Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Evde Poşet Katlama İşi – 2021’de Evden Para Kazanın!

Evde Poşet Katlama İşi – 2021’de Evden Para Kazanın!

5 Yorum
5 Yorum
Evde Poşet Katlama İşi
Evden ek iş yaparak para kazanmak ister misiniz? Öyleyse evde poşet katlama işi tam size göre! Her ay binlerce ev hanımı ve paraya ihtiyacı olan öğrenciler, evden ek iş yaparak para kazanma yöntemi olan evde poşet katlama işini yapıyor.

Evde poşet katlama işi nasıl yapılır? Evden poşet katlama işi veren firmalar hangileri? Eve poşet katlama işi veren firmaların numaraları nedir? Evde poşet katlama işinden ne kadar para kazanılır?

Bu sorularının hepsinin cevabını sizler için detaylıca açıkladım. Yazımın sonunda sizler de artık evden poşet katlama işi yaparak aylık en az 2.000 TL ek gelir elde edebileceksiniz. Ayrıca evden ek iş yöntemlerinden biri olan evde davetiye katlama işi ve evde kalem montajı yapmak da ilginizi çekebilir.

Şimdi özellikle pandemi döneminde ev ekonomisine katkıda bulunmak ve geçiminizi sağlamak için muhteşem bir yöntem olan evde poşet katlama işinin püf noktalarına hemen geçiyorum.

Evde Poşet Katlama İşi Nasıl Yapılır?

evde poşet katlama işi nasıl yapılır
Evde Poşet Katlama İşi 2021

Evde poşet katlama işi yapmak vaktinizi çok fazla almadan para kazanabileceğiniz en iyi evden ek iş yöntemlerinden biridir. Bu sayede rahatlıkla ihtiyacınız olan parayı kazanabilirsiniz. Şimdi evde poşet katlama işi yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi sizlere anlatmaya başlıyorum. Hazırsanız okumaya devam edin.

Günümüzde plastik poşetlerin yanı sıra birçok mağaza küresel kirliliği azaltmak için karton ya da geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılan poşetleri kullanıyor. Böylelikle müşterilerinin de ilgisi çeken mağazaların, poşetlerini çoğunlukla ek iş arayan insanlara katlattığını biliyor muydunuz? Aynen öyle. Hepimizin aşina olduğu birçok mağaza poşetlerini fabrikalarda değil evlerde yaptırarak hem kar ediyor hem de ihtiyacı olan insanların evinden ek gelir sağlamasına yardımcı oluyor. Öyle ki evinde poşet katlama işi yapan biri ayda 2.000 TL kazanıyor.

Evde Poşet Katlama İşi
Evde Poşet Katlama İşi İmkanı

Peki ya evde poşetleme işi veren mağazalar hangileri? Evde poşet katlama işi veren firmaların numaraları nelerdir?

Bu soruların cevapları evde poşet katlama işi yapmak isteyen sizler için büyük önem taşıyor. Fakat merak etmeyin. Daha önce de belirttiğim gibi bu soruların tüm cevapları yazımda.

Evde poşet katlama işi yapabilmeniz için biraz boş zamana ihtiyacınız var. Eğer vaktinizin çoğunu evde geçiriyorsanız ve ev işinden geriye kalan zamanda para kazanmak istiyorsanız bu iş size çok uygun. Rahatlıkla evde poşet katlama işi yapabilirsiniz. Üstelik bu işi yapabilmek için elinizde ekstra malzemeler olmasına ihtiyacınız da yok.

Evde Poşet Katlama
Poşet Katlama İşi Nasıl Yapılır

Mesela Evde Terzilik Yapmak için dikiş takımlarınızın olması, gerekli durumlarda kullanabileceğiniz ek kumaşların olması gerekiyor. Fakat poşet katlamak için böyle bir durum söz konusu değil. Çünkü firmalar size poşetleri kendileri teslim ediyor. Siz yalnızca belirttikleri düzende katlama işini yapıyorsunuz. Çok kolay değil mi? İşte bu yüzden son zamanların en popüler evden ek iş fırsatlarından biri olan evde poşet katlama işini binlerce insan tercih ediyor.

Evde Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

evde poşet katlama işi veren firmalar
Evde Poşet Katlama İşi Veren Firmalar Güncel

Evinizde poşet katlama işi yapmanız için öncelikle poşet katlama işi veren firmaları bulmanız gerekiyor. Bu firmaları bulmanız çok kolay. Şimdi size evlere poşet katlama işleri veren firmaları nasıl bulacağınızdan bahsedeceğim.

 • Bulunduğunuz şehirlerdeki özellikle tekstil firmalarını araştırın
 • Firmaların adreslerine veya telefon numaralarına ulaşın
 • Firmalarla profesyonelce iletişime geçin

Kendinizi tanıtın, poşet katlama işi için uygun olduğunuzu belirtin.

 • Mümkünse yüz yüze görüşme için randevu alın
 • Bu iş için uygun olduğunuzu kanıtlayın
 • Deneme yapmak istediğinizi belirtin ve onlardan birkaç koli poşet alın
 • Deneme için aldığınız poşetleri olabilecek en kısa zamanda katlayarak gönderin

İşte evde poşet katlama işi yapmanız için size iş verecek olan firmaları bu şekilde bulabilirsiniz. Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Denizli, Muğla, Antalya, Adana, Sakarya, Erzurum gibi şehirlerde evde poşet katlama işi yaptıran bol miktarda firma bulunuyor. Evden ek iş yaparak para kazanma yöntemlerinin en kolaylarından biri olan poşet katlama işini sakın kaçırmayın!

Poşet Katlama İşi Veren Firmalar İletişim

poşet katlama işi veren firmalar iletişim
Evde Poşet Katlama İşi Tüyoları

Evden poşet katlayarak para kazanmak için iletişime geçmeniz gereken firmaların telefon numaralarını eğer ilk aramanızda bulamadıysanız; bir de şimdi anlatacağım yöntemleri deneyin.

 • Yaşadığınız şehrin adını aramaya mutlaka yazın. Örneğin; “Eskişehir poşet katlama işi veren firmalar” gibi.
 • Karşınıza çıkan firmaların web sitelerine tıklayarak içeriden adreslerine ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.
 • Eğer firmalar bir adres veya telefon numarası belirtmemişse; sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilirsiniz.
 • Mesela Instagram üzerinden onlara mesaj atabilir ve görüşmek isteyebilirsiniz.

Evlere poşet katlama işi veren firmaların numaralarını bulmak için bu araştırmaları yapmanız yeterli. Zaten günümüzde pek çok mağaza ve toptancılık firmaları internette adres ve telefon numaralarını paylaşıyor. Ayrıca diğer Evde Ek İş İlanları Telefon Numaralarına göz atmak isterseniz tıklayarak bakabilirsiniz.

evde poşet katlama iletişim numaraları
Evden Ek İş Fırsatı Poşet Katlama

Evde Poşet Katlama İşi Yaparak 3.000 TL Kazan!

Evden oturarak para kazanma yöntemlerinden biri olan poşet katlama işi sizlere çok büyük fayda sağlayacak! Öyle ki ayda 3.000 TL kazanacağınız bu işle birlikte ekonomik durumunu düzeltebilir ya da daha ileri seviyeye taşıyabilirsiniz. Ayrıca eğer elinizin lezzetine güveniyorsanız; Evde Yaprak Sarması Yapıp Satmak da size aylık 3.600 TL kazandırabilir. Hatta herkesin en sevdiği yemeklerden biri olan mantı için de Evde Mantı Yapıp Satmak yazımıza göz atarak en az 7.000 TL para kazanabilirsiniz.

evde poşet katlama kazancı
Evde Karton Poşet Katlama İşi

Evde poşet katlama işi için 7 tüyo:

 1. Zamanınızı yönetmeyi öğrenin. Bir poşeti ne kadar sürede katladığınızı kronometre yardımıyla ölçün ve katlamanız gereken poşet sayısıyla çarparak ayırmanız gereken vakti planlayın.
 2. Günün belirli saatlerinde çalışın. Örneğin; öğleden önce ya da yalnızca akşamları çalışarak zihninizi bu işe alıştırın.
 3. Olabildiğince hızlı davranmaya çalışın. Evden poşet katlayarak para kazanmak için hız çok önemli.
 4. DİKKAT! Poşetleri katlarken nazik olun. Zarar gören poşetlerin parası ödenmez. Bu noktada hızlı katlayacağım diyerek aceleci davranmayın. Özenli çalışın.
 5. Poşetleri katlarken titiz olmaya dikkat edin. Özellikle karton poşetlerin üzerinde leke kalsın istemeyiz. Bu sebeple belki bir eldiven kullanabilirsiniz.
 6. Poşetlerin hepsini teker teker katladıktan sonra topluca kutulara yerleştirin. Her bir katlama işleminden sonra yerleştirmeye çalışmayın. Vakit kaybedersiniz.
 7. Poşetlerin konulması gereken kartonları iyi muhafaza edin. Kartonları güzelce bantlayın.

Evet, evden poşet katlayarak para kazanmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sizlere anlattım. Bu dönemde evden ek iş imkanı arayan herkesin bu işte iyi para kazanabileceğini düşünüyorum. Daha fazla merak ettiğiniz sorularınız varsa yorum bırakabilirsiniz.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

5 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü