Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Bursa Evde Ek İş İlanları – 5.000 TL NET GELİR

Bursa Evde Ek İş İlanları – 5.000 TL NET GELİR
Bursa evde ek iş seçenekleriyle binlerce lira kazanmaya hazır mısınız? Evden para kazanma yöntemlerini değerlendirerek dilediğiniz hayata kavuşma şansı ayağınıza geldi! Bursa’nın her neresinde oturuyor olursanız olun. Yalnızca vaktinizin olması ve elinizin maharetli olması yeterli! Evden iş fikirleri arasından en çok para kazandıranları size anlatacağım.

Maddi sıkıntılar yaşayan herkes, hayallerini ertelemek zorunda kalıyor. Bursa evde ek iş ilanları sayesinde artık istediğiniz hayatını yaşamanız mümkün! Her ay asgari ücretin çok üstünde para kazanabilirsiniz. Peki ama nasıl olacak bu diyenler! Yazıyı dikkatlice okumalısınız. Tüm evden ek iş imkanıyla para kazanma taktikleri burada!

Bursa Evden Yapılabilecek Ek İşler

Bursa Evden Yapılabilecek Ek İşler
Bursa Evden Yapılabilecek Ek İşler

Bursa Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir ya da Yıldırım fark etmeksizin evde ek iş yapabilirsiniz. Zaten siz de biliyorsunuz ki, Bursa fabrikalarıyla ünlü bir şehirdir. Özellikle tekstil dediniz mi akla gelen ilk şehirlerdendir! Bu özelliği bir avantaja dönüştürmek sizin elinizde…

Oturduğunuz koltuktan çok para kazanmak mı istiyorsunuz? O zaman gelin öncelikle Bursa’da evde yapılabilecek ek işlere bir göz atalım.

Görmüş olduğunuz üzere Bursa ilimizde paketleme işleri oldukça yoğunluktadır. Özellikle Bursalı ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve iş göremeyecek engeli bulunan vatandaşlar paketleme işleriyle para kazanıyor. Yalnızca kendisi çalışanların yanı sıra Bursa’da aile olarak paketleme işleri yapan da çok insan var. Anne, baba ve çocuk olarak her gün paketleme işleri yaparak aylık üst düzey gelir elde ediliyor.

Bursa Evde Ek İş İlanları

Bursa Evde Ek İş İlanları
Bursa Evde Ek İş İlanları

Evde ek iş yapmak istiyorum diyenler! Bursa evde ek iş ilanlarına nasıl ulaşabileceğinize bir bakalım. Türkiye’nin 81 ilinde evde paketleme işleri yapılıyor. Bursa’da bu iş fikrinin en yoğun olarak uygulandığı şehirlerden. Bu nedenle Bursa evde ek iş ilanlarına göz atarken, paketleme işleri üzerinden gideceğiz. Maliyeti olmayan fakat kazancı yüksek bu gelir kapısına nasıl ulaşacağınızı anlatıyorum!

 1. Bursa Evlere İşveren Firmalar İş İlanları
 2. İŞKUR Bursa Evde Ek İş İlanları

1- Bursa Evlere İşveren Firmalar İş İlanları

Bursa’da evde çalışmak isteyenler için muhteşem fırsatlar var. Bursa evde paketleme işleri de bunlardan biri! En çok evlere iş imkanını da zaten paketleme işleri yaptıran firmalar sağlıyor. Peki siz bu firmaların iş ilanlarına nasıl ulaşacaksınız?

 • İş ilanları siteleri üzerinden
 • Firmanın kendi iletişim adreslerinden

Bu iki yöntemle de Bursa evlere işveren firmaların ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş ilanları siteleri üzerinden ulaşmak isteyenler,

gibi platformlara giriş yapabilirler. Bu web sitelerinde Bursa evde ek iş ilanları yayınlanmaktadır. Hepsini kontrol ederek istediğiniz evden ek iş imkanına ulaşabilmeniz mümkün. Firmaların iletişim adresleri üzerinden iş ilanlarına ulaşmak isteyenler yazıyı okumaya devam etsin… İlerleyen başlıklarda Bursa evde ek iş imkanı tanıyan firmaları tanıtıyor olacağım 🙂

2- İŞKUR Bursa Evde Ek İş İlanları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), en güvenilir iş bulma kaynaklarındandır. Bursa evde ek iş seçeneklerini İŞKUR üzerinden bulabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. İŞKUR Bursa evde ek iş ilanlarına ulaşmak için tek yapmanız gereken,

Bu yöntemle İŞKUR’a ilen veren tüm Bursa evde ek iş paketleme ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bu güvenilir fırsatı kaçırmayan hemen başvuru yapın derim.

Bursa Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bursa Evlere Ek İş Veren Firmalar
Bursa Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evinde çalışmak isteyenler! Bursa evlere ek iş veren firmaları öğrenmeye hazır mısınız? Bu firmalar sizin ekmek kapınız olacak. Birçok kişi evde ek iş yapmak isterken kimlerden yardım alabileceğini bilmiyor. Fakat birazdan bahsedeceğim çok basit bir yöntemle sizin böyle bir sorununuz kalmayacak!

Evlere ek iş veren firmalar genellikle bu işleri herkese söylemezler. Bu nedenle de firmaları bularak sizin ulaşmanız gerekebilir. BU noktada Bursa evlere ek iş veren firmalara nasıl ulaşabilirim diye düşünüyor olabilirsiniz.

 • Hemen internette arama butonuna gelin.
 • İkamet ettiğiniz semtin adını ve yapmak istediğiniz evde paketleme işinin sektörünü yazın. Örneğin, “Bursa Nilüfer tekstil firmaları” gibi.

NOT: Diyelim ki, evde sabun paketleme işi yapmak istiyorsunuz. Arama yerine “Bursa evde sabun paketleme işi” yazarsanız, karışık bilgilerle donatılmış yazılarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenler firmaları kendiniz bulmanızda fayda var.

 • Yazdığınız bilgileri arattığınızda karşınıza bir firma listesi çıkacak. İşte bu Bursa evde ek iş veren firmaların listesi!

Görmüş olduğunuz üzere firmalara ulaşmak çok kolay! İnsanlar iş ayaklarına gelsin istedikleri için bulamıyorlar. Siz çok ufak bir çabayla lüks hayatınıza ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Bursa Evde Ek İş Yapmanın KAZANCI – GÜNCEL HESAP

Bursa Evde Ek İş Kazancı
Bursa Evde Ek İş Kazancı

Evinde iş yapmak isteyenlerin genel olarak en çok merak ettiği konu kazanç oluyor. Bursa evde yapılabilecek ek işler sayesinde aylık net 5.000 TL gelir elde edebilirsiniz. Asgari ücretin bir hayli üzerinde olan bu para sayesinde önce varsa borçlarınızı kapatırsınız. Sonra da dilediğiniz hayatı yaşamaya başlarsınız.

Tüm evden yapılan ek işlerin kazancı sizin çalışma azminize bağlıdır diyebilirsiniz. Eğer haftada,

 • 5 gün çalışırsanız 5.000 TL,
 • 6 gün çalışırsanız 6.000 TL ve
 • 7 gün çalışırsanız 7.000 TL’ye varan kazanç elde edebilirsiniz.

Ne kadar çok çalışırsanız bu işlerden o kadar fazla para kazanırsınız. Bol kazançlı ek iş seçeneklerinden evde mantı yapıp satma işiyle de 7.000 TL+ para kazanabilirsiniz. Maddi durumunuzu iyileştirmek için tüm fırsatlara başvurun derim.

Bursa Evde Ek İş Veren Firmalar Telefon Numaraları

Bursa Evde Ek İş Veren Firmalar Telefon Numaraları
Bursa Evde Ek İş Veren Firmalar Telefon Numaraları

Dünyada milyonlarca insan evinden para kazanıyor. Ülkemizde de yüz binlerce kişi bu işleri yaparak ek gelir sağlıyor. Bursa, evden ek iş yapılabilecek en uygun yerlerden biri! Çünkü olanaklar çok fazla. Binlerce firma, her gün sipariş yetiştirmeye çalışıyor. Bu siparişler yetişmezse büyük sorunlar ortaya çıkıyor. Bu noktada sizin gibi evden ek iş yapmak isteyenler devreye giriyor. Firmalarla iletişime geçerek onlardan iş alabilirsiniz. Bunun için Bursa evde ek iş veren firmaların telefon numaralarına ihtiyacınız var. Firmaların iletişim numaraları için,

 • İnternette yeni bir sayfa açın.
 • Arama yerine oturduğunuz bölgeyi ve firmanın sektörünü yazın. Örneğin; “Osmangazi tekstil firmaları” gibi.
 • Karşınıza tüm Bursa evde ek iş veren firmaların listesi çıkacak.
 • Bu listede firma isimlerinin alt tarafında iletişim bilgileri yer alıyor.
Bursa evlere işveren firmalar telefon numaraları
Bursa evlere işveren firmalar telefon numaraları
 • Ayrı yukarıda görmüş olduğunuz gibi bu yöntemle Bursa evde ek iş veren firmaların iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz.

NOT: Bursa alan kodu olan 0224 ile başlayan numaraları aramalısınız. 0850 veya 444 ile başlayan müşteri temsilcilerine aktarıldığınız numaralar vaktinizi alacaktır. Falan 0224 alan kodu ile başlayan telefon numaralarını arayarak direkt firmalara ulaşabilirsiniz.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü