Kanaviçe İşi Yaparak Para Kazanma

11.08.2021
5.791
Kanaviçe İşi Yaparak Para Kazanma

Kanaviçe işi yaparak para kazanma, son zamanların yükselen trendleri arasında yer alıyor. Evinizden kanaviçe işi yaparak para kazanma sonucunda kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Ayrıca kolaylıkla binlerce lira kazanabilirsiniz. Peki ama nasıl? İşte size bu yazımda kanaviçe işi yaparak para kazanmanın püf noktalarını aktaracağım.

Kanaviçe işi yaparak para kazanmak, aylık gelirinizi çok yükseltecek! Artık pek çok insan yalnızca kanaviçe yaparak aylık asgari ücretin üç dört katını kazanıyor. Siz neden o insanlardan biri olmayasınız? İhtiyacınız olan her şeyi anlatmaya başlıyorum. Hazırsanız ilerleyelim.

Kanaviçe Yapmak İçin Gerekli Malzemeler

evde kanaviçe yapmak için gerekenler

Kanaviçe İşi Yaparak Para Kazanma Tüyoları

Kanaviçe işi yaparak para kazanma için ihtiyacınız olan malzemeler oldukça az. Bu malzemeleri çok uygun fiyata el işleri satan butik dükkanlardan veya internetteki satış sitelerinden bulabilirsiniz. Ben sizler için kanaviçe işi yaparak para kazanma konusunda ihtiyacınız olan malzemeleri sizler için sıraladım.

 1. Kanaviçe için işleyeceğiniz öncelikle bir kanaviçe seçmeniz gerekiyor. Düz veya delikli istediğiniz renkte bir kumaşı tercih edebilirsiniz. Eğer yeni başlıyorsanız delikli tercih etmeniz işleme aşamasında işinizi kolaylaştıracaktır.
 2. Kanaviçeye ekleyeceğiniz desenler için kanaviçe ipliklerine ihtiyaç duyacaksınız. Seçtiğiniz desenlere en uygun ipliği alın. İplik alışverişinden önce mutlaka çok satan desenlerin analizlerini yapın. Kanaviçe işi yaparak para kazanmaya başlamadan önce o yılın modası olan renklere göz atın. Trend renkler kullanmaya özen gösterin.
 3. Kanaviçe işi yaparak para kazanmak için işlemenizin güzel olması gerekiyor. Bu yüzden iyi kanaviçe iğneleri almalısınız. İplikleriniz inceyse ucu ince, kalınsa da ucu kalın iğneler satın alın. Kanaviçe iğnelerinin fiyatları çok uygun. Hatta çoğu dükkan ve online mağazalarda setler halinde satılıyor.
 4. Dilerseniz birkaç adet kanaviçe iğne seti alarak gelecekte tasarlayacağınız kanaviçeler için şimdiden hazırlık yapabilirsiniz. Unutmayın, kanaviçe işi yaparak para kazanma o kadar kolay ki, bir anda yükseleceksiniz. Her şeye hazırlıklı olmada fayda var. Hem fiyatları da çok uygun olduğu için sizi zorlamayacaktır.

Evde kaktüs yetiştirerek para kazanmak ister misiniz? Detayları bu yazıda sizlerle paylaştım!

İşte kanaviçe işi yaparak para kazanmaya başlamak bu kadar kolay! Bu malzemelerin hepsini uygun fiyata kolaylıkla bulabilirsiniz. İşin güzelliği de burada zaten. Dediğim gibi, kanaviçe işi yaparak para kazanma son zamanların yükselen ev işi trendi. Bu kadar az maliyetli malzeme ile aylık binlerce lira kazanacaksınız. Çok iyi değil mi?

Kanaviçe İşi Nasıl Yapılır?

kanaviçe işi nasıl yapılır

Kanaviçe İşi Yaparak Para Kazanmanın Püf Noktaları

Kanaviçe işi yaparak para kazanmak istiyorsunuz fakat nasıl yapıldığını bilmiyor musunuz? Endişelenmeyin. Kanaviçe yapması çok kolaydır.

-Önce kanaviçeye ne işlemek istediğinize karar vererek başlayın. Yani deseninizi çizin ya da bir yazıcıdan çıktısını alın.

-Kanaviçenin üzerine desenin oturup oturmayacağını kontrol edin.

-İpliklerinizi kanaviçe iğnesine geçirdikten sonra işlemeye başlayın. İşlerken hata yapmaktan korkmayın. İpliği kesip kanaviçeden çıkararak baştan başlayabilirsiniz.

İşte kanaviçe yapmak bu kadar kolay! Şimdi neden herkesin kanaviçe işi yaparak para kazanma yolunda ilerlediğini daha iyi anlıyorsunuz değil mi? Gelelim kanaviçe işi yaparak para kazanma metotlarına!

Kanaviçe İşi Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Kanaviçe İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Kanaviçe Yaparak Para Kazanma Önerileri

Kanaviçe işi yaparak para kazanmak sizlere istediğiniz ihtişamlı hayatı yaşatabilir. Bunun için birkaç metodu iyi uygulamanız yeterli. Peki bu metotlar nelerdir? Kanaviçe işi yaparak para kazanma için en önemli noktaları sizler için derledim.

-Kanaviçe işinin en önemli kısmı da çarpıcı desenler seçmektir. İnsanların dikkatini çekmek bu işte çok önemlidir.

-Trendleri mutlaka takip etmeniz gerekiyor. Sosyal medyada öne çıkan resimleri inceleyin. Desenlerinizi bu resimlere göre şekillendirin.

-Temalar belirleyin ve o temalar üzerinden işleme yapın. Örneğin, çiçekleri seçebilirsiniz. Ya da eğer resim yeteneğiniz varsa insanların portrelerini işleyebilirsiniz. Belirleyeceğiniz temalar, kanaviçe işinden para kazanma için sizlere yardımcı olacaktır. Eğer çarpıcı temalar seçerseniz, yapacağınız birkaç kanaviçe ile zengin olabilirsiniz.

-Satış yapmak istediğiniz insanların profillerini inceleyin. Kanaviçe  için insanların nelerden hoşlandıklarına göz atın ve hepsini not edin. İnsanları tanımak, iyi bir yol haritası oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

-Sipariş paketinin içine sürpriz hediyeler ekleyerek insanların sizi profilinde paylaşmasını sağlayabilirsiniz. Kim hediye sevmez ki?

-Müşterilerinizle ne kadar iyi ilgilenirseniz, onlar da sizi o kadar sahiplenirler. Kanaviçe işi yaparak para kazanma işte bu kadar basit yollardan geçiyor!

Evde seramik üreterek para kazanmak yazısı ilginizi çekebilir!

Kanaviçe İşi Yaparak Nasıl Satış Yapılır?

kanaviçe işi yapıp satmak

Evde Kanaviçe İşi Yaparak Para Kazanma

Kanaviçe işi yaparak para kazanmak oldukça basit ve geliri yüksek bir iş koludur. Öncelikle biraz kanaviçe işi biriktirmenizde fayda var. Böylelikle sipariş geldikçe kendinizi yormak yerine, elinizde var olan örnekleri satabilirsiniz. “Peki ya nasıl sipariş alacağım?” diye düşünmeyin. Hemen anlatıyorum.

 • Kanaviçe işi yapmak için kendinize bir adet sosyal medya hesabı açın. Tercihen bu sosyal medya hesabı ilk başta Instagram olsun.
 • Instagramda güzel ve çarpıcı bir isimle açacağınız hesabınızı “İşletme Hesabı” olarak ayarlayın. Bunu “Ayarlar” kısmından halledebilirsiniz.
 • İşletme hesabına geçtikten sonra yaptığınız kanaviçelerin güzel, net ve alımlı fotoğraflarını çekin. Çektiğiniz fotoğrafları filtrelemeyi unutmayın.
 • Fotoğraf yüklerken muhakkak hashtag kullanın. En uygun kanaviçe işi yaparak para kazanma hashtagleri için araştırma yapabilirsiniz.
 • Diğer kanaviçe tasarlayan profillerine göz atın. Rakiplerinizi tanımanız gerekiyor. Onların eksi ve artık yönlerini listeleyerek kendinize bir yön haritası oluşturun.
 • Instagram’da istediğiniz fotoğraf ya da video gönderinize reklam verebiliyorsunuz. Mutlaka haftanın bir günü harika olduğunu düşündüğünüz bir gönderiye reklam verin. Instagram sizlere gayet uygun fiyatlı birçok reklam seçeneği sunuyor. Bundan yararlanın.

Amigurumi bebek yapımı ile para kazanabilirsiniz! El işlerinde iyiyseniz bu yazıya mutlaka göz atın!

 • Kitlenizi kendinizin belirlediğini unutmayın. Bu yüzden içinize sinmeyen hiçbir gönderiyi paylaşmayın. Instagram sayfanız sizin web siteniz niteliğini taşıyor. Onunla ilgilenin.
 • Kanaviçelerinizi satarken müşterilerinize iki adet ödeme seçeneği sunabilirsiniz. Bunlardan ilki direkt mesaj üzerinden kendi banka hesabınıza göndermelerini isteyeceğiniz ücret olabilir. Diğeri de son zamanlarda çok popüler olan Shopier sitesi. Shopier’e üyeliğinizi yaptıktan sonra Instagram hesabınızın açıklama kısmına link bırakarak müşterilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz.
 • Kişiye özel işlemeler yapın. Mesela diledikleri yazıyı kanaviçeye işleyerek para kazanabilirsiniz. Ya da yukarına değindiğim gibi, resim yeteneğiniz varsa istedikleri bir modeli işleyebilirsiniz. Bu hem size daha çok para kazandıracak hem de müşterilerle olan ilişkinizi artıracaktır.

Evet, kanaviçe işi yaparak para kazanmak işte bu kadar kolay. Sizde kanaviçe işi yaparak aylık binlerce lira kazanabilirsiniz. Bu yolu seçtiyseniz ve ilham kaynağınız olduysak lütfen yorum yazın. Size kolaylıklar diliyorum!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.