Evde Maske Dikimi İşi – 2022 Maske Dikim İşi Veren Firmalar

16.01.2022
8.159
Evde Maske Dikimi İşi – 2022 Maske Dikim İşi Veren Firmalar

Boş zamanlarınızda para mı kazanmak istiyorsunuz? Evde maske dikimi işi sayesinde cebinize katkı sağlayabilirsiniz. Üstelik evden çıkmanıza gerek kalmadan, oturduğunuz yerde…

Evlerde vakit geçirdiğimiz süre, son zamanlarda oldukça arttı. Bu sebeple evde ek iş konusu da popüler bir hale geldi. Bu yazımda da ek kazanç sağlayabileceğiniz bir ek iş olan, maske dikim işinden bahsedeceğim. Bu iş için neler bilmek, nasıl bir yol izlemek gerek detaylarını size sunacağım.

Malum son dönemlerde dünyaca COVID – 19 ile mücadele devam ediyor. Dolayısıyla maske kullanımı bir hayli arttı. Daha uzunca bir süre de tedbir amaçlı ağız maskesi kullanımın devam edeceğini biliyoruz. Maske kullanımının yaygın olması, sürekli olarak maske ihtiyacını doğuruyor. Bu durum maske dikimi işi için yoğunluk oluşturdu.

Haydi gelin bu fırsatı değerlendirelim… Konuyu derinlemesine sizler için araştırdım. Evde maske dikimi işi veren firmalardan ve başvuru bilgilerinden bahsedeceğim. Maske dikimi işinden en kısa zamanda nasıl para kazanırsınız, merak ediyorsanız vakit kaybetmeden yazıyı okumaya devam edin!

Evde Maske Dikimi İşi Nasıl Yapılır?

evde maske dikimi nasıl yapılır

Evde maske dikim işi

Konu sağlık olunca akar sular duruyor. Maske kullanımı hazır çok yaygınken bu ek işi değerlendirelim. Evde maske dikimi işi nasıl yapılır konusuna gelince… Sizden dikimi istenen maskelerin çeşidine göre bu süreç değişiyor. Öncelikle ağız maskesi modellerine aşina olmakta fayda var

En yaygın ağız maskesi çeşitleri:

 • Cerrahi Maskeler
 • Ventilli Solunum Maskeleri (N95 vb.)
 • Ventilsiz Solunum Maskeleri ( N95 ya da FFPII, FFPIII )

Firma sizden çeşitli maske dikimi isterse, şaşırmayın diye bunlardan bahsediyorum. Yoksa maske dikimleri arasında öyle büyük farklar yok, gözünüz korkmasın. Ayrıca maske firması sizden aynı anda hem cerrahi maske hem de N95 maske dikimi isteyebilir. Bunlar size karışık olarak teslim edilebilir. O yüzden ilk işiniz size teslim edilen karışık maskeleri, modellerine göre ayırın.

Maskelerin yanında, size maskeler için kopmaz lastikleri de teslim edecekler. Size teslim edilecek tüm malzemeler belli bir sayıya göre olacak. O yüzden üzerinize zimmetli bu malzemeleri kaybetmemeye ve harcamamaya çalışın. Önemli nokta, bazı firmalar düğüm değil direkt dikiş isteyebilir. Yani evde maske dikimi işi için dikiş makinesi gerekebilmekte.

Maske firması bunları size teslim ederken muhtemelen maskeleri nasıl dikmeniz gerektiğinden kısaca bahsedecektir. Biz yine de kısaca anlatalım:

 • Çeşitlerine göre ayırdığınız ağız maskelerinin her birinde, kopmaz lastikleri geçirebilmeniz için delikler bulunur. Bu deliklerden lastikleri eşit ve düzgün şekilde geçirip düğüm ya da dikiş atmalısınız. (Firmaya bağlı) . Attığınız düğümleri, dikişleri mutlaka kontrol edin. Maskenin sağlamlığından emin olun.
 • Maskeleri paketlemeniz için size muhtemelen kutu ya da paket verecekler. Kutulara, paketlere maskeleri sayısına göre düzenli şekilde yerleştirmeniz gerekir.
 • Konu sağlık olduğu için temizlik koşullarına dikkat! Mutlaka evinizde hijyenik bir yerde maskeleri dikin. Elinize hijyenik eldivenler giyin. Özenli bir çalışan olduğunuzu gören firmalar, sizlerle düzenli olarak çalışmak isteyebilirler. Zamanında hazırladığınız maskeleri, ilgili yere tekrar ulaştırın.

Evde ek iş için daha farklı bir fikir olan Evde Tişört Baskı İşi için yazılmış bu yazıya da göz atmak isteyebilirsin. Aylık düzenli gelir elde edebilirsiniz.

Maske Dikim İşiyle Aylık 6.000 TL Kazanın!

maska dikerek kaç para kazanılır

evde ek iş

Kazançlı bir evde ek iş arıyorsanız, evde maske dikimi işi sayesinde oldukça iyi ücretler alacaksınız. Gelire katkıda bulunmak isteyen ev hanımları için bu iş oldukça uygun bir iş. Ayriyeten öğrenciyseniz de maske dikimi işiyle cep harçlığı kazanabilirsiniz. Kısacası yaş, cinsiyet, meslek, şehir fark etmeksizin maske dikimi işi, herkesin yapabileceği bir ek iş.

Maske imalatı yapan firmalarla çalışarak aylık 5000 – 6.000 TL kazanmanız mümkün. Yapacağınız işten memnun kaldıktan sonra bu firmalar sizinle düzenli olarak çalışmak isteyecek. Böylelikle aylık düzenli olarak ek gelir elde edebileceksiniz. Cebinizi rahatlatacak, kolay ve karlı bir iş. Bahsettiğimiz aşamaları başarılı şekilde gerçekleştirirseniz, gayet iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Boş vakte sahipseniz ve üşenmeden evde maske dikimi işi için vakit ayırabilirim diyorsanız, tatmin edici ücretler alabilirsiniz. Parça başına ücretlendirme olduğu için er şey senin çabanıza bağlı. Üstelik maske işi, uzun vadede daha önü açık bir sektör. Böylelikle, sık sık maske dikim işi alabileceksiniz.

Ayrıca maske dikimi için herhangi bir maliyete gerek yok. Dikiş makineniz varsa her halükârda bu işi yapabilirsiniz. Herhangi bir zararınız olmaz.

Evde Maske Dikim İşi Veren Firmalar

evde maske dikimi işi veren firmalar

Maske dikimi

Maske üreten firmaların artmasından dolayı, maske dikimi işi için sıklıkla eleman aranıyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Kocaeli gibi Türkiye’nin her yerinden evde maske dikimi işi yapabilirsiniz.

Önemli olan alakalı firmalar ile iş için iletişime geçebilmeniz. Bunun için yaşadığın şehirde saha araştırması yapmanız gerekiyor. Yani ilinizdeki maske üreten firmaları iyice araştırmalısınız.

Evlere maske dikimi işi veren firmalar için size bir taktik vereceğim. Aşağıda vereceğim linkten maske üretimi yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Bu yerlerin iletişim adreslerinden onlara ulaşın. Arama yaparken şehir, ilçe ayarı yapmayı unutmayın.

Ayrıyeten sosyal medyadan da faydalanabilirsiniz. Çeşitli ek iş gruplarına dahil olup, maske dikimi işi takibi yapabilirsiniz. Yukarıda da bahsettim gibi maske dikimi işi, içinde bulunduğumuz koşullardan dolayı çok yaygınlaştı. Her an önüne bir ilan düşebilir… Yeter ki takipte kalın, iletişim kurduğunuz firmalara isminizi, numaranızı bırakın.

Şehrinizde maske üretimi gerçekleştiren firmalara gidip, yetkili insanlarla yüz yüze de görüşebilirsiniz. Evde maske dikimi işi veren firmalar mutlaka olacaktır.

Evde ek iş fırsatları için Evde Kefir Mayası Üretmek yazısına da mutlaka göz atın!

Evde maske dikim işi veren firmaların size ulaşması adına aşağıya iletişim bilgilerinizi YORUM olarak atabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları da yine aynı şekilde sorabilirsiniz.

Maske Dikimi İşinin Avantajları

maske dikimi avantajları

evde maske dikimi

Dünya virüs salgınıyla boğuşurken, yüz maskesi en çok tüketilen ürünlerden birisi oldu. Bu durum birçok firmanın yüz maskesi üretimine yönelmesini sağladı. Maske üretim firmaları yoğun şekilde bu maskelerin dikimi için de insana ihtiyaç duyuyorlar. Bu avantajdan faydalanmanız için yazıyı sizler için hazırladım.

Bazı firmalar işi ayağınıza kadar getirebiliyor ve iş bittikten sonra yine aynı şekilde teslim alıyorlar. Çok az yorularak kazançlar elde edebileceksiniz.

Birden fazla firmayla çalışabilirsiniz. Böylelikle daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Bu sizin yoğunluğunuza göre değiştirebileceğiniz bir durumdur. İster bir ay sıkı çalışın ister bir ay hiç çalışmayın.

Evde maske dikimi işi böylesine yoğunluk gösteriyorken, ek iş bulmanız kolay. Evden çıkmadan sizi tatmin edecek ücretler kazanacaksınız. Üstelik işinizi doğru yaptığınız taktirde herhangi bir zarar etme şansınız yok.

YORUMLAR

 1. Neriman dedi ki:

  İş ariyom

 2. Fatma dedi ki:

  İstanbul evde dikiş işi arıyorum Singer ev tipi dikiş makinam var 05385168401

 3. Fatma dedi ki:

  İstanbul evde dikiş işi arıyorum Singer ev tipi dikiş makinam var

 4. Bahar dedi ki:

  Merhaba ben 12 senedir terziyim evde maske dikme isi arıyorum

 5. Saadet dedi ki:

  Slm ben terziyim evde maske dikimi arıyorum tel:0533 391 61 18