2022 Evde Paketleme İşi Başvuru – Bu 3 YÖNTEMİ Deneyin!

28.12.2021
14.899
2022 Evde Paketleme İşi Başvuru – Bu 3 YÖNTEMİ Deneyin!

2021 yılında ek gelir kazanabileceğiniz evde paketleme işi başvuru işlemleri nasıl yapılır? Merak ettiğinizi biliyorum. Endişelenmeyin, konuyla ilgili tüm detayları aşağıda sizler için açıkladım.  Biliyorsunuz, paketleme işi yapmak hem kolay hem de kazançlı. Özellikle para kazanmak ve evinizin giderlerine maddi destek sağlamak isteyen bir ev hanımıysanız, bu yazımı okumanız işinizi daha da kolaylaştıracak.

Bu arada içeriğimi okurken göreceksiniz; o çok merak ettiğiniz İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu 2022 yılı hakkında da açıklayıcı bir bilgi paylaşımında bulundum. İŞKUR evde iş ilanları için daha çok bilgi sahibi olacaksınız.

Evde çorap paketleme, mendil paketleme, kına paketleme ve daha benzeri birçok iş için paketleme başvuruları firmalar üzerinden nasıl yapılır? Bu başvurular için İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya gibi şehirlerde yaşamanız şart mı? Yoksa Türkiye’nin her şehrinden evlere paketleme işi veren yerlere başvuruda bulunabiliyor musunuz? gibi tüm sorularınızın yanıtlarını öğrenmeye hazırsanız, başlıyorum.

Güvenilir evde paketleme işi ile kazanmaya hazır olun!

Evde Paketleme İşi Yapmak

Evde Paketleme İşi Başvuru

Evde Paketleme İşi Başvuru

Ülke genelinde her gün yeni bir paketleme işi ile karşılaşıyoruz. Aslında paketleme işlerinde kullanılan ürünlerin hemen hepsi günlük hayatımızda ihtiyaç duyduğumuz şeyler değil mi, zaten?

Mesela; kürdan paketleme, sabun paketleme, çorap paketleme, pipet paketleme,karanfil paketleme ve bunlar gibi daha bilumum ürünle evde paketleme işi fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca evde paketleme işi yapmak istiyorum diyenler için hazırladığım ve hakkında detaylı bilgiler verdiğim başlığımı da okuyarak başvuru sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Ayda ortalama 6.000 TL‘ye varan bir ek gelir elde etmek istiyorsanız ilk adımınız, evde paketleme işi başvuru sürecini başlatmak olmalıdır. Peki, bu süreç nasıl olacak? Hemen yazının aşağılarında onu da anlattım… Evde iş imkanları için paketleme işi yapacaksanız, sıraladığım her başlığı mutlaka bilmelisiniz!

İşverenlerin Paketleme İşi Vereceği Kişilerde Aradıkları Özellikler Neler?

evde paketleme işi başvurusu

evde paketleme işi başvurusu

Evde paketleme işi yapmanız için ilk önce bu işi yerlere başvuruda bulunmanız gerekiyor. Bunun için evde paketleme işi başvuru formu doldurmanız lazım. Ancak ondan önce bu işe uygun olup olmadığınız konusunda emin olmalısınız.

Her işte olduğu gibi paketleme işinde de işverenlerin sizden isteyeceği bazı şartlar olacaktır. Ancak endişe buyurmayın, çünkü bu şartlar oldukça kolay ve büyük ihtimalle de zaten sizde mevcut.

 • Temiz ve özenli olun. Size verilen tüm ürünleri temiz ve olması gerektiği gibi paketleyin.
 • Eksik ürün göndermeyin. Örneğin; size verilen 1.000 adet sabunu yine 1.000 adet paketlenmiş şekilde firma temsilcilerine teslim edin.
 • Hızlı ve pratik olun. Ne kadar hızlı ve pratik olursanız; o kadar çok para kazanırsınız.
 • Eğitiminizin, cinsiyetinizin, işinizin hiçbir önemi yok. Bu işi herkes yapabilir.
 • Evlere iş veren firmaların siz de en çok dikkat edecekleri şey; işi eksiksiz ve süresinde teslim etmek olacaktır.

LC Waikiki evlere iş fırsatından yararlanmak ister misiniz? LC Waikiki evde çorap paketleme yazısını hemen okuyun!

Evde Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır

evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır ?

Evde paketleme işi başvuru şekilleri, Türkiye’nin her şehrinde aynı şekilde yapılır. Yani isterseniz, Trabzon’da, Samsun’da, Artvin’de yaşayın; isterseniz de İzmir’de, Manisa’da, Denizli’de, Diyarbakır’da ikamet edin… Tüm evde paketleme işleri başvurusu aynı şekilde yapılır ve işverenler tarafından kabul edilir. Evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? Birkaç yöntem var. En geçerli olanları sizlerle paylaşacağım.

Öncelikle şunu açıkça belirtmek istiyorum, sevgili okuyucular: Evde paketleme işi başvuru formu diye direkt bir form yoktur. Bu bir tek İŞKUR evlere ek iş başvuru formu şeklinde yapılır. Bu da, alacağınız paketleme işlerinin İŞKUR ile bağlantılı olduğu firmalar aracılığıyla gerçekleşen bir iştir.

Evde paketleme iş başvuru şekli 3 farklı şekilde yapılabilir:

 • Bu işleri veren firmalar, fabrikalar, atölyeler ve dükkanlar ile iletişime geçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Daha iyi anlamak için Evde paketleme işi veren firmalar yazımı okumalısınız.
 • Sosyal medya platformları üzerinden ve sahibinden.com, indeed.com ile jooble.org siteleri aracılığıyla paketleme işlerine başvuru yapabilirsiniz. Evde iş ilanları için bu sitelerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca belki bu siteler de evde paketleme işi başvuru formu ile karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda yapmanız gereken çok basittir. Formda, sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve tam doldurmak ardından firmanın mail adresine, e-posta yoluyla paketleme başvuru formunu gönderebilirsiniz.
 • Son ve kesin olarak, kesinlikle bir tanıdığınızın bu işi yapması çok önemli. Yani, çevrenize bir sorun, soruşturun. Belki bir komşunuz, belki bir akrabanız ya da çocuğunuzun okul arkadaşlarının velileri… Evde paketleme işi yapan muhakkak bir tanıdığınız olacaktır. İşte o zaman bu işi, bir referans aracılığıyla yapma şansınız artacaktır.

Şimdi sizlere, örnek bir paketleme işine nasıl başvuru yapacağınızı kısaca anlatmak istiyorum. Sonrasında İŞKUR evde ek iş başvuru formu hakkında konuşacağız.

Evde Sabun Paketleme İşi Başvuru Yapma

evde paketleme işi başvurusu

evde paketleme işi başvurusu

Evde sabun paketleme işi, Türkiye geneli yaygın olarak yapılan bir paketleme işi türüdür. Kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz ve başvuru yapabileceğiniz sabun paketleme işi için workindo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca, evde sabun paketleme işi dışında; firmalarda da yapabileceğiniz sabun paketleme işi bulabilirsiniz. Her ne kadar pandemi şartlarında, dışarıda çalışmak zor olsa da; eğer sigortanız yapılsın ve yol paranız da yatsın istiyorsanız; bunları da değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Sonuç olarak evde paketleme işi başvuru yöntemi için internet üzerinden ek iş talebinde bulunacaksanız; işverenler ile iletişim kurmak adına mail adresinizi muhakkak belirtin.

Okunan Yazı: Evde Kına Paketleme İşi

İŞKUR Evde Paketleme Başvurusu Nasıl Yapılır?

işkur evde ek iş başvuru formu

işkur evde ek iş başvuru formu

Evde paketleme işi başvuru formu denildiğinde akla gelecek adres İŞKUR olmalı. Yukarıda da değindiğim gibi direkt olarak bir evde ek iş başvuru formu diye bir şey yok. Ancak İŞKUR’a üye olduğunuzda İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu ile firmalara başvurabilirsiniz. Bunun içinde iş ilanlarına başvurmalısınız.

,Konuyu tüm detaylarıyla sizlerle daha önce paylaşmıştım. İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu yazısını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. İŞKUR evde paketleme başvurusu nasıl yapılır? Bilgi sahibi olun. İŞKUR evde paketleme işi ile güvenilir evde paketleme işi yapabilirsiniz. Kimi firmalar İŞKUR aracılığıyla evlere ek iş veriyor. O nedenle İŞKUR’a üye olmakta fayda var.

Evde Paketleme İşi İletişim Adresleri

evde paketleme işi iletişim numaraları

Evde paketleme işi iletişim bilgisi ile başvuru

Evde paketleme işi başvuru sürecinizde işinize yarayacak bir diğer bilgi, ilgili firmaların telefon numaralarıdır. Sonuçta, adresini ve telefon numarasını bildiğiniz yerlerin iş ilanlarını bulmak ve başvurmak da kolay olacaktır.

İnternet ortamında evlere paketleme işi veren yerlerin iletişim bilgilerini bulmanız mümkün; ancak bu bilgiler ne kadar doğru ve faydalı? İşte orası tartışılır.

Konuyla ilgili derinlemesine yaptığım bir çalışma sonucunda evlere paketleme işi veren yerlerin telefon numaralarına nasıl ulaşabileceğinizi buldum! Öğrenmek için evde paketleme işi iletişim başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Daha önceden evlere paketleme işi veren firmalar ile yaptığınız iş başvurularında herhangi bir problem yaşadıysanız, lütfen aşağıda yorum’ kısmına yazarak, diğer okuyucularımızı da bu konuda bilgilendirmeyi ihmal etmeyin!

 

YORUMLAR

 1. Ulbiye koçak dedi ki:

  Sabun yada fark etmez hepsini de yaparım..

 2. Suzan Karabela dedi ki:

  sabun paketleme istiyoruz

 3. Gizem diken dedi ki:

  0 (531) 599 86 56-
  0 (533) 881 08 65-
  0 (536) 625 53 14-
  +90 (537) 782 31 58-
  +90 (535) 048 30 98-
  +90 (531) 824 79 03-
  +90 (537) 335 67 46-
  +90 (542) 169 86 65-
  +90 (537) 785 06 89-
  +90 (554) 966 87 89 Bu numaralar farklı miktarlarda para isteyip dolandırıcılar bilginiz olsun