Paylaş:
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Evde Vida Paketleme İşi – Ayda 3.000 TL Kazanç Fırsatı!

Evde Vida Paketleme İşi – Ayda 3.000 TL Kazanç Fırsatı!

6 Yorum
6 Yorum
vida paketleyerek para kazanmak
Ekonomik koşullardan dolayı evde ek iş arayanların sayısı bir hayli arttı. Ben de sizlere, çeşitli evde ek gelir sağlayabileceğiniz işleri sunmaya devam ediyorum. Evde vida paketleme işi sayesinde oturduğunuz yerde iş yaparak para kazanabileceksiniz.

Son birkaç yılda evde paketleme işi çok fazla arttı. Evlere paketleme işi veren firmalarda da artış var. Firmalar kendi bünyelerinde paketleme işi için çalışan bulundurmak yerine, evden çalışabilecek insanlarla anlaşıyorlar. Böylece sigorta, düzenli maaş gibi resmi işlerle uğraşmak zorunda kalmıyorlar.

Paketleme işinin arttığı bu dönemde insanlar çok fazla firmalara başvuruyorlar. Yani paketleme işi için ilan bulmak bu yüzden zorlaşıyor. İnsanların daha az bildiği alanlarda paketleme işleri bulabilmelisiniz. Bu yazımda da çok az kişinin bildiği bir paketleme işinden size bahsedeceğim. Anlaşacağınız firma sayesinde vida paketleyerek ev ekonomisine katkıda bulunabileceksiniz.

Hadi vakit kaybetmeyelim ve vida paketleme işi veren firmalar hangileri? Başka neler bilmeniz gerekiyor? Öğrenelim…

Evde Vida Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde vida paketleme işi nasıl yapılır
evde vida paketleme işi

Evde vida paketleme işi yapabilmek için önce işin nasıl bir süreçle işlediğini bilmeniz faydanıza olacaktır. İş sürecini bilerek firmalarla iletişime geçerseniz, bir sıfır önde olursunuz. Ayrıca işin size uygun olup olmadığını da anlamış olacaksınız.

İlk önce sizin eve vida paketleme işi veren firmalardan biri ile anlaştığınızı farz edelim. Tüm süreç bu şekilde başlıyor. Firma size çeşitli boyutlardaki vidaları ve paketleme için lazım olan malzemeleri getirir. Kimi zaman vidaları çeşitli ambalajlara yerleştirmeniz gerekiyor kimi zaman ise kutulara.

Evde dekoratif taş paketleme işi sayesinde de para kazanma imkanınız bulunuyor. Detaylara yazıdan erişebilirsiniz.

Size belirli bir sayıyla teslim edilecek bu vidaları sakın kaybetmeyin. Firma sizden bunları alırken yine sayıya göre teslim alacaktır. Vidaların her biri farklı boyutlarda olabilir. Örneğin 1numaralı, 2 numaralı, 3 numaralı diye vidalar boyutlarına göre ayrılıyor.

Başta yapmanız gereken bu vidaları ayrı ayrı ayıklamak. Her büyüklere göre vidaları ayırmanız gerekiyor. Sonrasında size boyutlarına göre paketlemenizi istedikleri ambalajlara ya da kutulara vidaları yerleştiriyorsunuz.

Dikkat! Evinizde yaşı küçük çocuklar varsa vidaların olduğu kısımdan uzak tutmanız gerekiyor. Aksi takdirde kazalara sebebiyet verebilir.

Paketlediğiniz vidaları bir yerde toplayıp, teslime hazır şekilde bırakmalısınız. Firmanın size vida paketleme işi için vermiş olduğu bir süre olacak. Belirlenen süre içerisinde bütün paketleme işlerini bitirmelisiniz.

Ardından belirlenen tarihte, firmaya paket dediğiniz vidaları teslim etmelisiniz. Eğer firma uzak bir yerde ise kargo ile göndermelisiniz. Bahsettiğim sürecin nasıl işleyeceğini, firma sizlere detaylıca anlatacaktır. Çalışma şekliniz den memnun kalan firma, tekrar sizinle çalışmak isteyecektir.

Evde Vida Paketleme İşi Veren Firmalar

evde vida paketleme işi veren firmalar
evde vida paketleme işi veren firmalar

Evde vida paketleme işi yapabilmek için bu işi veren firmalarla çalışmalısınız. Vida paketleme işi veren firmalar genellikle hırdavatçılar oluyor. Şehrinizde bulunan hırdavatçılarla iletişime geçebilirsiniz. Tabi ki her hırdavatçı evde vida paketleme işi veriyor diye bir durum söz konusu değil. Ancak bu firmaları bulmanız biraz sizin çabanıza kalıyor.

İlginizi çekebilecek diğer bir yazı: Evde yara bandı paketleme işi

Her ne kadar firmalar kargoyla vidaları taraflarınıza teslim edebilecek olsa da kendi şehrinizdeki firmaları değerlendirmeniz daha yararlı olacak. Sebebi, firmaların hızlı şekilde vidaları paketleyecek kişiye teslim edip, yine aynı şekilde vakit kaybetmeden almak.

Örneğin İstanbul’da yaşıyorsunız, – İstanbul hırdavatçılar –  şeklinde yapacağınız Google haritalar aramasıyla firmalara erişebilirsiniz. Karşınıza aşağıdaki gibi bir görüntü çıkacak.

vida paketleme firmaları
evde vida paketleme işi veren firmalar

Bu çıkan yerlerdeki telefon numaralarını arayarak, görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Dediğim gibi her firma paketleme işi vermiyor olabilir. Durumu açıklayarak konuşmanıza girin.

Evde Vida Paketleme İşi Kazancı Ne Kadar?

evde vida paketleme kazancı
vida paketleme işi

gelelim bu işten ne kadar para kazanabileceğinize. Ne kadar kutulama ve paketleme işi yaptığınıza göre kazancınız değişkenlik gösterecektir. Her bir paket adetinden ortalama olarak 50 kuruş ila 1 TL arasında kazanç sağlıyorsunuz.

Günde 100 adet paketleme yaptığınızı farz edersek 30 gün boyunca bir de paketleme işi yaparak ayda 3.000 TL gelir elde etme şansınız bulunuyor. Sevgili okuyucular bu çalıştığınız firmaya göre değişebileceği gibi, size göre de değişecektir. Evde paketleme işi bir ek iş olduğu için bunu düzenli olarak yapmayabilirsiniz.

Örneğin 2 ay boyunca düzenli olarak bir de paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz diğer ay yoğun olduğunuz için hiç evde paketleme işi yapmazsınız. Tamamen size kalıyor… Siz ne kadar çok çalışırsanız kazancınız o kadar artıyor haliyle.

Daha farklı bir paketleme işi için – evde pipet paketleme işi – yazısını okuyabilirsiniz. Güncel paketleme işi veren firmalar için bilgiler yazıda yer alıyor.

İşinizin yoğunluğu da size bağlı 2 hafta çalışır 2 hafta çalışmazsanız. Bu da tamamen size kalan bir durum. O yüzden sizlere 30 gün boyunca çalışabildiğinizde kazanacağınız ücretini söyledim. Bu ücreti artırmak ya da azaltmak sizin durumunuza bağlı. Ancak şunu söyleyebilirim ki günde 5 – 6 saat vida paketleme işi yaparak, aylık  cebinize çok iyi katkılar sağlayabilirsiniz.

Kimler Vida Paketleme İşi Yapabiliyor?

kimler evde vida paketleme yapabilir
evde vida paketleme işi

Eğer bu iş yapmak istiyorsanız 18 yaşından büyük olmanız önem teşkil edebilir. Firma 18 yaşında altından küçük kişilerle çalışmak istemeyecektir. Eğer 18 yaşından büyükseniz daha farklı kriterler çok büyük önem taşımıyor. Cinsiyetiniz, mesleğiniz, yaşadığınız şehir fark etmeksizin, evde vida paketleme işi yapabiliyorsunuz.

Türkiye’nin her yerinden evde vida paketleme işi yapmanız mümkün. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde vida paketleme işi yapabileceğiniz gibi; Malatya, Kayseri, Yozgat, Isparta gibi küçük şehirlerden de bu işi yapabiliyorsunuz. Önemli olan, sizin çalışabileceğiniz firmayı bulabilmeniz ve çalışmanız.

Daha fazla evde paketleme işi için  – PAKETLEME İŞİ – yazı kategorisine mutlaka bir göz atın!

Sabırlı ve çalışkan biriyseniz, bu iş tam size göre… Sabır gerçekten bu noktada İhtiyacınız olan en önemli şey. Firma sizden binlerce vida paketlemenizi isteyebilir, bu duruma hazırlıklı olmalısınız. Eğer gerçekten sabırlıysanız ve “ben bu işi yapabilirim” diyorsanız vakit kaybetmeden iş arayın! Bu işi evde yapacağınız için boş vakitlerinizi değerlendirmek çok güzel olacak.

 

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

6 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü