Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Paketleme İşi
 3. Evde Paketleme İş İlanları – Bu 3 Siteye Başvurun!

Evde Paketleme İş İlanları – Bu 3 Siteye Başvurun!

evde paketleme işleri iletişim
Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler buraya! Evde paketleme iş ilanları nasıl bulunur, açıkladım. Biliyorum, bir şeyler yapmak ve evinize ek gelir sağlamak istiyorsunuz. Bunun için de internette, dışarıda, gazetelerde sürekli evinizden çalışarak para kazanabileceğiniz paketleme işleri arıyorsunuz. Ama nafile…

Karşınıza çıkan paketleme işi ilanları, ya eksik açıklamalarla ya da gözünü para hırsı bürümüş dolandırıcılarla dolu. Yaşadığınız yer özellikle; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi büyük şehirleri kapsıyorsa, bu dolandırıcıların sayısı da otomatik olarak artıyor.

Paketleme işi yaparak para kazanmak isteyen bayanlar ve baylar! ‘Güvenilir evlere paketleme iş ilanları nerede ve nasıl bulunur?’ ve ‘Paketleme iş ilanlarını incelerken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?’ gibi benzer soruların cevaplarını, en samimi ve güncel bilgiler ışığında yazımızın içeriğinde sizler için açıkladım.

Evde paketleme işi

Evlere Verilen Paketleme İşleri

Paketleme iş ilanları arasında görebileceğiniz evlere verilen paketleme işleri aslında hemen hemen birbirinin benzeri işlerden oluşur. Konuyla ilgili karşınıza çıkacak olan evde paketleme iş ilanları ise aşağıdaki işler gibidir:

 • Evde Sabun Paketleme İş İlanları
 • Çorap Paketleme İş İlanları
 • Kürdan Paketleme İş İlanları
 • Evde Kına Paketleme İş İlanları
 • Evde Tespih Dizme İş İlanları
 • Evde Karanfil Paketleme İş İlanları
 • Düğme Paketleme İş İlanları
 • Evde Dezenfektan Paketleme İş İlanları

Merak etmeyin, evden çalışarak para kazanabileceğiniz tüm paketleme işleri sadece yukarıdakilerle sınırlı değil. Benzer tüm işlerin listesine ve bilgilerine paketleme işi kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Oturduğunuz yerden para kazanmak istiyor ve paketleme iş ilanları hakkında bilgi almak istiyorsanız, ilk olarak evde paketleme işi veren firmalar yazımı okuyarak konuyla ilgili bilgi sahibi olmanızı öneriyorum. Çünkü paketleme iş ilanları içerisinde yer alan işler ve bu işleri veren yerler çok farklı seçenekleri içinde barındırıyor olabilir.

Yani söylemek istediğim şey şu: paketleme işi veren yerler; büyük firmalar, atölyeler, imalathaneler ve dükkanlar olabilir. Ve bu yerler, evlere verdikleri işler için farklı iş ilanları yayınlayarak kafanızı karıştırabilirler.

İstanbul Evde Paketleme İş İlanları

Evde paketleme işi, ilanlar bakımından genel itibariyle en çok İstanbul şehrinde aratılıyor. Bunun nedeni elbette şehirdeki nüfus yoğunluğu. Eğer siz de İstanbul’da yaşayan ve paketleme işi arayan bir ev hanımı, öğrenci veya ek gelir kazanmak isteyen bir çalışansanız; yukarıda verdiğim önerileri de değerlendirebilirsiniz.

İstanbul evde paketleme iş ilanları bakımından da çok daha geniş seçeneklere sahiptir. Paketleme işi veren firmalar ve fabrikalar açısından şanslı olan bu şehirde, aradığınız işi bulabilmek için İstanbul ile ilgili Facebook paketleme gruplarına katılabilirsiniz.

Ayrıca, Kapalı Çarşı ve Eminönü gibi yerlerde gezerek de paketleme iş ilanlarına rastlayabilirsiniz.

Sabun paketleme iş ilanları

Evlere Paketleme İşi İlanları İzmir

İzmir; paketleme ürünlerinin üretim yerlerinin çok olması nedeniyle bu konuda şanslı olan bir diğer şehirdir. Haliyle, eğer İzmir ve çevre ilçelerinde yaşıyorsanız, evlere verilen paketleme iş ilanlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bu ilanları internet tarayıcınıza yazarak da bulabilirsiniz. Ancak birazdan aşağıda vereceğimiz dikkat etmeniz gereken hususlar dahilinde başvurularınızı yapmalısınız.

İzmir evlere paketleme iş ilanları arasında; çoğu zaman sabun paketleme, çorap paketleme, boncuk paketleme, ıhlamur paketleme gibi işleri görebilirsiniz.

Evlere Paketleme İş ilanları Bursa

Evet sevgili okurlarımız, Bursa’da evde paketleme iş ilanları yönünden oldukça zengin bir şehrimiz. Bursalıysanız bilirsiniz, Kapalı Çarşı’da bulunan çoğu dükkan sahibi paketleme iş ilanlarını yayınlayan kişilerdir.

Bunun dışında, evde paketleme işi başvuru formu için  sahibinden.com  gibi sitelerde şehir seçimine Bursa olarak giriş yaparsanız karşınıza yüzlerce evde paketleme ilanı çıkacaktır. Bursa, paketleme iş ilanlarında ambalaj işi veren firmalar ile de ortaklaşa çalışmaktadır.

Evde paketleme iş ilanları arayanlar

Evde Paketleme İş İlanları Nerede Bulunur?

Peki, güvenilir bir şekilde evde paketleme iş ilanları bilgisine nereden ulaşabilirsiniz? Merak etmeyin, bu başlığı sadece bu soruyla sonlandırmıyorum.

Şimdi, sizlere evlere verilen paketleme işlerinin yayınlandığı yerleri söyleyeceğim. İlk olarak yapmanız gereken paketleme işi, evlere ek iş, ek gelir fırsatı gibi benzer isimlerle kurulan Facebook gruplarına katılın.

Hatta evde ek iş ilanları ve evden para kazanma ilanları adlı Facebook gruplarına da üye olmanızı öneriyorum. Çünkü bu gruplarda, şehir şehir eve paketleme iş veren kişilerin ilanları bulunuyor.  Ayrıca, jooble.org ve İŞKUR gibi ilgili web siteleri üzerinden de güvenilir paketleme iş ilanlarına erişebilirsiniz.

Bu arada bu iş ilanlarını incelerken, ne olursa olsun dolandırılmamak adına dikkat etmeniz gereken bazı önemli püf noktalarını bir diğer başlığımda paylaştım. Lütfen okumaya devam ediniz.

Paketleme İş İlanları Ne zaman Yayınlanıyor?

Evde paketleme iş ilanları nerelerde yayınlanır, açıkladım. Peki, bu ilanlar ne zaman yayınlanıyor?

Malumunuz, Covid-19 pandemisi ile birlikte çalışan, çalışmayan hepimiz evden çalışarak para kazanma telaşına girdik. E madem 1 yılı aşkın süredir evlerdeyiz, bari boş boş oturacağımıza para kazanalım, biraz da cebimiz dolsun öyle değil mi?

Eğer, siz de yukarıda yazmış olduğum cümleye katılıyorsanız; paketleme iş ilanlarının yayınlandığı gibi kaldırıldığını da fark etmişsinizdir. Peki, neden? Hemen kısacık onu da açıklayayım. Çünkü çok fazlayız. Yani, bu işlere başvuran sayısı olarak yüz binlerce kişiyiz, belki de daha fazlası.

Hak verirsiniz ki paketleme işi verecek olan firmalar, ilanlarını maksimum 50 ile 100 kişi olacak şekilde açıyorlar. Bu ilanları gören kapıyor, kaptıkça başvuru sayısı yükseliyor. Haliyle, iş verenler ilanlar dolduğu için yayından kaldırıyorlar.

Şimdi size işinize inanılmaz yaracak bir bilgi vereceğim! Evde paketleme iş ilanları çoğu zaman yaz ve kış mevsimlerinin başlangıç dönemlerinde yayınlanır. Elbette sadece bu zamanlar yayınlanır demiyorum. Ancak paketleme işlerinde kullanılan ürünler ya yazlık ya da kışlık ürünler ve mallardır.

Örnek: Çorap paketleme işleri kış aylarına girişte; kına paketleme işleri de yaz aylarında daha çok ilan yayınlarlar.

Evde paketleme iş ilanları için gözünüzü dört açın!

Paketleme İş İlanlarına Başvururken Gözünüzü Dört Açın!

Yazımın sonuna gelirken; sizlerle birkaç püf noktası paylaşıp veda etmek istedim. Konumuz elbette, evde paketleme iş ilanları

Şimdi şöyle sevgili okur: Piyasaya ne zaman yeni bir şey çıksa; orada hemen en az 3-5 dolandırıcı olacaktır. İlk etaptaki sayıdan bahsediyorum, tabii. İş ilanlarının yayınlandığı siteler ve çeşitli sosyal medya platformları üzerinde karşılaşacağınız paketleme işi veriyorum şeklinde olan ilanlara başvurmadan önce  dikkat etmeniz gerekenleri aşağıda listeledim!

 • Hiçbir gerçek iş veren sizden kapora, depozito gibi çeşitli teminat ücretleri talebinde bulunamaz.
 • İş ilanlarında sadece; ikametgah ettiğiniz yer, telefon numaranız ve ad-soy ad bilgileriniz istenecektir. Bunun dışında eğitim ve genel iş tecrübeleriniz bulunuyorsa ekleyebilirsiniz.
 • Paketleme işleri ne kadar kazandırıyor? başlıklı yazımda bir evde paketleme işinden ortalama ne kadar kazanç sağlayacağınızı anlattım. Eğer, iş verenin teklifi bu ücretlerin çok altı veya çok üstüyse bu işte bir dolandırıcılık var deyin ve koşarak uzaklaşın.
 • Ödemeler, çoğu zaman iş bitiminde haftalık olarak veya teslimat esnasında yapılır. İşi teslim ettikten 1 hafta sonra ödeme yapacağım diyen kişilere itibar etmeyiniz.
 • İŞKUR ile işbirliği içerisinde olmayan firmalar, %99.9 oranında size sigorta girişi yapmayacaktır. Sigortalı çalışacaksınız, diyenlere kanmayın!

Eğer, evde paketleme iş ilanları konusuyla ilgili atladığım bir yer olduğunu düşünüyorsanız, yorum kısmına düşüncelerinizi ve önerilerinizi bırakabilirsiniz.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

5 Yorum. Yeni Yorum

 • Bilgi alabilirmiyim lütfen nikah şekeri,sabun falan paketleme işi için Kastamonu

  Cevapla
 • Bilgi alabilirmiyim lütfen nikah şekeri,sabun falan paketleme işi için Kastamonu

  Cevapla
 • Merhaba Ankara’da bulunuyorum her türlü evden yapılabilecek işlere açığım oldukca bol zamanım var ve elim hızlıdır aileme ve kendime katkıda bulunmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
 • Neslihan KOÇAK
  11 Temmuz 2021 14:29

  Iletişim numaranız varmı?

  Cevapla
 • Fatma Görmüş
  29 Haziran 2021 22:02

  Zonguldak Ereğli de yasiyorum evde paketleme yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü