Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Paketleme İşi
 3. Evde Paketleme İşi İletişim (Telefon Numarası) – Bu Numaraları Arayın!

Evde Paketleme İşi İletişim (Telefon Numarası) – Bu Numaraları Arayın!

evde ek iş paketleme iletişim
Evde paketleme işi iletişim bilgileri hakkında her yerde araştırma yaptığınızı biliyorum. Sizlere 2021 yılında para kazanabileceğiniz; onlarca farklı paketleme işi örneği sundum. Şimdi de en çok merak ettiğiniz sorunun cevabını vermek için buradayım.

Aslında internette, sosyal medya hesaplarında vs. çok fazla evde paketleme işi telefon numarası  ile karşılaşmanız olası bir durum. Özellikle de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya şehirleri için evlere paketleme işleri veren yerler ve telefon numaraları hakkında yüzlerce bilgi görebilirsiniz.

Ancak bu iletişim adreslerinin doğru olduğu ne malum? Belki de bu kişiler, sizi dolandıracaklar. O zaman siz, evlere paketleme işi veren yerler ile ilgili güvenilir telefon numaralarını nasıl bulacaksınız?

Elbette, bu yazımı okuyarak… İçeriğimin devamında evde paketleme işi yaparak ek gelir kazanmak isteyenler için; firmaların iletişim bilgilerini ve telefon numaraları hakkında en güncel bilgileri paylaştım!

Evde paketleme işi iletişim bilgileri
Evde paketleme işi iletişim bilgileri

Paketleme İşi Veren Yerlere Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Evlere paketleme işi veren yerler, genelde ilanlarını internet siteleri üzerinden sizinle paylaşırlar. Paketleme işi veren yerlerin telefon numaralarını öğrenmeniz, evde paketleme işi başvuru formu için de ayrıca önem taşır. Bu ilanlarda kimi zaman telefon numaraları bulunurken; kimi zaman sadece mail adresleri ve iş adresleri yer alır. Ancak evde paketleme işi iletişim numaraları bu süreçte sizin için gereklidir.

Yani şunu söylemek istiyorum sevgili okurlar, evden çalışarak ek gelir elde etmek istiyorsanız işverenlerin telefon numaralarına ihtiyacınız olacaktır. Bu bilgilere birkaç farklı yoldan ulaşabilirsiniz:

 1. Çevrenizde evde paketleme işi yapan birilerinin olması ve onların referansını alarak
 2. Sosyal medya hesapları ve sahibinden.com, jooble ve kariyer.net gibi iş ilanı yayınlayan siteler üzerinden

Aslında dilerseniz, evlere paketleme işi veren yerlerin telefon numaralarını öğrenmek için bu site üzerinden de araştırma yapabilirsiniz. Evde ek iş ekibi olarak, yazılarımızı artırdıkça araştırmalarımızı da artıyor ve size yardımcı olmak için çalışıyoruz. Sizler için hazırlayacağımız çeşitli yazılarda, evde paketleme işi veren firmaların ve iş verenlerin telefon numaralarını paylaşamaya devam edeceğiz.

paketleme işi telefon numaraları
Paketleme işleri telefon numaralarını bulma

Evde Paketleme İşi İletişim Adresleri

Yazının ana başlığından da anlayacağınız üzere evde paketleme işi telefon numarası değil; iletişim adresleri hakkında da bir açıklamada bulundum! Şimdi size, daha önce hiçbir sitede görmediğiniz, okumadığınız aşırı işe yarar bir bilgi vereceğim!

Paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsunuz, değil mi? Peki, bu iş yerlerinin iletişim adresleri hakkında bir bilginiz var mı? Şimdilik yok; ama birazdan olacak. Lütfen okumaya devam edin… Ancak öncesinde evde paketleme işi veren firmalar başlıklı yazımı okuyarak konuyla ilgili önemli ipuçlarına da erişin.

Evde paketleme işi veren yerlerin iletişim adreslerini öğrenmek için aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz ve uygulayınız:

 1. Kullandığınız internet tarayıcısına girin. Mesela Google gibi. Girdiniz mi?
 2. Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Örneğin: Ankara olsun. Google’a Ankara ambalaj ve plastik fabrikaları yazın. Tamam mıdır?
 3. Karşınıza çıkan sayfada, üst kısımlara doğru ”Harita” kategorisine girin. İşte karşınızda Ankara evlere paketleme işi veren yerlerin adres ve telefon numarası bilgileri!
 4. İşte bu kadar basit. Evde paketleme işi iletişim numaralarını bulabileceğiniz örneğimizi, Ankara üzerinden anlattık ama siz isterseniz Ağrı’da olun, isterseniz Adana’da,  taktik tamamen budur.

Aşağıda verdiğim taktik sonucunda karşınıza çıkacak olan sayfanın bir örneğini görsel olarak sizlerle paylaştım! Buradan da inceleyebilirsiniz.

evde paketleme işi iletişim adresleri
Evde paketleme işi iletişim ve telefon numarası Ankara için bir örnek

 

Evlere Paketleme İşi Veren Yerlerin Telefon Numaraları

Şimdi vereceğim evde paketleme işi iletişim bilgileri ile ilgili her şeyi bir kağıda not edin. Dilerseniz bu numaraları sırasıyla arayın ve paketleme işi yapmak istediğinizi söyleyin; dilerseniz de adreslerine gidin ve yüz yüze bir görüşme sağlayın.

Biz ‘Evde ek iş ekibi’ olarak yüz yüze görüşme yapmanızdan yanayız.  Çünkü her ne kadar bu firmalar, büyük ve güvenilir iş yerleri olsa da; işinizi şansa bırakmanız sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Ayrıca, firmaların telefon numarası üzerinden aranarak iş talebinde bulunan kişilere, güven duymaları da biraz zordur ki onlar da haklılar. O nedenle, elbette verdiğim bilgileri kullanın; ancak diğer söylediklerime de bir kulak verin deriz.

paketleme işi veren firmaların telefon numaraları
Evlere paketleme işi veren yerler telefon numarası

 

Şimdi sizlerle Türkiye genelinde paketleme işi talebinde bulunabileceğiniz firmaların telefon numaralarını paylaşacağım! Arayıp, şansınızı denemekten zarar gelmez. Ancak bu firmalara, iş istediğinize dair ısrar etmemenizi tavsiye ediyorum. Vermiş olduğum evde paketleme işi iletişim bilgileri tamamen internet siteleri ve diğer benzer siteler üzerinden bulunmuştur. Herhangi bir referans bilgisi içermemektedir!

Sabun Paketleme İşi Veren Yerlerin Telefon Numaraları

sabun paketleme işi iletişim adresleri
Evde çorap paketleme işi iletişim

Evde sabun paketleme işi belki de yapılışı en kolay evde ek işlerden biridir. Zaten mis kokulu sabunları paketlemeyi kim istemez ki? Tabii eğer kokulu ürünlere alerjiniz yoksa…

Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun; evde sabun paketleyerek ayda 4000 TL‘ye yakın para kazanabilirsiniz. Özellikle; Isparta, Denizli, İzmir, Manisa, Ankara, Balıkesir, Çanakkale ve İstanbul gibi şehirlerde ikamet ediyorsanız, sabun paketleme işi yapabilirsiniz.

Evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları, sizinle paylaştığım örnek üzerinden de kolayca bulunabilir. Ya da evlere iş ilanı veren bazı siteler üzerinden iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca; internette rastladığım ve karşıma çıkan bazı sabun paketleme işi alabileceğiniz telefon numaraları ise şöyle:

 • 0212 249 29 87
 • 0212 313 46 79
 • 0312 216 30 00

İlgili içerik: Paketleme İşleri Ne Kadar Kazandırıyor?

Evde Çorap Paketleme İşi İletişim Bilgileri

çorap paketleme işi veren yerlerin iletişimi
Evlere çorap paketleme işi veren yerler iletişim

Çorap paketleme işi de; tıpkı sabun paketleme işi gibi yaygındır. Paketleme işleri arasından özellikle bu iki seçeneği çok daha kolay bulabilirsiniz. Neden mi? Nedeni sizce de çok basit değil mi? Çorap da sabun da; insanoğlu olarak sürekli kullandığımız şeyler arasında yer alırlar.

Haliyle ilgili firmaların evlere ek iş olarak bu ürünlerin paketlemesini göndermeleri son derece doğaldır. Üstelik evde çorap paketleme işi alabileceğiniz firmaların çoğu, ülkemizin geneline de yayılmıştır. Yani Erzurum’da da yaşıyor olsanız; Manisa’da da yaşıyor olsanız, muhakkak evde çorap paketleme işi yapabileceğiniz bir firma bulabilirsiniz.

Evde paketleme işi iletişim bilgileri için çorap paketleme seçeneği üzerinden de gitmenizi öneriyorum. Özellikle; Koton, LC Waikiki, Defacto gibi büyük şirketler, bazı fason firmalara çorap gibi kolay paketlenebilen ürünlerin üretim ve paketleme işlerini vermektedir. Bu harika değil mi? Bilindik bir markanın ürünlerini paketlemek, ödeme problemi yaşamanıza da engel olabilir. Dolayısıyla, daha çok iş alır ve daha çok para kazanırsınız.

Ayrıca, tekstil atölyeleri de evlere çorap paketleme işi veren yerler arasında bulunur. Bu atölyelerin iletişim numaralarına, Google arama örneğim üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

 • 0224 273 33 22
 • 0212 652 71 49

Tütün Paketleme İşi Veren Yerler Telefon Numarası

evde tütün paketleme iletişim bilgileri
Evlere tütün paketleme işi iletişim bilgisi

Evde paketleme işi iletişim bilgileri örneğimi tütün paketleme ile sonlandırmayı düşündüm. Bu konu hakkında da kısacık; fakat bir o kadar faydalı bilgiler verip yanınızdan ayrılacağım.

 • Ülkemizde özellikle; İstanbul, İzmir, Adana, Samsun, Malatya, Tokat ve Bitlis şehirlerinde tütün fabrikaları bulunuyor. Bu fabrikalar aracılığıyla siz de evde tütün paketleme işi yapabilirsiniz.
 • Seçeneğiniz, elbette bunlarla sınırlı değil. Herhangi başka bir il veya ilçede yaşıyor olabilirsiniz. Bölgenizde muhakkak tütün ve ürünleri satan küçük dükkanlar vardır. Bu dükkanlara giderek de tütün paketleme işi alabilirsiniz.
 • Yapacağınız şey çok basit. Dışarı çıkın, tütün ürünleri satan dükkanlara gidin evde tütün paketlemek istediğinizi söyleyin. Emin olun işletme sahipleri de buna sevineceklerdir. Tütün ürünleri fiyatlarının giderek yükselmesiyle, zaten milyonlarca kullanıcı artık paket sigara satın almak yerine hazır sarılmış tütünleri alarak tüketmeyi tercih ediyorlar.
 • Tütün dükkanları da bu basit işlerle uğramayı çoğu zaman sevmiyor. Sizler de evde tütün sararak ve paketleyerek hem onlara yardımcı olabilir hem de ek gelir kazanabilirsiniz.
 • İş verenler, sizlere tütün paketleyebilmeniz için gereken tüm malzemeleri temin edeceklerdir. Yapacağınız şey, anlaştığınız miktardaki tütünleri sararak veya paketleyerek teslim tarihinde dükkana getirmek olacaktır. İşlerinizi teslim ettikten hemen sonra emeğinizin karşılığı olan ücretinizi alabilirsiniz.

İşte sizler için evde tütün paketleme işi alabileceğiniz bazı yerlerin telefon numaraları:

 • 0232 853 18 54
 • 0216 550 85 53

Evde paketleme işi iletişim numaraları ve bilgileri hakkında elimden geldiğince, siz değerli okuyucularımıza yardımcı olmaya çalıştım. Sizler de verdiğim tavsiyeler doğrultusunda evlerinize paketleme işleri alarak para kazanabilir ve bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Ayrıca, görüşleriniz bizler için son derece kıymetli. Merak ettiğiniz ve konuyla ilgili aklınıza takılan her şeyi, ‘YORUM’ kısmına bırakarak diğer kullanıcılarla da paylaşabilirsiniz.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü