Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Paketleme İşi
 3. Evde Sabun Paketleme İşi – Adres ve Telefon Numaraları!

Evde Sabun Paketleme İşi – Adres ve Telefon Numaraları!

8 Yorum
8 Yorum
evde sabun paketleme işi
Evde sabun paketleme işi yapmak isteyenler için daha önce hiçbir sitede rastlamadığınız bilgilerle karşınızdayım. Özellikle ev işlerini bitirdikten sonra boş vakti olan ev hanımları, iddia ediyorum bu bilgiler size fazlasıyla ek gelir kazandıracak! Niçin mi? Çünkü sabun paketleme işi alabileceğiniz firmaların adresleri ve telefon numaraları hakkında da bilgi vermeyi ihmal etmedim!

Bu arada, ama ben küçük bir şehirde/ilçede yaşıyorum diyerek endişeye kapılmayın. Türkiye’nin 81 şehri ve çevresinde evde sabun paketleme işi yapabilirsiniz. Mesela evlere sabun paketleme işi veren firmalar sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da bulunmuyor. Çorum, Kırıkkale, Manisa, Denizli, Antalya, Kocaeli, Samsun, Mersin, Sivas gibi şehirlerde yaşayan kişiler de evlerinde sabun paketleme işi yaparak ek gelir sağlayabilir!

Eve paketleme işi alarak para kazanmayı hiç düşünmüş müydünüz? Sabun paketleyerek ek iş yapmak istiyorum; fakat bu iş hakkında pek de bir şey bilmiyorum diyorsanız, lütfen yazımızı okumaya devam edin. Şimdi size, evde sabun paketleme işi yaparak ayda nasıl 4.000 TL para kazanırsınız anlatacağım.

Sabun Paketleme İşi Çok mu Kolay?

evde sabun paketleme işi
evde ek iş

Çalışmıyor musunuz ya da çalıştığınız işten aldığınız para giderlerinizi karşılamıyor mu? Belki de yeni emekli oldunuz ve evde boş boş oturmanın hiç de size göre olmadığını fark ettiniz. Kolay bir şekilde, kimseye hesap vermeden evde sabun paketleme işi yaparak ekonominizi yükseltmek istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz.

Paketleme işleri, genel itibariyle birbiriyle benzer yapılış süreçlerini kapsar. Çünkü işveren firmaların sizden istediği şeyler üç aşağı beş yukarı aynıdır. Mesela; temiz, titiz ve pratik bir insan olmanız gibi. Ya da işinizi söz verdiğiniz günde bitirmeniz gibi…

Aslında bütün işlerde işverenlerin istediği şeyler de buna yakın değil mi? Sabun paketleme işi ilgili firma, dükkan veya kişi ile anlaşmanız sonucunda direkt olarak başlayabileceğiniz bir iştir. İşin en güzel yanı da evinizde patron baskısı yaşamadan para kazanabilme imkanınızın var olmasıdır.

İlgili içerik: Evde Davetiye Katlama İşi – 2021’de En Çok Sen Kazan!

Evde Nasıl Sabun Paketlersiniz?

sabun paketleme işi nasıl yapılır
sabun paketleme işi nasıl yapılır

Firma temsilcileri tarafından evinize; 1000 adet, 2000 adet ya da daha fazla sayıda çuvallar-koliler halinde fabrikadan direkt çıkan sabunlar getirilir. Ardından bu kişiler, siparişleri teslim edeceğiniz günü, size verdikleri ürün miktarlarını ve ad- soy ad bilgilerinizi not ederler. Ve sizi işinizle baş başa bırakırlar.

Şimdi sıra geldi sizin yapacaklarınıza… Sabunları bazen teker teker bazen de belirli sayılar halinde paketlersiniz. Merak etmeyin, sabunlarda kullanacağınız paketleri de ilgili firma size temin eder. Bu işte sizin cebinizden 1 TL bile çıkmaz.

Bazen sabunların üstüne, marka veya fiyat etiketi de yapıştırarak paketlemeniz istenir.  Elinizdeki tüm ürünleri paketledikten sonra yine aynı firma temsilcilerini arayarak siparişleri gelip almalarını söylersiniz. Bu kişiler birkaç gün içerisinde sabunları almaya gelerek, hakkınız olan ödemeyi de anında nakit para olarak size verirler.

İşte bu kadar basit! Peki, bu işten ne kadar para kazanırım diye düşündüğünüzü hisseder gibiyiz. Hemen aşağıda onu da açıkladık!

Aylık  Ne Kadar Para Kazanırım?

sabun paketleme işi kazancı
Evde ek iş

Evde sabun paketleme işinden aylık ne kadar kazanırım? Öncelikle aylık sipariş alırsanız aylık kazanırsınız. Buna bir açıklama getirelim. Yani ne kadar iş alırsanız; o kadar çok para kazanırsınız. Ayrıca, Paketleme İşleri Ne Kadar Kazandırıyor? En Güncel Ücretler! başlıklı içeriğimizi de okumanızı tavsiye ederim. Aradığınız her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz.

Sabun paketleme işi diğer paketleme işlerine nazaran çok daha kolaydır. Dolayısıyla bu işi çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Paketleme işlerinden kazancınız hem günde kaç saat çalıştığınıza hem de kaç adet sabun paketlediğinize göre değişir. Ayrıca bu işi haftalık mı, 15 günlük mü yoksa aylık olarak mı yapıyorsunuz?

Kafanız karıştı değil mi? Aşağıda bir örnekle olayı çok daha açık bir şekilde anlattım:

ÖRNEK: Farz edelim siz bir ev hanımısınız. Günde 10 saat çalışmaya uygunsunuz. 10 saatte ise ortalama 200 sabun paketliyorsunuz. Ve bu işi haftanın 6 günü yapmaya karar verdiniz. O zaman sizin bir ayda paketleyeceğiniz sabun sayısı ortalama 4500 adet.

Yani siz 1 ayda haftanın 6 günü çalışarak 4500 adet sabun paketliyorsunuz. Buraya kadar sorun yoktur diye düşünüyoruz. Peki, 4500 adet sabunun paketlenme işinde kazancınız kaç TL olacak? Hemen bakalım.

Paketlediğiniz sabun başına yaklaşık 50 kuruş ile 1 TL arası ücret alacaksınız. Yani bu durumda sizin bu işten aylık kazancınız en az 4.000 TL olacak.

Yok ben çalışıyorum veya öğrenciyim, evde sabun paketleme işi yarı zamanlı olarak bana daha çok uygun diyorsanız; o zaman bu kazancı ikiye bölün: aylık geliriniz 2.000 TL civarında olacaktır.

Sabun paketleme işi kazancını açık bir şekilde sizlere anlattık. Şimdi sırada merak ettiğiniz bir şey daha var, gelin ona da bir bakalım!

Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Yerleri Nasıl Bulurum?

sabun paketleme işi veren firmalar
sabun paketleme

Bu yazıyı okuduktan sonra evde sabun paketleme işi yapabileceğiniz yerleri bulmanız çok daha kolaylaşacak. Sabun paketleyerek para kazanmak istiyorsanız, yaşadığınız şehirde detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Mesela İstanbul’da mı yaşıyorsunuz, İzmir’de mi? Belki meyveleriyle meşhur olan bir Edirnelisiniz… Gülleri olan Isparta’yı da unutmamak lazım. Peki ya Balıkesir?

Aslında yaşadığınız şehrin pek bir önemi yok; ancak bazı şehirlerde evde sabun paketleme işi veren yerlerin sayısı daha fazla. Yukarıdaki şehirleri niye mi verdim? Bir düşünün…

Mesela; gül sabunu, meyveli sabunlar, şifa niyetine kullanılan zeytinyağı sabunu, doğanın mucizesi kükürtlü sabun… Tüm bunların arzı da talebi de çok fazla değil mi? Benzer sabunların üretiminin yapıldığı bu şehirlerde ise verilen evde sabun paketleme işi sayısı da haliyle çok oluyor.

Ayrıca, daha detaylı bilgi için evde paketleme işi veren firmalar adlı yazımızı kesinlikle okumalısınız.

Sabun Paketleme İşi Veren Yerlerin Adresleri

Sabun paketleme işi veren yerlerin adresleri hakkında size kısaca bir bilgi vermek istiyorum:

 • Google’a girin, yaşadığınız şehir ile birlikte örneğin: ‘ Balıkesir sabun üreticileri ‘ şeklinde bir arama yapın. Karşınıza konuyla ilgili üretim yapan tüm firmaların ve kişilerin adresleri çıkacaktır. Dilerseniz harita bilgisine girerek evlere sabun paketleme işi veren yerlerin açık adres bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
 • Mesela: kolonya ve kimya sanayi fabrikaları ile zeytin ve yağ sanayi üretim yerleri işinize yarayabilir.

Artık hangi şehirde yaşıyorsanız, bu dediğim taktiği yaparak evde sabun paketleme işi bulabilir ve ek gelir kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi İçin İlgili Telefon Numaraları

Son olarak size bir faydamız daha olsun istedim. Netice de sizler için buradayım. Gelelim merak ettiğiniz son konuya. Evde sabun paketleme işi için ilgili telefon numaralarını nasıl bulursunuz, merak ediyorsunuz değil mi?

Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek adına evde paketleme işi iletişim yazısını da okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum!

Ayrıca, sabun paketleme işi veren yerlerin telefon numaralarına da hemen bir üst başlıkta verdiğim taktiği kullanarak erişebilirsiniz. Yani, yaşadığınız yerde mevcut ve aktif olarak çalışan sabun üretici firmaların adreslerinin olduğu yerde muhakkak iletişim bilgileri de yer alacaktır.

Ancak benden size tavsiye, genelde kişisel cep telefon numaralarını aramak yerine; iş yerlerinin telefon numaralarını aramanız daha iyi olacaktır. Aksi taktirde, bazı işverenler kişisel numaralarının zırt pırt aranmasından rahatsız olabiliyorlar.

Bunun dışında sabun paketleme işi isteyebileceğiniz işte birkaç yerin telefon numarası:

 • 0266 377 2501
 • 0232 343 3317
 • 0284 236 3137

Yazımızın sonuna geldik, artık ayrılma vakti. Evde sabun paketleme işi ile ilgili merak ettiğiniz veya eksik kaldığımızı düşündüğünüz konular varsa lütfen aşağıda YORUM kısmına düşüncelerinizi yazınız.

Ayrıca benzer paketleme işi ile ilgili en yeni bilgilerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Sayfamızın sağ üst kısmından sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz!

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

8 Yorum. Yeni Yorum

 • Acil evde her iş yaparım acil paraya ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim

  Cevapla
 • Kübra Dilek
  28 Kasım 2021 14:23

  Merhaba benim bu ıse çok ihtiyacım var lütfen yardım eder misiniz Allah rızası için

  Cevapla
 • Gülten Alabaş
  16 Kasım 2021 19:31

  Evde paketleme işi ne ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü