Evde Kürdan Paketleme İşi – Haftalık 500 TL Kazanç!

07.06.2021
37.309
Evde Kürdan Paketleme İşi – Haftalık 500 TL Kazanç!

Aile bütçesini artırmaya yönelik en iyi seçeneklerden biri de evde kürdan paketleme işi olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü paketleme işleri evde kolaylıkla yapılan ve neredeyse 5.000 TL aylık getirisi olan işlerdir.

Başta ev hanımları olmak üzere; çalışan ve çalışmayan herkes Türkiye’nin neresinde olursa olsun bu işi yapabilir. Özellikle evlere kürdan paketleme işi veren firmalar çoğunlukla, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Denizli, Kocaeli, Sivas, Konya, Kayseri ve Gaziantep gibi şehirlerde daha sık bulunuyor.

Evinizde kürdan paketleyerek, borçlarınızı ödeyebilir, evinizin mutfak masraflarına katkıda bulunabilir ve belki biraz da olsa birikim bile yapabilirsiniz.

O zaman yazının devamında şunları öğrenmeye ne dersiniz?

 • Evlere kürdan paketleme işi veren firmalar
 • Kürdan paketleyerek ne kadar para kazanırsınız?
 • Evde kürdan paketleme işi telefon numaraları nasıl bulunur?

Kürdan Paketleme İşi Hakkında

evde kürdan paketleme işi

evde kürdan paketleme

Konuyla ilgili uzun uzadıya ne yazabiliriz ki? Bildiğiniz evde oturup kürdan paketleyerek para kazanacaksınız. Ancak biz yine de açık bir şekilde evde kürdan paketleme işi hakkında bilgi vermek istiyorum.

Öncelikle; mesleğinizin, yaşınızın, eğitiminizin, cinsiyetinizin hiçbir önemi yok. Sadece hızlı, temiz, pratik ve sözünün eri biri olmanız yeterli. En azından işverenlerin sizden beklenti bu yönde.

Peki, kürdan paketleme işi süreci nasıl ilerliyor? Çok basit. İlgili bir firma buluyorsunuz. ( Konuyla ilgili bilgiyi alt başlıklarda verdim.)

 • İlgili firma size ilk etapta 1000 paket olacak şekilde kürdanları evinizin kapısına kadar çuval içinde veya koliyle getiriyorlar.
 • Bu aşamada size kürdanları kaçar adet kutuya koyacağınızı, kaç kutu paketleyeceğinizi, varsa üzerine ambalaj yapıştırmanız gerektiğini söylüyorlar. İşin teslimi için bir tarih belirliyorsunuz, ardından firma temsilcileri gidiyor.
 • Sizler de örneğin; 10 gün içinde bu kürdanları paketleyip firmayı arayarak bilgilendiriyorsunuz. Tabi 10 gün dediğimize bakmayın, artık kaç gün için anlaştıysanız o süre zarfı içinde işleri bitirmiş ve teslim etmiş olmanız gerekiyor.
 • Paketlediğiniz ve çuvallara koyduğunuz kürdanları teslim ederken, anlaştığınız miktardaki ücretinizi de alıyorsunuz.

İşte bu kadar basit. Ancak ilk iş her zaman çok önemlidir. Eğer ilgili firma, yaptığınız işten memnun kalırsa bu işin devamı mutlaka gelecektir.  Sonuçta düzenli bir ek gelir kazanmak adına işinizi titizlikle yapmanızı tavsiye ediyorum.

Eğer küçük çocuklarınız varsa; evde kürdan paketleme işi yaparken dikkatli olmanızı öneririz. Kürdanlar, sivri uçlu bir yapıya sahip oldukları için ev içinde istenmeyen kazalara sebebiyet verebilir.

Kürdan Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanırım?

evde kürdan paketleme kazancı

Ek iş ile Para Kazan

Biliyoruz, bu sorunun cevabını da çok merak ediyorsunuz. Evde kürdan paketleme işi sonucunda kazanacağınız para için net bir rakam vermemiz çok saçma olur. Çünkü ayda 1.000 kutu adet kürdan paketleme ile 4.000 kutu kürdan paketlemenin kazancı aynı olmaz. Yani bu işten ne kadar para kazanırım sorusunun asıl cevabı sizdedir.

Biz elbette, konuyla ilgili spesifik olmasa da ortalama bir cevap vermeye çalışacağız. O zaman şimdi bu konu hakkında sizi biraz aydınlatacağım!

‘ Evde kürdan paketleyerek ne kadar para kazanırım? ‘ sorunuzun cevabını örneklerle açıklamak istiyorum.

ÖRNEK: Bir öğrenci olduğunuzu varsayalım. Günde 6 saat boyunca evde kürdan paketlemek için vaktiniz var ve haftanın 5 günü bu işi yapacaksınız. Buraya kadar tamamsa, devam ediyorum?

Size bu işi veren firma, her bir kutuda 50 kürdan olacak şekilde paketleme işi yapmanızı istiyor. Siz günde 6 saat çalışarak ortalama 100 kutu kürdan paketleyebilirsiniz. Bu da haftada 500 kutu kürdan paketlemek demektir. Haftalık kazancınız ise ortalama 500 TL civarında olacaktır. Zaten bu işleri çoğu zaman haftalık olarak alırsınız. Yani ay bazında her hafta bu işi yapacaksanız; aylık kazancınız 2.000 TL civarı bir ücret olacaktır.

Elbette, evde kürdan paketleme işi kazancı 2.000 TL değil. Verdiğimiz örnek üzerinden böyle bir hesaplama yaptık. Daha çok çalışırsanız, ayda 4.000 TL de kazanabilirsiniz.

Ayrıca Paketleme İşleri Ne Kadar Kazandırıyor? En Güncel Ücretler! başlıklı yazımızda genel olarak bu işlerin kazanç miktarlarından da bahsedildi. Bence bir göz atın!

Evlere Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

kürdan paketleme işi veren firmalar

Kürdan paketleme işi

Çoğu zaman seri üretim yapan firmalar, yapılacak bazı işleri evlere devrederek bir nevi sizin de para kazanmanıza yardımcı olurlar. Bunlardan biri de kürdan üretimi yapan yerlerdir. Firma sahiplerinin buradaki asıl amacı çalışan ve firma maliyetlerini düşürmek olsa da evden çalışarak para kazanmak isteyen kişiler için bu çalışma modeli son derece faydalıdır.

Kürdan paketleme işini farklı kanallar üzerinden bulabilirsiniz. Ancak çoğu zaman evden iş seçeneği olan paketleme işleri, internet ortamında çok daha kolay bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Özellikle; Sahibinden.com, jooble.org ve indeed.com gibi farklı kariyer sitelerinde evde kürdan paketleme işi ilanlarına rastlayabilirsiniz.

Evde paketleme işleri her ne kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana gibi şehirlerde yoğun olarak verilse de Türkiye’nin hemen her şehrinde  kürdan paketleme işi bulabilirsiniz.  Bu arada evde paketleme işi veren firmalar yazımızdan daha detaylı bilgiye ulaşmanız da mümkün.

Ayrıca, evde kürdan paketleme işi veren yerler için bölgenizde bulunan plastik ve ambalaj üretimi yapan firmaları da araştırmanızı tavsiye ederiz.

Evde Kürdan Paketleme İşi Telefon Numarası ve İletişim Adresleri

kürdan paketleme iletişim

evde ek iş

Evlere kürdan paketleme işi veren firmalar hakkında detaylı bilgileri bir üst yazımızda paylaştık, evet; peki ya bu yerlerin telefon numaralarına ve iletişim adreslerine nasıl ulaşabilirsiniz?

Şimdi sizlere mükemmel bir bilgi vereceğiz, hazır mısınız? Bunları yaparak evlere kürdan paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını ve adreslerini kolayca bulabilirsiniz!

 • Google’a plastik ve ambalaj üretimi yapan firmalar yazın.
 • Ardından haritalar yazısına tıklayın!
 • İşte karşınızda onlarca kürdan paketleme işi alacağınız yerler…
 • Google, otomatik olarak bölgenizde bulunan ilgili firmaları karşınıza çıkardı bile.
 • Sol tarafta bu firmaların bilgilerini görecek ve sol tarafta ise harita üzerinden konumlarını bulabileceksiniz.
 • He bir firmaya tek tek tıklayarak, orada yazan iletişim bilgilerini kullanabilir ve size uygun bir paketleme işi var mı, yok mu öğrenebilirsiniz. Bu arada evde kürdan paketleme işi telefon numaraları ve iletişim için bu önerimde göreceğiniz bilgilerde lütfen 0505, 0534 gibi  başlayan cep numaralarını değil; başında 0312 gibi alan kodu bulunan telefon numaralarını arayınız.

Yalnız şunu da atlamayalım: Bu firmalar ile yüz yüze bir iş görüşmesi yapmak şansınızı çok daha fazla artıracaktır. Telefon numaraları aracılığıyla yapacağınız paketleme başvuruları çoğu zaman reddedilir. Ancak biz yine de sizlerle bu bilgiyi de paylaşmak istedik. Seçim elbette sizin!

Evde kürdan paketleme işi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi evde ek iş ekibi olarak hazırladık.  Ancak paketleme işleri kategorimiz elbette sadece kürdan ile sınırlı değil. ‘PAKETLEME İŞLERİ‘ kategorimiz üzerinden onlarca benzer işler bulabilirsiniz.

Son olarak; aşağıda ‘YORUM‘ kısmına ad-soy ad ve iletişim bilgilerinizi yazmanız durumunda, ilgili firmalar ve iş verenlerin sizi fark etmelerini sağlayabilirsiniz.

 

YORUMLAR

 1. Necla dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum

 2. GÜLSÜM ZOR dedi ki:

  ANTALYA SERİK EVDE PAKETLEME İŞİ ARIYORUM

 3. dilara dedi ki:

  İzmir Ödemiş ilçesinde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 4. HAKAN ALTUNTAŞ dedi ki:

  İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim ek işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 5. Gizem genç dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var koaceli derince de yaşıyorum lütfen yardımcı olun

1 9 10 11