Yeni Trend: Ayakkabı Süsleme İşi

Evde ek iş imkanı arayan tüm ziyaretçilerimiz için farklı bir iş fikri ile karşınızdayız. Bayanlar gerek kendi maddi özgürlüğünü elde etmek için, gerekse aile bütçesine katkı sağlamak için, evlerinde ek iş yapma ihtiyacı hissediyor. Son yıllarda oldukça popüler olan evlere ek iş veren firmaları buldukları zaman ise, işleri daha kolaylaşıyor.

Bizler de evde ek iş yapmak isteyen bayanlarımıza destek olmak ve fikir vermek amaçlı sizlerle yeni iş fikirlerini paylaşıyoruz. Aynı zamanda sayfalarımızın yorum kısmından da size ulaşmak veya iş yaptırmak isteyenlere daha çabuk ulaşmış oluyorsunuz.

Son aylarda, evde yapılacak ek iş fikirlerine bir yenisi eklendi. Bazı özel tasarım markaları ayakkabıları, pullarla, taşlarla yada özel renklendirmelerle süsleyerek, kişiye özel tasarımlarda bulunuyorlar. Sizde sıradan hatta ucuz bir ayakkabı alıp, onu evlerinizde istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Aşağıda örnek olarak bir kaç resim ilave edeceğiz. Onları inceleyerek daha iyi anlayabilir ve yeni bir işe girişebilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar, sosyal medyanın da etkisiyle daha fazla kişiye ulaşmış oluyor. Hem siz kazanıyorsunuz, hem işverenler kazanmış oluyor. Sizde evde ek iş yapmak istiyorsanız, son günlerin trendlerinden bir tanesi olan ayakkabı süsleme ile kendi paranızı kazanabilirsiniz. Eğer bir yere bağlı çalışmayıp, kendi çevreniz veya kendi sosyal ağlarınızda paylaşım yaparak çalışmak istiyorsanız, daha fazla kazanabilirsiniz.

Ek iş veren firmalar, genelde parça başı çalıştığı için alacağınız ücretler daha düşük olabiliyor. Kendi değerlendirmenizi yapıp bu işe başlayabilirsiniz.

Yukarıda da sözünü ettiğimiz gibi, yazımızın altına yorum bırakarak bu işi yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Yada iş veren olarak evde ayakkabı süsleme işi yapmak isteyenlere daha kolay ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ