Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – 81 İlde Firma Bilgisi!

28.12.2021
40.217
Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – 81 İlde Firma Bilgisi!

Hanımlar, beyler! Evden para kazanmak istiyor ve ayda 7.000 TL‘yi bulan bir gelir elde etmek istiyorsanız, ilk önce evde paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için Evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Tam olarak yazıyı yazma amacım da bu… Haftalık evde paketleme işi, aylık evde paketleme işi gibi alternatifler için firmalara nasıl ulaşacağınızı anlatacağım. Paketleme işi yaparak maddi durumunuza katkıda bulunmanın yollarını arıyorsanız, aşağıdaki soruların cevaplarını kesinlikle merak ediyorsunuzdur.

 • Evlere paketleme işi veren firmalar güvenilir mi?
 • Evden iş veren firmalar nasıl bulunur?
 • Paketleme işi veren yerler sadece Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Şanlıurfa, Mersin, Adana, Bursa, Antalya gibi büyük şehirler de mi vardır?
 • Bu firmalardan nasıl iş alabilirsiniz?
 • Paketleme işi yaparak ek gelir kazanabileceğiniz işler neler?

Neyse, lafı daha fazla uzatıp sizi meraklandırmayacağım. Türkiye’de evlere paketleme işi veren firmalar ile ilgili tüm sorularınızın cevaplarını, yazımın devamında zaten göreceksiniz. Eve iş veren firmalar çok çeşitli ve evde para kazanma bu yöntem ile çok kolay!

Evde Paketleme İşi Yaparak Kazancınızı Artırın!

Evde paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar kazandırıyor

Ev hanımları, çalışan hanımlar, beyler, öğrenciler, emekliler, işsizler, engelli vatandaşlar… Evde paketleme işi yaparak sizler de kazancınızı artırabilirsiniz. Bu iş için kesinlikle herhangi bir kriter bulunmuyor. Üstelik kaporasız evde paketleme işi sayesinde cebinizden para çıkmadan, evde ek kazanç sağlayacaksınız.

Peki, bu iş niye bu kadar yaygın diye merak ediyor olabilirsiniz. Biliyorsunuz; ülkemiz firma, fabrika, atölye gibi iş yerleri konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi ile birlikte bu iş yerlerinin çalışma şekli de doğal olarak değişti. Zaten işverenler, şu süreçte yeterince kazanamazken; bir de çalışanlar işlerinden oldular. Haliyle, firmalarda yapılan tüm işler evlere kaydı. Şimdi artık Türkiye’nin her şehrinde yaşayan kişiler için evde paketleme işi veren firmalar bulunuyor.

Lafı açılmışken evinizde otururken para kazanabileceğiniz tüm paketleme işlerini öğrenmek için evde paketleme işi başlıklı yazımı okuyunuz.

Evde Paketleme İşi Güvenilir mi?

Evde Paketleme İşi Güvenilir mi?

Evde PAKETLEME işi

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak isteyen herkesin aklında bu soru var. Evde paketleme işi güvenilir mi? Evde paketleme işi veren firmalar güvenilir mi? Şunu belirtmeliyim ki evlere paketleme işi veren firmalar konusunda dikkatli olduğunuz sürece güven konusunu dert etmenize gerek yok.

Güvenilir evde paketleme işi için hangi firmalar ile iletişime geçeceğinizi zaten sizlere bu yazımda anlatacağım. Evde paketleme işi yapanların yorumları da çalıştıkları firmalara göre şekilleniyor diyebilirim. Çok memnun kalarak evde para kazanan insan var. Bunun için düzgün ve iyi firmalar ile çalışmak gerek.

Uzun lafın kısası, doğru firma ve kişiler ile çalıştığınız taktirde evde paketleme işi güvenilir bir para kazanma yoludur. Cevabımı da verdiğime göre artık evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve daha fazlası için devam edebilirim!

Evlere Paketleme İşi Veren Yerler / Firmalar

evde paketleme işi veren firmalar

evde paketleme işi veren firmalar

Paketleme işi veren yerler elbette büyük şehirlerde daha yaygın. Ancak emin olun ki Edirne, Çorum, Kastamonu, Uşak, Yozgat, Osmaniye, Isparta, Düzce gibi nüfus yoğunluğu az olan şehirlerimizde de evde paketleme işi veren firmalar bulunuyor.

Önemli olan bu firmaları tanımak ve iş verenler ile iletişim kurmak. Peki, paketleme işi alabileceğiniz yerler, genel itibariyle nereler? Hemen aşağıda sıraladım!

 • Tekstil firmaları ve atölyeleri
 • Plastik ve ambalaj fabrikaları
 • Hediyelik eşya satan dükkanlar
 • Milyoncu olarak bilinen ucuzcu dükkanlar
 • Düğün ve nişan ürünleri satan iş yerleri
 • Tekstil dikimevleri
 • Takı üretimi yapan atölyeler
 • Büyük organizasyon şirketleri
 • Medikal ürün üretimi yapan fabrikalar
 • Sabun üretimi yapan fabrikalar

Yukarıda saydığım tüm yerler, evlere ek iş veren firmalar kapsamında yer alıyor. Türkiye’nin hemen her şehrinde bu ve bunlara benzer fabrikalar bulabilirsiniz.

Listeyi okuyunca, ‘ Ben bunu nasıl düşünemedim ya?’ diye hayıflandınız değil mi? Sorun yok, biz sizler için her şeyi tane tane anlatmaya devam edeceğim. Peki, bu iş yerlerinden ne gibi paketleme işleri alabilirsiniz, bir sonraki başlığımda onları da anlattım!

Evde Hangi Paketleme İşleri Yapılır?

Evde Hangi Paketleme İşleri Yapılır?

81 ile evde paketleme işi

Evden paketleme işi yapma düşünceniz varsa, hangi paketleme işleri ile para kazanabileceğinizi bilmelisiniz. Hangi firmalarla çalışacağınız da bu işlere göre belirleniyor diyebilirim. Örneğin kına paketleme işi için organizasyon şirketleri ile görüşmelisiniz. Maske paketleme için maske üreten fabrikalarla… Evlere iş veren firmalar çok çeşitli olduğu için burada her işi sıralayamayacağım. Fakat son zamanlarda  çok fazla popüler hale gelen ve kazançlı paketleme işlerinden bahsedeceğim. Bu işleri yaparak ayda 6.000 TL kazanmak mümkün!

Gördüğünüz üzere birçok sektörle alakalı paketleme işi yapmanız mümkün. Kırmızı yazıların üstlerine tıklayarak iş hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Evde paketleme işi veren firmalar sayesinde oturduğunuz yerden para kazanın!

Fabrikalar Evde Paketleme İşi Veriyor!

evlere paketleme işi veren fabrikalar

evlere paketleme işi veren fabrikalar

Evde paketleme işi veren firmalar konumuzda iş alabileceğiniz yerlerin başında fabrikalar geliyor. Özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız; ambalaj, tekstil ve mukavva üretimi yapan fabrikalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Örnek: Çorap paketleme, plastik poşet paketleme, plastik ve karton bardak paketleme, düğme paketleme gibi işleri, fabrikadan evlere iş veren yerler aracılığıyla bulabilirsiniz.

Bu yerler çoğu zaman büyük fabrikalar olduğu için imajlarını zedelememek adına sizi dolandırmayacaklardır. Benden size ufak bir tavsiye: Özellikle, bilindik fabrikalar aracılığıyla paketleme işi almak yaptığınız iş ve alacağınız ücret adına çok daha güvenilir olacaktır.

Çarşıdaki Dükkanlardan Evde Paketleme İşi Alabilirsiniz

vde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları Kaporasız evde PAKETLEME işi

vde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları
Kaporasız evde PAKETLEME işi

İşte, en fazla paketleme işi alabileceğiniz bir yer daha: Çarşı pazardaki dükkanlar. Küçük, büyük dükkan demeyin, bunları es geçmeyin sevgili okurlar. Çünkü hediyelik eşya, düğün malzemeleri satan yerler ve milyoncu dükkanları gibi işletmelerin paketleme işi için çok fazla işçiye ihtiyacı olur.

Örnek: Evde kına paketleme, kürdan paketleme, evde cımbız paketleme, pipet paketleme, nikah şekeri paketleme gibi işleri yaşadığınız bölgenin işlek bir çarşısındaki dükkanlardan bulabilirsiniz.

Mesela; İstanbul- Eminönü ve Kapalı Çarşı, Ankara-Kızılay ve Sincan bölgeleri, İzmir-Kemeraltı ve Gıda Çarşısı, Bursa-Kapalı Çarşı, Eskişehir-Hamamyolu gibi semt ve ilçelerde aradığınız paketleme işlerini bulabilirsiniz.

Atölyeler Evlere Paketleme İşi Veriyor!

paketleme işi veren firmalar

paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi veren firmalar sadece fabrikalar ve dükkanlarla sınırlı değil, elbette. Şöyle bir düşünün bakalım, yaşadığınız yerde ne atölyeleri var? Tekstil veya takı tasarım olabilir mi? Boncuklarla ilgili bir atölye de olabilir mesela? Hobi malzemeleri atölyesi?

Fakat emin olun ki; yaşadığınız yerde onlarca ya da yüzlerce büyük küçük atölyeler bulunuyor. Şöyle bir keşfe çıkmaya ne dersiniz? Belki de eve paketleme işi alabileceğiniz bir yer ile karşılaşırsınız.

Örnek: Boncuk paketleme işi, çorap paketleme işi, tel toka paketleme işi, tespih paketleme işi, fırça paketleme işi, düğme paketleme işi

Evde Paketleme İşi Veren Fason Firmalar 

evlere paketleme işi veren firmalar

evlere paketleme işi veren firmalar

Evet, yanlış okumadınız! Artık fason firmalar da evlere paketleme işi veriyor. Hem de öyle bilinmeyen, isim yapmamış fason firmalardan bahsetmiyoruz. Mesela, Koton veya LC Waikiki desek? Ya da TAÇ firması?

Bu üç firma da oldukça güvenilir firmalar değil mi? Hepimiz zaten bu yerlerden sık sık alışveriş yapıyoruz. Belki de evde paketleme işi alabileceğiniz en güvenilir ve kaliteli yerler fason firmalardır. Ayrıca, güzel haber, diğer fason firmalar ve evlere verdikleri işler üzerine açıklayıcı ve bilgilendirici ayrı bir yazım daha olacak!

Yukarıda verdiğim 3 bilindik tekstil firmasının evlere verdikleri paketleme işleri hemen hemen benzer işlerden oluşur.

Örnek: Evde çorap paketleme, düğme paketleme, evde fermuar paketleme işi, evde iplik paketleme işi, boncuk paketleme işi, karton torba paketleme işi

Şunu da söyleyeyim: Bu fason firmalar evlere sadece paketleme işi vermiyorlar. Evde yaparak para kazanabileceğiniz diğer ek işleri de size gönderiyorlar.

Değerli okurlarımız, aşağıda Türkiye’nin azı şehirlerini baz alarak paketleme işi veren firmalar hakkında faydalı bazı açıklamalarda bulundum. Üstelik firmaların harita bilgilerini de paylaştım!

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firma Örnekleri

İstanbul evde paketleme işi veren firmalar için yukarıda vermiş olduğum bilgileri kullanabilirsiniz. Unuttuysanız hemen kısacık bir hatırlatma: İstanbul’da Kapalı Çarşı’yı, Eminönü’nü, Kadıköy’ü ve Taksim’i gezerek paketleme işi veren firmaları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ayrıca bazı fabrika ve atölyelerin harita üzerinden konumları ise aşağıdaki gibi. Google “Haritalar” kısmından firmaları arayıp adres ve telefon numaraları için de ayrıntıları görebilirsiniz. İnternetin nimetlerinden faydalanmak gerek öyle değil mi?

(LÜTFEN TÜM GÖRSELLERİ İNCELEYİN)

istanbulda evde paketleme işi veren yerler

İstanbul evde paketleme işi veren fabrikalar

Antalya Evde Paketleme İşi Alabileceğiniz Firmalar

Antalya, özellikle yaz aylarına doğru paketleme işi alabileceğiniz birçok atölye ve imalathanelerle dolu bir şehrimiz. Bu şehirde, meşhur Kale İçi’ni gezerek de evlere paketleme işi alabileceğiniz dükkanları bulabilirsiniz. Ayrıca, aşağıya Antalya şehri için paketleme işleri bulabileceğiniz bazı yerleri harita üzerinden konumlandırdım!

antalya evde paketleme işi veren firmalar

Antalya evde paketleme işi veren firmalar için tekstil atölyeleri

Çanakkale Evde Paketleme İşi Veren Yerler

Evde paketleme işi veren firmalar için Çanakkale şehrini de unutmadım! Çanakkale’de o meşhur Aynalı Çarşı’da paketleme işi yaparak para kazanabileceğiniz onlarca dükkan bulunuyor. Yukarıda verdiğim paketleme işlerinin çoğunu bu dükkanlar aracılığıyla düzenli olarak evinizde yapabilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz.

Bunun haricinde, Çanakkale’de paketleme işi alabileceğiniz bazı firma ve fabrikaları da görseller üzerinden gösterdim!

Son öneri: Zeytinlikler açısından bol olan Çanakkale ve çevresinde evde sabun paketleme işi son derece yaygındır.  Şehirde, evde zeytinyağı sabunu paketleme işi alabileceğiniz birçok fabrika bulunuyor.

çanakkale evde sabun paketleme işi veren firmalar

Çanakkale evde sabun paketleme işi için zeytinyağı fabrikası

 

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek evde ek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Peki evde paketleme iş ilanları için güncel bir ilan yoksa ne yapmak gerek? Firmaların telefon numaralarını arayak, hiç zahmete girmeden gerekli yerler ile görüşme ayarlayabilirsiniz. Firmaları arayarak, evde paketleme işi yapabileceğinizi anlatabilirsiniz.

Hatta iyi bir anlatımla evlere ek iş veren firmalardan ziyade, vermeyenleri dahi ikna edebilirsiniz. Çünkü evden çalışacak bir işçi, firma için de çok avantajlı! Evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları için sizlere yazmış olduğum yazıyı okumalısınız. Evde paketleme işi iletişim yazısında birçok firmanın iletişim bilgileri yer alıyor!

Evde Paketleme İşi İş İlanları

Evde paketleme işi veren firmalar kimi zaman çeşitli iş ilanı sitelerine ilan veriyorlar. Örneğin evlere iş veren firmalar Sahibinden.com, Indeed.com, Jooble.com gibi sitelerden evde ek iş ilanlarını yayınlayabiliyorlar.

Ek iş ilanları dışında İŞKUR üzerinden de evde paketleme iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Nasıl mı? İŞKUR evde paketleme işi yazısını okuyarak detayları şimdi öğrenin! İŞKUR üzerinden evde ek iş almak hem çok güvenilir hem de çok kazançlı…

Ayrıca sosyal medya üzerinden de ilanlara rastlayabilirsiniz. Özellikle Facebook’ta çok fazla evde paketleme işi için açılmış grup var. Evde paketleme iş ilanları grup ve sayfalarına katılabilirsiniz.

Paketleme İşi Başvurusunda Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Evde paketleme işi başvuru süreci kolay olmasına rağmen, dikkat edilmesi gereken bazı noktaları da içinde barındırır. Yazımın sonuna gelirken; evde paketleme işi veren firmalar ile görüşürken dikkat etmeniz gereken birkaç önerimi de aşağıya bıraktım.

 1. İlk ve en önemlisi başvurularınızı yüz yüze olacak şekilde yapmaya çalışın.
 2. Firmaların, size iş vermeleri için güvenmeleri son derece önemlidir.
 3. Hiçbir gerçek firma, evde paketleme işi için sizden kapora ve depozito gibi ödemeler yapmanızı istemez.
 4. Evlere paketleme işi veren yerler ile görüşürken; elinizin hızlı, pratik olduğunu ve temiz çalıştığınızı ayrıca belirtin.
 5. Ekibiniz varsa belirtin. Böylece daha çok evde paketleme işleri alabilirsiniz.

Evde paketleme işi veren firmalar aracılığıyla para kazanmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum kısmına iletişim numaranız ile birlikte ad-soy ad bilgilerinizi paylaşarak, ilgili firma ve işverenlerin size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

 

YORUMLAR

 1. Sinem dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum bana da yardımcı olur musunuz Tekirdağ Kapaklı yuvamda oturuyorum

 2. Nurdanur Kocaaslan dedi ki:

  Bizlere bu şekilde bilgi verip yönlendirdiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

 3. Songül adıgüzel dedi ki:

  Bende paketleme iş ıstıyom Kocaeli Darıca nenehatun oturuyor bana yardımcı okursanız sevılırım

1 13 14 15