Evde Mendil Paketleme İşi – 81 İlde Paketleme İşi Fırsatı!

15.04.2022
21.795
Evde Mendil Paketleme İşi – 81 İlde Paketleme İşi Fırsatı!

Son dönemde evde paketleme işi yapan yüzlerce insan ek kazanç sağlamaya başladı. Ben de size evde yapabileceğiniz bir iş fikrini aktaracağım. Evde mendil paketleme işi yaparak ek gelir sağlayan insanlar olduğunu biliyor muydunuz? Artık biliyorsunuz! Bu yazıda da sizlerin nasıl mendil paketleme işi yaparak para kazanabileceğinizi anlatacağım.

Kimi zaman bir cekete aksesuar olarak takılıyor, kimi zaman sürekli çantanın içerisinde ihtiyaç anında kullanılmak için bekletiliyor. Mendil üreticileri bünyelerinde mendil paketleme için işçi bulundurmak yerine, bu işi evlerinden yapabilecek insanlarla anlaşıyorlar. Firmalar için daha avantajlı bir seçenek. Hem bu sayede de evde ek işe ihtiyaç duyan insanlarda ek gelir elde ediyorlar.

Paketleme işi sayesinde sizde ayın sonunu nasıl getireceğim diye düşünmenize gerek yok. Ev ekonominize, cebinize katkıda bulunabileceksiniz. Peki 81 ile evde paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşabiliriz?

Özellikle evden çıkmaya fırsatı olmayan ev hanımları için harika bir ek iş imkanı. Sizlere evde mendil paketleme işi için bilmeniz gereken her şeyi sıraladım. Hadi sizler için hazırladığım yazıyı okuyun ve mendil paketleme işi veren firmalarla çalışmaya başlayın.😊

Mendil Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Mendil Paketleme İşi Nasıl Yapılır?
Mendil Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Gündelik işlerinizi yerinize getirirken, evden çıkmanıza gerek kalmadan boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Evden mendil paketleme işi yaparak para kazanacaksınız. Tabi ki bu işin nasıl yürüdüğü hakkında fikriniz olmalı. Geçmişten beri sıklıkla kullanılan mendiller üzerinden bugün de para kazanmak mümkün. Peki evde mendil paketleme işi nasıl yapılır?:

 • Bu işe başlamanız herhangi bir mendil üretiminde bulunan firmayla anlaşmanızdan sonra olacak. Anlaştığınız firma sizlere paketlemeniz gereken mendilleri verecek.
 • Çeşitli kalitelerde, farklı desende, renkte ve boyutlarda mendiller size teslim edilebilir. Bunların her birini doğru şekilde ayırarak paketleme için hazır hale getirmelisiniz.
 • Her mendil modeli için farklı bir ambalaj kullanmanız gerekebilir. Firma size bunun detaylı bilgisini verecektir. Mendilleri düzgünce katlayıp, paketlerine yerleştireceksiniz.
 • Herhangi bir kartvizit vs. yapıştırmanız gerekiyorsa da yapıştırırsınız.
 • Evde mendil paketleme işlemi yaparken temiz ortamda çalışmaya dikkat etmelisiniz. Eğer mendiller lekelenir, tozlanırsa ya da paketin içerisinden bir saç teli çıkarsa firma sizle çalışmayı kesebilir.
 • Hijyen koşullarını sağlamak için mutlaka eldiven, bone, önlük kullanın.
 • Firmanın size paketlenmiş mendilleri teslim etmeniz için bir süre verecektir. O süreye kadar mendil paketleme işleminizi bitirmelisiniz.
 • Bitirdikten sonra paketli mendilleri, firmaya teslim ederek ücretinizi alırsınız. Evden çıkmadan evde paketleme işi sayesinde ek gelir sağlayabilecek ve ev ekonomisine destek olabileceksiniz.

Farklı olarak evde vida paketleme işi ile de para kazanabilirsiniz. Hemen tıklayarak detayları okuyun.

Mendil Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde Mendil Paketleme İşi
Mendil Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evden mendil paketleyerek gayet tatmin edici ücretler alabilirsiniz. Her firmanın genellikle kendi ücret politikası oluyor. Ancak ortalama bir kazanç söyleyecek olursam, sıkı çalışan birisi aylık olarak mendil katlama işinden 5.000 TL kazanç elde edebilir.

Evde mendil paketleme işi evde ek iş olarak değerlendirildiği için genellikle 5.000 – 6.000 TL arasında kazanç sağlanıyor. Bu ücret aralığını sizin çalışma sisteminiz belirleyecek. Her gün düzenli olarak tüm ay boyunca mendil paketleme işi yapan kişi elbette daha fazla kazanacaktır. Boş vakitlerinizi gelire çevireceğiniz için bence her şekilde kara geçeceksiniz.

Siz satırları okurken bu işin ne kadar basit olduğuna ikna olmuş olabilirsiniz. Evet çok basit. Herhangi bir el becerisine, yeteneğe sahip olmanız gerekmiyor. Ancak belirtmemde yarar var… Sabırlı olmanız gerekiyor. Yani 40 – 50 adet mendil paketlemeniz için firma sizinle anlaşmayacak. Yüzlerce mendil paketlemeniz gereken zamanlar olacak.

Mendil paketleme işi kazancınızı belirleyen faktörler nelerdir?

Kazancınız sizin çalışmanıza bağlı olarak değişiklik gösterecek. Siz ne kadar çok paketleme yaparsanız, o kadar kazanç sağlarsınız. Bunun dışında temiz ve özenli çalışmak da sizin kazancınızı arttıracak. Ayrıca bu şekilde titiz çalışırsanız firmalar da sizinle daha çok çalışmak isteyecek. Böylece kazancınız katlanmaya devam edecek.

Firmalar paketleme işi sonrası ödemeyi nasıl yapar?

Evde mendil paketleme işi için firmalarla anlaştığınız takdirde, işinizi tamamladıktan sonra size elden ya da banka hesabınıza havale yoluyla ödeme yaparlar.

Evde mendil paketleme işi maliyeti nedir?

Evde mendil paketlemenin size hiç bir maliyeti olmayacak. Cebinizden para çıkmadan bu işi kolaylıkla yapabileceksiniz.

Ancak dikkatli olmalısınız. Evde paketleme işlerinin son dönemlerde fazlasıyla popüler olması ve bundan yararlanmaya çalışan dolandırıcıların ortaya çıkması. Mesela “ben evde mendil paketleme işi veriyorum” diyerek sizden işe başlamanız için ücret talep edebilirler. Hiçbir firma işe başlamanız için sizden bir ücret ya da kimlik, banka bilgisi isteyemez.

evde mendil paketleme işi
evde mendil paketleme işi

Evde Mendil Paketleme İşi Başvuru

Gelelim evde mendil paketleme işi veren firmaları bulmak için ne yapmanız gerektiğine… Yani nasıl paketleme işi başvurusu yapacağınıza. Evde mendil paketleme işi için genel olarak tekstil firmalarıyla anlaşmanız gerekiyor. Tekstil firmaların çoğu internette ilan açmaya gerek duymazlar. Bazı yöntemlerle paketleme işi yapacak insanlarla anlaşırlar. Sizlere bu yöntemlerden bahsedeceğim:

 • Bunlardan ilki İŞKUR’a evde ek iş için başvurmanız olacak. Nasıl oluyor derseniz size hemen bir rehber yazı bırakıyorum. İŞKUR evde ek iş başvuru formu detaylarını, yazıda okuyarak hemen başvuruda bulunabiliyorsunuz. Tekstil firmalarının bazıları İŞKUR ile çalıştığı için buradan evde mendil paketleme işi bulmanız çok olası.
 • Diğer bir yöntem de şehrinizdeki tekstil firmalarıyla kendiniz iletişime geçmeniz. Hangi şehirde yaşıyorsanız Google’da ona göre arama yapmalısınız. Örneğin İstanbul tekstil yazıp, haritalara tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir sonuç çıkacak:
Evde Mendil Paketleme İşi
Evde Mendil Paketleme İşi
 • Buradaki telefon numaralarını arayıp, evlere mendil paketleme işi verip vermediklerini sorabilirsiniz. Her firma bu evde ek iş imkanını sunmuyor olabilir.
 • Facebook evde ek iş gruplarına da dahil olabilirsiniz. Bazı firmalar Facebook gruplarında ilan oluşturabiliyor.
 • Eğer firmaların sizlere ulaşmasını istiyorsanız aşağıya yorum bırakın. Ad, soyad, e – posta adresi ve ilinizi yazın. Firmalar çalışmak için müsait kişilere kendileri de ulaşabiliyor. Biz de burada aracı oluyoruz.

Mendil Paketleme İşi Avantajları

Mendil Paketleme İşi Avantajları

Sevgili okuyucular, sizlere nasıl mendil paketleme işi yapabileceğinizi anlattım. Yukarıda belirttiğim gibi başta firma ile anlaşmanız biraz uzun sürebilir. Bu durum sizi yıldırmasın. Eninde sonunda bir firmayla anlaştığınızda göreceksiniz ki uzun süre size iş vermek isteyecektir. Tabi anlattığım adımlara dikkat edip, başarılı olursanız.

Evde mendil paketleme işi aldığınızda çok avantajlı bir evde ek iş olduğunu fark edeceksiniz. Ayrıca tel toka paketleyerek de para kazanabilirsiniz. paketleme işlerinin en büyük avantajı, evden çıkmadan mesai saati olmadan çalışıyor olmanız.

Ne zaman çalışıp, çalışmak istemediğinizi kendinizin belirlediği mendil paketleme işinde çalışırken kazançlı çıkacaksınız. Türkiye’nin her yerinde mendil paketleme işi yapabiliyorsunuz. Üstelik cinsiyetiniz, işiniz, yaşınız önemsiz. Firmalar sizden herhangi bir yetkinlik beklemiyor. Öyleyse vakit kaybetmeden hemen evde mendil paketleme işi için harekete geçin!

YORUMLAR

 1. Zülfiye ipek dedi ki:

  bende evde paket işi yapmak istiyorum ihtiyacim var

 2. Damla özer dedi ki:

  Bu ise cok ihtiyacım var her paketleme ısını yaparım

1 5 6 7