını da takip etmek gerek. İŞKUR e şube üzerinden bu ilanları kontrol edebilirsiniz.

İş kur üzerinden evde ek iş yapanlar ise gayet memnun. Devlet kurumu olduğu için insanlar güvenilir paketleme işi İŞKUR’daki firmaları tercih ediyor. Siz de artık başvuruda bulunabilirsiniz!

İŞKUR Evde Paketleme işi ile ilgili merak ettiğiniz diğer soruları YORUMLAR kısmından bize iletebilirsiniz!

DİKKAT EDİN!

Son zamanlarda dolandırıcılık faaliyetleri oldukça artmıştır! Size ulaşıp ”Evde Ek İş” adını kullanarak ücret ve kapora karşılığında iş bulma vaadinde bulunan kişilere inanmayınız. Evde Ek İş blog rehber web sitesidir. İş bulma ya da iş ilanı yayınlama gibi hizmetimiz bulunmamaktadır.

YORUMLAR

 1. Zeynep dedi ki:

  İş yapmak istiyrum

 2. medine atiş dedi ki:

  Bende bu işi almak istiyorum evimin ihtiyacı için

 3. Elif Beydemir dedi ki:

  Ben de paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Türkan dedi ki:

  Ben sivasta oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

1 19 20 21