Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi – FİRMA TELEFON NUMARALARI!

29.09.2022
60.625
Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi – FİRMA TELEFON NUMARALARI!

Evde ek iş arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Sizlere bu yazıda evde nikah şekeri paketleme işi ile nasıl para kazanacağınızı anlatacağım. Düzenli olarak evde nikah şekeri paketleme işi yaparak, çok iyi paralar kazanan insanların olduğunu biliyor muydunuz? Bu yazıdan sonra sizde onlardan birisi olabileceksiniz.

Havalar ısınmaya başladı. Düğün, nikah mevsimi geliyor. Düğün hazırlıkları sırasında listede nikah şekeri de yer alıyor. Her nikahın olmazsa olmazı, davetli hediyesi nikah şekerlerini kimlerin paketlediğini hiç düşündünüz mü? Bunu herhangi bir makine yapmıyor. Firmaların nikah şekeri paketlemesi için anlaştığı insanlar yapıyor.

Bu yazıda sizlerin de evden nikah şekeri yaparak para kazanma tüyolarından ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğinden bahsedeceğim. Ayrıca evde nikah şekeri paketleme işi veren firmaları ve nikah şekeri paketleme işi veren firmaların telefon numaralarından da bahsedeceğim. Elbette bunlardan önce bilmeniz gereken bazı konular var. Hadi vakit kaybetmeden evde nikah şekeri paketleme işi detaylarına geçelim…😊

Nikah Şekeri Paketleme Nasıl Yapılır?

Nikah Şekeri Paketleme işi
evde nikah şekeri paketleme işi izmir

Nikah şekeri yapan çeşitli firmaların yoğunluğu düğün sezonuna bağlı olarak artıyor. Bu firmalar avantajlı olduğu için evlerinde paketleme yapabilecek insanlarla anlaşıyorlar. Hazır iş bolken bu işin nasıl yapılacağından bahsedeyim. Sonrasında nasıl bir yol izlemeniz gerektiğinizi ve evde nikah şekeri paketleme işi yapıp yapmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Şunu belirtmem gerekiyor ki; nikah şekeri denildiğinde aklınıza sadece yenilebilir şekerler gelmesin. Düğünden, nikahtan herkese hatıra olması açısından güzel paketlerin içerisine; şeker, resim, çiçek, koku, mum gibi objeler hediye edilir.

Evde nikah şekeri paketleme işi şu şekilde yapılır:

  • Evde nikah şekeri paketleme işi için öncelikle bir firmayla anlaşmanız gerekiyor.
  • Firmayla anlaştığınız zaman, firma size gerekli malzemeleri verecektir.
  • Nikah şekerlerinin modelleri, tasarımları birbirlerinden farklı olabiliyor.
  • Buda nikah şekerlerinin sabit bir paketleme tarzının olmadığı gösteriyor.
  • Her nikah, düğün için farklı bir nikah şekeri paketleyeceksiniz.
  • Endişelenmenize gerek yok çünkü firma size numune ürünü gösterecek. Nasıl yapıldığını bileceksiniz.

Koşulların hijyenik olması çok önemli. Firma eğer hijyen konusunda sizden emin olamazsa, devamlı olarak çalışmaktan çekinecektir. Bu nedenle mutlaka eldiven, ağız maskesi ve önlük kullanın. Kullandığınızı da firmaya belirtin.

Firma size belli bir tarihe kadar süre verecektir. O tarihe kadar nikah şekerlerini paketleme işlemini bitirmeniz gerekiyor. Size belirtilen sayıya göre, nikah şekerlerini teslim alan firma, ödemenizi hemen gerçekleştiriyor.

Nasıl başvuracağınızı öğrenmek için evde paketleme iş ilanları yazısını hemen okuyun.

Evde Nikah Şekeri Paketleme Kazancı

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi
evde nikah şekeri paketleme işi ankara

Değerli okuyucular, bir ay içerisinde ne kadar çok iş alır, ne kadar paketleme yaparsanız o kadar kazanırsınız. Genellikle nikah şekeri sayı adedine göre ücretlendirme yapılıyor. Peki evde nikah şekeri paketleme işi ne kadar kazandırıyor? Firmaya göre de ücret değişiyor ancak sıkı çalışarak nikah şekeri paketleme işi yapan birisi ayda ortama 7.000 TL gelir elde edebiliyor.

En başta el alışkanlığınız olmadığı için sık sık iş alamayabilirsiniz. Bu da başlarda daha az ücretler kazanmanıza sebep olabilir. Zaman geçtikçe daha da hızlanacağınız için ücretiniz de artacak. Ne kadar çok nikah şekeri paketleme yaparsanız o kadar kazanırsınız.

Aşağıda sizlere paket başına 2 TL kazanmanız halinde haftalık ve aylık kazancınızı hesaplayacağınız tablo oluşturduk. Kazanç detaylarınızı bu tablodan inceleyebilirsiniz.

Çalışacağınız GünPaket AdediHaftalık KazançAylık Kazanç
4 gün200 paket1.600 TL6.400 TL
5 gün200 paket2.000 TL8.000 TL
6 gün200 paket2.400 TL9.600 TL
evde nikah şekeri paketleme işkur

Çok düşük ücret vermeyen bir firmayla düzenli olarak iş alırsanız ayda 5.000 – 6.000 TL gelir edebileceksiniz. Ben yılmadan evde nikah şekeri paketleme işi yaparım diyorsanız, hadi hemen işe koyul ve para kazanmaya başlayın!

Daha farklı bir paketleme işi yaparak para kazanmak ister misiniz? Evden kına paketleme işi yazımızı okuyun!

Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Nikah Şekeri Paketleme İşi
evde nikah şekeri paketleme işi bursa

İşlerin yoğunluğundan ve daha avantajlı olması açısından, alakalı firmalar bünyelerinde işçi çalıştırmak yerine evlere paketleme işi verir. Bu firmalara ulaşmak için çeşitli yöntemler var. Evde nikah şekeri yapımı veren firmaları hangi yöntemle bulacağınızı merak ediyorsunuz değil mi? Hadi öğrenelim!

İnternette direkt ilan adı altında, evde nikah şekeri paketleme işi veren firmaların telefon numaraları bulunmayabiliyor. Sürekli aranmaktan rahatsız oldukları için firmalarla iletişime geçmekte zorlanabilirsiniz.

Tahmin edersiniz ki evde paketleme işi arttıkça rekabette arttı. Herkes bu fırsatı değerlendirmek istiyor. Yani gözünüzü dört açmanız gerekecek.

Evde Ek İş Önerisi: Evde Tel Toka Paketleme İşi merak ediyorsanız tüm detaylarını yazımızdan öğrenebilirsiniz!

Evde Nikah Şekeri İşi Telefon Numaraları

Öncelikle firmalara ulaşabilmeniz için bir tavsiyem var. Google arama motorunu açın ve İstanbul nikah şekeri firmaları yazın. Yaşadığınız şehirdeki firmalara bu şekilde hemen ulaşabiliyorsunuz. Nikah şekeri hizmeti veren firmaların telefon numaraları da görünüyor. Özellikle 0539, 0542 gibi kişisel numaraları değil,  0216, 0212 gibi kurumsal numaraları aramayı tercih edin.

Nikah şekeri satan çeşitli firmalarla gidip yüz yüze de görüşebilirsiniz. Yolunuzun üstünde denk gelirse çekinmeden gidip sorun. Firma gerçekten de paketleme işi için bir çalışana ihtiyaç duyuyor olabilir.

Son olarak nikah şekeri paketleme işi için firmalarla çalışmak istiyorsanız İŞKUR’a başvurabilirsiniz. Kimi zaman İŞKUR üzerinden de evde nikah şekeri paketleme işi verilebiliyor. Firmaların bazıları direkt İŞKUR ile çalışabiliyor. Nasıl başvuracağınızı öğrenmek için İŞKUR evde ek iş başvuru formu konulu yazıyı hemen okuyun.

Evde Paketleme İşi Önerisi: Evde Vida Paketleme İşi ile sizde kolay yoldan gelir elde edebilirsiniz. Detaylar için linke TIKLA!

Kimler Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Yapabilir?

Evde nikah şekeri paketleme işi
evde nikah şekeri paketleme işi gaziantep

Nikah şekeri paketleme işi, ev hanımları için gözde bir evde ek iş fırsatı olsa da birçok insan bu işten faydalanabiliyor. Cep harçlığı çıkarmak isteyen öğrenciler dahi nikah şekeri paketleme işiyle para kazanabiliyorlar. O nedenle herhangi bir kriter sıralamam yanlış olur. Biliyorsunuz ki Türkiye’nin her yerinde nikah şekeri hizmeti veren yerler var.

Bu demek oluyor ki İzmir, Adana, Bursa, Ankara, Antalya, İstanbul fark etmeksizin her yerden yapabilirsiniz. Burada size verebileceğim tavsiye, kendi şehrinizdeki firmaları değerlendirmeniz. Firmalar genel olarak, rahatlıkla ulaşabilecekleri kişilere iş vermeye sıcak bakıyorlar. Nikah şekerlerinin belli bir tarihe kadar hazır olması gerektiği için çok uzak şehirlerde kargo kullanmak süreci uzatabiliyor.

Bahsettiğim noktaları dikkat alarak siz de kısa süre içerisinde evde nikah şekeri paketleme işi alabilirsiniz. Daha fazla paketleme işi imkanı için tıklayın.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi ile ilgili merak ettiğiniz diğer bilgileri YORUMLAR kısmına yazarak bize iletebilirsiniz!

DİKKAT EDİN!

Lütfen sizden kapora isteyen, kimlik ve banka bilgilerinizi isteyen dolandırıcılara inanmayın! ”Evde Ek İş” web sitesi adına size ulaşarak size iş vaadinde bulunan kişilere itimat etmeyiniz. Sitemizin iş ilanı yayınlama ya da iş bulma hizmetleri bulunmamaktadır.

YORUMLAR

  1. Sevim dedi ki:

    Evde paketleme isi ariyorum dönüş yaparmısınız

1 19 20 21