Paylaş:
  1. Anasayfa
  2. Paketleme İşi
  3. Evde Mendil Paketleme İşi – 81 İlde Paketleme İşi Fırsatı!

Evde Mendil Paketleme İşi – 81 İlde Paketleme İşi Fırsatı!

6 Yorum
6 Yorum
mendil paketleme işi
Evde mendil paketleme işi yaparak ek gelir sağlayan insanlar olduğunu biliyor muydunuz? Artık biliyorsunuz! Bu yazıda da sizlerin nasıl mendil paketleme işi yaparak para kazanabileceğinizi anlatacağım. Başta biraz karışık gelebilir ama yazının sonunda her şeyi anlamış olacaksınız.

Birbirinden çeşitli mendiller hala çoğu kişi tarafından kullanıyor. Kimi zaman bir cekete aksesuar olarak takılıyor, kimi zaman sürekli çantanın içerisinde ihtiyaç anında kullanılmak için bekletiliyor. Dolayısıyla mendile, satışı sürekli gerçekleştirilen bir ürün diyebilirim.

Mendil üreticileri bünyelerinde mendil paketleme için işçi bulundurmak yerine, bu işi evlerinden yapabilecek insanlarla anlaşıyorlar. Firmalar için daha avantajlı bir seçenek. Hem bu sayede de evde ek işe ihtiyaç duyan insanlarda ek gelir elde ediyorlar.

Ekonominin zor durumda olduğu şu günlerde, evde ek işler sayesinde insanlar biraz nefes alabiliyor. Paketleme işi sayesinde sizde ayın sonunu nasıl getireceğim diye düşünmenize gerek yok. Ev ekonominize, cebinize katkıda bulunabileceksiniz.

Özellikle evden çıkmaya fırsatı olmayan ev hanımları için harika bir ek iş imkanı. Sizlere evde mendil paketleme işi için bilmeniz gereken her şeyi sıraladım. Hadi hızlıca bunları öğrenin ve mendil paketleme işi veren firmalarla çalışmaya başlayın.

Mendil Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Mendil Paketleme İşi
evde mendil paketleme işi

Gündelik işlerinizi yerinize getirirken, evden çıkmanıza gerek kalmadan boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Evden mendil paketleme işi yaparak para kazanacaksınız. Tabi ki bu işin nasıl yürüdüğü hakkında fikriniz olmalı. Bu sayede rakiplerinizin de önüne geçmiş olacaksınız. Geçmişten beri sıklıkla kullanılan mendiller üzerinden bugün de para kazanmak mümkün.

Bu işe başlamanız herhangi bir mendil üretiminde bulunan firmayla anlaşmanızdan sonra olacak. Anlaştığınız firma sizlere paketlemeniz gereken mendilleri verecek. Bu mendiller tek tip olmayabilir. Yani çeşitli kalitelerde, farklı desende, renkte ve boyutlarda mendiller size teslim edilebilir. Bunların her birini doğru şekilde ayırarak paketleme için hazır hale getirmelisiniz.

Her mendil modeli için farklı bir ambalaj kullanmanız gerekebilir. Firma size bunun detaylı bilgisini verecektir. Mendilleri düzgünce katlayıp, paketlerine yerleştireceksiniz. Herhangi bir kartvizit vs. yapıştırmanız gerekiyorsa da yapıştırırsınız.

Farklı olarak evde ıhlamur paketleyerek para kazanabilirsiniz. Hemen tıklayarak detayları okuyun.

Evde mendil paketleme işlemi yaparken temiz ortamda çalışmaya dikkat etmelisiniz. Eğer mendiller lekelenir, tozlanırsa ya da paketin içerisinden bir saç teli çıkarsa firma sizle çalışmayı kesebilir. Hijyen koşullarını sağlamak için mutlaka eldiven, bone, önlük kullanın.

Firmanın size paketlenmiş mendilleri teslim etmeniz için bir süre verecektir. O süreye kadar mendil paketleme işleminizi bitirmelisiniz. Bitirdikten sonra paketli mendilleri, firmaya teslim ederek ücretinizi alırsınız. Evden çıkmadan evde paketleme işi sayesinde ek gelir sağlayabilecek ve ev ekonomisine destek olabileceksiniz.

Evde Mendil Paketleme İşi Başvuru

evde mendil paketleme başvurusu
mendil paketleme işi veren firmalar

Gelelim para kazanmak için hangi firmalarla anlaşmanız gerektiğine… Yani nasıl paketleme işi başvurusu yapacağınıza. Sevgili okuyucular evde mendil paketleme işi için genel olarak tekstil firmalarıyla anlaşmanız gerekiyor. Tekstil firmaların çoğu internette ilan açmaya gerek duymazlar. Bazı yöntemlerle paketleme işi yapacak insanlarla anlaşırlar. Sizlere bu yöntemlerden bahsedeceğim.

Bunlardan ilki İŞKUR’a evde ek iş için başvurmanız olacak. Nasıl oluyor derseniz size hemen bir rehber yazı bırakıyorum. İŞKUR evde ek iş başvuru formu detaylarını, yazıda okuyarak hemen başvuruda bulunabiliyorsunuz. Tekstil firmalarının bazıları İŞKUR ile çalıştığı için buradan evde mendil paketleme işi bulmanız çok olası. Bu nedenle sizlere de bahsettim.

Diğer bir yöntem de şehrinizdeki tekstil firmalarıyla kendiniz iletişime geçmeniz. Bu firmalara nasıl ulaşacağım dediğinizi duyar gibiyim. Merak etmeyin, internet bunun için var! Hangi şehirde yaşıyorsanız Google’da ona göre arama yapmalısınız. Örneğin İstanbul tekstil yazıp, haritalara tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir sonuç çıkacak.

evde mendil paketleme iletişim
evde mendil paketleme işi başvuru

Buradaki telefon numaralarını arayıp, evlere mendil paketleme işi verip vermediklerini sorabilirsiniz. Her firma bu evde ek iş imkanını sunmuyor olabilir.

Mendil satan çeşitli mağazalarla iletişime geçerek de bu firmalara erişebilirsiniz. İş biraz sizin de çabanıza kalıyor. Firmaları bulmak sizin için biraz zor olabilir ancak bulduğunuz taktirde uzun vadeli çalışabileceksiniz.

Facebook evde ek iş gruplarına da dahil olabilirsiniz. Bazı firmalar Facebook gruplarında ilan oluşturabiliyor.

Eğer firmaların sizlere ulaşmasını istiyorsanız aşağıya yorum bırakın. Ad, soyad, e – posta adresi ve ilinizi yazın. Firmalar çalışmak için müsait kişilere kendileri de ulaşabiliyor. Biz de burada aracı oluyoruz.

Sevgili okuyucular, belirtmem gereken bir nokta var. Dikkatli olmalısınız. Sebebi, evde paketleme işlerinin son dönemlerde fazlasıyla popüler olması ve bundan yararlanmaya çalışan dolandırıcıların ortaya çıkması.

Mesela ben evde mendil paketleme işi veriyorum diyerek sizden işe başlamanız için ücret talep edebilirler. İnanmayın. Hiçbir firma işe başlamanız için sizden bir ücret ya da kimlik, banka bilgisi isteyemez. Evet, gerekli uyarımı da yaptığıma göre devam edebilirim. Gelelim bu iş imkanı sayesinde ne kadar kazanacağınıza…

Mendil Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

mendil paketleme kazancı

Evden mendil paketleyerek gayet tatmin edici ücretler alabilirsiniz. Her firmanın genellikle kendi ücret politikası oluyor. Ancak ortalama bir kazanç söyleyecek olursam, sıkı çalışan birisi aylık olarak mendil katlama işinden 3.000 TL kazanç elde edebilir.

Evde mendil paketleme işi evde ek iş olarak değerlendirildiği için genellikle 1.000 – 3.000 TL arasında kazanç sağlanıyor. Bu ücret aralığını sizin çalışma sisteminiz belirleyecek. Her gün düzenli olarak tüm ay boyunca mendil paketleme işi yapan kişi elbette daha fazla kazanacaktır. Boş vakitlerinizi gelire çevireceğiniz için bence her şekilde kara geçeceksiniz.

Siz satırları okurken bu işin ne kadar basit olduğuna ikna olmuş olabilirsiniz. Evet çok basit. Herhangi bir el becerisine, yeteneğe sahip olmanız gerekmiyor. Ancak belirtmemde yarar var… Sabırlı olmanız gerekiyor. Yani 40 – 50 adet mendil paketlemeniz için firma sizinle anlaşmayacak. Yüzlerce mendil paketlemeniz gereken zamanlar olacak. O nedenle hazır olun. Ne kadar çok çalışırsanız ve vakit ayırırsanız o kadar kazanırsınız.

Mendil Paketleme İşi Çok Avantajlı!

mendil paketleme işi avantajları
evde mendil paketleme işi

Sevgili okuyucular, sizlere nasıl mendil paketleme işi yapabileceğinizi anlattım. Yukarıda belirttiğim gibi başta firma ile anlaşmanız biraz uzun sürebilir. Bu durum sizi yıldırmasın. Eninde sonunda bir firmayla anlaştığınızda göreceksiniz ki uzun süre size iş vermek isteyecektir. Tabi anlattığım adımlara dikkat edip, başarılı olursanız.

Evde mendil paketleme işi aldığınızda çok avantajlı bir evde ek iş olduğunu fark edeceksiniz. Özellikle Bursa gibi tekstil firmalarının çok olduğu yerlerde yaşıyorsanız, bir hayli şanslısınız demektir. Değilseniz bile bu mendil paketleme işi için uygun olmadığınız anlamına gelmez. Doğru araştırmalarla bu firmalara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca tel toka paketleyerek ve karanfil paketleyerek para kazanabilirsiniz. Yazıyı inceleyin. Sizlere devamlı olarak çeşitli paketleme işleri sunmaya devam edeceğim. Web sitemizi ve Instagram sayfamızı takipte kalarak, güncel bilgilerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz.

Ne zaman çalışıp, çalışmak istemediğinizi kendinizin belirlediği mendil paketleme işinde çalışırken kazançlı çıkacaksınız. Türkiye’nin her yerinde mendil paketleme işi yapabiliyorsunuz. Üstelik cinsiyetiniz, işiniz, yaşınız önemsiz. Firmalar sizden herhangi bir yetkinlik beklemiyor.

Öyleyse vakit kaybetmeden hemen evde mendil paketleme işi için harekete geçin!

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

6 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü