Evde Yara Bandı Paketleme İşi – 2021 Evde Ek Gelir Fırsatı

22.06.2021
14.073
Evde Yara Bandı Paketleme İşi – 2021 Evde Ek Gelir Fırsatı

Sizlere evde ek iş için çeşitli fikirler sunmaya devam ediyorum. Şimdi de sizlere evde yara bandı paketleme işi hakkında detaylardan bahsedeceğim. Evden çıkmanıza gerek kalmadan, koltuğunuzda yara bandı paketleyerek para kazanabileceksiniz.

İnsanların birçoğu evden çıkmadan, evde yapılabilecek ek iş modeli arıyorlar. Paketleme işi bunlardan bir tanesi. Siz de benim paraya ihtiyacım var diyorsanız, yara bandı paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bir yandan aile bütçesine katkı sağlarken bir yandan da boş vaktinizi değerlendirmiş oluyorsunuz.

Birçok firma artık fabrikada paketleme işçisi çalıştırmak yerine, evden paketleme işi yapabilecek insanlarla anlaşıyor. Firma için daha avantajlı bir durum. Siz de bu yazıdan sonra bu durumdan faydalanabileceksiniz.

Aklınızda birçok soru işareti olduğunun farkındayım. Bu yazıda tüm soru işaretlerinizi gidereceğim. Evde yara bandı paketleme işi için nasıl bir yol izlemeniz gerek, bilmeniz lazım. Şimdi vakit kaybetmeden size süreci ve işi nasıl bulacağınızı anlatayım.

Yara Bandı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde yara bandı paketleme işi

yara bandı paketleme işi nasıl yapılır

Değerli okuyucular, yara bandı paketleme işi için bir firmayla anlaşabilmeniz gerekiyor. Ancak öncesinde yara bandı paketleme işi nasıl yapılır bilirseniz rakiplerinizden öne çıkabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğim gibi insanlar evde yapabilecekleri işleri arıyorlar. Bundan dolayı rekabet çok arttı. Firma az çok bilginizin olduğunu bilirse, size öncelik tanıyabilir. Hem siz de bu işin size uygun olup olmadığını anlarsınız.

 1. Evde yara bandı paketleme işi oldukça kolaydır. Size gerekli olan malzemeleri firma size teslim edecektir. Büyük bir ruloyla yara bantları sizlere verilecek. Onun dışında maket bıçağı, eldiven, paketleme ürünleri de tarafınıza sağlanacak.
 2. Yara bandı oldukça hijyenik olması gereken bir ürün olduğu için paketleme işlemine çok dikkat etmelisiniz. Yara bandı rulosuna mutlak hijyenik eldiven giyerek dokunmalı ve kesmelisiniz. Ayrıca ruloyu temiz bir yere koymalısınız. Firma için bu koşullar çok önemlidir. Hijyenik çalışacağınızdan emin olmaları gerekir.
 3. Yara bandı rulolarını, düzgün bir şekilde tek tek maket bıçağıyla keseceksiniz. Kestiğiniz yara bantlarını, sizlere verilen kutulara yerleştireceksiniz. Yerleştirirken kutuların kaç adetlik olduğuna dikkat edin. Genellikle 10 adet yara bandı bulunan kutular verilir.
 4. Hazırladığınız kutuları en son diğer büyük kolilere yerleştirirsiniz. İşlem bu kadar basit! Son olarak da size verilen tarihte, firmaya kolileri teslim edersiniz. Tarihi yetiştirmeye dikkat edin.
 5. Paketlenen yara bantlarını teslim ettiğinizde ücretinizi alırsınız.

Daha farklı olarak paketleme işi düşünürseniz evde pipet paketleme işi yapabilirsiniz. Tüm detaylara yazıdan ulaşabilirsiniz.

Yara Bandı Paketleme İşiyle Ayda 3.000 TL Kazanç Fırsatı!

evde yara bandı paketleme işi kazancı

Evde ek gelir

Evde yara bandı paketleme işi sayesinde cebinizi rahatlatacak paralar elde edebilirsiniz. Bu evde ek iş imkanının tabi ki net bir ücreti yok. O ay içerisinde ne kadar yara bandı paketleyebilirseniz o kadar kazanırsınız.

Yine de şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bir ay boyunca sıkı çalışan, günde 100 adet paketleme işi yapacak birisi, bu işten ortalama olarak 3.000 TL kazanç elde edebilir. En başlarda paketleme işine yabancı olduğundan kaynaklı eliniz çok hızlı olmayacak. Dolayısıyla daha az paketleme yapabileceksiniz. Yani başlarda alacağınız ücretler çok yüksek olmayabilir. Yine ek gelir olarak sizi rahatlatacak paralar alabilirsiniz.

Size bir ipucu da verebilirim. Eğer firmayla çok sayıda paketleme işi ile anlaşabilirseniz, kendinize bir ekip kurabilirsiniz. En basitinden komşularınızla bir araya gelerek ya da eşinizle, çocuklarınızla yara bandı paketleme işi yapabilirsiniz.

İsterseniz sadece boş olduğunuz belli dönemler yara bandı paketleme işi yapın. Ne zaman çalışmak istediğiniz tamamen size bağlı…

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Veren Firmalar

evde yara bandı paketleme işi veren firmalar

evde yara bandı paketleme işi veren firmalar

Rekabetin arttığı evde ek iş için çalışmak isteyen birçok insan var. Bu nedenle firmalar kendileri ilan açmak yerine kendilerine ulaşılmasını bekleyebiliyor. Firmalarda zaten bünyelerinde eleman çalıştırmaktan ziyade, evlere iş dağıtabiliyor. Rekabet ortamında biraz bunun için çabalamanız gerekecek. Şimdi sizlere birkaç yol göstereceğim.

Evde yara bandı paketleme işi veren firmalar genellikle medikal ürün imalatı yapan yerler oluyor. Şehrinizdeki alakalı firmaları bulmanız lazım. Şehrinizdeki firmalara ulaşabileceğiniz en kolay yöntem, firmanın bilgilerine internetten ulaşmak.

Mesela Gebze’de yaşıyorsunuz diyelim. Evde yara bandı paketleme işi Gebze için yapacağınız aramalar şu şekilde olmalı. Google arama motorunu açın. Kocaeli medikal malzeme fabrikası şeklinde bir arama yapın. Aşağıdaki fotoğraftaki sonuca ulaşacaksınız.

yara bandı paketleme işi iletişim

evde yara bandı paketleme işi telefon numaraları

Evde yara bandı paketleme işi Gebze telefon numarası için bu çıkan sonuçlardaki yerleri arayabilirsiniz. Sonucu çıkan her firma evlere yara bandı paketleme işi vermiyor olabilir. O yüzden aradığınızda durumu açıklayın. Direkt paketleme işi veriyormuşsunuz diye cümleye girmeyin. Mümkünse 0505, 0537, 0542 gibi kişisel numaraları değil, 0214, 0342, 0216 gibi kurumsal numaraları arayın.

Eve paketleme işi veren firmalara ulaşmak için tıklayın

Bahsettiğim bu yol oldukça etkili bir yol. Onun dışında Facebook’ta bulunan evde ek iş gruplarına katılabilirsiniz. Bazı firmalar Facebook aracılığıyla ilan yayınlayabiliyorlar.

Bazen firmalar bizler gibi ek iş sayfalarından da insanlarla iletişime geçebiliyorlar. Siz de aşağıya bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Size uyarıda bulunmam gerekiyor. Eğer eve paketleme işi veriyorum diyerek, sizden kaparo isteyen insanlar olursa lütfen inanmayın. Hiçbir firma vereceği iş için sizden ödeme talep etmez. Kimseyle detaylı kimlik ve banka bilgilerinizi paylaşmayın.

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Başvuru

evde yara bandı paketleme işi başvuru

evde yara bandı paketleme işi

Evde yara bandı paketleme işi başvuru için sizlere oldukça güvenilir bir yol tavsiye edeceğim. Evlere paketleme işi veren firmaların bazıları İŞKUR ile çalışmakta. Yani işçilerini İŞKUR üzerinden buluyorlar. Siz de İŞKUR’a üye olup yara bandı paketleme işi için ya da daha farklı evde ek işler için başvuru yapabilirsiniz.

Nasıl üye olup, başvuracağım diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Hemen size bir yazı bırakıyorum. Evde iş ilanları İŞKUR başvuru formu yazısını hemen okuyun ve vakit kaybetmeden başvuruda bulunun. Başvuruda bulunmak için reşit olmalısınız.

Dediğim gibi İŞKUR üzerinden başvuru yapmak çok güvenli. Ben de sizlere en geçerli ve güvenli çeşitli yolları sundum. Başta iş bulmakta zorlanabilirsiniz ancak biraz sabır ve çabayla evde ek iş imkanını yakalayacaksınız.

Yara Bandı Paketleme İşini Kimler Yapabiliyor?

Sizlere evde yara bandı paketleme işi nasıl oluyor detaylarıyla anlattım. Peki bu evde ek işi kimler yapabilir? Merak etmeyin, belli bir kriter asla yok. Firmalar sizden daha önce deneyim sahibi olup olmadığınızı önemsemez. İşi gerçekten iyi yapabilecek herkese paketleme işlerini verebilirler.

İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük yerler kadar Düzce, Gebze gibi küçük yerlerden de yara bandı paketleme işi alabilirsiniz.

Farklı paketleme işleri için bakmak isteyebilirsiniz:

Yara bandı paketleme işi ev hanımları için çok avantajlı bir iş. Evden çıkmaya hiç gerek kalmadan para kazanabiliyorlar. Bu şekilde aile ekonomisine katkıda bulunan bir sürü kadın var. Tabi sadece ev hanımları evde paketleme işi yapmıyorlar. Öğrenciler, emekliler, ek işe ihtiyaç duyan herkes paketleme işi yaparak para kazanabilir.

Sizin de boş vaktiniz varsa yukarıda anlattığım her şeyi iyice anlayıp, iş bulmaya başlayabilirsiniz. Güncel evde ek iş hakkında fikirler için bizi Instagram üzerinden takip etmeyi unutmayın!

YORUMLAR

 1. BURCU CEYLAN dedi ki:

  Yarabandı paketlemek istiyorum

 2. Nilüfer dedi ki:

  Yarabandı vs paketleme işi yapmak istiyorum