Evde Tel Toka Paketleme İşi – Bu Firmalara BAŞVURUN!

14.04.2022
22.466
Evde Tel Toka Paketleme İşi – Bu Firmalara BAŞVURUN!

Evde ek iş arıyorsanız, çok doğru bir adrestesiniz. Sizlere bu yazıda evde tel toka paketleme işi yaparak nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağım. Tel toka paketleme işi yaparak aylık düzenli gelir elde edebilen kişiler var. Siz de onlardan birisi olabilirsiniz.

Hayatın her döneminde tel tokalar, kadınların vazgeçilmez bir eşyası. Tel toka satışının hiç bitmediğini söylesem yalan söylemiş olmam. Biliyorsunuzdur, tel tokalar her nasılsa hemen kaybolur! Herkes yenisini almaya ihtiyaç duyar. Peki evde tel toka paketleme nasıl yapılır?

Tabi ki bu işten para kazanmaya başlamak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmeniz gerek. E haliyle tel toka üretimi de hiç bitmez. Yani tel toka deyip küçümsemeyin. Evde toka paketleme ve ambalajlanmasından çok iyi paralar kazanan insanlar var.

Size bu yazıda evde toka paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşacağınızı da anlatacağım. Böylece bu işi rahatlıkla yapabileceksiniz. Evde boş vaktiniz varsa ve siz de ek gelire de ihtiyaç duyuyorsanız, vakit kaybetmeden nasıl bir yol izlemen gerektiğini hemen anlatayım…😊

Evde Tel Toka Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde Tel Toka Paketleme Nasıl Yapılır?
Evde Tel Toka Paketleme Nasıl Yapılır?

Hemen hemen çoğu mağazada satılan tel tokaların nasıl paketlendiğini hiç düşündünüz mü? Evet, insanlar paketliyorlar. Siz de bu insanlardan birisi olacaksınız. Peki paketleme işlemi nasıl gerçekleşiyor?

 • Her şey sizin bir firmayla anlaşabilmenizden sonra başlıyor. Evde tel toka paketleme işi o kadar basit ki zamanla eliniz hızlandığında bir sürü toka paketleme işi yapabileceksiniz. Evde tel toka paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmeniz ve iş istemeniz yeterli.
 • Anlaştığınız firma sizlere, paketlemeniz gereken tel tokaları ve gerekli diğer tüm malzemeleri verir. Evde tel toka paketleme işi için gerekli malzemeler şu şekildedir:
 • Tel tokalar
 • Paketleme ambalajları
 • Paket lastiği
 • Koliler
 • Tel tokaların boyutlarına göre paketleme malzemeleri farklı olabilir.
 • Firma size nasıl paketleme yapmanız gerektiğini anlatacak. Numune üründe bırakacaktır.
 • Önemle dikkat etmeniz gereken kısım her pakete, size denilen adetle tokaları koymalısınız.
 • Paketlerin içerisinde 10’ar tane tel toka olması gerekiyorsa o kadar olmalı.
 • Eksik veya fazla olursa firma bunu fark eder ve tekrar sizinle çalışmak istemeyebilir.
 • Diğer bir nokta çalışırken paketlemelerin temiz şekilde hazırlanması.
 • İçerisine herhangi bir tüy, saç teli vs. girmemeli. Bu nedenle titiz çalışmalı ve eldiven, saç bonesi gibi malzemeler kullanmalısınız.
 • Evet, evde tel tokatlama paketleme işi için bilmeniz gereken son adım, zamanında ürünleri teslim edebilmeniz.

Firmalar tel toka paketleme işi için ne kadar süre veriyor?

Muhtemelen firma size belirli bir tarih verecektir. O tarihe kadar paketlenmiş tel tokaları teslim etmeniz gerekiyor. Genellikle ürünleri haftalık olarak alıyorlar.

Evde paketleme işi arıyorsanız, evde davetiye katlama işine de bir bakın derim. Bu ek iş sayesinde de para kazanan insanlar var.

Tel Toka Paketleme İşi Kazancı

Tel Toka Paketleme İşi Kazancı
Tel Toka Paketleme İşi Kazancı

Evde tel toka paketleme işi için ne kadar çalışkan ve sabırlı olursanız o kadar çok kazanırsınız. Tel tokalar sizlere çuvalların içerisinde verdiğinde ilk başta gözünüz korkabilir. Sayıca bir hayli fazla olacaktır. Tabi ne kadarlık anlaştığınıza göre değişebilir.

Zamanla alışacağınız için gözünüz kapalı tel tokaları paketleyebileceksiniz. Endişelenmenizde gerek yok. Çok sıkı çalışıp, bir ay boyunca tel toka paketleme işi alabilirseniz ayda ortalama olarak 5.000 TL kazanma şansınız var. Evet, yanlış okumadınız. Evdeki boş zamanlarınızı gelire çevirmek işte bu kadar basit.

Genellikle firmaların zaten paketleme işi için düzenli çalıştıkları kişiler oluyor. Onlardan birisi olabilirseniz siz de düzenli ek gelir elde edebilirsiniz. Tabi sürekli düzenli çalışmak zorunda olduğunuzu düşünmeyin. Kimi zaman çok sıkı çalışırsınız, başka işleriniz olduğunda daha az… Karar sizin!

Evde tel toka paketleme işi maliyeti nedir?

Evde tel toka paketleme işinin size hiç bir maliyeti olmayacak. Firmalar sizden ücret talep etmez. Siz evinizde oturduğunuz yerde paketleme malzemeleri kapınıza kadar gelir, işi tamamladığınızda yine kapınızdan alırlar.

Tel Toka Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Tel Toka Paketleme İşi
Tel Toka Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde tel toka paketleme işi için gelelim hangi firmalar ile çalışabileceğinize… Bu yerlerin hepsiyle gidip yüz yüze görüşme fırsatınız olmayabilir. Sizlere bunun için birkaç tavsiye vereceğim. Evde toka yapımı işi veren firmalara şöyle ulaşabilirsiniz:

 • Genellikle tuhafiyeler, bijuteriler ve kozmetik mağazaları tel toka paketleme işi yapacağınız firmalar arasında yer alıyor. Şehrinizdeki bu yerlerle görüşebilirsiniz.
 • Google arama motorunu açtıktan sonra yaşadığınız şehri yazıp, toptan bijuteri diye bir arama gerçekleştiriyorsunuz. Ardından haritalar kısmına tıklıyorsunuz İstanbul toptan bijuteri gibi…
Evde Tel Toka Paketleme İşi
evde tel toka paketleme işi veren firmalar
 • Yukarıdaki gibi bir görüntüyle karşılaşacaksınız. Çıkan telefon adreslerini arayarak, tel toka paketleme işi verip vermediklerini sorabilirsiniz. Aradığınız her yer tel toka paketleme işi verecek diye bir şey söz konusu değil. O yüzden görüşmelerinizi ona göre gerçekleştirin.
 • Diğer bir yöntem olarak sizden aşağı yorum bırakmanızı isteyeceğim. Paketleme işi veren firmalar, yorumlardan insanlara ulaşabiliyorlar. Böylelikle firmalar sizlere ulaşabiliyor. İşi kaç kişi yapacağınızı, adınızı ve soyadınızı, e – posta adresinizi yoruma bırakabilirsiniz.
 • Paketleme işi ilanları için açılmış Facebook gruplarına da dahil olabilirsiniz. Buralarda eve ek iş için ilan veren kişiler olabiliyor.
 • Dikkat etmeniz gereken, firmalarla anlaşırken dikkatli olmalısınız. Bazen paketleme işi veriyorum diyerek dolandırıcılık yapmak isteyenler oluyor. Kaparo istiyorlar. Hiç bir firmanın bunu yapma yetkisi yoktur. Lütfen banka ve kimlik bilgilerinizi paylaşmaktan da çekinin.

Evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, bu yazıyı da vakit kaybetmeden okuyun.

Evde Tel Toka Paketleme Telefon Numaraları

Evde Tel Toka Paketleme İşi
Evde Tel Toka Paketleme Telefon Numaraları

Evde tel toka paketleme telefon numaraları en sık araştırılan konular arasında yer alıyor. Ben de sizlere aşağıda en güvenilir birkaç toka üretimi ve satışı yapan firmaların telefon numaralarını aktaracağım. İşte evde tel toka paketleme telefonları:

 • 0541 476 35 **
 • 0543 533 77 **
 • 0212 528 10 **
 • 0312 319 93 **

Kimler evde tel toka paketleme işi yapabilir?

Öğrenci, ev hanımı, emekli ya da ek işe ihtiyaç duyan birisi olun fark etmez. Paketleme işini yapacak kadar vaktiniz varsa, bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Yaşınızda önemli değil tabi ki.

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Yozgat ve birçok ilde kolayca evde tel toka paketleme işi yapabilirsiniz.

Sizlere nasıl evde tel toka paketleme işi yapabileceğinizi anlattım. Dediğim gibi evde ek iş için paketleme işleri çok rağbet görüyor. Dolayısıyla rekabet fazla. Firma ile anlaşmanız biraz uzun sürebilir ancak bulduğunuzda iyi ki diyeceksiniz… Bizi Instagram adresimizden takip ederek güncel evde ek iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Nikah şekeri paketlemesi yaparak da ek gelir sağlayabilmeniz mümkün.  Yazıda firmalara nasıl ulaşabileceğinizin cevabı bulunuyor…

YORUMLAR

 1. Asu Salih dedi ki:

  Evlere ek iş verilir abiye kıyafet paketleme haftalık 1500 tl iletişim yaşadığınız il ilçe ve tanıtıcı mail atmanız yeterli atakanalbayrak15@gmail.com

 2. Habibe dedi ki:

  Çalışmak istiyorum nereden ulaşabilorim

 3. Şükran dag dedi ki:

  Öğrenciyim ise ihtiyacım var

 4. Banu yılmaz dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum ne olursa yapabilirim. İstanbul’da yaşıyorum. Acil işe ihtiyacım var

1 4 5 6