Bursa Evde Ek İş İlanları – İŞ VEREN FİRMALAR!

08.03.2023
11.902
Bursa Evde Ek İş İlanları – İŞ VEREN FİRMALAR!

Bursalılar sıkı durun! Bursa evde ek iş seçenekleriyle binlerce TL kazanmaya hazır mısınız? Evden para kazanma yöntemleriyle boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Bursa’nın hangi ilçesinde olduğunuz hiç fark etmez. 2023 Bursa evde iş imkanlarını merak edenler için tüm detayları aktaracağım.

Artan maliyetler birçok insanı evde ek iş fikirlerine yöneltiyor. Siz de Bursa evde ek iş ilanları sayesinde kolayca para kazanabileceksiniz. Üstelik her ay asgari ücretin çok üstünde para kazanmak mümkün. Bu yazıyı okuyanlar evde paketleme işi Bursa’da kolayca bulabilecek. Tüm evden ek iş Bursa imkanıyla para kazanma taktikleri burada!

Bursa Evden Yapılabilecek Ek İşler

Bursa evde ek iş
Bursa evde ek iş

Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir ya da Yıldırım… Hangi ilçede yaşadığınız hiç fark etmeden evde paketleme işi Bursa ‘da kolayca yapılabiliyor.

Bildiğiniz gibi Bursa fabrikalarıyla ünlü bir şehir. Özellikle tekstil konusunda Türkiye’de öncü şehirlerin başında geliyor. Bu özelliği bir avantaja dönüştürmek sizin elinizde. Evde paketleme işi Bursa içerisinde çok rahat bulup yapabileceğiniz bir iş. Oturduğunuz yerden çok para kazanmak mı istiyorsunuz? O zaman gelin öncelikle Bursa’da evde yapılabilecek ek işlere bir göz atalım.

Bursa ek iş örnekleri:

Görmüş olduğunuz üzere Bursa’nın her ilçesinde kolayca paketleme işi yapabilirsiniz. Özellikle Bursalı ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve engeli bulunan vatandaşlar paketleme işleriyle asgari ücretin üzerinde para kazanıyor.

Tek çalışanların yanı sıra Bursa’da aile olarak paketleme işleri yapan da çok insan var. Anne, baba ve çocuk olarak her gün paketleme işleri yaparak aylık üst düzey gelir elde ediliyor. Siz de ailecek günde birkaç saatinizi ayırıp, evde paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Bursa Evde Ek İş Kazancı 2023

bursa evde paketleme işi kazancı
bursa evde paketleme işi kazancı

Evde ek iş fırsatlarından yararlanmak isteyenlerin en merak ettiği konu ne kadar kazanacakları oluyor. Evde ek iş yaparak aylık kazancınızın ne kadar olacağını öğrenince vakit kaybetmeden Bursa evde ek iş ilanlarını araştırmaya başlayacağınıza eminim.

Bursa evde yapılabilecek ek işler sayesinde aylık ortalama 12.000 TL gelir elde edebilirsiniz. Asgari ücretin üzerinde olan bu kazanç sayesinde artan maliyetleri rahatça giderebileceksiniz. Üstelik bundan daha fazla para kazanabilirsiniz.

Aşağıdaki Tabloda sizlere paket başına 3 TL alırsanız hafta çalışacağınız gün sayısı ile elde edeceğiniz kazanç miktarını göstereceğiz:

Çalışacağınız GünGünlük Paket AdediHaftalık Kazanç Aylık Kazanç
4 gün200 paket2.400 TL9.600 TL
5 gün200 paket 3.000 TL12.000 TL
6 gün200 paket3.600 TL14.400 TL

Yani, ne kadar çok çalışırsanız bu işlerden o kadar fazla para kazanırsınız. Daha iyi şartlarda yaşamak için evde ek iş ilanlarını incelemenizi öneririm. Peki Bursa evde ek iş ilanlarına nasıl ulaşabilirsiniz?

Bol kazançlı ek iş seçeneklerinden evde mantı yapıp satma işiyle de para kazanabilirsiniz!

Bursa Evde Ek İş İlanları Nasıl Bulabiliriz?

Bursa Evde Ek İş
Bursa Evde İş

“Evde ek iş yapmak istiyorum ama Bursa evde ek iş ilanlarına nasıl ulaşacağımı bilmiyorum.” diyenler. Türkiye’nin 81 ilinde evde paketleme işleri yapılıyor. Bursa’da bu iş fikrinin en yoğun olarak uygulandığı şehirler arasında yer alıyor.

Bu nedenle Bursa evde ek iş ilanlarına göz atarken, Bursa evde paketleme işleri üzerinden gideceğiz. Size Bursa evde ek iş ilanlarını bulabileceğiniz yerleri aktaracağım:

 1. Bursa Evlere İşveren Firmalar İş İlanları
 2. İŞKUR Bursa Evde Ek İş İlanları

1. Bursa Evde Paketleme İşi Veren Firmalar İş İlanları

Bursa’da evde çalışmak isteyenler için muhteşem fırsatlar var. Bursa evde paketleme işi de bunlardan biri! En çok evlere iş imkanını da zaten paketleme işleri yaptıran firmalar sağlıyor. Peki Bursa evlere iş veren firmaların iş ilanlarına nasıl ulaşacaksınız?

 • İş ilanları siteleri üzerinden
 • Firmanın kendi iletişim adreslerinden

Bu iki yöntemle de Bursa evlere iş veren yerlerin ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş ilanlarına ulaşmak için aşağıdaki siteleri mutlaka göz atmalısınız;

Bu web sitelerinde sıklıkla Bursa evde ek iş ilanları yayınlanıyor. Bu sitelere üye olduktan sonra ilanları kontrol ederek istediğiniz evden ek iş imkanına ulaşabilmeniz mümkün.

Firmaların iletişim adresleri üzerinden iş ilanlarına ulaşmak isteyenler yazıyı okumaya devam etsin… İlerleyen başlıklarda Bursa evde ek iş imkanı tanıyan firmaları tanıtıyor olacağım. 👍

2. İŞKUR Bursa Evde Ek İş İlanları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), en güvenilir iş bulma kaynakları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bursa evde ek iş seçeneklerini İŞKUR üzerinden bulabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. İŞKUR Bursa evde ek iş ilanlarına ulaşmak için bilmeniz gereken adımlar şu şekilde;

Bu adımları uygulayarak İŞKUR’dan tüm Bursa evde paketleme işi ilanlarına ulaşabilirsiniz. İŞKUR’a ücretsiz üye olup hemen başvuru yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde Ek İş Önerisi: Evde Tel Toka Paketleme İşi merak ediyorsanız tüm detaylarını yazımızdan öğrenebilirsiniz!

Bursa’da Evlere İş Veren Firmalar

Bursa evde ek iş
evde paketleme bursa başvuru

Evinde çalışmak isteyenler! Bursa evlere ek iş veren firmaları öğrenmeye hazır mısınız? Bu firmalar ile çalışmak size asgari ücretin üzerinde kazanç sağlayacak.

Bursa evde paketleme işi ararken hangi firmalarla iletişime geçeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Fakat birazdan bahsedeceğim çok basit bir yöntemle konuya tamamen hakim olacaksınız. İşte size sunacağım o yöntemin adımları şöyle:

 • Hemen internette arama butonuna gelin.
 • İkamet ettiğiniz semtin adını ve yapmak istediğiniz evde paketleme işinin sektörünü yazın. Örneğin, “Bursa Nilüfer tekstil firmaları”
 • Evde paketleme işi yapmak istiyorsunuz. Arama kısmına “Bursa Nilüfer evde paketleme işi” yazarsanız, karışık bilgilerle donatılmış yazılarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle yukarıda verdiğim örneği arama kısmına yazarsanız daha kesin bilgiye ulaşırsınız.

Yazdığınız bilgileri arattığınızda karşınıza bir firma listesi çıkacak. Bursa evde ek iş veren firmaların listesi! Görmüş olduğunuz üzere firmalara ulaşmak bu kadar kolay!

Sizde Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar hangileri merak mı ediyorsunuz? Öyleyse hemen linkten yazımızı okuyun!

Bursa Evde Ek İş Veren Firmalar Telefon Numaraları

Bursa evde ek iş
bursa evde paketleme işi iletişim

Yukarıda da bahsettiğim gibi fabrikalarıyla bilinen Bursa evde ek iş yapılabilecek en uygun yerlerden biri! Binlerce firma, her gün sipariş yetiştirmeye çalışıyor. Bu noktada sizin gibi evde ek iş yapmak isteyenler devreye giriyor.

Firmalarla iletişime geçerek onlardan iş alabilirsiniz. Bunun için Bursa evde ek iş veren firmaların telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Peki bursa evde ek iş veren firmaların telefon numaralarına nasıl ulaşacaksınız? Firmaların iletişim numaraları için şu adımları takip etmelisiniz;

 • İnternette yeni bir arama sayfası açın.
 • Arama yerine ikamet ettiğiniz bölgeyi ve çalışmak istediğiniz firmanın sektörünü yazın. Örneğin; “Bursa Osmangazi tekstil firmaları”
 • Karşınıza tüm Bursa Osmangazi evde ek iş veren tekstil firmaların listesi çıkacak.
 • Bu listede firma isimlerinin alt tarafında iletişim bilgileri yer alıyor. İletişim bilgilerinden firmalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Önemli!

Bursa alan kodu olan 0224 ile başlayan numaraları aramalısınız. 0850 veya 444 ile başlayan müşteri temsilcilerine aktarıldığınız numaralar vaktinizi alacaktır. 0224 alan kodu ile başlayan telefon numaralarını arayarak firmalara kolayca ulaşabilir ve evde ek iş isteyebilirsiniz.

Bursa Evde Ek İş Avantajları

Bursa evde ek iş
bursa’da evde çorap paketleme işi

Bursa evde ek iş veren firmaların telefon numaralarına erişmek için en kolay yolu artık biliyorsunuz! Geriye sadece oturduğunuz yerden para kazanmak kalıyor. Peki evde ek iş yapmanın size ne gibi avantajları olacak? Gelin Bursa evde paketleme işinin size avantajlarına göz atalım:

 • Evde iş imkanı Bursa sayesinde evinizde oturduğunuz yerden çalışabiliyorsunuz.
 • Siz ne zaman isterseniz o zaman çalışırsınız. Herhangi bir mesai saatiniz olmaz.
 • Tek başınıza da çalışabilirsiniz, aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte oturduğunuz yerde sohbet ederken paketleme işi yapabilirsiniz.
 • Anlaştığınız firmayla karşılıklı memnun kalırsanız, birlikte devam edebilirsiniz.
 • Siz ne kadar çalışırsanız kazancınız o kadar artar.

Bursa Evde Ek İş İlanları ile ilgili merak ettiğiniz diğer soruları YORUMLAR kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz!

DİKKAT EDİN!

Evde Ek İş web sitesi adına size ulaşarak, ücret ya da kapora karşılığında iş teklifi edenlere itimat etmeyiniz! Evde Ek İş blog rehber sitesidir. İş ilanı yayınlama ya da iş bulma gibi hizmetler vermemektedir.

YORUMLAR

 1. Merve dedi ki:

  Merhaba ben bursa yıldırım da oturuyorum evde paketlemek istiyorum

 2. Zeynep dedi ki:

  Bursa Osmangazi emek de evime iş istiyorum lütfen yardımcı olun

 3. Cuma dedi ki:

  Merhaba Bursa Osmangazi de evde paketleme işi arıyorum çorap ve benzeri olabilir

 4. Öznur dedi ki:

  Bende iş istiyorum Gürsu da lütfen

 5. İhsan dedi ki:

  Merhaba Bursa Mudanya ilçesinde yaşıyorum evde mandal paketleme ve benzeri işler yapmak istiyorumm