Knight Online Para Kazanma – 2023 Oyun Oyna Para Kazan!

07.12.2022
5.810
Knight Online Para Kazanma – 2023 Oyun Oyna Para Kazan!

Günümüzde hayli popüler olan bilgisayar oyunlarından para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Knight online para kazanma yöntemleriyle bu çok mümkün! Üstelik birçok ek gelirde gereken sermayeden çok daha az miktarda sermaye harcayarak…

Özellikle online bilgisayar oyunlarında oyuncuların birbiriyle rekabeti adeta yeni bir ticaret ortamı yaratıyor. Bu oyunlardan birisi ise MMORPG türünde bir (Türkçesi; devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma) oyun olan Knight Online. Evinizde yeterli zamanı ayırarak bu oyun üzerinden evde ek gelir elde etmeniz mümkün.

İlk olarak 2002 yılında beta sürümüyle oyuncaların karşısına çıkan Knight Online, kısa zamanda çok fazla oyuncunun ilgisini çekmiş ve 80’den fazla ülkede milyonlarca oyuncuyla kendi kitlesini oluşturmayı başarmıştır.

Oyunda iki ırk ile birlikte toplam altı sınıf bulunmaktadır. Oyunda en son ulaşabileceğiniz seviye 83’tür ancak amaç 83. Seviyeye ulaşmak değil, güçlü itemlere (oyun içi eşyalara) sahip olmaktır.

Aynı zamanda oyundaki klan sistemiyle diğer oyuncularla beraber oynayabilir, oluşturduğunuz güçlü ittifaklarla başka klanlarla savaşabilirsiniz. Oyunu sizlere biraz anlattığıma göre şimdi gelelim Knight online gerçek para kazanma için neler yapabileceğinize.

Knight Online Para Kazanma Yöntemleri

Knight Online Para Kazanma yöntemleri

Knight Online Para Kazanma

Knight Online para kazanma için bazı yöntemler var. Bunları sizler için iyice araştırdım ve en kazançlı yöntemleri detaylıca anlattım.

  • Knight Online para kazanma 2021 yöntemlerinden birisi, oyundaki pazar sistemi sayesinde item alıp satarak oyun içinde sahip olduğunuz parayı arttırmaktır. Sahip olduğunuz bu oyun içi parayı ise bazı siteler üzerinden gerçek paraya çevirebilirsiniz
  • Knight Online para kazanma yöntemi olarak oyun içinde bu ticareti yapabilmeniz için öncelikle belli bir sermayeye ihtiyacınız olacaktır. Bu sermayeyi cebinizden hiç para harcamadan yaratabilmeniz, oyun içinde uzun süreler harcamanıza neden olacağından, oyun içi para satan sitelerden bu sermayenizi kullanmanızı öneririm.
  • İlk olarak en az 3 GB (Gold Bar) oyun parasıyla bahsedeceğim işlemleri yapmanız, bu iş için uygun olacaktır. Gem, kutu ve fragment olarak adlandırılan itemleri, sahip olduğunuz sermaye ile oyun içinden satın alıp, üzerine biraz kar koyarak tekrar satacağınız bu işlemde dikkat etmeniz gereken birkaç şey var:
  • En bilinen bu pazar taktikleri artık oyunun içinde de kendine yer bulduğu için, bu ticareti haritanın belirli noktalarında gerçekleştirmeniz sizin yararınıza olacaktır.
  • Çünkü diğer noktalarda oyuncu sayısı hem daha düşük olmakta hem de pazar yerleri artık yerleşmiş olduğundan, item almak isteyen oyuncular da bu haritadaki özel yerlere gitmektedir.

İnternetten kolay para kazanma için 8 etkili yöntem sıraladım. Hemen okuyun!

  • Knight Online para kazanma için oyundaki tüm sunucularda Moradan Karus Gate önünde alış pazarı kurabilir, Moradon Sağ Banka ve Moradon Chaotic Generator bölgesinde satış pazarı kurabilirsiniz.
  •  Blue Gem, Green Gem, Red Gem, Yellow Gem, Black Gem, Silvery Gem, Red Treasure Chest, Green Treasure Chest ve Blue Treasure Chest en çok ticareti yapılan gem ve kutu çeşitlerindendir. Yeni fragment çeşitleri ise ne yazık ki fazla talep alamamakta.

Knight Online Al – Sat Yaparak Para Kazanma

kinght online para kazanma

kinght online para kazanma

Gelin Knight Online’da al sat yaparak ne kadar para kazanabileceğinizi basit bir matematikle hesaplayalım. (Fiyatlar bulunduğunuz sunucuya göre değişiklik gösterebilir)

50 adet Black Gem’i 800.000 fiyatından satın aldığımızı farz edelim. Harcadığımız para tam olarak 40,000,000 Coins (40M) olacaktır.

50 adet Black Gem’i 1.000.000 fiyatından satalım. Kazandığımız para tam olarak 50,000,000 Coins’e (50M) denk gelecektir.

Reklam izleyerek para kazanmak gayet mümkün! Bunu biliyor muydunuz? Detaylar yazıda!

50 Black Gem’i eski sunucularda ortalama 2-3 gün içinde alabilirsiniz ve yine aynı şekilde 2-3 günde satışını gerçekleştirebilirsiniz. 2-3 günde sadece Black Gem üzerinden 10.000.000 Coins kâr sağladığımızı düşünürsek, ayda 70.000.000 Coins kazanç elde ediyoruz.

Bunun yanında diğer gemleri ve kutuları da dahil edersek oldukça yüksek kazançlara ulaşmamız mümkün.

Elimizdeki sermayeyle 50 Black Gem, 50 Green Gem, 50 Blue Gem, 50 Silvery Gem, 50 Kırmızı Kutu, 50 Yeşil Kutu ve 50 Mavi Kutu alıp, sattığımızı farz edelim. Toplam 350 tane item alıyor ve satıyoruz. Bunların sadece bir tanesinden 200.000 Coins kazandığımızı düşünürsek toplamda 70.000.000 kar sağlıyoruz.

Sadece Black Gem ile 1 ayda yaptığımız kar, tüm gem ve kutular ile birlikte 2 günde yaptığımız kara denk düşüyor. Ayda 490.000.000 Coins, yuvarlarsak 500.000.000 Coins gibi bir kazanç elde edeceksiniz.

Bu da 1 GB (Gold Bar) = 50 TL’den hesapladığımızda 250 TL’ye denk geliyor. Ayrıca bilgisayarınızı ne kadar uzun süre açık tutarsanız, alış satışları yapma süreniz de o kadar kısalır.

Bunun sebebi ise sabah 07:40 JR etkinliğine giren bir kişi size GEM satmak isteyecektir, aynı şekilde gece 01:00 BDW etkinliğine giren bir kişi ise size KUTU satmak isteyecektir. Bu yüzden oyunda ne kadar aktif olduğunuz önem arz etmekte.

Oyun oynayarak ayda 10.000 tl kazanmak istiyorsanız size bir yazı önereceğim. Para kazandıran oyunlar.

Knigh Online Para Kazanma İçin Dikkat!

knight online nasıl para kazanılır

Knight Online Para Kazanmak

Bu yazımda ele aldığım fiyatlar tamamen yuvarlama hesabı yapılan, kabataslak hesaplamalardır. Bahsettiğim fiyatlar tarih, sunucu gibi birçok etkenden etkilenebilir.

Ayrıca burada yapılan şey bir ticaret olduğundan elinizde bir sermayeyle bu işe girmeniz daha mantıklı olacaktır. Yazının başlarında en az 3 GB ile başlamanızın sizin için iyi olacağını önermiş. Bu ortalama olarak 150 TL’ye denk gelmektedir.

Anket doldurarak para kazanmak mümkün. Yanlış okumadınız hemen yazıyı okuyun!

Ayrıca bu kazanç yönteminin bir garantisi bulunmamaktadır. Oyun içerisindeki rekabet güçlü olduğu için ticaret yapmanız bazen zorlaşabilir. Bu işe girişmeden önce iyi bir analiz yapmanızı ve kendi sermayenizle size en uygun şekilde ilerlemenizi öneririm.

Knight Online para kazanma hakkında sizlere yöntemleri sıraladım. Aklınıza takılan soruları YORUM atabilirsiniz. Bizleri Instagram hesabından takip etmeyi unutmayın!

Böylelikle evde kolayca para kazanma yollarından güncel olarak haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.