Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Paketleme İşi
 3. Evde Tütsü Paketleme – Aylık 2.500+ Gelir Fırsatıyla!

Evde Tütsü Paketleme – Aylık 2.500+ Gelir Fırsatıyla!

11 Yorum
11 Yorum
tütsü paketleyerek para kazanmak
Sizlere yine bol kazançlı bir paketleme işiyle geldim! Evde tütsü paketleme işi sayesinde evinizdeki boş vakti ek gelire çevirme şansınız bulunuyor. Nasıl mı? Evlere tütsü paketleme işi veren firmalar ile çalışarak emeğinizle para kazanabiliyorsunuz.

Son yıllarda ve özellikle pandemi döneminde evde ek iş arayanların sayısı bir hayli arttı. Bu artışla beraber firmalarda kendi işçi kadrosunda paketleme işçisi bulundurmak yerine, evden çalışabilecek insanlarla anlaşıyorlar. Siz de o kişilerden biri olabilirsiniz çünkü paketleme işi için herhangi bir özel yetenek ya da deneyim gerekmiyor.

Tütsüler ilk çağlardan beri çeşitli amaçlarla kullanılan bir ürün. Günümüzde de meditasyon, aromaterapi, oda kokusu olarak birçok amaçla kullanılıyor ve seviliyor. Üretimi fazlasıyla gerçekleştirilen bu ürün için paketlemeye her daim ihtiyaç var.

Eğer evde boş vaktiniz ve ek gelire ihtiyacınız varsa, size söylediğim bu paketleme işini rahatlıkla yapabilirsiniz. Tütsü paketleme işi için neler bilmeniz gerekiyor? İşe nasıl sahip olursunuz? Hepsini anlattım… Vakit kaybetmeden detaylara geçiyorum.

Evde Tütsü Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde tütsü paketleme işi nasıl yapılır
evde ek iş

Evde tütsü paketleme işi için firmalarla anlaşmadan önce bu işin nasıl yürüdüğü konusunda bilgili olmanız, faydalı olacaktır. Özellikle bahsettiğim gibi son dönemlerde evde ek işlere olan rağbet arttı. Bundan kaynaklı rakipleriniz çok olacaktır. Firmalar iş hakkında fikir sahibi insanlarla çalışmayı tercih ediyorlar. Bu yüzden sizlere işin nasıl yapıldığını anlatacağım. Siz de tütün paketleme işini eminim yapmak isteyeceksiniz.

 • Tütsü birçok insan tarafından sıklıkla tercih ediliyor ve haliyle üretimi sıklıkla gerçekleştiriliyor. Devamlı olarak üretilen tütsülerinse çeşitlerine, kokularına, sayılarına göre ayrılması gerekiyor. Bu da ancak insan gücüyle gerçekleşiyor.
 • Evde tütsü paketleme işi veren firmalar, evden çalışabilecek kişilere belli bir sayıyla tütsüleri teslim ederler. Bu tütsülerin içerisinde çubuk, piramit gibi türlere sahip tütsüler olabilir. Ayrıca çoğunun farklı renk ve kokulara sahip olabilir. Bu firmanın sizlere hangi tütsüleri vereceğine bağlı.

Oldukça eğlenceli bir evde ek iş fikrine hazır mısınız? Evde seramik üretimi yaparak para kazanmak mümkün! Detaylara yazıdan erişebilirsiniz.

 • Bazen iki çeşit tütsü paketlemesi yapmanız gerekirken, bazen 5 çeşit ve kokuya sahip tütsüleri paketlemeniz gerekebilir. Her tütsü çeşidinin farklı bir paketleme ambalajı bulunur. Bu detayları firma sizlerle paylaşacaktır.
 • Tütsüler darbelere karşı çok dayanıklı olmadıkları için paketleme işlemlerini gerçekleştirirken dikkatli olmalısınız. Bunun için evinizde tütsü paketleme işi için bir alan oluşturabilirsiniz. Küçük boyuttaki tütsüleri küçük çocuklarınızdan uzak tutmanız, olası kazaları engeller.
 • Paketleme yaparken sayılarına dikkat etmelisiniz. Her pakete belli bir satıda tütsüyü koymanız gerekiyor. Paketlediğiniz tütsüleri, firmanın belirttiği tarihe kadar teslim ediyorsunuz. Firma teslim ettikten sonra sizlere ödemenizi gerçekleştiriyor.

Tütün Paketleme İşiyle Ayda 2.500 Gelir Fırsatı!

evde tütsü paketleme işi geliri
evde tütsü paketleme işi

Tütün paketleme işi yaparak aylık düzenli gelir elde edebilirsiniz. Bunun için tütsü paketleme işi veren firmalar ile anlaşmanız gerekiyor. Firmalarla anlaştığınızda bu iş genellikle düzenli olarak tarafınıza verilebiliyor. Sizden memnun kalan firma, düzenli olarak sizle çalışmak isteyecektir. Bu da aylık düzenli olarak ek gelir elde etme fırsatı sunar.

Mutfakla aranız nasıl? İyiyse harika çünkü evde zeytin yaparak para kazanmak gayet mümkün! Hemen şimdi okuyun…

Tabi ki işi almak ya da almamak sizin tarafınıza kalıyor. Eğer aylık düzenli olarak tütsü paketleme işi yapabilirseniz, ayda ortalama 2.500 TL gelir elde edebilirsiniz. İşi daha da büyütüp kendinize bir ekip kurabilirsiniz.

Örneğin eşinizle, çocuklarınızla ya da komşularınızla tütsü paketleme işi yapabilirsiniz. Böylece daha çok paketleme işi yapmış olacak ve kazancınızı artıracaksınız. Ekip halinde yapacağınız tütün paketleme işinden 4.000 TL – 5.000 TL kazanmanız bile mümkün…

Evde Tütsü Paketleme İşi Veren Firmalar

evde tütsü paketleme işi veren firmalar
evde tütsü paketleme

Gelelim evde tütün paketleme sayesinde para kazanmak için en önemli adıma. Tütün paketleme yapabilmek için alakalı firmalar ile iletişime geçerek, anlaşabilmeniz gerekiyor. Bunun içinde firmalara ulaşmanız gerekli. Evde tütsü paketleme işi veren firmalar iletişim adresleri için sizlere bazı bilgiler sunacağım.

Bazı firmalar evde ek iş sitelerindeki yorumlara bakarak insanlarla iletişime geçmeyi terchi ediyorlar. Çok fazla evde ek iş arayan insan olduğu için telefon numaraları paylaşmak yerine, kendileri insanlara ulaşmayı seçebiliyorlar. Sizde aşağıya iletişim bilgilerini yazarak, şansınızı deneyebilirsiniz.

Evde yaprak sarması yaparak çok iyi para kazanabilirsiniz.

Bunun dışında tütsü imalatı yapan firmalarla direkt görüşebilirsiniz. Yaşadığınız şehir için tütsü satışı gerçekleştiren yerler ile iletişime geçin. Paketleme işi için olmasa bile üreticilerle iletişim kurmanıza yardımcı olacak birçok dükkân var.

Tütsü satan yerler bunun için oldukça faydalı olacak. Bu işi alabilmek için çabalamanız gerektiğinin farkındayım. Ancak firmalarla anlaşabildiğiniz taktirde zaten sizinle uzun süreli çalışmaya devam etmek isteyecekler. Başta sancılı bir süreç olsa da sonrası sizin için daha kolay olacak.

Tütsü Paketleme İşi Kriterleri

tütstü paketleme işi kriterleri
evde tütsü paketleme işi yaparak para kazan

Evde tütsü paketleme işi için herhangi bir kriter bulunmuyor. Firmaların birçoğu reşit insanlarla çalışmayı kabul ediyorlar. Özel bir yeteneğe ya da deneyime sahip olmanız gerekmez. Tütsü paketleme için boş vaktiniz varsa, bu iş için önünüzde bir engeliniz yok demektir.

Firmanın sizden memnun kalması için en önemli aşamalardan birisi, zamanında paketleme işini bitirip, ürünleri teslim edebilmeniz. Bu yüzden zaman planlamanızı iyi şekilde yapabilmeniz gerekiyor. Günde 5, 6 saat bu işe vakit ayırarak gayet iyi paralar kazanabileceksiniz. Cinsiyetiniz, mesleğiniz, yaşadığınız şehir fark etmeksizin…

İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Mersin, Sivas inanın fark etmiyor. Çalışabileceğiniz bir firma bulduktan sonra, tütün paketleme işini her yerde yapabiliyorsunuz. Sabırlı ve çalışkansanız bu işi yapmak isteyeceksiniz!

Daha fazla evde ek iş fikri arıyorsanız Instagram adresinden bizi takip etmeyi unutmayın… En önce sizin haberiniz olsun!

 

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

11 Yorum. Yeni Yorum

 • İzmir urlada yasiyorum ek ise ihtiyacım var bizde dört kişi paketleme işi yapabiliriz geri dönüşünüzü rica ediyoruz.

  Cevapla
 • Hatay da yaşıyorum evde boşum paketleme işi yapmak istiyorum

  Cevapla
 • merhaba ben Tokat’ta oturuyorum şu an çalışmıyorum el becerime güveniyorum paketleme işi yapmak istiyorum teşekkürler.

  Cevapla
 • istanbulda yaşııyorum geri dönüşünüzü bekliyorum

  Cevapla
 • Paketleme işi yapmak istiyorum. Ankara’da yaşıyorum. Geri dönüş sağlanırsa sevinirim 🙂

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü