Evde Sabun Paketleme İşi – 2023 Adres ve Telefon Numaraları!

28.12.2021
28.257
Evde Sabun Paketleme İşi – 2023 Adres ve Telefon Numaraları!

Evde sabun paketleme işi yapmak isteyenler için daha önce hiçbir sitede rastlamadığınız bilgilerle karşınızdayım. Özellikle ev işlerini bitirdikten sonra boş vakti olan ev hanımları, iddia ediyorum bu bilgiler size fazlasıyla ek gelir kazandıracak!

Türkiye’nin 81 şehri ve çevresinde evde sabun paketleme işi yapabilirsiniz. Evlere sabun paketleme işi veren firmalar sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa şehirlerinde bulunmuyor.

Çorum, Kırıkkale, Manisa, Denizli, Antalya, Kocaeli, Gaziantep, Samsun, Eskişehir Mersin, Sivas gibi şehirlerde yaşayan kişiler de evlerinde paketleme yaparak ek gelir sağlayabilir! 2023 yılında evde sabun paketleme işi veren firmalar her yerde diyebilirim…

Evde sabun paketleme işi telefon numarası da paylaşacağım. Bu sayede direkt olarak firmalar ile iletişime geçerek para kazanmaya başlayabileceksiniz.

evde sabun paketleme işi

Sabun Paketleme İşi Kolay mı?

Evde sabun paketleme işi
Evde sabun paketleme işi

Çalışmıyor musunuz ya da çalıştığınız işten aldığınız para giderlerinizi karşılamıyor mu? Belki de yeni emekli oldunuz ve evde boş boş oturmanın hiç de size göre olmadığını fark ettiniz. Kolay bir şekilde, kimseye hesap vermeden evde sabun paketleme işi yaparak gelirinizi artırmak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz.

Paketleme işleri, genel itibariyle birbiriyle benzer yapılış süreçlerini kapsar. Çünkü işveren firmaların sizden istediği şeyler üç aşağı beş yukarı aynıdır. Mesela; temiz, titiz ve pratik bir insan olmanız gibi. Ya da işinizi söz verdiğiniz günde bitirmeniz gibi…

Sabun paketleme işi ilgili firma, dükkan veya kişi ile anlaşmanız sonucunda direkt olarak başlayabileceğiniz bir iştir. İşin en güzel yanı da evinizde patron baskısı yaşamadan para kazanabilme imkanınızın var. Evden sabun paketleme işi için bilgileri vermeye devam ediyorum…

İlgili içerik: Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde sabun paketleme işi veren firmalar
evde sabun paketleme işi veren firmalar

Firma temsilcileri tarafından evinize; 1.000 adet, 2.000 adet ya da daha fazla sayıda çuvallar-koliler halinde fabrikadan direkt çıkan sabunlar getirilir. Ardından bu kişiler, siparişleri teslim edeceğiniz günü, size verdikleri ürün miktarlarını ve ad- soy ad bilgilerinizi not ederler. Ve sizi işinizle baş başa bırakırlar.

Şimdi sıra geldi sizin yapacaklarınıza… Sabunları bazen teker teker bazen de belirli sayılar halinde paketlersiniz. Merak etmeyin, sabunlarda kullanacağınız paketleri de ilgili firma size temin eder.

Bazen sabunların üstüne, marka veya fiyat etiketi de yapıştırarak paketlemeniz istenir.  Elinizdeki tüm ürünleri paketledikten sonra yine aynı firma temsilcilerini arayarak siparişleri gelip almalarını söylersiniz. Bu kişiler birkaç gün içerisinde sabunları almaya gelerek, hakkınız olan ödemeyi de anında nakit para olarak size verirler.

Evde sabun paketleme işi nasıl yapılır? işte bu kadar basit. Peki, bu işten ne kadar para kazanırım diye düşündüğünüzü hisseder gibiyim. Hemen aşağıda onu da açıkladım!

Sabun Paketleme İşi Kazancı (2023)

evde sabun paketleme işi kazancı
evde sabun paketleme işi kazancı

Evde sabun paketleme işinden aylık ne kadar kazanırım? Öncelikle aylık sipariş alırsanız aylık kazanırsınız. Buna bir açıklama getirelim. Yani ne kadar iş alırsanız; o kadar çok para kazanırsınız. Ayrıca, Paketleme İşleri Ne Kadar Kazandırıyor? Başlıklı içeriğimizi de okumanızı tavsiye ederim. Aradığınız her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz.

Sabun paketleme işi diğer paketleme işlerine nazaran çok daha kolaydır. Dolayısıyla bu işi çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Paketleme işlerinden kazancınız hem günde kaç saat çalıştığınıza hem de kaç adet sabun paketlediğinize göre değişir. Ayrıca bu işi haftalık mı, 15 günlük mü yoksa aylık olarak mı yapıyorsunuz?

Evde sabun paketleme işi telefon numarası
Evde sabun paketleme işi telefon numarası

Kazanç Örneği

Kafanız karıştı değil mi? Aşağıda bir örnekle olayı çok daha açık bir şekilde anlattım:

ÖRNEK: Farz edelim siz bir ev hanımısınız. Günde 8 saat çalışmaya uygunsunuz. 8 saatte ise ortalama 200 sabun paketliyorsunuz. Ve bu işi haftanın 6 günü yapmaya karar verdiniz. O zaman sizin bir ayda paketleyeceğiniz sabun sayısı ortalama 5.200 adet.

Yani siz 1 ayda haftanın 6 günü çalışarak 5.200 adet sabun paketliyorsunuz. Peki, 5.200 adet sabunun paketlenme işinde kazancınız kaç TL olacak? Hemen bakalım.

Paketlediğiniz sabun başına yaklaşık 3 TL ücret alacaksınız. Yani bu durumda sizin bu işten aylık kazancınız en az 15.600 TL olacak.

Sabun paketleme işi kazancını açık bir şekilde sizlere anlattık. Şimdi sırada merak ettiğiniz bir şey daha var, gelin ona da bir bakalım!

Popüler Yazı: LCW Evde çorap paketleme işi

Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Yerleri Nasıl Bulurum?

evde sabun paketleme işi iletişim
evde sabun paketleme işi iletişim

Bu yazıyı okuduktan sonra evde sabun paketleme işi yapabileceğiniz yerleri bulmanız çok daha kolaylaşacak. Sabun paketleyerek para kazanmak istiyorsanız, yaşadığınız şehirde detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Mesela İstanbul’da mı yaşıyorsunuz, İzmir’de mi? Belki meyveleriyle meşhur olan bir Edirnelisiniz… Gülleri olan Isparta’yı da unutmamak lazım. Peki ya Balıkesir?

Aslında yaşadığınız şehrin pek bir önemi yok; ancak bazı şehirlerde evde sabun paketleme işi veren yerlerin sayısı daha fazla. Yukarıdaki şehirleri niye mi verdim? Bir düşünün…

Mesela; gül sabunu, meyveli sabunlar, şifa niyetine kullanılan zeytinyağı sabunu, doğanın mucizesi kükürtlü sabun… Tüm bunların arzı da talebi de çok fazla değil mi? Benzer sabunların üretiminin yapıldığı bu şehirlerde ise verilen evde sabun paketleme işi sayısı da haliyle çok oluyor.

Ayrıca, daha detaylı bilgi için evde paketleme işi veren firmalar adlı yazımızı kesinlikle okumalısınız.

Sabun Paketleme İşi Veren Yerlerin Adresleri

evde sabun paketleme işi veren firmalar
evde sabun paketleme işi veren firmalar

evde sabun paketleme işi veren firmalar ile çalışmak için adresleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Sabun paketleme işi veren yerlerin adresleri hakkında size kısaca bir bilgi vermek istiyorum:

  • Google’a girin, yaşadığınız şehir ile birlikte örneğin: ‘ Balıkesir sabun üreticileri ‘ şeklinde bir arama yapın. Karşınıza konuyla ilgili üretim yapan tüm firmaların ve kişilerin adresleri çıkacaktır. Dilerseniz harita bilgisine girerek evlere sabun paketleme işi veren yerlerin açık adres bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
  • Mesela: kimya sanayi fabrikaları işinize yarayabilir.

Artık hangi şehirde yaşıyorsanız, bu dediğim taktiği yaparak evde sabun paketleme işi bulabilir ve ek gelir kazanabilirsiniz. Ayrıca evde paketleme iş ilanları için şehrinize göre iş bulma sitelerinden de faydalanabilirsiniz. Örneğin İstanbul evde paketleme iş ilanları için Indeed.com  ve Sahibinden.com sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Telefon Numarası

evde paketleme işi iletişim
evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Son olarak size bir faydamız daha olsun istedim. Netice de sizler için buradayım. Gelelim merak ettiğiniz son konuya. evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını nasıl bulursunuz? Merak ediyorsunuz değil mi?

Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek adına evde paketleme işi telefon numarası yazısını da okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum!

Ayrıca, sabun paketleme işi telefon numarası için hemen bir üst başlıkta verdiğim taktiği kullanarak erişebilirsiniz. Yani, yaşadığınız yerde mevcut ve aktif olarak çalışan sabun üretici firmaların adreslerinin olduğu yerde muhakkak iletişim bilgileri de yer alacaktır.

Ancak benden size tavsiye, genelde kişisel cep telefon numaralarını aramak yerine; iş yerlerinin telefon numaralarını aramanız daha iyi olacaktır. Aksi taktirde, bazı işverenler kişisel numaralarının sürekli aranmasından rahatsız olabiliyorlar.

Bunun dışında sabun paketleme işi isteyebileceğiniz işte birkaç yerin telefon numarası:

  • 0266 377 250
  • 0232 343 131
  • 0284 236 313

Evde Sabun Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Evde sabun paketleme işi yapanların yorumları hakkında yaptığım küçük bir araştırmayla, memnun olan birçok kişinin olduğunu gördüm. Ancak burada dikkat etmeniz gereken, evde sabun paketleme işi iletişim için doğru firmaları tercih etmek. Dolandırıcılara karşı dikkatli olmak. Sizden kapora isteyen kişiler olursa sakın inanmayın!

Yazımızın sonuna geldik, artık ayrılma vakti. Evde sabun paketleme işi ile ilgili merak ettiğiniz veya eksik kaldığımızı düşündüğünüz konular varsa lütfen aşağıda YORUM kısmına düşüncelerinizi yazınız. Evde paketleme iş ilanları ve iletişim adresleri için sizlere güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğim.

Ayrıca benzer paketleme işi ile ilgili en yeni bilgilerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Sayfamızın sağ üst kısmından sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz!

YORUMLAR

  1. Yasemin dedi ki:

    Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

1 8 9 10