Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Paketleme İşi
 3. Evde Paketleme İşi Başvuru – Bu 3 Yöntemi Deneyin!

Evde Paketleme İşi Başvuru – Bu 3 Yöntemi Deneyin!

evde paketleme işi başvuru
2021 yılında ek gelir kazanabileceğiniz evde paketleme işi başvuru işlemleri nasıl yapılır? Merak ettiğinizi biliyorum. Endişelenmeyin, konuyla ilgili tüm detayları aşağıda sizler için açıkladım.  Biliyorsunuz, paketleme işi yapmak hem kolay hem de kazançlı. Özellikle para kazanmak ve evinizin giderlerine maddi destek sağlamak isteyen bir ev hanımıysanız, bu yazımı okumanız işinizi daha da kolaylaştıracak.

Bu arada içeriğimi okurken göreceksiniz; o çok merak ettiğiniz İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu hakkında da açıklayıcı bir bilgi paylaşımında bulundum.

Evde çorap paketleme, mendil paketleme, kına paketleme ve daha benzeri birçok iş için paketleme başvuruları firmalar üzerinden nasıl yapılır? Bu başvurular için İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya gibi şehirlerde yaşamanız şart mı? Yoksa Türkiye’nin her şehrinden evlere paketleme işi veren yerlere başvuruda bulunabiliyor musunuz? gibi tüm sorularınızın yanıtlarını öğrenmeye hazırsanız, başlıyorum.

evde paketleme iş başvurusu süreci
Evde paketleme işi başvuru sürecini hızlandırmak

Evde Paketleme İşi Yapmak

Ülke genelinde her gün yeni bir paketleme işi ile karşılaşıyoruz. Aslında paketleme işlerinde kullanılan ürünlerin hemen hepsi günlük hayatımızda ihtiyaç duyduğumuz şeyler değil mi, zaten?

Mesela; kürdan paketleme, sabun paketleme, çorap paketleme, pipet paketleme, karanfil paketleme ve bunlar gibi daha bilumum ürünle evde paketleme işi yapabilirsiniz. Ayrıca evde paketleme işi yapmak istiyorum diyenler için hazırladığım ve hakkında detaylı bilgiler verdiğim başlığımı da okuyarak başvuru sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Ayda ortalama 5.000 TL‘ye varan bir ek gelir elde etmek istiyorsanız ilk adımınız, evde paketleme işi başvuru sürecini başlatmak olmalıdır. Peki, bu süreç nasıl olacak? Hemen aşağıda onu da anlattık.

İşverenlerin Paketleme İşi Vereceği Kişilerde Aradıkları Özellikler Neler?

Evde paketleme işi yapmanız için ilk önce bu işi yerlere başvuruda bulunmanız gerekiyor. Her işte olduğu gibi paketleme işinde de işverenlerin sizden isteyeceği bazı şartlar olacaktır. Ancak endişe buyurmayın, çünkü bu şartlar oldukça kolay ve büyük ihtimalle de zaten sizde mevcut.

 • Temiz ve özenli olun. Size verilen tüm ürünleri temiz ve olması gerektiği gibi paketleyin.
 • Eksik ürün göndermeyin. Örneğin; size verilen 1000 adet sabunu yine 1000 adet paketlenmiş şekilde firma temsilcilerine teslim edin.
 • Hızlı ve pratik olun. Ne kadar hızlı ve pratik olursanız; o kadar çok para kazanırsınız.
 • Eğitiminizin, cinsiyetinizin, işinizin hiçbir önemi yok. Bu işi herkes yapabilir.
 • Evlere iş veren firmaların siz de en çok dikkat edecekleri şey; işi eksiksiz ve süresinde teslim etmek olacaktır.

evde paketleme işi için aranan özellikler

Evde Paketleme İşi Başvuru Nasıl Yapılır?

Evde paketleme işi başvuru şekilleri, Türkiye’nin her şehrinde aynı şekilde yapılır. Yani isterseniz, Trabzon’da, Samsun’da, Artvin’de yaşayın; isterseniz de İzmir’de, Manisa’da, Denizli’de ikamet edin… Tüm evde paketleme işleri başvurusu aynı şekilde yapılır ve işverenler tarafından kabul edilir.

Öncelikle şunu açıkça belirtmek istiyoruz, sevgili okuyucular: Evde paketleme işi başvuru formu diye bir şey yoktur. Bu bir tek İŞKUR evlere ek iş başvuru formu şeklinde yapılır. Bu da, alacağınız paketleme işlerinin İŞKUR ile bağlantılı olduğu firmalar aracılığıyla gerçekleşen bir iştir.

Evde paketleme iş başvuru şekli 3 farklı şekilde yapılabilir:

 • Bu işleri veren firmalar, fabrikalar, atölyeler ve dükkanlar ile iletişime geçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Daha iyi anlamak için Evde paketleme işi veren firmalar yazımı okumalısınız.
 • Sosyal medya platformları üzerinden ve sahibinden.com, indeed.com ile jooble.org siteleri aracılığıyla paketleme işlerine başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca belki bu siteler de evde paketleme işi başvuru formu ile karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda yapmanız gereken çok basittir. Formda, sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve tam doldurmak ardından firmanın mail adresine, e-posta yoluyla paketleme başvuru formunu gönderebilirsiniz.
 • Son ve kesin olarak, kesinlikle bir tanıdığınızın bu işi yapması çok önemli. Yani, çevrenize bir sorun, soruşturun. Belki bir komşunuz, belki bir akrabanız ya da çocuğunuzun okul arkadaşlarının velileri… Evde paketleme işi yapan muhakkak bir tanıdığınız olacaktır. İşte o zaman bu işi, bir referans aracılığıyla yapma şansınız artacaktır.

Şimdi sizlere, örnek bir paketleme işine nasıl başvuru yapacağınızı kısaca anlatmak istiyorum.

Evde Sabun Paketleme İşi Başvuru Yapma

Evde sabun paketleme işi başvurusu
Evde sabun paketleme işi başvurusu

Evde sabun paketleme işi, Türkiye geneli yaygın olarak yapılan bir paketleme işi türüdür. Kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz ve başvuru yapabileceğiniz sabun paketleme işi için workindo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca, evde sabun paketleme işi dışında; firmalarda da yapabileceğiniz sabun paketleme işi bulabilirsiniz. Her ne kadar pandemi şartlarında, dışarıda çalışmak zor olsa da; eğer sigortanız yapılsın ve yol paranız da yatsın istiyorsanız; bunları da değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Sonuç olarak evde paketleme işi başvuru yöntemi için internet üzerinden ek iş talebinde bulunacaksanız; işverenler ile iletişim kurmak adına mail adresinizi muhakkak belirtin.

evde paketleme işi iletişim numaraları
Evde paketleme işi iletişim bilgisi ile başvuru

Evde Paketleme İşi İletişim

Evde paketleme işi başvuru sürecinizde işinize yarayacak bir diğer bilgi, ilgili firmaların telefon numaralarıdır. Sonuçta, adresini ve telefon numarasını bildiğiniz yerlerin iş ilanlarını bulmak ve başvurmak da kolay olacaktır.

İnternet ortamında evlere paketleme işi veren yerlerin iletişim bilgilerini bulmanız mümkün; ancak bu bilgiler ne kadar doğru ve faydalı? İşte orası tartışılır.

Konuyla ilgili derinlemesine yaptığım bir çalışma sonucunda evlere paketleme işi veren yerlerin telefon numaralarına nasıl ulaşabileceğinizi buldum! Öğrenmek için evde paketleme işi iletişim başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Daha önceden evlere paketleme işi veren firmalar ile yaptığınız iş başvurularında herhangi bir problem yaşadıysanız, lütfen aşağıda ‘yorum’ kısmına yazarak, diğer okuyucularımızı da bu konuda bilgilendirmeyi ihmal etmeyin!

 

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü