Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Konya Evde Paketleme İşi – En Az 4.000 TL KAZAN

Konya Evde Paketleme İşi – En Az 4.000 TL KAZAN

Konya Evde Paketleme İşi - En Az 4.000 TL KAZAN
Konya evde paketleme işi sayesinde hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Oturduğunuz yerden kolaylıkla paketleme işi yaparak, dilediğiniz ek gelir imkanına sahip olabilirsiniz. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler, engelli vatandaşlar ve paraya ihtiyacı olan herkes bu işten yararlanabilir.

Son zamanlarda hepimiz daha fazla paraya ihtiyaç duyuyoruz. Ekonomik sıkıntılar hepimizin sırtında birer yük… Fakat tüm bunları aşmanın belirli yöntemleri var. Konya evde paketleme işi de bu yöntemlerden biri! Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Cihanbeyli, Emirgazi, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent… Konya’nın hangi ilçesinde yaşadığınız fark etmeksizin bu işi yapabilirsiniz. Evden paketleme işlerinin detaylarını öğrenmek için okumaya devam edin.

Konya Evde Paketleme İşi

Konya Evde Paketleme İşi
Konya Evde Paketleme İşi

Oturduğu yerden binlerce lira kazanmayı kim istemez ki? Evde paketleme işi Konya ilimizde de oldukça yaygın olarak uygulanan bir iş fikridir. Özellikle ev hanımları başta olmak üzere, paraya ihtiyacı olan öğrenciler, emekliler, engelli vatandaşlar ve ek iş arayan diğer kesim de bu işi yapıyorlar. Madem siz de bu işten para kazanmak istiyorsunuz e haydi gelin Konya evde paketleme işlerine bir göz atalım.

Konya Evde Paketleme İşleri

Yukarıda görmüş olduğunuz tüm işleri Konya’daki evinizden yapabilirsiniz. Size güzel bir de tüyo vereyim mi? Bu işlerden en çok Konya evde sabun paketleme işi tutuluyor. İş tercihinizi sabun paketleme alanında kullanırsanız daha para kazanırsınız.

Konya Evde Paketleme İş İlanları

Konya Evde Paketleme İşi
Konya Evde Paketleme İşi

Konya evde paketleme işi, birçok diğer şehrimize göre daha fazladır diyebilirim. Çünkü Konya’da ek işe ihtiyaç duyan binlerce insan var ve bu işleri gerçekten isteyerek yapıyorlar. Konyalıların ellerinin çok maharetli ve hızlı olmasını da firmalar bir avantaj olarak görüyor. Bu nedenle evde paketleme iş ilanları Konya’da daha fazla oluyor.

Konya evde paketleme işi yapmak isteyenler nereden iş ilanlarına ulaşabileceklerini bilemiyor. Şimdi bu konuda sizleri aydınlatacağım.

 • Size uygun paketleme işi veren firmayı bulmalısınız. (Detaylı bilgi aşağıdaki başlıklarda…)
 • Firma iletişim numaralarını öğrenmelisiniz.
 • Firmalara e-posta ya da telefon aracılığıyla ulaşmalısınız.
 • İşçi alma döneminde olup olmadıklarını sormalısınız.
 • Evde paketleme işi yapmaya uygun olduğunuzu, bunun için zamanınızın olduğunu anlatmalısınız.
 • Kendi iletişim bilgilerinizi firma temsilcisine ileterek geri dönüş yapmalarını beklemelisiniz.

TÜYO: Ne kadar çok firma ile iletişime geçerseniz, Konya evde paketleme işi alma şansınız o kadar çok artacaktır.

İŞKUR Evde Paketleme İş İlanları

İŞKUR Evde Paketleme İş İlanları
İŞKUR Evde Paketleme İş İlanları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayesinde Konya evde paketleme işi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Ek gelire ihtiyacı olan herkes için böyle bir uygulama geliştiren İŞKUR’u taktir etmek lazım. Bu sayede binlerce insan iş yaparak geçimini sağlıyor.

İŞKUR paketleme işi iş ilanları için Açık İş İlanları sayfasını ziyaret etmelisiniz. Bu sayfada bir form bulunuyor. Formda bulunan,

 • Şehir kısmına “Konya” yazmalısınız.
 • Meslek kutusuna ise “Paketleme İşçisi” yazarak, yüzlerce evde paketleme iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Evden çalışarak ek gelir sağlamanız en güvenli yöntemlerinden biri İŞKUR üstünden çalışmaktadır. İŞKUR aracılığıyla Konya evde paketleme işlerini bularak başvurabilirsiniz.

Evden Ek İş Fırsatı: Eli maharetli ev hanımları! Evde Konserve Yapıp Satmak tam size göre! Detaylar için yazıyı okuyun…

Konya Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Konya Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
Konya Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi yapanlar bu işten uzun zaman boyunca para kazanıyor. Yani bir firmanın işini alınca aylarca hatta yıllarca o firma için çalışabiliyorsunuz. Bu nedenle evde paketleme iş ilanlarında firma seçimi çok önemli oluyor. Ben sizde Konya evde paketleme işi veren firmalardan bahsedeceğim. Böylelikle evden ek iş imkanı arayanlar kolaylıkla paketleme işlerine sahip olabilecekler 🙂

Konya evde paketleme işlerine baktığımız zaman, hepsinin birbirinden farklı alanlarda yapılan işler olduğunu görüyoruz. Örneğin, çorap paketleme işi tekstil firmalarına aitken, sabun paketleme işi ise daha çok kimya ve kozmetik firmalarına aittir. Bu nedenler Konya evde paketleme işi veren firmalar hakkında araştırma yaparken hepsini ayrı ayrı değerlendirmeliyiz. Şimdi size, evde paketleme işi veren firmaları bulmanın yöntemini bir örnekle anlatacağım. Geriye kalan işleri de sizler öğrendiklerinizle tamamlarsınız. Anlaştık mı? 🙂

Konya evde sabun paketleme işi için, Konya’daki kimya veya kozmetik firmalarını araştırmalısınız. Mesela arama motoruna “Konya sabun ve deterjan firmaları” yazarak bu firmalara ulaşabilirsiniz. Konya evde sabun paketleme işi veren firmaların neredeyse tamamının iletişim adreslerine bu seçenekle ulaşmanız mümkün 🙂 İşte Konya evde sabun paketleme işi almak bu kadar kolay!

Konya Evde Paketleme İşi Başvurusu

Konya Evde Paketleme İşi Başvurusu
Konya Evde Paketleme İşi Başvurusu

Konya evde paketleme işlerine başvurmak isteyenler! Mükemmel tavsiyelerim sayesinde maksimum 1 hafta içinde dilediğiniz evde paketleme işinin sahibi olabilirsiniz! Nasıl mı? Sabırsızlanmayın! Hemen anlatıyorum.

 • Firmalarla iletişime geçerken özgüvenli olun.
 • İşini yapabilme kabiliyetiniz olduğunu onlara anlatın.
 • Daha önce evden paketleme işi yaptıysanız muhakkak belirtin.
 • Evinizin çalışma ortamına uygun olduğunu söyleyin.
 • Konuşma esnasında sürekli olarak, “İstiyorum, yapabilirim.” gibi cümleler kurun.
 • Telefon numaranızı firmaya ileterek size 7/24 ulaşabileceklerinden bahsedin.

İşte Konya evde paketleme işi başvurusunda uygulamanız taktikler bu şekilde. Bu özgüvenli ve deneyimli çalışanı kim çalıştırmak istemez ki? Eğer dediklerimi harfiyen uygularsanız, maksimum 1 hafta içerisinde ek gelir kazanmaya başlarsınız. Çok havalı 🙂

Konya Evde Paketleme İşiyle 4.000 TL KAZAN

Konya Evde Paketleme İşiyle 4.000 TL KAZAN
Konya Evde Paketleme İşiyle 4.000 TL KAZAN

Konya evde paketleme işi yapmak isteyen hanımlar ve beyler… En çok merak ettiğiniz konunun kazanç olduğunu biliyorum! Evde paketleme işleriyle ne kadar para kazanılır diye düşünüp duruyorsunuz. Bu sorunun cevabı bende! Özellikle Konya gibi büyükşehirlerde evde paketleme işi seçenekleri oldukça fazladır. Bu fazlalığı bir avantaj olarak kullandığınız sürece aylık binlerce lira ek gelir kazanırsınız. Hatta bir süre sonra bu işin net gelirinize de dönebilir.

Konya evde paketleme işi yapanlar, ayda en az 4.000 TL para kazanıyor. EVET, YANLIŞ OKUMADINIZ! Asgari ücretin çok çok üstünde olan bu parayı sizler de kazanabilirsiniz. Zaten bir sürü insanın evden paketleme işleri yapmasının en büyük nedeni de bu! Sıfır maliyetle, yalnızca kendi fiziksel gücünüzü kullanarak 4.000 TL kazanabilirsiniz. Bu muhteşem bir fırsat değil de nedir! Üstelik eğer bu size daha fazla zaman ayırırsanız, daha fazla gelir elde edersiniz. Örneğin, haftanın birkaç günü yerine 5 günü evde paketleme işi yaparsanız, geliriniz 6.000 TL’ye kadar çıkacaktık. Kazancı yüksek başka iş fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, Evde Terzilik Yaparak para kazanma işine bakabilirsiniz. Bu işin de gelirin aylık 5.000 TL’dir.

Konya Evde Paketleme İşi Telefon Numaraları

Konya Evde Paketleme İşi Telefon Numaraları
Konya Evde Paketleme İşi Telefon Numaraları

Evde paketleme işi telefon numarası Konya için özel olmaktadır. Konya evde paketleme işi telefon numarası erişimi için yapmanız gerekenleri anlatıyorum.

 • Daha önce Konya’da evlere paketleme işi veren firmaları nasıl bulacağınızdan bahsetmiştim. (Bknz: Konya Evde Paketleme İşi Veren Firmalar)
 • Bu firmaların isimlerine ulaştıktan sonra, teker teker arama motoruna yazın. Örneğin Akopak, Konya’da iş yapan bir temizlik kimyasalları üreten firmadır. Arama yerine “Akopak iletişim” yazarsanız, e-postalarından telefon numaralarına kadar her şeye ulaşabilirsiniz.
 • Diğer tüm işleri için de aynı yöntemi kullanarak Konya evde paketleme işi telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

NOT: Telefon numaralarını ararken, 0850 ile başlayan numaralar yerine 0242 gibi şehir alan kodu ile başlayan numaraları aramaya özen gösterin. Böylelikle bir operatör yerine direkt olarak firma temsilcisine bağlanabilirsiniz.

İşte evden paketleme işleri için telefon numarası bulmak bu kadar kolaydır. Bu yöntemi tüm firmalar için teker teker deneyerek onlara ulaşabilirsiniz. Evde otururken iş sahibi olmak için bu kadarını da yapabilelim değil mi? 🙂

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

1 Yorum. Yeni Yorum

 • Fidan belge
  9 Kasım 2021 12:06

  Evde paketleme işi için başvuru yapmak istiyorum lutfen konya ilginda kalıyım 5457300816

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü