Evde Ek İş Veren Firmalar – 2022 EN KAZANÇLI Firmalar!

30.12.2021
9.143
Evde Ek İş Veren Firmalar – 2022 EN KAZANÇLI Firmalar!

Maliyeti düşürmek adına işverenlerin çoğunun bazı işleri evlere gönderdiğini biliyoruz. Evde ek iş veren firmalar da tam olarak bu niyetle çalışma modellerinde değişikliğe gittiler.

Eve iş veren firmalar, Türkiye’nin hemen her şehrinde aktif olarak varlıklarını sürdürüyorlar. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Gaziantep, Şanlıurfa, Adana, Çorlu, Kocaeli, Muğla, Manisa, Antalya, Mersin, Konya, Kayseri, Samsun ve daha nicesi…

Nerede oturduğunuzun hiçbir önemi yok! Evlere ek iş veren yerler ile irtibata geçerek sizler de para kazanabilir ve ekonomik seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Özellikle ev hanımları için çok daha uygun olan evde ek iş seçenekleri ile ek gelir elde etmek son derece kolay. Fason, plastik ve ambalaj üretimi yapan firmaların evlere gönderdiği ek işler ile pandemi sürecini daha kazançlı hale getirmek tamamen sizin elinizde. Eve ek iş veren firmalar ile çalışarak para kazanın…

İşte, en çok kazandıran 4 firma! Evlere ek iş veren firmalar, evde ek iş veren firmalar telefon numaraları, evlere ek iş İŞKUR ve bu firmaların çalıştığı sektörleri öğrenmek için bu yazıyı okumaya devam edin! Yazıda aynı zamanda evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları da paylaşılacak…

Firmalar Evlere Ek İş Veriyor!

evlere ek iş veren firmalar

evlere ek iş veren firmalar

Son birkaç yıldır aşırı artış gösteren evde ek iş seçenekleri ile çoğu firma çalışan ve dükkan açısından bazı kısıtlamalara giderek çalışma modelini evlere kaydırdı. Bu da elbette sizin gibi evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilerin işine yarar bir değişim oldu. Evlere ek iş veren yerler çok çeşitli…

Evlere ek iş veren firmalar; kutulama, katlama, dikme, süsleme, düzenleme ve ayıklama gibi birçok işi ayağınıza kadar getiriyor.  Evde ek iş yapmak istiyorum diyenler için hazırladığım yazıda konuyla ilgili tüm detayları zaten paylaştım.

Eğer siz de evde ek iş veren firmalar kapsamında bulunan atölyeleri, dükkanları ve fabrikaları arayan kişilerdensiniz, kesinlikle doğru yerdesiniz!

Öncelikle şunu söyleyebilirim ki bu firmalar, evlere gönderdikleri çoğu işleri kargo yoluyla size teslim ediyorlar. Yani, işi alma ve ürünlere ulaşım konusunda sizin, ekstradan yapmanız gereken herhangi bir şey yok. Yapmanız gereken tek şey, evde ek iş veren firmalar aracılığıyla bu işleri bulmak ve para kazanmak!

Evlere Ek İş Veren Güvenilir Firmalar

evlere ek iş veren güvenilir firmalar

evlere ek iş veren güvenilir firmalar

Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız bu firmaların güvenilir olmalarına dikkat etmelisiniz. Malum, piyasada evlere ek iş veriyorum başlığı altında dolandırıcılık yapan ve sizden kapora isteyen binlerce kötü niyetli kişiler bulunuyor.

Bu arada hazır lafı açılmışken söyleyelim: Evlere ek iş veren hiçbir firma veya işverenin sizden teminat amacıyla kapora ve depozito gibi ücretler istemesi söz konusu değildir. Bu firmaların amacı yaptığınız iş karşılığında size emeğinizin karşılığı olan ücretinizi ödemek olmalıdır. Kısacası “evlere ek iş verilir” diyerek ücret talebinde bulunan bu dolandırıcılara kesinlikle itibar etmeyiniz. Hatta mümkünse ilgili yerlere şikayet ederek bu kişilerin ceza almasını sağlayınız!

Peki, evde ek iş veren firmalar konusuna gelecek olursak; bu yerlerin güvenilir olup olmadığını nasıl tespit edebilirsiniz? Şöyle ki: Bu firmaları internette kesinlikle detaylı bir şekilde araştırdıktan sonra iş başvurusunda bulunmalısınız.

Evlere ek iş veren yerleri araştırırken; Google üzerinden bir arama yapabilirsiniz. Mesela evde ek iş ilanları olan bir site keşfettiniz. Bu sitede yer alan size uygun iş ilanlarında yazan firmaları derinlemesine araştırarak hatta telefon numaraları üzerinden arayarak doğruluğunu tespit edebilirsiniz.

Örnek: Sahibinden.com adresi üzerinden bir evde ek iş ilanı gördünüz. Bu işe başvuruda bulunmadan önce ilgili firmayı telefon numarası üzerinden aratın, hatta mümkünse şikayetvar.com adresi üzerinden firmayla ilgili bir araştırmada da bulunun. Bakalım, insanları iş var bahanesiyle dolandırmışlar mı? Telefon ile aramanız sonucunda karşı taraf ile iletişime geçerseniz onlara birkaç soru yöneltin ve güven skalanızı bu doğrultuda oluşturun. Ardından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çoğu zaman;  tr.jooble.org ve indeed.com gibi siteler üzerinden açılan evde ek iş ilanları her ne kadar güvenilir firmalardan oluşsa da siz yine de işinizi sağlama alın ve tavsiyelerimi uygulayın! Evlere ek iş veren güvenilir firmalar için bu adımlara dikkat etmek işinize yarayacak.

Evlere Ek İş Veren Firmalar Ücret Ödeme Yöntemleri

eve ek iş veren firmalar

eve ek iş veren firmalar

Evlere ek iş veren firmalar güvenilir ise sizlere ödeme konusunda net bir yöntem sunacakları. Evde ek iş yaparken ödemelerinizi nasıl alacaksınız, merak ediyorsunuz değil mi? Evde ek iş veren firmalar, ücret ödeme konusunda sizlere 2 farklı seçenek sunacaklardır.

1- IBAN ya da hesap numaranıza EFT

Özellikle kargo aracılığıyla evlere ek iş veren yerler, ödemelerini banka kanalıyla da gerçekleştiriyorlar. İlgili firmalar, iş sürecinde sizden ad-soy ad, adres ve telefon numarası bilgileri haricinde IBAN numaranızı da vermenizi isteler. Belki ilk sipariş teslimatında olmasa bile işin devamlılığının sağlanması durumunda, ücretinizi direkt olarak hesabınıza gönderebilirler.

Ayrıca, evde ek iş veren firmalar ödeme konusunda hesap numaranıza paranızı yatıracağız diyerek sizden şifrelerinizi isterlerse kesinlikle böyle bir işe kalkışmamanızı öneriyorum. Banka ve kart ile ilgili tüm şifre bilgileriniz sadece sizi ilgilendirmektedir ve bunun ödeme ile hiçbir ilgisi yoktur!

Şu konuda da bilgilendirme yapmak istiyorum: Çalıştığınız firmanın hesap numarası, sizin hesap numaranız ile aynı bankaya aitse ödemeniz havale yoluyla olacak ve birkaç dakika içinde paranız hesabınıza geçecektir. Ancak aynı bankaları kullanmadığınız firmalar ile ödemeleriniz EFT şeklinde olacak ve paranız, belirli işlem saatleri arasında hesabınıza geçecektir.

2- Sipariş teslimatı sırasında elden nakit ödeme

Evde ek iş veren firmalar, ödemelerinizi çoğu zaman iş bitiminde elden nakit bir şekilde yaparlar. Özellikle ilk iş tesliminde paranızı nakit bir şekilde firma temsilcilerinden alırsınız. Ancak işin devamlılığı söz konusu olur ve karşılıklı anlaşma sağlanırsa, aydan ayda tıpkı bir maaş gibi paranızı banka hesabınıza yatırmaları da mümkündür.

Evlere Ek İş Veren Yerler Nereler?

eve ek iş veren firmalar

eve ek iş veren firmalar

Türkiye’nin hangi şehrinde veya ilçesinde yaşadığınızın hiçbir önemi yok. Ülke genelinde bu tarz işler veren ve birlikte çalışabileceğiniz pek çok firma bulunuyor.

Nerede yaşıyorsunuz?

İstanbul? Ankara? İzmir? Sivas? Antalya? Kastamonu? Bursa? Denizli? Sakarya? Hatay? Gaziantep? Kars? Elazığ? Artvin? Bolu? Manisa? Kısaca Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun; evde ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz!

Peki, evlere ek iş veren firmalar derken?

Evet, evde ek iş alabileceğiniz birçok farklı firma var; ancak bu firmalardan neyi kastediyorum?

Mesela: Atölyeler, dükkanlar, küçük işletmeler, fabrikalar, imalathaneler, dikimevleri… Bu saydıklarımın hepsi aslında evlere ek iş veren yerler olarak geçiyor. Yani, evlere ek iş veren firmalar için bölgenizde yer alan bu yerlere giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde Ek İş Veren Atölyeler

Evde Ek İş Veren Atölyeler

Evde Ek İş Veren Atölyeler

Evde ek iş veren atölyeler aracılığıyla ayda 6.000 TL‘ye kadar para kazanmanız mümkün. Peki bu atölyeler, ne atölyeleri? Özellikle tekstil alanında faaliyet gösteren atölyeleri kullanarak evlere ek iş alabilirsiniz. Evlere iş veren tekstil firmaları çok fazla. Hatta bunlardan birisi olan LC Waikiki evlere iş kapsamında çorap paketleme işi veriyor. Detayları daha önce yazmış olduğum yazı üzerinden öğrenebilirsiniz.

Yaşadığınız bölgede bulunan tekstil atölyeleri: Düğme dikme, etiket kesme ve yapıştırma, püskül bağlama, kıyafet katlama ve ütüleme gibi işlere evlere gönderirler.

Evlere Ek İş Veren Fabrikalar

Evde ek iş veren firmalar olduğu gibi evlere ek iş veren fabrikalar da çoğu zaman plastik, mukavva ve ambalaj üretimi yapan fabrikaları kapsar. Seçenekler elbette bunlarla sınırlı değildir. Ancak yine de evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız, ilk olarak araştırma yapacağınız yerler bu fabrikalar olmalıdır.

Dükkanlar da Evde Ek İş Veriyor

Evet, bazı dükkanlar da evlere ek veren firmalar arasında gösterilebilir. Mesela; hediyelik eşya dükkanları, düğün malzemeleri satan küçük işletmeler, organizasyon şirketleri, milyoncu dükkanları…

Örnek: Bursa’da yaşayan bir ev hanımısınız. Evinizden çıkın ve Bursa’nın o meşhur Kapalı Çarşı’sına gidin ve tespih işi yapan küçük dükkanlara girin. Evde ek iş yapmak istediğinizi ve tespihleri dizebileceğinizi söyleyin. Ya da bunun gibi başka bir dükkana giderek iş teklifinde bulunun. Muhakkak kendinize uygun, para kazanabileceğiniz bir iş bulacaksınız.

Mutlaka Okumalısınız: İŞKUR Evde Paketleme

İstoç Evde Ek İş Veren Firmalar

evde ek iş veren firmalar iletişim

evde ek iş veren firmalar iletişim

Şimdi, İstanbul’da yaşayan ve evden para kazanmak isteyen kişileri ilgilendiren bir konudan bahsetmek istiyorum. İstoç (İstanbul Ticaret Merkezi) değişik kollarda faaliyet gösteren esnafları içeren bir kooperatiftir. Bu topluluğun kurulmasındaki amaç; işverenlerin, nakliye ve maliyet gibi konularda iyileşme sürecine gitmek istemesidir.  Dolayısıyla; İstoç’ta faaliyet gösteren onlarca koldan esnaf yer alır.

Yani; Tahtakale, Beyazıt, Kantarcılar, Mercan, Süleymaniye, Sirkeci, Cağaloğlu, Yeşildirek, Küçükpazar’da bulunan esnaflar İstoç etrafında birleşmişlerdir.

Peki, İstoç’ta neler bulunuyor?

 • Hediyelik eşya,
 • Mutfak eşyaları,
 • Plastik ambalaj üretimi,
 • Oyuncak,
 • Zücaciye,
 • Hac malzemeleri

gibi ürünlerin satışlarını yapan esnaflardan bahsediyorum. Özellikle ürünleri toptan bir şekilde satın alarak pazarlamak isteyen kişilerin uğrak noktası olan İstanbul Ticaret Merkezi’ni ziyaret ederek evde ek iş veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Burada bulunan esnaflardan tespih dizme, mandal montajı yapma, maske dikimi, kutu süsleme, davetiye katlama gibi daha birçok farklı alanda işler alabilirsiniz.

İstoç’ta evde ek iş veren firmaların adresi: Mahmutbey Mahallesi / İSTANBUL

Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları

evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları

Şimdi size en kısa ve basit haliyle evde ek iş veren firmaların telefon numaralarını ve adreslerini nasıl öğrenebileceğinizi açıklıyorum! Aşağıda maddeler halinde anlattıklarımı, harfi harfine uygulayarak evlere ek iş veren yerleri bulabilirsiniz.

 1. Google’a girin ve tekstil atölyesi yazın ve enter’a tıklayın. (Ambalaj fabrikası, organizasyon şirketi vs. de yazabilirsiniz, artık ne tür bir sektörde çalışmak istiyorsanız, onu yazın.)
 2. Ardından haritalar kısmına gelin.
 3. Karşınıza yaşadığınız şehirde bulunan tüm tekstil atölyeleri çıkacaktır. Sol tarafta bu atölyelerin isimleri, bulundukları adresler ve telefon numaralar yer alırken; diğer büyük kısımda harita üzerinden konumlarını görebileceksiniz.
 4. Ardından isterseniz bu yerlerin mevcut bulunan telefon numaralarını arayın; isterseniz de yazan iş adreslerine giderek evde ek iş yapmak istediğinizi söyleyin. Evde ek iş veren firmalar iletişim için harika bir yol.  Aşağıya bir örnek görselini paylaştım bile!

evde ek iş veren firmalar nasıl bulunur

Evde ek iş veren firmalar telefon numaraları için bu yöntem oldukça işe yarıyor!

Bu yazım kaçmaz! Okuyun, okutturun: Evde Ek İş İlanları Telefon Numaraları 

Evde Kutu Süsleme İşi

evlere ek iş paketleme

evlere ek iş paketleme

Evde kutu süsleme işi hakkında bir şey duymuş muydunuz? Duymadıysanız kısaca onu da anlatayım. Öncelikle evde ek iş veren firmalar aracılığıyla kutu süsleme işi yapmak istiyorsanız; organizasyon şirketleri ve hediyelik eşya satan dükkanları bulmalısınız.

Bu firmalar, sizlere kargo yoluyla kutuları ve süsleme malzemelerini göndererek kutuları düzenlemenizi isterler. Siz de bu iş karşılığında belirli bir ücret alarak ek gelir sağlayabilirsiniz.  Bahsi geçen kutular, ne kutuları diye sorabilirsiniz? Hediye kutuları, kına kutuları ve paketleri ya da takı kutuları yapacağınız işler arasında olabilir.

*Günde 5-6 saat kutu süsleme işi yaparak ayda ortalama 4.000 TL para kazanabilirsiniz.

Evde Mandal Montaj İşi

evde ek iş veren yerler

evde ek iş veren yerler

Evde ek iş veren firmalar arasında bulunan plastik ve ambalaj fabrikaları ile iletişime geçerek evde mandal montaj işi alabilirsiniz. Firma temsilcileri bu iş için gereken tüm malzemeleri kapınıza kadar getirerek yapmanız gereken her şeyi size tek tek açıklarlar.

Mandal montajı derken montaj kelimesi sizi korkutmasın. Birkaç küçük plastiği, yayı ve küçücük bir vidadan bahsediyorum, sizlere. Yani ortalama bir mandal montajı yapmak maksimum 3 dakikanızı alır. Zaten her yapışınızda biraz daha hızlanmanız mümkün.

*Tam zamanlı olarak evde mandal montaj işi yapmanın aylık ortalama kazancı 3.000 ile 6.000 TL arasında olacaktır.

ÖZET:

Sizlere evde ek iş veren firma telefonları ve adresleri hakkında güncel bilgileri aktardım. Evlere ek iş veren firmalar anlayacağınız üzere çok çeşitli. Dilediğinizi ya da dilediklerinizi seçebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Evet, firmalar ile iletişime geçmek için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Ancak firmalar yaptığınız işten memnun kalırsa, uzun süreli olarak sizlerle çalışmak isteyeceklerdir. Evde ek iş veren firmalar iletişim için aklınıza takılan bir soru varsa, aşağı bırakabilirsiniz.

 

YORUMLAR

 1. suat taş dedi ki:

  Merhaba suat ben ve İstanbul / Pendik yaşıyorum evde paketleme işinde tecrübeli ekibim var çorap ve buna benzer paketleme işi arıyorum irtibata geçebilirsiniz 0531 613 48 13 / 0531 306 82 03 telefonlarından irtibat kurabilirsiniz iyi çalışmalar.

 2. kader dedi ki:

  Ankara/Mamak’ta yaşıyorum .Evde işe ihtiyacım var .Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir, çevremde isteyen çok kişi var.

 3. kader dedi ki:

  Biz 10 kişiyiz ve bunun zamanla artacagına inanıyorum mümkünse evde paketleme işi istiyoruz.