Evde Düğme Paketleme İşi – 2021 Evde Ek Gelir Fırsatı!

27.06.2021
17.966
Evde Düğme Paketleme İşi – 2021 Evde Ek Gelir Fırsatı!

Kimi zaman ayın sonunu getirmek oldukça zor oluyor. Bu nedenle ek gelir için çeşitli yollar aranıyor. Sizlere yine evde ek gelir sağlayabilmeniz için harika bir fikirle geldim. Evde düğme paketleme işi yaparak para kazanabileceksiniz.

Evden ek iş sağlayabilmeniz için düğme paketleme işi gerçekten avantajlı bir iş diyebilirim. Elbette bu işten ek gelir elde edebilmek için sürecin nasıl ilerlediğini bilmek gerekiyor. Ne süreci? Diyecek olursanız şöyle açıklayabilirim…

Evde ek gelir elde etmek isteyenlerin sayısı her geçen gün arttığı için çok fazla rekabet var. Haliyle düğme paketleme işi de bunlardan birisi.  Böyle bir rekabet ortamında düğme paketleme işinin nasıl yapıldığını, alakalı firmalara nasıl ulaşacağınızı bilmeniz, sizi bir adım öne çıkartacaktır.

Yazıyı okuduktan sonra, evde düğme paketleme işi yapıp yapmayacağınıza karar verebileceksiniz. Evde boş zamanınız varsa, bence düğme paketleme işi kesinlikle tercih edeceğiniz bir iş. Vakit kaybetmeden hadi detayları öğrenelim.

Evde Düğme Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde düğme paketleme işi

evde düğme paketleme işi

Evde düğme paketleme işi yapmaya karar vermeden önce, düğme paketleme işinin nasıl yapıldığını anlamakta fayda var. Tabi ki düğme paketleme işi yapabilmek için öncelikle bir firmayla anlaşmanız gerekiyor. Aşağıda sizlere firmalarla nasıl iletişim kuracağınızdan bahsedeceğim.

İlgili olarak daha farklı bir paketleme işi düşünmek isterseniz, evde yara bandı paketleme işi detaylarını bu yazıda öğrenebilirsiniz.

Düğme işi için firmayla anlaştığınızı farz ediyor ve devam ediyorum. Düğme paketleme işi yapacağınızda cebinizden hiç para çıkmayacak. Sebebi, firmanın sizlere gerekli olan tüm malzemeleri sağlaması. Paketleme malzemelerini ve düğmeleri tarafınıza iletecektir.

Sizlere yüzlerce çeşitte ve renkte düğmeler verilebilir. Elbise, gömlek, pantolon düğmesi olarak da ayrım gerekebilir. Bunları doğru şekilde ayırmalısınız. Ayırdığınız düğmeleri, firmanın istediği şekilde paketlemeniz gerekiyor. Her çeşit için farklı paketleme ambalajları kullanmanız gerekebilir. Firma sizlere böyle dikkat etmeniz gereken noktaları söyleyecektir.

Belki yüzlerde düğme paketlemeniz gerekebilir. Poşetlerin içerisinde hasarlı düğmeler bulunabiliyor. Kırık olabilir, düğme delikleri açılmamış olabilir. Bunları ayrı olarak ayırmalı ve firmaya teslim etmelisiniz.

Titizlikle paketlediğiniz düğmeleri, sizlere verilen kolilere düzenli şekilde yerleştirmelisiniz. Her çeşit düğme için ayrı koliler kullanmanız iyi olabilir. Firmanın belirteceği şekilde hareket edersiniz. Paketlemesi ve kutulaması biten düğmeleri en son olarak, firmanın belirttiği tarihte teslim etmeniz gerek. Tarihe düğme paketleme işinin bitmesi gerekiyor. Firma hizmetinizden memnun olduğunda devamlı olarak sizle çalışmak isteyebilir.

Evde Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar

evde düğme paketleme işi veren firmalar

evde düğme paketleme işi iletişim

Gelelim, evde düğme paketleme işi sayesinde para kazanabilmeniz için firmalarla nasıl iletişime geçebileceğinize. Evde düğme paketleme işi veren firmalar genellikle düğme tekstil imalat şirketleri oluyor.

Bu firmalardan kendi şehrinizdekileri değerlendirirseniz sizin için faydalı olabilir. Firmalar için zamanlama önemli olduğu için uzak şehirdeki biriyle anlaşmayı tercih etmeyebilirler. Onun yerine kendi şehrinden birileriyle çalışmayı tercih ederler. Sizde aramalarınızı ve araştırmalarınızı kendi şehrinize göre yapmalısınız.

Kimi zaman Facebook evde ek iş için açılmış gruplara alakalı insanlar ilan verebiliyor. Bu gruplara girebilirsiniz. Aşağıya iletişim bilgilerinizi yorum atarak da firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

DİKKAT! Sizden “evde düğme paketleme işi” veriyorum diyerek kaparo, para isteyen insanlara inanmayın. Kimlik ve banka bilgilerinizi paylaşmayın! Hiçbir firma evde iş veriyorum diyerek sizden bunları talep edemez.

Evde Düğme Paketleme İşi İletişim – Telefon numaraları

Evde düğme paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek için çeşitli yöntemler var. Son dönemlerde evde ek işlere artan rağbet nedeniyle firmalar direkt telefon numaralarını yayınlamıyorlar. Evde düğme paketleme işi iletişim için biraz kendiniz çaba sarf etmeniz gerekecek. Merak etmeyin sizlere telefon numarası için yöntem göstereceğim.

Google arama motorunu açın ve yaşadığınız şehri yazın. Ardından düğme imalatı yazın. Örneğin İstanbul düğme imalatı gibi. Ardından haritalarda çeşitli yerlerle karşılaşacaksınız. “Tümünü görüntüle” dediğinizde aşağıdaki gibi bir sonuçla karşılaşacaksınız.

evde düğme paketleme iletişim

evde düğme paketleme işi iletişim

Gördüğünüz gibi düğme imalatı yapan yerlerin iletişim bilgilerini, web sitesine giderek görebiliyorsunuz. Burada firmaların telefon numaraları da yazıyor. Genellikle kurumsal olabilecek, yani 0216, 0342, 0212 şeklinde başlayan numaraları tercih edebilirsiniz. 0505, 0542, 0555 gibi kişisel telefon numaralarıyla iletişim kurmakta daha zorlanabilirsiniz.

Belirtmem gereken kısım şu ki bu firmaların hepsi eve düğme paketleme işi vermiyor olabilir. O yüzden gerekli açıklamaları yaparak sorular sormanızı tavsiye edeceğim. Paketleme işi veren firmayı bulmak biraz zamanınızı alabilir. Ancak bu yöntemle firmalarla rahatlıkla iletişim kurabileceksiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi Kazancı

evde düğme paketleme işi kazancı

Evde ek gelir

Kısa sürede inanılmaz paralar kazanmayı umut edin demek yanlış olur. Evde düğme paketleme işi için bir ek iş diyebiliriz. Tabi sizin düğme paketleme işine ne kadar vakit ayıracağınıza göre alacağınız ücret değişir. Ne kadar çok düğme paketlerseniz o kadar kazanırsınız. Bir ay boyunca düzenli olarak düğme paketleme işi yaptığınızı düşünürsek en az asgari ücret kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Paketleme işi yazı kategorimize hemen göz atın ve daha fazla evde ek iş fırsatı yakalayın. Birbirinden çeşitli paketleme işlerinden dilediğinizi ya da dilediklerinizi yaparak, ek gelir elde edebilirsiniz! Sizlere para kazanmanız için yöntemler sunmaya devam ediyorum.

Ev ekonomisine destek olmak bu şekilde çok avantajlı değil mi? Tek başına günlük paketleyebileceğiniz düğmelerin sayısı sınırlı olacaktır. Dilerseniz evinizde birkaç kişi toplanıp paketleme işi yapabilirsiniz. Gelirinizi artırmak için benden bir tüyo. Hem sıkılmadan hem de daha hızlı şekilde evden düğme paketleme işi gerçekleştirirsiniz.

Elbette bu işi ben sürekli yapmak zorunda mıyım? Şeklinde düşünmenize gerek yok. Belirttiği gibi düğme paketleme işi evde ek iş olarak değerlendirilebilecek bir iş. Sürekli olarak yapmanıza gerek. Mesela öğrencisiniz ve sınav haftasındasınızdır. O hafta iş almak zorunda değilsiniz. Tamamen sizin kararınız.

Düğme Paketleme İşi Yapabileceğiniz Şehirler

düğme paketleme işi yapılan şehirler

düğme paketleme işi

Evet, düğme paketleme işi yapmaya karar verdiyseniz, bu işi hangi şehirlerden yapabileceğiniz hakkında endişeniz olabilir. Düğme imalatı yapan firmaların birçoğu İstanbul, Gebze, Bursa, Ankara, İzmir gibi şehirlerde bulunuyor. Bu yerlerde yaşıyorsanız çok şanslısınız diyebilirim. Ancak endişelenmenize gerek yok. Antalya, Isparta, Giresun, Adana, Malatya gibi şehirlerden de düğme paketleme işi yapabilirsiniz.

Evde farklı paketleme işi için pipet paketleme hakkındaki yazıyı da mutlaka bir okuyun derim! Daha fazla güncel 2021 evde ek iş fikri için bizi Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Düğme üretimi sıklıkla gerçekleştirilen bir ürün. Dolayısıyla ihracatı da sık sık yapılıyor. Türkiye’nin dört bir yanından düğme paketleme işi yapabilirsiniz. Böylelikle evde ek kazanç elde edebilirsiniz. Cinsiyetiniz, yaşınız, mesleğiniz fark etmeksizin evde düğme paketleme işi yapabilirsiniz.

Başlarda el çabukluğunuz fazla olmadığı için daha az paketleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Daha az kazançlar elde etmeniz moralinizi bozmasın. Zamanla eliniz hızlanacak ve daha çok para kazanmaya başlayacaksınız.

İhtiyacınız olan önemli iki şey var: Boş zamanınız ve çalışma azminiz. Siz de ben bu işi yapabilirim diyorsanız hemen evde düğme paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçin!

YORUMLAR

  1. Ipek dedi ki:

    Çorap paketleme işi olabilir samsun havzada yaşıyorum

  2. Firdevs Alpaslan dedi ki:

    Düğme paketleme olabilir

  3. Selcan kalavatoğlu dedi ki:

    Ek işe ihtiyacım var

1 3 4 5