İzmir Evde Paketleme İşi – 2023 İşveren Firmalar

08.03.2023
25.420
İzmir Evde Paketleme İşi – 2023 İşveren Firmalar

İzmir evde paketleme işi arayanlara harika bir haberim var! Evlere iş veren tüm İzmir firmalarını öğretmeye geldim. Evden ek iş imkanı arayanlar, maddi zorluk yaşayanlar, ev hanımları, öğrenciler, emekliler…

Bu yazı sayesinde evde iş imkanına sahip olmaya hazır mısınız? Üstelik bu öyle sıradan bir iş de değil… Evden para kazanmanın en etkili seçeneklerinden: Paketleme işi!

Evde paketleme işi yaparak ayda ortalama 12.000 TL para kazanmanız mümkün. Asgari ücretin çok üstünde olan bu bütçeye ulaşmak sizin için zor olmayacak. İzmir evde paketleme işi sayesinde sizler de artık her ay cebinizi doldurabileceksiniz. İzmir’in her ilçesinde bu işi yapabilirsiniz:

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ya da Urla fark etmeksizin paketleme işinden para kazanın!

İzmir Evde Paketleme İşi

İzmir Evde Paketleme İşi
İzmir Evde Paketleme İşi

Sevgili İzmirliler, son yıllarda şehrinizdeki nüfus artışını fark ediyorsunuz değil mi? İnsanlar fabrikalarda, firmalarda çalışmak için İzmir’e geliyor. Bu da sektörün yoğunlaşmasına neden oluyor. İşleri zamanında yetiştirmek isteyen tekstil, sanayi ve organizasyon gibi firmalar da ek elemana ihtiyaç duyuyor.

Tam bu noktada devreye girmeye var mısınız? Evde ek iş olarak paketleme işleri yapabilir ve cüzdanınızı kabartabilirsiniz. İzmir’de binlerce insan evinde oturarak paketleme işi yapıyor. En popüler paketleme işleri ise şöyle,

İzmir Evde Paketleme İşi Kazancı

izmir evde paketleme işi kazancı
evde paketleme işi izmir

Türkiye’nin 81 ilinde en popüler ek iş seçeneklerinden biri evde paketleme işleridir. Bu iş fikri sayesinde binlerce insan aradığı ek gelire kavuştu.

Güvenilir evde paketleme işleri sayesinde konfor alanınızdan çıkmadan para kazanmak çok kolay!

İzmir evde paketleme işi yapanlar ayda ortalama 7.000 TL net para kazanıyor. Üstelik eğer çalışma saatlerini artırırlarsa ve günlük paketleme oranlarını yükseltirlerse bu gelir 9.000 TL’ye kadar çıkıyor. Türkiye’deki asgari ücretin çok çok üstünde olan bu parayı sizler de kazanabilirsiniz.

Son zamanlarda paket başına 2 ila 3 TL arasında fiyatlar değişiyor. Bu fiyatlar paketlediğiniz ürüne göre de farklılık göstermektedir. Aşağıdaki tablo da paket başına 3 TL ücret alırsanız haftanın 5 günü çalışmanız halinde aylık kazancınızın ne kadar olacağını göstereceğiz…

Günlük Paketleme MiktarıAylık Kazanç
100 paket6.000 TL
200 paket12.000 TL
300 paket 18.000 TL
izmir’de evlere parça başı iş verenler

Evde Paketleme İş Önerisi: Evde Takı Paketleme İşi yazımızı okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz!

İzmir Evde Paketleme İşi İlanları

İzmir Evde Paketleme İşi İlanları
İzmir Evde Paketleme İşi İlanları

İzmir’in herhangi bir ilçesinde ikamet eden ve evde paketleme işleri yapmak isteyenler! Evde paketleme iş ilanlarına nasıl ulaşacaksınız? Cevabı burada… Aynı zamanda hali hazırda İzmir evde paketleme işi yapanlar da burayı okumalı… İzmir’de olduğunuz için çok şanslısınız. Çünkü şehrinizde yüzlerce paketleme işi veren firma bulunuyor. Bu firmaların iş ilanlarına ulaşmak için 3 seçeneğiniz var.

 1. Sahibinden İş İlanları
 2. İŞKUR İş İlanları
 3. Firma İş İlanları

1- İzmir Evde Paketleme İşi Sahibinden

Sahibinden, hepimizin bildiği bir alışveriş sitesidir. Çoğunuz bu siteyi yalnızca ev, araba ya da eşya baktığımız bir yer olarak biliyoruz. Fakat web sitesinin iş arayanlar özel bir seçeneği de bulunuyor. İş fırsatlarına sahibinden ile ulaşabiliyorsunuz. Buradan İzmir evde paketleme işlerini bulabilirsiniz.

Üstelik burada yalnızca paketleme işleri de yok. Pek çok farklı ilan sayesinde belki de başka işlerin kapıları sizlere açılabilir. Yine de yalnızca paketleme işi yapmak istiyorsanız, arama kısmına “evde paketleme işi” yazmalısınız. Sahibinden sitesi üzerinden, Ek İş Fırsatları İzmir linkine tıklayarak tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

2- İzmir Evde Paketleme İşi İŞKUR

İŞKUR İzmir İş İlanları
İŞKUR İzmir İş İlanları

İŞKUR, milyonlarca insana iş bulmaya devam ediyor. Sadece iş yerinde çalışmak isteyenlere değil, evden çalışma isteyenlere de kulak veriyor. Bu nedenle özel olarak tasarladığı açık iş ilanları sayfası sayesinde evde ek iş imkanı arayanların sesi oluyor. Paketleme işi yapmak istiyorum, İŞKUR üzerinden işe başlayabilir miyim diyenler!

Bu sayede önünüze yüzlerce İŞKUR İzmir paketleme işi çıkacaktır. Aralarından en çok içinize sinen ilana başvuru yapabilirsiniz.

3- İzmir Paketleme İşi Veren Firmalar – İş İlanları

Paketleme işi veren firmalar İzmir için oldukça çoktur. Fakat iş ilanlarını genel olarak internet üzerinden yayınlamayı tercih etmeyebilirler. Bu sebeple de İzmir’de işveren firmaları sizin bulmanız gerekebilir. Hem bu seçenek en güvenli iş başvurusu yapma seçeneklerindendir.

Çünkü firma temsilcileriyle birebir iletişim kurarsınız. Kendinizi onlara sesli bir şekilde tanıtma imkanınız olur. Böylelikle onların reaksiyonlarını ölçebilir ve daha etkileyici bir iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İzmir evlere paketleme iş veren firma ilanlarına ulaşmak için elbette önce firmaları bulmanız gerekiyor. Ben sizlere İzmir’deki işveren firmaları nasıl bulabileceğinizi bir sonraki başlıkta anlattım. İlgilenenleri oraya doğru alalım bakalım…

Evde Paketleme İş Önerisi: Evde Poşet Katlama İşi yazımızı okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz!

İzmir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

İzmir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
İzmir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

İzmir evde paketleme işi veren firmalara ulaşmak sandığınız gibi zor değil! Çok basit bir yöntemler İzmir’de sizlere iş verecek olan firmaları bulabilirsiniz. Hemen yöntemden bahsediyorum. Not almayı unutmayın!

 1. Alan araştırması yapın.
 2. İnterneti kullanın.

Alan araştırmasından kastım, İzmir’in pasajlarına giderek oradaki dükkanlara evlere iş verip vermediğini sorabilirsiniz. Böylelikle kendi işinizi kendi elinizde bulmuş olursunuz.

Örneğin, Kemeraltı’nda evlere iş veren birçok hediyelik eşya dükkanı bulunuyor. Bu dükkanlarla görüşerek iş isteyebilirsiniz. Zaten evlere iş vermeye alışkın olan esnaf sizi asla geri çevirmeyecektir. 🙂

İnterneti nasıl kullanabilirsiniz? İzmir’de evden paketleme işi yapmak istediğiniz ürünleri belirleyin. Örneğin, sabun paketleme işi yapmak istediğinizi varsayalım. Cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan internete “İzmir deterjan firmaları” yazabilirsiniz. Ya da belirli bir bölgeyi aratabilirsiniz. Mesela aramaya ”İzmir Karşıyaka’da evlere iş veren yerler” veya ”İzmir Kemeraltında evlere iş veren yerler” gibi direkt bölgeleri yazabilirsiniz.

Karşınıza çıkan firmaların tamamı evlere paketleme işi veren firmalar olacaktır. İşte bu şekilde sabun paketleme işi İzmir bölgesinde nasıl alınır öğrenirsiniz 🙂

İŞ FIRSATI: Birbirinden lezzetli kurabiye yapıp satarak para kazanabilirsin! Nasıl yapılacağını öğrenmek için yazıya tıklayın…

Evde Paketleme İş Önerisi: Evde Mendil Paketleme İşi yazımızı okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz!

İzmir Evde Paketleme İşi Başvurusu 2023

İzmir Evde Paketleme İşi Başvurusu
İzmir Evde Paketleme İşi Başvurusu

Evinizde oturup para kazanmak istiyorsunuz fakat ilk adımı nasıl atacağınızı bilmiyor musunuz? Hemen yardımınıza yetişeceğim. Aşağıda anlatmış olduğum taktikleri uygulayarak kolayca 2023 İzmir evde paketleme işi başvurusu yapabilirsiniz. Dediklerimi harfiyen uygulamaya dikkat edin.

 1. İş başvurusu yapacağınız firmayı iyi tanıyın. Hangi alanda iş yapıyor, ne zamandır sektörde gibi bilgileri öğrenin. Burası önemli çünkü firmayı tanıyan bir çalışan her zaman daha karlıdır.
 2. Firmaya dair bildiğiniz her şeyden bahsettikten sonra işe geçin. Evde paketleme işlerini daha önce yaptıysanız muhakkak belirtin. Yapmadıysanız da elinizin yatkınlığından bahsedin.
 3. Kendinizi tanıtırken asla gücenmeyin. Mesela iyi bir okul okumamış olabilirsiniz. Bu asla bir sorun değil. İşleri her zaman vaktinde teslim etmek de bir başarıdır. Başka başarılarınızdan söz edin.
 4. Özgüvenli olun. Ses tonunuz hiç düşmesin. Sesiniz kısılmasın. Net bir ses tonuyla emin kelimeler kullanarak konuşun.
 5. Konuşma esnasında sürekli, “İstiyorum, yapabilirim” deyin. Ne kadar çok bu işe ihtiyacınız olduğunu anlatın.
 6. Evinizde bu işi yapacak bir alan olduğundan ve çok zamanınız olduğundan bahsedin. Bu da çok önemli bir nokta.

İşte tüm bu maddelere dikkat eder ve söylediklerimi A’dan Z’ye uygularsanız İzmir evde paketleme işlerinden birine sahip olabilirsiniz.

Evde Paketleme İş Önerisi: Evde Tel Toka Paketleme İşi yazımızı okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz!

İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numaraları

İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numaraları
İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numaraları

İzmir’de evinden paketleme işi yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu firmalarla nasıl iletişime geçebileceği oluyor. Bu noktada sizlere muhteşem bilgilerle geldim. İşte İzmir’de evlere iş veren firmaların telefon numaraları:

 • 0232237269*
 • 0232441045*
 • 0232486162*
 • 0232441045*

Yukarıda gördüğünüz her bir telefon numarasından İzmir evde paketleme işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. İzmir evde paketleme işi veren firmalar iletişim adresi için size başka bir yöntem de söyleyeceğim. Daha önce firma bulmak için atmanız gereken adımlardan bahsetmiştim. Aynı şekilde firmaları bulduktan sonra,

 • Adlarını aratıyoruz. Örneğin, “İzmir Kimya Fabrikası” gibi.
 • Daha sonra çıkan sayfada firmanın iletişim numarası yazıyor olacak.

Tüm firmalara bahsettiğim yöntemlerle ulaşabilmeniz mümkün. Şimdiden iyi şanslar 🙂 İzmir evde paketleme işi sayesinde ne kadar çok para kazandığınıza şaşıracaksınız…

Konuyla ilgili görüşlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz YORUM kısmına ekleyebilirsiniz.

DİKKAT EDİN!

Sizleri ”Evde Ek İş” web sitesi adına arayarak, kapora ya da ücret karşılığında iş bulacağını vaat eden dolandırıcılara inanmayın! Evde Ek İş web sitesi blog rehber olarak kurulmuş bir sitedir. İş bulma ya da işe alma gibi hizmetler vermemektedir. Sizi sitemiz adına arayanlara itimat etmeyiniz!

YORUMLAR

 1. Sevgi dedi ki:

  İzmir evde paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olun

 2. Medine dedi ki:

  Evde paketleme işi

 3. Hülya dedi ki:

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum

 4. Yasemin dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorm lütfen elimde yatkindir işe hizlidirda ben izmir ödemişte oturuyom bana yardımcı olurmusunuz

  1. Dinara dedi ki:

   Merhabalar ben evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim Yeşilyurt oturuyorum

 5. Abdurrahman dedi ki:

  Maddi durumum kötü ek iş yapmak istiyorum paketleme işi yapmak istiyorum

1 5 6 7