Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Antalya Evde Paketleme İşi – Telefon Numaraları 2022

Antalya Evde Paketleme İşi – Telefon Numaraları 2022

Antalya Evde Paketleme İşi - Telefon Numaraları 2022
Aradığınız evden iş imkanına Antalya evde paketleme işi sayesinde ulaşabilirsiniz. Asgari ücretin çok üstüne para kazandıran paketleme işleri sizleri bekliyor. Evden paketleme işlerine nasıl ulaşacağı konusunda kafası karışık olanlar! Bu yazıda aklınzıdaki tüm soru işaretlerini kaldıracağız.

Antalya’nın her bölgesinde bu işi yapabilirsiniz. Yani Akseki, Aksu, Alanya, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa ya da Serik’te paketleme işi alabilirsiniz. Özellikle ev hanımları, yeni evliler, öğrenciler ve emekliler evde paketleme işlerine yoğun ilgi gösteriyor. Hadi hep birlikte Antalya evde paketleme işi nasıl yapılır öğrenelim…

Antalya Evde Paketleme İşi

Antalya Evde Paketleme İşi
Antalya Evde Paketleme İşi

Antalya’da yaşayan ve maddi sıkıntılar nedeniyle ek gelire ihtiyaç duyanlar… Hepimiz hayatın belli dönemlerinde daha fazla paraya ihtiyaç duyuyoruz. Antalya evde paketleme işi sayesinde siz de dilediğiniz ek gelir imkanın kavuşacaksınız. Antalya, herkes için turizm şehri olarak bilinse de aslında burada çok fazla organizasyon ve gıda firmaları da bulunuyor. Bu firmaların evlere ek iş verdiğini biliyor muydunuz? Yazımın ilerleyen noktalarında sizleri eve ek iş veren firmalar ile tanıştıracağım.

Şimdilik Antalya’da evde hangi paketleme işleri yapılabilir onları göstermek istiyorum. Antalya’nın her bölgesinde evde paketleme işi yapıldığından bahsetmiştim. Peki ama hangi paketleme işleri bu şehirde popüler haydi öğrenelim.

Antalya Evde Paketleme İşleri

Antalya Evde Paketleme İş İlanları

Antalya Evde Paketleme İş İlanları
Antalya Evde Paketleme İş İlanları

Evde iş imkanı arayan Antalyalılar için birçok seçenek bulunuyor. Antalya’da en çok yapılan paketleme işleri,

 • Antalya evde sabun paketleme işi,
 • Antalya evde kına paketleme işi ve
 • Antalya evde kürdan paketleme işi oluyor.

Bu işlerin tamamına nasıl ulaşılacağını merak ettiğinizi biliyorum. Antalya’da evde paketleme iş ilanları bulmanın birkaç yöntemi bulunuyor. Bunlar,

 1. Sahibinden İş İlanları
 2. İŞKUR İş İlanları
 3. Firma İş İlanları

1- Sahibinden Antalya İş İlanları

Sahibinden Antalya İş İlanları
Sahibinden Antalya İş İlanları

Sahibinden Antalya evde paketleme işi ilanlarına ulaşmak çok kolay! Hepimiz sahibinden sitesini tanıyoruz öyle değil mi? Bu sitede milyonlarca ürün, ev, araba satışı yapılıyor. Bu arada işe ihtiyacı olan insanlara da iş bulunuyor. Sahibinden sitesinin bu uygulamasını binlerce işveren kullanıyor. Fakat iş arayanların buradan pek haberi yok.

İş arayanların çok uğramadığı bu site sizin için büyük bir şans! Neden mi? Çünkü çok fazla iş ilanı var fakat başvuru sayısı az. Yani buradan Antalya evde paketleme işi ilanlarına başvurursanız, işi alma şansınız diğer yerlere göre çok daha yüksek olacaktır. İçeride evden paketleme işinin dışında da pek çok ilan olduğunu unutmayın. Arama butonuna “evde paketleme işi” yazarsanız, aradığınız iş ilanlarına ulaşırsınız. Bunun için tek yapmanız gereken, Ek İş Fırsatları Antalya sitesini ziyaret etmek.

2- İŞKUR Antalya İş İlanları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), maddi ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken tüm vatandaşlara yardımcı oluyor. Bunun için belirli uygulamalar üretip yürürlüğe koyuyor. Antalya İŞKUR evde paketleme işi de bu uygulamalardan biri.

Siz de İŞKUR üzerinden Antalya’da evde paketleme işi yapmak istiyorsanız,

 • İŞKUR Açık İş İlanı sayfasına gidin.
 • Şehir kısmına “Antalya” yazın.
 • Meslek kutusuna ise “Paketleme İşçisi” yazın.

Böylelikle önünüze yüzlerce Antalya evde paketleme işi ilanları çıkacaktır. Bu ilanların hepsine başvurarak işi alma şansınızı artırabilirsiniz.

3- Firma İş İlanları

Antalya evde paketleme işi veren firma iş ilanları
Antalya evde paketleme işi veren firma iş ilanları

Antalya’da evlere paketleme işi veren firmaların sayısı bir hayli fazla. Özellikle mevsimsel şartlar nedeniyle kış sezonunun çok az yaşandığı Antalya’da sürekli olarak çalışma hayatı devam ediyor. Buna dayanarak da firmalar sürekli sipariş yetiştirmeye çalışıyor. Siparişleri yetiştirirken ek elemana ihtiyaç duyan firmalar; ev hanımlarını, öğrencileri, emeklileri tercih ediyor. Çünkü ne kadar çok vaktiniz olursa o kadar çok iş yaparsınız. Aynı zamanda fazla para da kazanırsınız tabii 🙂

Antalya evlere paketleme işi veren firmalar iş ilanlarını genellikle internete vermezler. Bu nedenle bu firmalara sizin ulaşmanız gerekir. İnsan kaynakları ile görüşerek kolayca iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İyi ama Antalya evde paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşacağım diyenler… Bunun için çok basit bir yöntem var. Bu yöntemi öğrenmek isteyenleri bir sonraki başlığa alalım…

İŞ FIRSATI: Ayda 4.000 TL kazandıran evde süs bitkisi yetiştirme işinin detayları için yazıya gelin! Bu fırsatı değerlendirin.

Antalya Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Antalya Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
Antalya Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Özellikle oteller için çalışan organizasyon şirketleri evlere paketleme işi veriyor. Düğün davetiyesi paketleme işi, kına paketleme işi gibi organizasyon ürünlerinin paketlemesini daha çok yapabilirsiniz.  Yine de evde sabun paketleme işi gibi Türkiye’nin neredeyse 81 ilinde yapılan popüler paketleme işlerini veren firmalar da var. Peki ama bu firmalara nasıl ulaşacaksınız? Hemen anlatalım.

Antalya evde paketleme işi veren firmalar için ufak bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Örneğin, evde sabun paketleme işi mi yapmak istiyorsunuz? Cep telefonunuz ya da bilgisayarınızdan, “Antalya deterjan firmaları” yazarak aratabilirsiniz. Arama sonuçlarında çıkan firmaların listelerini çıkarak onlara ulaşabilirsiniz. İşte bu kadar basit bir yolla Antalya evde paketleme işi veren firmaları bulabilirsiniz.

Antalya’da en çok paketleme işi veren firmalar:

 • Organizasyon firmaları
 • Tekstil firmaları
 • Gıda firmaları

TÜYO: Bu firmalar en çok evlere paketleme işi veren firmalardır. Firma ararken özellikle bu firmalar üzerinde yoğunlaşırsanız çok kolay iş bulabilirsiniz.

Antalya Evde Paketleme İşi Başvurusu

Antalya Evde Paketleme İşi Başvurusu
Antalya Evde Paketleme İşi Başvurusu

Hayatımızın her anında işlere başvururken dikkat etmemiz gereken bazı önemli noktalar. Bu noktalar sayesinde çok kolay iş sahibi olabiliriz. Ya da alabileceğimiz bir işi kaybedebiliriz. Şimdi sizlere Antalya evde paketleme işi veren firmalara başvuru yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğim.

 1. Her işin başı özgüvendir. Kendinize güvenin. “Ben bu işi başarabilirim” deyin.
 2. Maddi sıkıntılar içerisinde olduğunuzu anlatmaktan çekinmeyin. Hepimiz zor dönemlerden geçiyoruz. Bundan korkmayın.
 3. Daha önceki iş tecrübelerinizden mutlaka bahsedin. Deneyimli bir çalışanı herkes ister.
 4. Eğer deneyimli değilseniz, el becerilerinizi anlatın. Evde kendi kendine neler yapabildiğinizi gösterin.
 5. İyi iletişim her şeyi çözer. Konuşurken kelimeleri tane tane okumaya özen gösterin. Yavaş, sakin ve güvenli bir tavır takının.
 6. Evinizde bu işi yapacak bir alan olsun ve bunu söyleyin. Rahat çalışma ortamı çok önemlidir.
 7. Son olarak da bu işi yapacak bolca vakit olduğunu belirtin.

Tüm bunları yaparsanız bu işi sizin elinizden kimse alamaz! Yöntemleri adım adım uygulayarak, Antalya evde paketleme iş başvurusunda bulunabilir ve iş sahibi olabilirsiniz.

Antalya Evde Paketleme İşi 5.000 TL KAZAN

Antalya Evde Paketleme İşi 5.000 TL KAZAN
Antalya Evde Paketleme İşi 5.000 TL KAZAN

Antalya evde ek iş seçenekleri arasında en çok tercih edilenler paketleme işleri oluyor. Bunun en büyük nedeni ise hiçbir maliyeti olmadan para kazanmak… Antalya evde paketleme işi sayesinde binlerce Antalyalı oturduğu yerden gelir elde ediyor. Bu gelire ulaşmak için neler yapmanız gerektiğinden bahsettim. Şimdi sıra kazancınıza geldi…

Antalya evden paketleme işi sayesinde aylık 5.000 TL kazanabilirsiniz. Evet, yanlış okumadınız! Yalnızca el emeğinizle her ay evinize 5.000 TL getirebilmeniz mümkün. Üstelik bunu hiç evden çıkmadan yapabiliyor olmak muhteşem! Kazancı bol evden yapılabilecek başka bir iş seçeneği de evde catering hizmeti vermektir. Catering hizmetinin kazancı için linke bakabilirsiniz.

Antalya Evde Paketleme İşi İletişim

Antalya Evde Paketleme İşi İletişim
Antalya Evde Paketleme İşi İletişim

Antalya evde paketleme işi yapmak isteyenler firmaların iletişim numaralarını nasıl bulabileceklerini merak ediyor. Son olarak sizleri bu konuda aydınlatmak isterim. Antalya evde paketleme işi veren firmalar telefon numaraları,

0242 ile başlayan telefon numaralarıdır. Bu alan kodunun dışında kalan telefon numaralarını aramayınız. Ayrıca 0850 ile başlayan telefon numaraları da işinize çok yaramayacaktır. Bu nedenle yalnızca 0242 alan kodu ile başlayıp devam eden numaraları aramanızı tavsiye ederim. Örneğin, Antalya evde sabun paketleme işi telefon numarası bulmak için,

 • Arama yerine “Antalya deterjan firmaları” yazın.
 • Karşınıza çıkan firmaları not edin.
 • Firma adlarını teker teker aratarak iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz. Bu iletişim numaralarından alan kodu doğru olanları arayınız.

Yukarıda göstermiş olduğum yöntemle yüzlerce firmanın telefon numarasına erişim sağlayabilirsiniz. Şimdiden bol şans 🙂

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü