Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Evde Ek İş İlanları Telefon Numaraları 2021 Tam Liste

Evde Ek İş İlanları Telefon Numaraları 2021 Tam Liste

ek iş telefon numaraları
Evlere iş veren firmaların iletişim bilgileri hakkında en doğru ve en güncel bilgileri öğrenmek için hoş geldiniz! Evde ek iş ilanları telefon numaraları hakkında internette yer alan bilgi kirliliğine bir son vermek için buradayım. Malum, arama motorlarında evlere iş veren firmaların telefon numaraları ile ilgili belki de yüzlerce yalan yanlış bilgiler bulunuyor.

Çalışmak, alın teriyle para kazanmak ve evde ek iş arayan sizler de bu iletişim bilgilerini görünce haliyle ümitleniyorsunuz. Ancak sitelerin vermiş olduğu yanlış telefon numaralarını aramanız sonucunda ise büyük bir hüsran ile karşılaşmanız kaçınılmaz oluyor.

Endişelenmeyin, birazdan vereceğim bilgiler ile bu tatsız olaylara bir dur diyeceğiz. Özellikle, basit bir şekilde para kazanmak isteyen ev hanımlarına göre son derece ideal olan evde ek iş imkanı için buradayım. İnternette verilen ek iş ilanları ve telefon numaralarını nasıl bulabileceğinize dair bazı önerilerde bulunacağım.

Bunun yanı sıra; firmaların evlere verdiği bazı ek işleri ve iletişim numaralarını da sizlere aktardım! Yazımı dikkatlice okuduğunuz taktirde ek gelir elde etmek ve evde ek iş başvurusunda bulunmak sizin için son derece kolay olacak!

evde ek iş ilanları iletişim bilgileri
Evde ek iş ilanları iletişim bilgileri

Ek İş Yapmak İstiyorum Diyenler, Buraya Bakın!

Biliyorsunuz, Türkiye evde ek iş seçenekleri konusunda haylice geniş bir yelpazeye sahip. İster büyükşehir (megakent) İstanbul’da ikamet edin; isterseniz de Doğudaki küçük bir şehrimiz de ikamet edin. Size göre muhakkak bir evde ek iş  veren firma bulmanız mümkün.

Evde ek iş ilanları telefon numaraları hakkında bilgi vermeden önce, size evde ek iş konusunda küçük bir hatırlatmada bulunmak istiyorum.

Eğer ek iş yapmak isteyen bir ev hanımıysanız ya da ek gelir elde etmek isteyen herhangi bir vatandaş da olabilirsiniz; o zaman Evde ek iş yapmak istiyorum başlıklı yazımı incelemenizi tavsiye ederim. Burada konuyu en genel itibariyle anlattım. Yapabileceğiniz evde ek iş seçeneklerine ve şehir bazında bazı önemli bilgilere değindim. Gerçekten, çok işinize yarayacak, üşenmeyin ve bir göz atın derim.

evde ek iş ilanları telefon numaraları
Evlere ek iş veren firmalar telefon numarası

Evde Ek İş İlanları

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Gaziantep, Şanlıurfa, Adana, Mersin, Konya, Sivas, Samsun, Trabzon, Kocaeli, Sakarya, Manisa, Denizli… E daha sayayım mı? Türkiye’nin bütün illeri işte! Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen herkes, ülkemizde 81 ilde bu işleri yaparak ek gelir elde edebilir.

Aslında, internette yeterince evde ek iş ilanları olduğunu düşünüyorum. Ancak burada göz ardı edilen şey; bu ilanları nasıl bulacağınızı ve nasıl başvuracağınızı bilmiyor oluşunuzdur. Bunun için tüm ayrıntılarıyla anlattım evde ek iş ilanları başlıklı yazımı okumanızı öneririm.

Burada evlere ek iş veren firmalar iş ilanları hakkında tüm bilgilerini nerede ve nasıl paylaşıyorlar, tüm ayrıntısıyla anlattım. Ancak şimdi değinmek istediğim başka bir önemli konu var. O da evde ek iş ilanları telefon numaraları bilgileri nasıl bulunur? Hazırsanız, bir sonraki başlığımda buluşalım!

Evde Ek İş İlanları İletişim Bilgileri

Şimdi, birazdan evlere ek iş veren yerlerin telefon numaralarına nasıl ulaşabileceğinizi en basit şekliyle anlatacağım. Ancak evde ek iş ilanları iletişim bilgileri hakkında neler yapabilirsiniz? Ek iş ilanları derken neyi kastettiğimi, anladığınızı düşünüyorum.

İlk olarak evde ek iş veren yerlerin ilanlarını yayınladıkları, güvenilir siteler arasında ilanburada.com ve indeed.com sitelerini örnek verebilirim. Daha fazlası için yukarıda belirttiğim evde ek iş ilanları başlıklı yazımı okuyabilirsiniz. Bu web sitelerinde yayınlanan iş ilanları içerisinde neler bulunuyor, gelin birlikte inceleyelim:

evde ek iş ilanları telefon numaraları örneği
Evde ek iş ilanları telefon numaraları örneği

Yukarıdaki görselde vermiş olduğum evde ek iş ilanını gördünüz. Fark ettiyseniz, sol tarafta kişinin cep telefon numarası da yazıyor. Bu gibi evde ek iş ilanları telefon numaraları için bir arama yapabilirsiniz. Çünkü, numarayı kendisi zaten orada paylaşmış. Ancak Google üzerinden yaptığınız telefon numaraları için sizi uyarmak istediğim ayrı bir konu var.

Size maddeleyerek anlattığım ipucunda, lütfen gördüğünüz her telefon numarasını aramayın. Demek istediğim, Google haritalar üzerinde bulduğunuz firmalar için sadece iş yeri olarak belirtilen numarayı arayın. Mesela 0216 veya 0232 ile başlayan numaralar gibi… Mümkün mertebede cep telefon numaralarını aramamaya çalışın. Aksi taktirde işverenleri kızdırabilirsiniz.

Evde Ek İş Telefon Numaraları 2021

evde ek iş ilanları telefon numaraları 2021
Evlere ek iş veren tekstil firmaları telefon numarası

 

Yukarıda birkaç önemli noktaya değindim, ancak hepsi işinize yarayacak bilgiler. Sonuçta bazı şeyleri öğrenmek herhangi bir işe kalkışmak ne kadar doğru olabilir ki? Öncesinde bu işi bir anlayın bir çözün; neymiş ne değilmiş bir öğrenin, sonra evde ek iş ilanları telefon numaraları hakkında girişimlerde bulunun, değil mi?

Neyse, gelelim konumuza… Evlere ek iş veren yerlerin iletişim numaraları hakkında yüzlerce yalan yanlış bilgi olduğunu söylemiştim. İşin doğrusu, bu bilgiler çoğu zaman atmasyon da olabiliyor.

Evlere iş veren bu firmaların telefon numaralarını öğrenmek çok kolay, sevgili okurlarım. Birazdan sizlerle öyle bir taktik paylaşacağım ki şaşıracaksınız! Aşağıda madde madde anlattığım yazıları çok iyi okuyunuz ve uygulayınız!

 1. Kullandığınız arama motoruna girin. (Benimki Google) ve oraya tekstil firması yazın.
 2. Ardından üst taraflarda bulunan haritalar sekmesine gelin ve tıklayın. Ta daaa… Ne gördünüz?
 3. İşte karşınızda, yaşadığınız yerde bulunan tüm tekstil firmalarının isimleri, adresleri ve telefon numaraları…
 4. Tek tek hepsine girin, not edin. Mümkünse belirtilen adreslere gidin; değilse iletişim bilgilerini kullanarak telefonla arayın.

Ne kadar basitmiş değil mi? Şimdi yukarıdaki maddelerle ilgili kafanızı karıştıran bir kaç konuyu açıklayacağım. Öncelikle tekstil firması yazmamın nedeni, evlere ek iş veren yerler arasında tekstil atölyelerinin de bulunmasından kaynaklanıyor. Yani siz plastik ve ambalaj fabrikası da yazabilirsiniz ya da düğün eşyaları satan dükkanlar olarak da arama yapabilirsiniz.

Evde ek iş ilanları telefon numaraları hakkında söyleyeceklerim bitmedi, haydi devam edelim!

Evde Tespih Dizme İşi Telefon Numarası

tesbih dizme işi telefon numarası
Evde tespih dizme işi telefon numarası bilgisi

Hem zevkli hem de rahatlatıcı… Bence evde tespih dizme işi meditasyon gibi bir şey… Böyle boncukları tek tek ipten geçiriyorsunuz ve kolay bir şekilde para kazanıyorsunuz. Bu iş sadece belki yakını göremeyen astigmat hastaları için biraz zorlayıcı olabilir; ama onun da çaresi var, gözlük.

Evde tespih dizerek para kazanmak istiyorsanız, bu işleri veren yerlerin ve kişilerin telefon numaralarına ihtiyaç duyacaksınız demektir. Neyse ki ben buradayım ve şimdi size yardımcı olacağım. Öncelikle evde tespih dizme işi için bu işleri alabileceğiniz yerleri keşfetmelisiniz. Bunun için evde ek iş veren firmalar başlıklı yazımda, hangi ek iş hangi firma tarafından veriliyor, anlattım. Okumanızı öneririm.

Ancak yine de birkaç bilgi vermeden geçmek istemiyorum. Evlere tespih işi veren yerleri, yaşadığınız bölgede bulunan boncuk imalatı  yapan ve satan yerlerde bulabilirsiniz.

Örnek: İstanbul’da yaşayan ve evde tespih paketleme işi yapmak isteyen bir ev hanımı, kesinlikle Kapalı Çarşı’ya giderek bu işi bulabilir. Yapacağınız şey, ilgili dükkanlara giderek, evde tespih dizmek istediğinizi söylemek olacaktır. Zaten bu dükkanlar da pandemi sürecinde işlerini bu şekilde yürütüyorlar, o nedenle endişelenmeyin ve iyi bir araştırma yapın.

Evde ek iş ilanları telefon numaraları bilgisine nasıl ulaşabileceğinizi yukarıda, gayet net bir şekilde anlattım. Tespih işi için de bu şekilde arama yapabilirsiniz. Mesela, Ankara’da yaşıyorsanız; internete Ankara boncuk üretimi yapan atölyeler yazın ve karşınıza çıkan telefon numaralarını arayın.

Ayrıca, şunu da belirteyim: Evde tespih dizerek ayda 3.000 TL ve üstü para kazanan ev hanımları var!

Evde Etiket Kesme İşi İlanları İletişim Bilgileri

evde ek iş ilanları etiket kesme iletişim
Evde etiket kesme işi iletişim bilgileri

Evde ek iş ilanları telefon numaraları başlıklı yazımın sonuna gelirken; size bir örnek ve öneri daha vererek aranızdan ayrılıyorum. Etiket kesme işi hakkında, internette çok fazla iş ilanı görebilirsiniz. Bu işi size verecek olan firmalar tekstil atölyeleri ve fason firmalardan oluşur.

Türkiye’de evlere ek iş veren çok fazla fason firma olması ise evde etiket kesme işi ile ilgili imkanları artırmıştır. Bahsettiğim işi çok pratik bir şekilde yaparak para kazanabilirsiniz. Evde etiket kesme işini yapacağınız firmanın iletişim bilgilerini vermiş olduğum iş ilanı sitelerinde bulabilirsiniz, çünkü gerçekten sayıca çok fazlalar.

Bu işi, başta ev hanımları olmak üzere; öğrenciler, çalışan ama yine de ek gelir sahibi olmak isteyen bireyler, engelli vatandaşlar ile emekliliğe ayrılmış kişiler rahatlıkla yapabilirler.

İşin tanımı çok basit. Tekstil firmaları, size çuvallar aracılığıyla ürünleri gönderirler ve 1 hafta sonunda teslim alırlar. Bu sırada ücretinizi, elden nakit olarak öderler. Tekstil ürünlerinin üzerinde diğer markalara ait olan etiketleri keser ve katlayarak çuvallara yerleştirirsiniz.

Bu ürünler, gömlek de olabilir; pantolon da, kazak da, elbise de… Hatta perde gibi ürünler de olabilir. Kumaş olan her şey için evde etiket kesme işi yapabilirsiniz.

Haftada 1.000 adet ürünün etiketini kesen bir kişi, aylık 4.000 TL para kazanabilir.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

3 Yorum. Yeni Yorum

 • Merhaba ben Ümraniyede oturuyorum 15 kadın varız evlere iş yapıyoruz bilgi almak istiyorum sınırsız sayıda her işi yaparız

  Cevapla
 • Merhaba aradığım işi daha bulamadım bu sitelerde çok dolaştım bir sonuç alamıyorum

  Cevapla
 • Evde 3 kişiyiz akşam saat 8 den sonra evdeyiz ek iş ariyoruz

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü