Ankara İŞKUR Evde İş İlanları

25.06.2021
5.788
Ankara İŞKUR Evde İş İlanları

Ankara’da yaşıyorsanız ve evde ek iş arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere bu yazıda Ankara İŞKUR evde iş ilanları hakkında tüm detayları vereceğim. Evdeki boş vaktinizi değerlendirmenin çok avantajlı bir yolu İŞKUR ile çalışmak diyebilirim.

Azimli ve çalışkan biriyseniz bu yazım sizin için. Ankara’da evde iş ilanları için İŞKUR’dan faydalanabileceksiniz. İŞKUR güvencesiyle evde iş sahibi olup, ev ekonominize destek sağlamanız mümkün.

Ankara İŞKUR evde iş imkanı gerçek m? Evden yapılabilecek işler neler? Başvuru nasıl yapılıyor? Kimler başvuruda bulunabiliyor? Şimdi vakit kaybetmeden hepsini öğrenelim!

İŞKUR Evde İş İmkanı Gerçek mi?

Ankara İŞKUR Evde İş İlanları

İŞKUR evde iş imkanı

Ankara İŞKUR evde iş ilanları için çoğu kişinin aklında İŞKUR evde iş imkanı gerçek mi? diye bir soru işareti var. Öncelikle bu soru işaretini gidermek gerekiyor. Cevap evet. Yani İŞKUR gerçekten ev hanımlarına evden para kazanmaları için bu fırsatı sunuyor. Özellikle evden çıkmaya durumu olmayan insanlar için evden çalışabilecekleri projeler oluyor.

Çeşitli firmalar, evden yapılabilecek işleri, İŞKUR aracılığıyla ilgili kişilere ulaştırıyorlar. Mesela paketleme, kutulama, katlama gibi çeşitli işler var. Sıfır maliyetle, evden çıkmanıza gerek kalmadan çeşitli işler gerçekleştiriyor ve para kazanabiliyorsunuz.

Evde ek iş işin ilginizi çekebilir: Evde maske dikimi işi 

Zaman geçtikçe firmaların birçoğu daha avantajlı olduğu için evlerden çalışabilecek insanlarla anlaşıyorlar. Buna bağlı olarak iş verme oranları da arttı. Ancak belirtmeliyim ki evden iş alan insanlarda inanılmaz derecede arttı. Ankara içinde durum böyle. Haliyle rekabet ortamı var.

İŞKUR aracılığıyla evde iş ilanlarına bu yazıdan hemen sonra başvurabileceksiniz. Sadece biraz sabırlı olmanız gerekiyor. İlanlara başvuru hemen dolabiliyor. Bugün bir ilanla karşılaşmasanız da yarın ya da haftaya karşılaşabilirsiniz.

İŞKUR Evden Yapılabilecek İşler

işkur evde hangi işler yapılır

Ankara İşkur evde iş ilanları için başvuruda bulunmadan önce hangi işlere başvuruda bulunabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. İş aramalarınızı bunlar üzerinden yaparsanız daha sağlıklı olur. İŞKUR aracılığıyla firmalar genellikle sizden şu hizmetleri istiyorlar:

 • Paketleme işi
 • Boncuk veya tesbih dizme işi
 • Davetiye katlama işi
 • Poşet katlama işi
 • Etiket yapıştırma işleri
 • Havlu kenarı süsleme gibi işler

İŞKUR paketleme işi hakkında 30 farklı iş ve başvuru yöntemi için bu yazıyı okumanızı tavsiye edeceğim. İŞKUR aracılığıyla evde başka nasıl işler yapabilirsiniz, daha fazla bilgi sahibi olacaksınız.

Sizlere aşağıda Ankara İŞKUR evde iş ilanları kısmına nasıl ulaşacağınızı anlatacağım. İş ilanlarında yukarıdaki maddeleri içeren işler bulursanız, mutlaka başvurun.

Ankara İŞKUR Evde İş İlanı Başvuru Formu

Evet, gelelim Ankara İŞKUR evde iş ilanı başvuru formu erişimi için ne yapmanız gerektiğine. Şöyle bir açıklama yapmam gerekiyor. Direkt olarak “Ankara İŞKUR evde iş ilanı başvuru formu” diye bir belge yok. Bu tarz bir rivayet ortalıkta geziyor. Açıklama getirmem gerekiyordu. Ancak bu demek değil ki İŞKUR evlere ek iş vermiyor. İzlemeniz gereken yok direkt evde iş formu üzerinden değil de daha farklı olacak.

En başta başvuruda bulunmak için İŞKUR’a üye olmanız gerekiyor. İŞKUR’a isterseniz internetten üye olabiliyorsunuz. İŞKUR E – ŞUBE adresine giriyorsunuz. Karşınıza giriş sayfası çıkacak.

Ankara İŞKUR evde iş ilanı başvuru formu

Ankara İŞKUR evde iş ilanı başvuru formu

Siz iş arayan olarak kayıt olacaksınız. Üyeliğiniz varsa direkt giriş yapın, yoksa üye olun. Eğer e – Devlet hesabınız varsa, e -Devlet ile giriş yapabiliyorsunuz.

E – şubeden başvurmak çok kolay. Siz dilerseniz oturduğunuz yerdeki en yakın İŞKUR hizmet binasına giderek, fiziksel olarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Gerekli belgelerle, hizmet binasında da kayıt olabiliyorsunuz. Aklınıza takılanları, bilgili kişilere yüz yüze sormak isteyebilirsiniz.

İŞKUR evlere iş veren firmalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için kırmızı yazıya tıklayarak hemen okuyun. Bu firmalar ile çalışarak para kazanabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir görüntü ile karşılaşacaksınız. İşaretlediğim yerdeki iş ilanlarına tıklamanız gerekiyor.

ankara işkur evde iş başvuru formu

Ankara İŞKUR evde iş ilanları

Ankara İŞKUR iş ilanları 2021 için bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Tıklayıp karşınıza çıkacak menüyü gerekli bilgilerle doldurmanız gerekiyor. foto

Siz Ankara İŞKUR evde iş ilanları için başvuracağınız için ilinizi tabi ki Ankara olarak seçmelisiniz. İlçeyi de – tüm ilçeler – şeklinde bırakmanızı tavsiye edeceğim. İş ilanları için alanınızı daraltmamalısınız.

ankara işkur evde ek iş başvuru formu

Ankara İŞKUR

Bu şekilde ilanlara ulaşabiliyorsunuz. Dediğim gibi çok fazla insan başvurduğu için iş ilanları az olabilir. Sürekli olarak kontrol etmeniz gerek. İnternet aracılığıyla günlük olarak ilanları takip edin. Bugün bulamazsanız belki yarın ya da diğer hafta bulursunuz.

Ankara İŞKUR İletişim

Ankara İŞKUR iletişim için telefon numaralarını kullanabilirsiniz. İŞKUR Ankara – Çankaya hizmet merkezi telefon numarası (0312) 431 03 28

Başvuru veya aklınıza takılan sorular için Ankara İŞKUR ile bağlantıya geçebilirsiniz. Aşağıdaki fotoğraftaki iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz. 7/24 İŞKUR’a ulaşabilmeniz bu şekilde mümkün.

ankara işkur evde ek iş iletişim

Ankara İŞKUR iletişim

İŞKUR evde iş imkanı hakkında daha fazla bilgi almak ve rakiplerinizin önüne geçmek içim okuyun!

Kimler Ankara İŞKUR Evde İş İmkanından Yararlanabilir?

Ankara İŞKUR evde iş ilanları için başvuruda bulunmak için 14 yaşını mutlaka doldurmuş olmanız gerekiyor. İŞKUR’a ancak bu şekilde üye olabilirsiniz. Herhangi bir maaşınız olmaması gerekiyor. İŞKUR evde iş ilanları için öncelikli durumlar arasında bulunabilirsiniz. Engelli veya daha farklı durumlarda İŞKUR sizlere öncelik tanıyor. Bu sayede dezavantajlı gruplar iş istihdamına katılabiliyorlar.

İŞKUR aracılığı ile firmalarla çalışmak çok avantajlı. Son dönemlerde evde paketleme işi veriyorum diyerek insanlardan para talep eden dolandırıcılar var. İŞKUR ise tamamen devlet kontrolündedir. Ücret ödemeleri, resmi belgeler hepsi düzenli olarak kontrol edilir. Böylelikle herhangi bir dolandırıcılıkla asla karşılaşmazsınız.

Daha fazla evde iş imkanı için bizi Instagram adresimizden de takip edebilirsiniz.

 

YORUMLAR

 1. Mürşide dedi ki:

  Evde paketleme iş arıyorum

 2. Hatun dedi ki:

  Ben de istiyorumo) yardımcı olursanız sevinirim. Çok itiyaçim var teşekkür ederim

 3. Büşra biricik dedi ki:

  Ek iş istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz