Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Paketleme İşi
 3. Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

62 Yorum
62 Yorum
evde nikah şekeri paketleme
Evde ek iş mi arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Sizlere bu yazıda evde nikah şekeri paketleme işi ile nasıl para kazanacağınızı anlatacağım. Düzenli olarak nikah şekeri paketleme işi yaparak, çok iyi paralar kazanan insanların olduğunu biliyor muydunuz? Bu yazıdan sonra sizde onlardan birisi olabileceksiniz.

Havalar ısındı ve düğünler, nikahlar da hızla başladı. Düğün hazırlıkları içerisinde nikah şekerleri de yerlerini aldı. Her nikahın olmazsa olmaz, davetli hediyesi nikah şekerlerini kimlerin paketlediğini hiç düşündünüz mü? Bunu herhangi bir makine yapmıyor. Firmaların nikah şekeri paketlemesi için anlaştığı insanlar yapıyor.

Yazıda sizlerin de bu işten para kazanması için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatacağım. Nikah şekeri paketleme işi veren firmalardan da telefon numaralarından da bahsedeceğim. Elbette bunlardan önce bilmeniz gereken bazı şeyler var. Hadi vakit kaybetmeden detaylara geçelim.

Nikah Şekeri Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde nikah şekeri paketleme işi
nikah şekeri paketleme işi

Nikah ve düğün sezonu açıldığı için nikah şekeri yapan çeşitli firmalarında yoğunluğu arttı. Bu firmalar avantajlı olduğu için evlerden paketleme yapabilecek insanlarla anlaşıyorlar. Hazır iş bolken bu işin nasıl yapılacağından bir bahsedeyim. Sonrasında nasıl bir yol izlemen gerektiğinizi ve evde nikah şekeri paketleme işi yapıp yapmayacağına karar verebilirsiniz.

Şunu belirtmem gerekiyor ki nikah şekeri denildiğinde aklınıza sadece yenecek şekerler gelmesin. Zaten düğünlere katılıyorsanız bunu bilirsiniz. Düğünden, nikahtan herkese hatıra olması açısından güzel paketlerin içerisine; şeker, resim, çiçek gibi objeler konur. Bunlar misafirler için küçük bir anı olarak düşünebiliriz.

Evde nikah şekeri paketleme işi için öncelikle bir firmayla anlaşmanız gerekiyor. Merak etmeyin, aşağıda firmalara nasıl ulaşacağınızı anlattım. Ayrı olarak nasıl başvuracağınızı öğrenmek için evde paketleme iş ilanları yazısını hemen okuyun.

Firmayla anlaştığınız zaman, firma size gerekli malzemeleri verecektir. Nikah şekerlerinin modelleri, tasarımları birbirlerinden farklı olabiliyor… Buda nikah şekerlerinin sabit bir paketleme tarzının olmadığı gösteriyor. Her nikah, düğün için farklı bir nikah şekeri paketleyeceksiniz. Endişelenmenize gerek yok çünkü firma size numune ürünü gösterecek. Nasıl yapıldığını bileceksiniz. Aşağıya hemen bir örnek video bırakıyorum. Böylelikle aklınızdaki bazı soru işaretleri gidecek.

Evet, videoda da gördüğünüz gibi koşulların hijyenik olması çok önemli. Firma eğer hijyen konusunda sizden emin olamazsa, devamlı olarak çalışmaktan çekinecektir. Bu nedenle mutlaka eldiven, ağız maskesi ve önlük kullanın. Kullandığınızı da firmaya belirtin.

Firma size belli bir tarihe kadar süre verecektir. O tarihe kadar nikah şekerlerini paketleme işlemini bitirmeniz gerekiyor. Size belirtilen sayıya göre, nikah şekerlerini teslim alan firma ödemenizi hemen gerçekleştiriyor.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

nikah şekeri paketleme işi veren firmalar
Evde nikah şekeri paketleme işi

İşlerin yoğunluğundan ve daha avantajlı olması açısından, alakalı firmalar bünyelerinde işçi çalıştırmak yerine evlere paketleme işi verir. Bu firmalara ulaşmak için çeşitli yöntemler var. İnternette direkt ilan adı altında, evde nikah şekeri paketleme işi veren firmaların telefon numaraları bulunmayabiliyor. Sebebi, sürekli aranmaktan rahatsız olabiliyorlar. Tahmin edersiniz ki evde paketleme işi arttıkça rekabette arttı. Herkes bu fırsatı değerlendirmek istiyor. Yani gözünüzü dört açmanız gerekecek.

Öncelikle firmalara ulaşabilmeniz için bir tavsiyem var. Google arama motorunu açın ve İstanbul nikah şekeri firmaları yazın. Aşağıdaki gibi bir görüntüyle karşılaşacaksınız.

nikah şekeri paketleme iletişim
nikah şekeri paketleme işi veren firmalar

Yaşadığınız şehirdeki firmalara bu şekilde hemen ulaşabiliyorsunuz. Nikah şekeri hizmeti veren firmaların telefon numaraları da görünüyor. Özellikle 0539, 0542 gibi kişisel numaraları değil,  0216, 0212 gibi kurumsal numaraları aramayı tercih edin.

Nikah şekeri satan çeşitli firmalarla gidip yüz yüze de görüşebilirsiniz. Yolunuzun üstünde denk gelirse çekinmeden gidip sorun. Firma gerçekten de paketleme işi için bir çalışana ihtiyaç duyuyor olabilir.

Son olarak nikah şekeri paketleme işi için firmalarla çalışmak istiyorsanuz İŞKUR’a başvurabilirsiniz. Kimi zaman İŞKUR üzerinden de evde nikah şekeri paketleme işi verilebiliyor. Firmaların bazıları direkt İŞKUR ile çalışabiliyor. Nasıl başvuracağınızı öğrenmek için İŞKUR evde ek iş başvuru formu konulu yazıyı hemen okuyun.

Ayrıca aşağı iletişim bilgilerinizi yorum olarak atabilirsiniz. Nikah şekeri paketleme işi vermek isteyen firmalar sizinle iletişim kurabilirler.

Evde Nikah Şekeri Yapımı Ne Kadar Kazandırıyor?

evde nikah şekeri paketleme kazancı
Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar

Değerli okuyucular, bir ay içerisinde ne kadar çok iş alır, ne kadar paketleme yaparsanız o kadar kazanırsınız. Genellikle nikah şekeri sayı adedine göre ücretlendirme yapılıyor. Tabi firmaya göre de ücret değişiyor ancak sıkı çalışarak nikah şekeri paketleme işi yapan birisi ayda ortama 3.000 TL gelir elde edebiliyor.

Daha farklı bir paketleme işi yaparak para kazanmak ister misiniz? Evden kına paketleme işi yazını okuyun!

En başta el alışkanlığınız olmadığı için sık sık iş alamayabilirsiniz. Bu da başlarda daha az ücretler kazanmanıza sebep olabilir. Zaman geçtikçe daha da hızlanacağınız için ücretiniz de artacak. Yani aslında bu iş üzerinden ne kadar kazanacağınız tamamen sizin elinizde. Çok düşük ücret vermeyen bir firmayla düzenli olarak 3.000 TL gelir edebiliyorsunuz. Ben yılmadan evde nikah şekeri paketleme işi yaparım diyorsan, hadi yemek işe koyul ve para kazanmaya başla!

Kimler Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Yapabilir?

kimler nikah şekeri paketleme yapabilir

Nikah şekeri paketleme işi, ev hanımları için gözde bir evde ek iş fırsatı olsa da birçok insan bu işten faydalanabiliyor. Cep harçlığı çıkarmak isteyen öğrenciler dahi nikah şekeri paketleme işiyle para kazanabiliyorlar. O nedenle herhangi bir kriter sıralamam yanlış olur. Biliyorsunuz ki Türkiye’nin her yerinde nikah şekeri hizmeti veren yerler var.

Bu demek oluyor ki İzmir, Adana, Bursa, Ankara, Antalya, İstanbul fark etmeksizin her yerden yapabilirsiniz. Burada size verebileceğim tavsiye, kendi şehrinizdeki firmaları değerlendirmeniz. Firmalar genel olarak, rahatlıkla ulaşabilecekleri kişilere iş vermeye sıcak bakıyorlar. Nikah şekerlerinin belli bir tarihe kadar hazır olması gerektiği için çok uzak şehirlerde kargo kullanmak süreci uzatabiliyor.

Lütfen sizden kaparo isteyen, kimlik ve banka bilgilerinizi isteyen dolandırıcılara inanmayın. 

Bahsettiğim noktaları dikkat alarak siz de kısa süre içerisinde evde nikah şekeri paketleme işi alabilirsiniz. Daha fazla paketleme işi imkanı için tıklayın.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

62 Yorum. Yeni Yorum

 • Khosııat
  7 Ocak 2022 11:14

  Merhaba Ankara Kahraman kazanda oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum el beceriğim ğüzeldir işimi eksiksiz yaparım ve zamanında teslim ederim . Saygılarımla

  Cevapla
 • Pınar Güleryüz
  4 Ocak 2022 04:27

  Maddi açıdan çok kötüyüm üç çocuk ğum var bu işe gerçekten çok ihtiyacı m var

  Cevapla
 • Elif sağlam
  28 Aralık 2021 00:00

  Evde her türlü paketleme işi arıyorum

  Cevapla
 • Evde nikah şekeri yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü