Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. İşkur
 3. İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar – Para Kazandıran 6 Firma!

İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar – Para Kazandıran 6 Firma!

işkurr
İŞKUR evlere iş veren firmalar neler ve nasıl başvurulur? Size şimdi detaylıca anlatacağım. Özellikle son yıllarda evlere ek iş fırsatı, evde vakti bol olanlara iyi kazançlar sağlıyor. Buradaki en zor kısım evlere iş veren güvenli firmaların bulunması oluyor. Bu nedenle sizlere rehber olmak için bir yazı hazırladım.

Evden bu şekilde çalışarak ev ekonomisine katkıda bulunan birçok ev hanımı var. Hatta öğrenciler de boş vakitlerinde evde iş veren firmalarla çalışarak harçlıklarını kazanıyorlar. Bu konuda birçok bilgi kirliliği de maalesef ki mevcut. Ülkemizde pek çok kötü niyetli kişiler, İŞKUR evde ek iş imkanının avantajlarından yararlanıp; insanların iyi niyetleriyle oynayabiliyorlar. Evde ek iş için insanlardan kaparo alıp iş vermeyen sahte firmalar dahi olmuş, düşünebiliyor musunuz?

Belirtmem gerekiyor ki hiçbir firma sizden detaylı olarak banka ve kimlik bilgileri vermeniz doğrultusunda bir talepte bulunmaz. Evde ek iş istiyorsanız gözünüzü dört açmalısınız. Dolandırıcılara inanmamalısınız. Yazımda İŞKUR’dan bahsedecek olmanın önemli bir sebebi de bu. Daha güvenilir ve garanti olması açısından İŞKUR evde iş veren firmalar 2021 seçenekleri ile başvuru yaparak etkileşime geçebileceksiniz.

İŞKUR ile İş Sahibi Olun!

işkur evlere ek iş veren firmalar
İŞKUR evlere ek iş veren firmalar

İŞKUR evlere iş veren firmalar ile çalıştığınızda sizden beklenen; işinizi düzgün yaparak, zamanında ürünleri teslim etmeniz. Konuyla ilgili tüm soru işaretlerini gidermeye hazır mısınız? Hadi yazımızı okumaya devam edin.Şimdi, kısaca değineceğim diğer konu, evlere iş veren firmaların genelde hangi işleri sizden istedikleri. Bunları da bilerek işler alırsanız sizin için faydalı olacaktır.

Firmalar sizden hangi işleri talep ediyorlar:

 • Paketleme işleri
 • Tespih, boncuk dizme işi
 • Davetiye katlama işi
 • Poşet katlama işi
 • Etiket yapıştırma işi
 • Havlu kenarı süsleme işi

Özellikle paketleme işleri en çok karşılaşabileceğiniz işler diyebilirim. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için İŞKUR Evde İş İmkanı – 5 Bin TL Aylık Kazanç! yazısını okumanızı mutlaka tavsiye ediyorum!

İŞKUR Evde Ek İş Veren Firmalar

işkur evde ek iş veren firmalar
İşkur eve iş veren firmalar

İŞKUR evlere iş veren firmalar Türkiye’nin her yerinde bulunuyor. İstanbul, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerin yanı sıra; Düzce, Yozgat, Kastamonu, Malatya, Isparta gibi nüfusu düşük yerlerde de evde ek iş veren firmalar mevcut. Zaten İŞKUR iş ilanlarında, şehir ve ilçe ayarı yaparken bunu fark edeceksiniz.

Peki İŞKUR evlere ek iş veren yerler hangileri? Genel olarak şu şekilde sıralayabilirim!

 • Tekstil atölyeleri
 • Dikimevleri
 • Organizasyon şirketleri
 • Düğme ve boncuk üretimi yapan atölyeler
 • Hediyelik eşya dükkanları
 • Plastik ve ambalaj fabrikaları

Bu gibi çeşitli firmalar, insan gücüne ihtiyaç duyduğu noktalarda İŞKUR aracılığıyla sizlere ulaşıyor. Tekrarlıyorum, Türkiye’nin her noktasından bu firmalarla çalışma fırsatına sahipsiniz. Size anlattığım şekilde başvurunuzu gerçekleştirerek, en kısa sürede evde ek işinizi yaparak para kazanabileceksiniz. İŞKUR, 2021 yılında da ev kadınlarına destek vermek için evlere ek iş veren firmalarla çalışıyor. Bu firmalara İŞKUR aracılığıyla ulaşabilmeniz için İŞKUR’a üye olmanız gerekiyor.

Kimler İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar ile Çalışabilir?

işkur evde iş ilanları kimler başvurabilir
Kimler İŞKUR ile çalışabilir

İŞKUR evlere iş veren firmalar ile çalışmak için 18 yaşını tamamlamış olmak gerekiyor. Bunun dışında emekli ve malul aylığı almıyor olmanız lazım. Diğer ve son şart ise öğrenci olmamanız. Ancak açık öğretimden eğitim alıyorsanız bu durum geçerli değildir.  Tüm saydığım şartlar uygunsa eğer, İŞKUR üyeliği bulunan ve üyeliği aktif olan herkes, evlere iş veren firmalarla çalışabilir.

Benim eğitimim yok, tecrübem yok gibi durumlar için hiç korkmanıza gerek yok. Firmalar sizden herhangi bir eğitim ya da tecrübe beklemiyor. İŞKUR’un amacı da zaten dezavantajı bulunan insanları iş hayatına kazandırmak. Bu nedenle çekinceniz olmasın. Dezavantaj diye düşündüğünüz durumlar sizi öncelikli bile kılabilir.

İŞTE BU BİLGİ HOŞUNUZA GİDECEK!

İŞKUR özellikle ev hanımlarına bu konuda destek olmak istediği için kadınlara öncelik verebiliyor. Ev hanımıysanız ve 35 yaşını aştıysanız bu işlerde öncelikli olarak çalışma şansınız bulunabiliyor. Saydığım durumlar dışında İstanbul, Ankara, Adana, Konya, Sivas, Rize, İzmir, Antalya gibi Türkiye’nin her yerinden İŞKUR’a başvurabilirsiniz. Boş vaktiniz varsa, çalışkan ve sabırlıysanız; İŞKUR sayesinde ek gelir elde edebilir ve ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Ek iş bulmak hiç bu kadar güvenli olmamıştı!

İlgili içerik: İŞKUR Evde Paketleme

İŞKUR Evde İş Veren Firmalar Başvuru 

işkur evde iş ilanları başvuru formu

İŞKUR’a iki şekilde başvurabilirsiniz: Birincisi şehrinizdeki size en yakın İŞKUR aracılığıyla başvuru yapabiliyorsunuz. Listeye erişip kendim ulaşayım gibi bir düşünceniz olmasın. Zaten bu firmalar İŞKUR üzerinden ge İŞKUR binasına giderek ve gerekli formları doldurarak. Eğer yakın çevrenizde bir İŞKUR kurumu varsa oraya giderek soru işaretlerinizi iyice giderebilirsiniz. Gidemem derseniz de üzülmeyin! Çünkü online olarak da başvuru yapabilirsiniz. İkincisi E-ŞUBE İŞKUR sitesini ziyaret ederek. İŞKUR evde ek iş başvuru formunu doldurmalısınız.

Artık İŞKUR evlere iş veren firmalar ile para kazanmaya hazırsınız! Gerekli başvuru aşamalarını tamamladıktan sonra işiniz artık çok kolay. İş ilanlarına başvurabilir, size uygun iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz. Sizlere iş firmalarına başvuru formu diye yalancı formlar doldurmaya çalışanlar olursa inanmayın! Firmalara başvuru formu diye bir şey yok. Yani varsa bile bu İŞKUR ile bağlantılı değildir. İŞKUR’a güncel profil kaydınızı tamamladıktan sonra iş ilanlarına erişebiliyorsunuz.

Örneğin paketleme işçisi… Gerekli bilgileri düzgün şekilde girmelisiniz. Bu sayede aradığınız iş ilanlarına erişebileceksiniz.

Evlere iş veren firmalar için hangi şehirde olduğunuz genelde çok fark etmiyor. Ancak bazı firmalar sizden kendileriyle aynı şehirde bulunmanızı talep edebilir.  Evde iş ilanlarına tıklayarak zaten size detayları sunuyorlar. Gerekli olan her şeye sahipseniz başvuruda bulunabiliyorsunuz. İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu başlıklı yazı üzerinden İŞKUR evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

İŞKUR Evde Ek İş Yaparak Ne Kadar Kazanırım? 

işkur evde ek iş yapma kazancı

Yapacağınız işlere göre İŞKUR evlere iş veren firmalar sayesinde alacağınız ücretler değişecektir. Bir firma sizden 200 adet bir paketleme işi de isteyebilir, 500 de… Ücretiniz için değişkenler çok fazla. Ancak ortalama bir fiyat söyleyecek olursak, 2021 yılında İŞKUR evde ek iş ile aylık 5.000 TL kazanç elde etmeniz mümkün.

Ev hanımları için oldukça avantajlı bir ek kazanç sistemi olduğunu belirtmem gerek. Evdeki boş vaktinizi nakde çevirmeniz sizlere anlattığım şekilde mümkün. Yukarıda da belirttiğim gibi evde ek iş son zamanlarda çok popüler olduğu için dolandırıcılarda bu fırsattan yararlanmak isteyebiliyorlar. İŞKUR sayesinde bu güvensizlikten kurtulabilirsiniz.

Ayriyeten internette bu konuyla alakalı çok fazla bilgi kirliliği olması kafanızı karıştırmış olabilir. Bu yazı ve sitede bulunan diğer İŞKUR başlıkları hakkındaki yazıları okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. İŞKUR evlere iş veren firmalar hakkında herhangi bir soru işaretiniz varsa yorumlar kısmından benimle paylaşabilirsiniz.

Daha önce İŞKUR deneyiminiz varsa ve başka insanları bilgilendirmek ya da tavsiye de bulunmak için de yine aşağıya YORUM bırakabilirsiniz.

 

 

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü