Evde Paketleme İş İlanları – 2023 BAŞVURULARI!

07.03.2023
34.091
Evde Paketleme İş İlanları – 2023 BAŞVURULARI!

Ev ekonomisine katkıda bulunmak ister misiniz? Eminim siz de kendinize ve evinize ek gelir sağlamak istiyorsunuz. Bunun için de internette, dışarıda güvenilir paketleme işleri arıyor olabilirsiniz. Ben de sizlere 2023 evde paketleme iş ilanlarını nasıl bulabileceğinizi açıkladım.

Günümüzde karşınıza çıkan paketleme işi ilanlarına güvenmek çok zor. Örneğin sabun paketleme iş ilanlarını arayanlar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, gibi büyükşehirlerde güvenilir paketleme iş ilanlarına nasıl ulaşacağını bilemiyor.

Paketleme işi yaparak para kazanmak isteyen herkes, evdeekis.com’da “Güvenilir evlere paketleme iş ilanları nerede ve nasıl bulunur?” benzeri soruların cevabını arıyor. Ben de en güncel ve güncel cevaplarını sizler için derledim. Hiç vakit kaybetmeden evde ek iş veren firmalar hakkında detaylara geçelim…

Evlere Verilen Paketleme İşleri

Evde paketleme iş ilanları

Evde paketleme iş ilanlarını nasıl bulacağınıza geçmeden önce evde ne iş yapabileceğinize bir göz atalım. Paketleme iş ilanları arasında görebileceğiniz evlere verilen paketleme işleri aslında hemen hemen birbirinin benzeri işlerden oluşur.

Evde paketleme iş ilanları ise aşağıdaki işler gibidir:

Size yukarıda sunduğum işler gibi birçok işi evinizden kolayca yapabilirsiniz. Mesela evde poşet katlama işi yaparak oturduğunuz yerden kolayca para kazanabilirsiniz.

Evde Paketleme İşleri Kazançları 2023

evde paketleme iş ilanları
Evde Paketleme İşleri Kazançları

Evde yapılacak paketleme işleri konusuna değindik. Ancak en merak edilen sorunun cevabını vermeden paketleme işi veren firmalara geçmek olmaz. Gelelim o sorunun cevabına. Evde paketleme işleri aylık ne kadar kazandırıyor? Size tabloyla açıklayacağım;

Ürün ÇeşidiPaketleme AdediKazanç
Sabun Paketleme3.00012.000 TL
Kürdan paketleme3.0006.000 TL
Çorap paketleme 3.0009.000 TL
Kına paketleme 3.0006.000 TL
Poşet katlama3.0006.000 TL
Tesbih dizme3.00015.000 TL
evde paketleme işleri kazancı

Bu kazançlar örnek kazançlardır. Zira kazancınızı etkileyen birçok durum söz konusu… Çalıştığınız firma, kaç adet paketleme yaptığınız kazancınızı etkileyen durumlardandır. Ne kadar çok paketleme yaparsanız, kazancınız o kadar fazla olacaktır.

Evlere Paketleme İş Veren Firmalar

evde paketleme iş ilanları
Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Oturduğunuz yerden para kazanmak ve eve iş veren firmalar hakkında bilgi almak istiyorsanız, yazımın devamını mutlaka okumanızı öneriyorum. Çünkü paketleme iş ilanları içerisinde yer alan işler ve bu işleri veren yerler çok farklı seçenekleri içinde barındırıyor olabilir.

Yani söylemek istediğim şey şu: paketleme işi veren yerler; büyük firmalar, atölyeler, imalathaneler ve dükkanlar olabilir. Ve bu yerler, evlere verdikleri işler için farklı iş ilanları yayınlayarak kafanızı karıştırabilirler. Gelin birlikte illere göre evde paketleme iş ilanlarına bakalım…

Uyarı!

İllere göre evde paketleme iş ilanlarına bakmadan önce sizi bir konuda uyarmak istiyorum. Evde ek iş ilanlarına başvururken kapora almayan firmalarla çalışın. Çünkü güvenilir firmalar sizden herhangi bir kapora ya da ücret talep etmez.

Evde Paketleme İş İlanları İstanbul

Evde paketleme işi, genel itibariyle en çok İstanbul şehrinde aratılıyor. Bunun nedeni elbette şehirdeki nüfus yoğunluğu. Eğer siz de İstanbul’da yaşayan ve paketleme işi arayan bir ev hanımı, öğrenci veya ek gelir kazanmak isteyen bir çalışansanız; yukarıda verdiğim önerileri de değerlendirebilirsiniz. İstanbul evde paketleme iş ilanları bakımından da çok daha geniş seçeneklere sahiptir:

 • Paketleme işi veren firmalar ve fabrikalarla iletişim kurabilirsiniz.
 • Evde ek iş bulabilmek için İstanbul ile ilgili Facebook paketleme gruplarına katılabilirsiniz.
 • Kapalı Çarşı ve Eminönü evde paketleme işi veren yerlerde gezerek de kolayca iş bulabilirsiniz.

Evde Paketleme İş İlanları İzmir

İzmir; paketleme ürünlerinin üretim yerlerinin çok olması nedeniyle bu konuda şanslı olan bir diğer şehirdir. Haliyle, eğer İzmir ve çevre ilçelerinde yaşıyorsanız, evlere verilen paketleme iş ilanlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Burada iş bulabilmek için şöyle bir yok izleyebilirsiniz:

 • İzmir evde paketleme iş ilanları internet tarayıcınıza yazarak bulabilirsiniz.
 • Yine İzmir’de bulunan Kemeraltı, Çankaya, Karşıyaka çarşı gibi yerlerde bulunan firmalarla iletişime geçebilirsiniz.
 • Bir diğer seçenek de İzmir’de bulunan fabrikalarla yüz yüze görüşerek iş isteyebilirsiniz.

Evde Paketleme İş ilanları Bursa

Bursa’da evde paketleme iş ilanları yönünden oldukça zengin bir şehrimiz. Bursalıysanız bilirsiniz, Kapalı Çarşı’da bulunan çoğu dükkan sahibi paketleme iş ilanlarını yayınlayan kişilerdir. Peki bunun dışında Bursalılar evde paketleme işlerini nasıl bulabilir?

 • Evde paketleme işi başvuru formu için sahibinden.com gibi sitelere üye olmanız gerekiyor.
 • Ardından şehir seçimine Bursa olarak giriş yaparsanız karşınıza yüzlerce evde paketleme ilanı çıkacaktır.
 • Bursa, paketleme iş ilanlarında ambalaj işi veren firmalar ile de ortaklaşa çalışmaktadır.
 • Ambalaj işi yapan firmalarla da iletişime geçerek iş isteyebilirsiniz.
 • İnternette veya sosyal medya üzerinden yayınlanan “Bursa evde ek iş ilanlarını” bularak başvuru yapabilirsiniz.
ev iş ilanları paketleme
ev iş ilanları paketleme

Evde Paketleme İş İlanları Nerede Bulunur?

Peki, güvenilir bir şekilde evde paketleme iş ilanları bilgisine nereden ulaşabilirsiniz? Merak etmeyin, bu başlığı sadece bu soruyla sonlandırmıyorum.

Şimdi, sizlere evlere verilen paketleme işlerinin yayınlandığı yerleri söyleyeceğim. İlk olarak yapmanız gereken paketleme işi, evlere ek iş, ek gelir fırsatı gibi benzer isimlerle kurulan Facebook gruplarına katılın.

Hatta evde ek iş ilanları ve evden para kazanma ilanları adlı Facebook gruplarına da üye olmanızı öneriyorum. Çünkü bu gruplarda, şehir şehir eve paketleme iş veren kişilerin ilanları bulunuyor.  Ayrıca, jooble.org ve İŞKUR gibi ilgili web siteleri üzerinden de güvenilir paketleme iş ilanlarına erişebilirsiniz.

Bu arada bu iş ilanlarını incelerken, ne olursa olsun dolandırılmamak adına dikkat etmeniz gereken bazı önemli püf noktalarını bir diğer başlığımda paylaştım. Lütfen okumaya devam ediniz.

Evde Paketleme İş İlanları Telefon Numarası

evde paketleme iş ilanları telefon numarası
evde paketleme iş ilanları telefon numarası

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız direkt olarak firmalarla iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. Bunun için uygulayabileceğiniz bir yöntem var. Örneğin paketleme işi verebilecek yerleri düşünün. Organizasyon şirketleri, ambalaj fabrikaları, tekstil firmaları gibi… Bu yerlerin telefon numaraları için şu yöntemi uygulayın.

 • Google arama motorunu açın.
 • “Haritalar” kısmına tıklayın.
 • Yaşadığınız şehirle yukarıda verdiğim örneklerden birini yazın. Örn: İstanbul ambalaj fabrikaları
 • Arama sekmesine tıklayın.

Karşınıza birçok firma çıkacak. Sol tarafa baktığınız zaman firmanın iletişim ve adres bilgileri de çıkacak. Elbette bu yöntemle bulduğunuz firmaların hepsi evlere paketleme işi vermiyor. Ancak iletişim kurarak ve durumu açıklayarak evde iş alabilirsiniz.

Paketleme İş İlanları Ne Zaman Yayınlanıyor?

evde paketleme iş ilanları
Paketleme İş İlanları Ne Zaman Yayınlanıyor?

Evde paketleme iş ilanları nerelerde yayınlanır, açıkladım. Peki, bu ilanlar ne zaman yayınlanıyor?

Şimdi size işinize inanılmaz yaracak bir bilgi vereceğim! Evde paketleme iş ilanları çoğu zaman yaz ve kış mevsimlerinin başlangıç dönemlerinde yayınlanır. Elbette sadece bu zamanlar yayınlanır demiyorum. Ancak paketleme işlerinde kullanılan ürünler ya yazlık ya da kışlık ürünler ve mallardır.

Mevsimden bağımsız olarak maske, kürdan, bardak, pipet gibi birçok paketleme işi ilanı her zaman yayınlanabiliyor. Sizlere anlattığım yöntemlerle düzenli olarak ilanları kontrol edebilirsiniz.

Paketleme İş İlanlarına Başvururken Dikkat!

evde paketleme iş ilanları

Yazımın sonuna gelirken; sizlerle birkaç püf noktası paylaşıp veda etmek istedim. Konumuz elbette, evde paketleme iş ilanları…Piyasaya ne zaman yeni bir şey çıksa; orada hemen en az 3-5 dolandırıcı olacaktır.

İlk etaptaki sayıdan bahsediyorum, tabii. İş ilanlarının yayınlandığı siteler ve çeşitli sosyal medya platformları üzerinde karşılaşacağınız paketleme işi veriyorum şeklinde olan ilanlara başvurmadan önce  dikkat etmeniz gerekenleri aşağıda listeledim:

 • Hiçbir gerçek iş veren sizden kapora, depozito gibi çeşitli teminat ücretleri talebinde bulunamaz.
 • İş ilanlarında sadece; ikametgah ettiğiniz yer, telefon numaranız ve ad-soy ad bilgileriniz istenecektir. Bunun dışında eğitim ve genel iş tecrübeleriniz bulunuyorsa ekleyebilirsiniz.
 • Paketleme işleri ne kadar kazandırıyor? başlıklı yazımda bir evde paketleme işinden ortalama ne kadar kazanç sağlayacağınızı anlattım. Eğer, iş verenin teklifi bu ücretlerin çok altı veya çok üstüyse bu işte bir dolandırıcılık var deyin ve koşarak uzaklaşın.
 • Ödemeler, çoğu zaman iş bitiminde haftalık olarak veya teslimat esnasında yapılır. İşi teslim ettikten 1 hafta sonra ödeme yapacağım diyen kişilere itibar etmeyiniz.
 • İŞKUR ile işbirliği içerisinde olmayan firmalar, yüksek ihtimalle size sigorta girişi yapmayacaktır.

Eğer, evde paketleme iş ilanları konusuyla ilgili atladığım bir yer olduğunu düşünüyorsanız, YORUM kısmına düşüncelerinizi ve önerilerinizi bırakabilirsiniz.

Evde ek iş ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara evdeekiş.com web sitemizden ulaşabilirsiniz…

DİKKAT EDİN!

Son zamanlarda dolandırıcılık faaliyetleri artmıştır. Sizleri ”Evde Ek İş” sitesi adına arayarak para karşılığında iş bulma vaadinde bulunan kişilere inanmayınız! Web sitemiz blog rehber olarak faaliyet göstermektedir. İş ilanı yayımlama ya da iş bulma gibi hizmetlerimiz bulunmamaktadır.

YORUMLAR

 1. İlknur dedi ki:

  Sivas’ta oturuyorum dağa öncede bu işi yaptım ve iş için baş vurmak istiyorum

1 11 12 13