İstanbul İŞKUR Evde İş İlanları – 2021 Güncel İlana Başvur!

23.06.2021
6.533
İstanbul İŞKUR Evde İş İlanları – 2021 Güncel İlana Başvur!

Devlet tarafından kontrol edilen ve insanlara iş imkanı veren İŞKUR’a kayıt olup, para kazanmak ister misiniz? İstanbul İŞKUR evde iş ilanları sayesinde sizde evinizdeki boş vakti değerlendirerek para kazanabilirsiniz.

Peki ama nasıl? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. İstanbul’da yaşıyor ve evde ek iş arıyorsanız, bu yazım sizin için! İŞKUR güvencesiyle evde ek iş yapabileceksiniz. İstanbul’da firmaların bazıları İŞKUR aracılığıyla, çalışanlar bulmakta.

Şimdi sizlere 2021 İstanbul İŞKUR evde iş ilanları neler? Nasıl başvuru yaparsınız? Detaylarıyla hepsini anlatacağım. Atlamadan hepsini okursanız, tüm detayları öğrenmiş olacak ve yazının sonunda başarıyla başvurunuzu yapabileceksiniz.

İŞKUR Evlere İş Veriyor mu?

İstanbul İŞKUR Evde İş İlanları

İŞKUR evde iş ilanları

Çoğu kişinin aklındaki soru, İŞKUR evlere iş vermiyor mu? Buna net bir cevap aradığınızı biliyorum. Cevap evet! İŞKUR son dönemlerde ev hanımlarına destek olmak için evde ek iş ilanları yayınlayabiliyor. Böylelikle ev hanımları hem ev ekonomisine hem de ülke ekonomisine destek oluyorlar.

Yani evet, İŞKUR evde iş veriyor. İstanbul İŞKUR evde iş ilanları sayesinde para kazanan birçok insan var. Özellikle İstanbul için evde iş ilanlarına rastlamak daha kolay. İstanbul’da evlere ek iş vermek isteyenlerin sayısı daha fazla. Her geçen gün evde iş yapmak isteyenlerin sayısı artıyor.

Buna bağlı olarak da rekabet çoğaldı. Evde iş ilanları hemencecik dolabiliyor. Bu rehber yazı sayesinde daha hızlı olacağınızın garantisini veriyorum. İŞKUR güvencesiyle evinizden iş yaparak para kazanabileceksiniz. Oldukça sevindirici bir haber öyle değil mi? Türkiye İş Kurumu ile evde ek iş fırsatı bulacaksınız. Üstelik ücret ödemeleri kurum tarafından her daim kontrol ediliyor.

Herhangi bir mağduriyet yaşamayacağınızın garantisini sizlere veriyorlar. Fark ettiyseniz hemen hemen sizlere yazdığım her paketleme işi yazısında uyarıda bulunuyorum. Evde ek iş arayışının artmasıyla birlikte bunu fırsata çeviren dolandırıcılar oldu. Evlere ek iş veriyorum diyerek insanlardan para, banka, kimlik bilgisi talep eden kişiler var. İŞKUR ilanları sayesinde böyle bir problemle karşılaşmazsınız.

İŞKUR evde ek iş fırsatı içi heyecanlandınız değil mi? Böylesine avantajlı bir iş için neler yapmak gerekiyor hadi öğrenelim. Siz de aşağıda anlatacaklarımı dikkatle okuyarak, İstanbul İŞKUR evde iş ilanları kısmına ulaşabileceksiniz. Ardından yapmanız gerekenler çok basit. Endişelenmenize hiç gerek yok.

İŞKUR Evden Yapılabilecek İşler

işkur istanbul evden yapılabilecek işler

evde ek iş

İstanbul İŞKUR evde iş ilanları için başvuruda bulunmadan önce ne tarz işler alabileceğinizi bilmeniz faydalı olabilir. İstanbul İŞKUR ile çalışan firmaların çok çeşitli olduğunu söyleyebilirim. Mutlaka kendinize göre bir evde iş fırsatı bulabileceksiniz. Peki İŞKUR evden yapılabilecek işler neler? İstanbul’da İŞKUR ile iş birliği yapan firmaların birçoğu, evlere paketleme ve ürün montaj işi veriyorlar.

Örneğin tel toka paketleme, nikah şekeri paketleme, sabun paketleme, çorap, giysi paketleme, maket bıçağı montaj işi, kalem montaj işi gibi… Birçok seçenek karşınıza çıkabiliyor. Bunlardan hangileriyle karşılaşırsınız net bir cevabı yok. İŞKUR üzerindeki ilanlar düzenli olarak güncelleniyor.

Bu tarz işlere başvurduğunuzda firmalar sizlere gerekli olan tüm malzemeleri sağlıyorlar. Cüzdanınızdan hiç para çıkmadan iş yapmaya başlayacaksınız.

Paketleme ve montaj işinizi belirli bir tarihe kadar bitirmeniz gerekiyor. Azimli ve sabırlı biriyseniz bu konuda hiç zorlanmayacaksınız. Kendi ekibinizi kurarak daha hızlı işler bitirebilirsiniz. İlginizi çekebileceğini düşündüğüm evde pipet paketleme işini anlatan bu yazıya bence bir göz atın.

İŞKUR aracılığıyla birçok evde ek iş modeli ile karşılaşabilirsiniz. Bunlardan en uygun olanlarını kendiniz belirleyecek ve başvuracaksınız.

İstanbul İŞKUR Evde Ek İş İlanı Başvuru Formu

istanbul işkur evde iş başvuruları

İstanbul İŞKUR evde iş ilanları

Süreçten ve evde ek iş modellerinden bahsettiğime göre şimdi İstanbul İŞKUR evde iş ilanları için nasıl başvuru yapacağınızı anlatabilirim. Sevgili okuyucular, evde ek iş ilanı başvuru formu diye direkt bir form yok. İnternet ortamında direkt böyle bir form olduğundan bahsedildiği için buna bir açıklık getirmek istedim.

Tabi bu demek değil ki İŞKUR eve ek iş vermiyor. Sadece başvurunuz daha farklı olacak. Gördüğünüz gibi burada paketleme işi için açık iş ilanları var. Bu ilanları görebilmek için üye olup, giriş yapmanız gerek.

İŞKUR E – şube adresine giriyorsunuz. Sağ üstte iş arayan giriş kısmına tıklayın. E – devlet hesabınız varsa hemen giriş yapabiliyorsunuz. Yoksa yeni üye olmanız gerekiyor. Sonrasında hesabınızın bilgilerini doldurarak kayıt oluşturuyorsunuz.

Artık normal giriş yaptığınızda aşağıdaki gibi bir görüntüyle karşılaşırsınız. Burada hemen işaretlediğim yerdeki iş ilanları kısmına tıklıyorsunuz.

istanbul iş kur evde iş başvuru formu

İstanbul İŞKUR evde iş ilanları

Sonrasında İstanbul İŞKUR evde iş ilanları için mutlaka il kısmını girmeniz gerek. İlçe ayarını tüm ilçeler şeklinde ayarlamanızı tavsiye edeceğim. Ne kadar geniş alana bakarsanız, iş bulma olasılığınız o kadar yüksek. Meslek kısmına da paketleme işçisi yaparak arama gerçekleştirebilirsiniz.

istanbul işkur evde iş başvuru formu 2

İstanbul İŞKUR evde iş ilanları

İŞKUR evlere iş veren firmalar  hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz, kırmızı yazıya tıklayın.

Karşınıza çeşitli ilanlar düşüyor. Bunlardan istediklerinize başvurabiliyorsunuz. Güncel olarak ilanları takip etmenizi öneriyorum. Böylelikle İstanbul’daki her ilana erişebileceksiniz.

Eğer internet üzerinden başvuruyu seçmezseniz, kendinize en yakın İŞKUR binasına giderek de kayıt olabiliyorsunuz.

İstanbul İŞKUR Telefon Numarası

Eğer internet üzerinden başvuruyu seçmezseniz, kendinize en yakın İŞKUR binasına giderek de kayıt olabiliyorsunuz. Aklınıza takılan sorular için İstanbul İŞKUR iletişim ile cevaplarını bulabilirsiniz. İstanbul İŞKUR telefon numarası için kendinize en yakın olan İŞKUR hizmet binasını seçmeniz gerekiyor.

İstanbul İŞKUR telefon numarası Google haritalar aramasıyla aşağıdaki sonuca rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz ilçeyi de belirleyebilirsiniz. Buradaki telefon numaralarının detaylarını web sitesi kısmına tıklayarak görebileceksiniz.

İŞKUR Şişli Şubesi Müdürlüğü telefon numarası (0212) 234 68 06

İŞKUR Tuzla telefon numarası (0216) 511 25 42

Fiziksel olarak başvuruda bulunacaksanız, telefon ederek detayları öğrenebilmeniz için sizinle bu bilgiyi de paylaştım. İstanbul İŞKUR telefon numarası için bu yöntemi uygulayın.

Kimler İŞKUR Evde Ek İş İçin Başvurabilir?

kimler istanbul işkur evde iş ilanlarına başvurabilir

İŞKUR evde ek iş için başvuru kriterleri var diyebilirim. Daha doğrusu sadece evde ek iş için değil, İŞKUR’a üye olup iş bulmak için kriterler var. Bunlar neler bilmeniz gerek. İş arayanların İŞKUR’a başvurabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekiyor.

Diğer bir başvuru kaydı için bilmeniz gereken, öncelikli gruplar arasında yer alıyorsanız daha hızlı iş alabilirsiniz. İŞKUR öncelikli gruplar arasında yer alıyorsanız, iş bulma süreciniz daha hızlı olabiliyor. Ev hanımlarının iş istihdamına kazandırılması için evde iş ilanları, ev hanımları için öncelikli olabilir.

YORUMLAR

 1. Merve öcal dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

  1. Filiz dedi ki:

   Bende iş istiyom cevap vermediniz

 2. Yener dedi ki:

  Ekiş evlere veriliyormu

 3. Yener dedi ki:

  Ekiş