Evde Vida Paketleme İşi – Ayda 5.000 TL Kazanç Fırsatı!

14.04.2022
20.261
Evde Vida Paketleme İşi – Ayda 5.000 TL Kazanç Fırsatı!

Ekonomik koşullardan dolayı evde ek iş arayanların sayısı bir hayli arttı. Ben de sizlere, çeşitli evde ek gelir sağlayabileceğiniz işleri sunmaya devam ediyorum. Bu yazımda da çok az kişinin bildiği bir paketleme işinden size bahsedeceğim. Evde vida paketleme işi sayesinde oturduğunuz yerde iş yaparak para kazanabileceksiniz.

Son birkaç yılda firmalar kendi bünyelerinde paketleme işi için çalışan bulundurmak yerine, evden çalışabilecek insanlarla anlaşıyorlar. Böylece sigorta, düzenli maaş gibi resmi işlerle uğraşmak zorunda kalmıyorlar.

Paketleme işinin arttığı bu dönemde birçok insanlar ilan arayışına devam ediyor. Ancak “Evlere paketleme işi verilir” gibi ilanlar her ne kadar artsa da paketleme işi bulmak zorlaşıyor. Size evde vida paketleme işi veren firmaları nasıl bulacağınızı bu yazıda aktaracağım.

Evde paketleme işi yapmak istiyorum.” diyorsanız Hadi vakit kaybetmeyelim ve vida paketleme işi hakkında neler bilmeniz gerekiyor öğrenelim…😊

Evde Vida Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Vida Paketleme İşi Nasıl Yapılır?
Evde Vida Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde vida paketleme işi yapabilmek için önce işin nasıl bir süreçle işlediğini bilmeniz faydanıza olacaktır. İş sürecini bilerek firmalarla iletişime geçerseniz, bir sıfır önde olursunuz. Ayrıca işin size uygun olup olmadığını da anlamış olacaksınız. Size madde madde aşağıda sunacağım “evde vida paketleme işi nasıl yapılır?” listesine birlikte bakalım:

 • İlk önce sizin evde vida paketleme işi veren firmalardan biri ile anlaştığınızı farz edelim. Firma size çeşitli boyutlardaki vidaları ve paketleme için lazım olan malzemeleri getirir. Kimi zaman vidaları çeşitli ambalajlara yerleştirmeniz gerekiyor kimi zaman ise kutulara.
 • Size belirli bir sayıyla teslim edilecek bu vidaları sakın kaybetmeyin. Firma sizden bunları alırken yine sayıya göre teslim alacaktır. Vidaların her biri farklı boyutlarda olabilir. Örneğin 1numaralı, 2 numaralı, 3 numaralı diye vidalar boyutlarına göre ayrılıyor.
 • Başta yapmanız gereken bu vidaları ayrı ayrı ayıklamak. Her büyüklere göre vidaları ayırmanız gerekiyor. Sonrasında size boyutlarına göre paketlemenizi istedikleri ambalajlara ya da kutulara vidaları yerleştiriyorsunuz.
 • Paketlediğiniz vidaları bir yerde toplayıp, teslime hazır şekilde bırakmalısınız. Firmanın size vida paketleme işi için vermiş olduğu bir süre olacak. Belirlenen süre içerisinde bütün paketleme işlerini bitirmelisiniz.
 • Ardından belirlenen tarihte, firmaya paket dediğiniz vidaları teslim etmelisiniz. Eğer firma uzak bir yerde ise kargo ile göndermelisiniz. Bahsettiğim sürecin nasıl işleyeceğini, firma sizlere detaylıca anlatacaktır. Çalışma şekliniz den memnun kalan firma, tekrar sizinle çalışmak isteyecektir.

Dikkat!

Evinizde yaşı küçük çocuklar varsa vidaların olduğu kısımdan uzak tutmanız gerekiyor. Aksi takdirde kazalara sebebiyet verebilir.

Evde takı paketleme işi sayesinde de para kazanma imkanınız bulunuyor. Detaylara yazıdan erişebilirsiniz.

Evde vida paketleme maliyeti ne kadar?

Firmalarla anlaştığınız zaman sizin hiç bir maliyetiniz olmayacak. Evde vida paketleme işi veren firmalar sizden herhangi bir ücret talep etmez.

Evde Vida Paketleme İşi Kazancı

Evde Vida Paketleme İşi

Gelelim bu işten ne kadar para kazanabileceğinize. Ne kadar kutulama ve paketleme işi yaptığınıza göre kazancınız değişkenlik gösterecektir. Her bir paket adetinden ortalama olarak 1-2TL arasında kazanç sağlıyorsunuz.

Günde 100 adet paketleme yaptığınızı farz edersek 30 gün boyunca bir de paketleme işi yaparak ayda 6.000 TL gelir elde etme şansınız bulunuyor.

Daha farklı bir paketleme işi için – evde pipet paketleme işi – yazısını okuyabilirsiniz. Güncel paketleme işi veren firmalar için bilgiler yazıda yer alıyor.

Evde vida paketleme kazancını belirleyen faktörler nelerdir?

Kazancınız çalıştığınız firmaya göre değişebileceği gibi, size göre de değişecektir. Örneğin 2 ay boyunca düzenli olarak paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Diğer ay yoğun olduğunuz için hiç evde paketleme işi yapmazsınız. Siz ne kadar çok çalışırsanız kazancınız o kadar artıyor haliyle.

Ancak şunu söyleyebilirim ki günde 5 – 6 saat vida paketleme işi yaparak, aylık  cebinize çok iyi katkılar sağlayabilirsiniz.

Evde Vida Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Vida Paketleme İşi
Evde Vida Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde vida paketleme işi yapabilmek için bu işi veren firmalarla çalışmalısınız. Vida paketleme işi veren firmalar genellikle hırdavatçılar oluyor. Şehrinizde bulunan hırdavatçılarla iletişime geçebilirsiniz. Tabi ki her hırdavatçı evde vida paketleme işi veriyor diye bir durum söz konusu değil. Ancak bu firmaları bulmanız biraz sizin çabanıza kalıyor.

Her ne kadar firmalar kargoyla vidaları taraflarınıza teslim edebilecek olsa da kendi şehrinizdeki firmaları değerlendirmeniz daha yararlı olacak. Sebebi, firmaların hızlı şekilde vidaları paketleyecek kişiye teslim edip, yine aynı şekilde vakit kaybetmeden almak.

 • Örneğin İstanbul’da yaşıyorsunuz. İstanbul hırdavatçılar şeklinde yapacağınız Google haritalar aramasıyla firmalara erişebilirsiniz. Karşınıza aşağıdaki gibi bir görüntü çıkacak:
Evde Vida Paketleme İşi
Evde vida paketleme işi

Bu çıkan yerlerdeki telefon numaralarını arayarak, görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Dediğim gibi her firma paketleme işi vermiyor olabilir. Durumu açıklayarak konuşmanıza girin.

İlginizi çekebilecek diğer bir yazı: Evde yara bandı paketleme işi

İŞKUR evde vida paketleme işi veriyor mu?

Türkiye iş kurumu İŞKUR iş arama sitesinden vida üretimi ya da satışı yapan firmalara ulaşarak, evde paketleme işi isteyebilirsiniz.

Kimler Vida Paketleme İşi Yapabilir?

Evde Vida Paketleme İşi

Gelelim Kimler Vida Paketleme İşi Yapabilir? sorusunun cevabına. Size aşağıda kimlerin yapıp kimlerin yapamayacağını anlatacağım:

 • Eğer bu iş yapmak istiyorsanız 18 yaşından büyük olmanız önem teşkil edebilir. Firma 18 yaşında altından küçük kişilerle çalışmak istemeyecektir. Eğer 18 yaşından büyükseniz daha farklı kriterler çok büyük önem taşımıyor. Cinsiyetiniz, mesleğiniz, yaşadığınız şehir fark etmeksizin, evde vida paketleme işi yapabiliyorsunuz.
 • Türkiye’nin her yerinden evde vida paketleme işi yapmanız mümkün. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde vida paketleme işi yapabileceğiniz gibi; Malatya, Kayseri, Yozgat, Isparta gibi küçük şehirlerden de bu işi yapabiliyorsunuz. Önemli olan, sizin çalışabileceğiniz firmayı bulabilmeniz ve çalışmanız.
 • Sabırlı ve çalışkan biriyseniz, bu iş tam size göre… Sabır gerçekten bu noktada İhtiyacınız olan en önemli şey. Firma sizden binlerce vida paketlemenizi isteyebilir, bu duruma hazırlıklı olmalısınız. Eğer gerçekten sabırlıysanız ve “ben bu işi yapabilirim” diyorsanız vakit kaybetmeden iş arayın! Bu işi evde yapacağınız için boş vakitlerinizi değerlendirmek çok güzel olacak.
YORUMLAR

 1. Fatma Özer dedi ki:

  Bende paketleme işi yapabilirim elim yatkın ve hızlıdır ankarada oturuyorum

 2. Gamze dedi ki:

  Ben de yapabilirim bursa oturuyorum bir bayan olarak elim yatkın ve hızlıdır

 3. erkan dedi ki:

  suktan beyli de oturuyorum istanbul

1 4 5 6