Evde Maket Bıçağı Montaj İşi -2021 Montaj İşi Veren Firmalar

13.06.2021
9.700
Evde Maket Bıçağı Montaj İşi -2021 Montaj İşi Veren Firmalar

Evde maket bıçağı montaj işi ile para kazanmak ister misiniz? Maket bıçakları, herkesin evinde olan araç gereçlerden bir tanesi. Dolasıyla bu alete sürekli olarak ihtiyaç oluyor ve sık sık satışı gerçekleştiriliyor. Firmaların çoğu da maket bıçağı montaj işini, dışarıdaki insanlar aracılığıyla gerçekleştiriyor. Bu yüzden maket bıçağı montaj işi için iş ilanı rahatlıkla bulabilir ve para kazanabilirsiniz.

Yıllar geçiyor, maket bıçakları hala aynı biçimde. Üstelik maket bıçaklarına ihtiyaç hiç bitmiyor. Kesmek, delmek ve bölmek için maket bıçakları oldukça kullanışlı bir araç gereç. Bu araç gerecin montajı için firmalar, evlere maket bıçağı montaj işi veriyorlar.

Bu yazıda maket bıçağı montaj işi veren firmalar neler? Montaj işini nasıl yapacaksınız? Kazancınız ne kadar? Hepsini detaylarıyla açıklayacağım. Boş zamana sahip tüm yetişkinler bu ek iş fırsatından faydalanabilirler.

Maket Bıçağı Montaj İşi Nasıl Yapılır?

Evde Maket Bıçağı Montaj İşi

maket bıçağı montaj işi nasıl yapılır

Evde maket bıçağı montaj işi için bir firmayla anlaştıktan sonra her şey çok kolay. Firma sizlere montaj için gerçekli tüm malzemeleri sağlayacak. Verilen malzemelerin hepsi size belli bir sayıda verileceği için bunları kaybetmemenizi öneriyorum. Aksi taktirde eksik iş yapmış olursunuz. Fason firmaların bazıları sizden paketleme ve yedek uç paketleme gibi işlerde isteyebilir. Bu da aklınızda bulunsun.

Montaj işine başlamadan önce gerekli önlemleri almalısınız. Maket bıçağı keskin uçlu malzemeler içerdiği için kendinizi korumalısınız. Bunun için koruyu eldiven, gözlük, terlik giymeniz gerekiyor. Unutmayın her şeyin başı sağlık… Maket bıçağı montaj işi için gözünüz korkmasın. Ben daha önce hiç yapmadım diye üzülmenize gerek yok. Firma nasıl montajınızı gerçekleştireceğinize dair bilgi verecektir.

Zamanla eliniz zaten pratiklik kazanacağı için kendi kendinize hızlıca maket bıçağı montajlarını gerçekleştirebileceksiniz. Yapmanız gereken parçaları düzenli ve titizlikle montajlamalısınız. Ayrıca size ne kadar evde maket bıçağı montaj işi verildiyse, zamanında teslim edebilmelisiniz. Size, istenilen maket bıçağı sayısına göre süre verilecektir. Bu bir hafta da olabilir, iki haftada… Zamanın da başarılı maket bıçakları teslim edebilirseniz, firma sizinle düzenli olarak çalışmak isteyebilir.

Firma sizden paketleme işini de halletmenizi isteyebilir. Montajını bitirdiğiniz maket bıçaklarını paketleyerek işi bitirmiş olursunuz.

Dikkatli ve titiz olduğunuz kadar bu ek iş için sabırlı da olmalısınız. Günde 4 – 5 saatinizi ayırabilirseniz yeterli hıza erişebilirsiniz. Çok hızlı olmak adına baştan savma çalışmayın ya da tehlike almayın. Evde küçük çocuklarınız varsa çok dikkatli olun.

Evde ek iş için farklı bir fikir olan, evde kutu süsleme işi yazısına da mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

Maket Bıçağı Montaj İşi Aylık Kazancı

maket bıçağı montajı kazancı

Ek iş ile Para Kazan

Evde maket bıçağı montaj işi, düzenli olarak yapıldığında oldukça tatmin edici kazançlar elde etmenizi sağlar. Bu işi düzenli olarak yapabilmeniz için firmalarla anlaşmalı ve memnun kalacakları şekilde hizmet vermeniz gerekir. 1.000 adet maket bıçağı montaj işinden ortalama olarak 650 TL gibi bir ücret alırsınız. Bir hafta gibi bir sürede bin bıçak montajlarsanız, bir ayda 3.000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek için gayet iyi bir kazanç. Elbette alacağınız paralar firmalara, yapacağınız işin yoğunluğuna ve maket bıçağı adet sayısına göre değişecektir. Ne kadar çok montaj işi yaparsanız o kadar kazançlı çıkarsınız. Bu bir ek iş olduğu hangi zamanlar iş alacağınız tamamen size kalıyor.

Evde maket bıçağı montaj işi için asla maliyet ödemenize gerek kalmaması büyük avantaj. Yapmanız gereken tek şey boş zamanlarınızda montaj işi yapmanız. Malzemeler firma tarafından size sağlanacağı için ekstra hiçbir şey almanıza gerek kalmıyor.

Buraya dikkat! Firmalar sizden kaparo, detaylı banka ve kimlik bilgileri talep edemez! Herhangi bir ücret ödemeyi kabul etmeyin ve kimlik bilgilerinizi paylaşmayın.

Evde Maket Bıçağı Montaj İşi Veren Firmalar

evde maket bıçağı işi veren firmalar

maket bıçağı

Evde maket bıçağı montaj işi yaparak para kazanmanız için en önemli nokta, size iş verecek firmalarla iletişime geçebilmek. Bu nedenle hangi firmalar, maket bıçağı montaj işi verebilir bilmeniz gerekiyor. Sizin için bu yerleri araştırdım. Maket bıçağı montaj işi için görüşebileceğiniz yerler:

  • Kırtasiyeler
  • Tuhafiyeciler
  • Bir milyoncular
  • Ev gereçleri satışı yapan dükkanlar

Yaşadığınız yerdeki, saydığımız bu yerler ile iletişime geçebilirsiniz. İnternetten yararlanarak bu yerlerin iletişim numaralarına ulaşmak mümkün. Bu yerlere ulaşmak için size bir tavsiye daha v ereceğim. Google haritanızı açın ve ardından tuhafiye, ev gereçleri gibi aramalar yapın. Aramanızı gerçekleştirirken; şehir, ilçe ayarlarını da yapmayı unutmayın. Kendi şehrinizi değerlendirin. Aşağıdaki gibi…

evde maket bıçağı işi veren şirketler

Çıkan yerlerdeki iletişim bilgilerinden, alakalı yerlerle irtibata geçebilirsiniz. Elbette her firma maket bıçağı montaj işi vermiyor olabilir. Bunu göz önünde bulundurun.

Fiziksel olarak da bu yerlere giderek görüşebilirsiniz. Bu yöntemler dışında Facebook’ta bulunan ek iş ilanları için açılmış gruplara katılabilirsiniz. Burada da ek iş fırsatı sunun firmalarla karşılaşmanız mümkün. Ayrıca evde ek iş için İŞKUR’a da başvurabilirsiniz.

Evde ek iş veren firmalara ulaşmak için evde ek iş ilanları telefon numaraları yazısına bakabilirsiniz. Burada 2021 firmaların güncel telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Evde Maket Bıçağı Montaj İşi Kimler İçin Uygun?

kimler evde maket bıçağı işi yapabilir

maket bıçağı montaj işi veren firmalar

Tam olarak şu kişiler evde maket bıçağı montaj işi yapabilir demem hata olur. Bu evde ek işi boş vakte sahip olan herkes yapabilir. Bunun için bazı kısımlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Örneğin evde küçük çocukları olan insanların maket bıçağı montaj işi yapması riskli olabilir.

Bu nedenle işi gerçekleştirebileceğiniz özel bir alanınızın olması sizin için iyi olabilir. Herhangi bir ruhsal problemi olan insanların olduğu evlerde bu işi yapmanızı tavsiye edemem. Ancak evi müsait olan ve boş vakti olan insanlar bu işi gayet yapabilirler.

Dilerseniz sadece hafta sonları ya da hafta içi belirli saatlerde bu işi yapın. Tamamen sizin kararınız. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Bursa, Mersin gibi Türkiye’nin dört bir yanında firmalar evde maket bıçağı montaj işi verebiliyorlar. Önemli olan bu ilanları takip edebilmeniz ve işinize vakit ayırabilmeniz.

Size yukarıda neler yapmanız gerektiğini ve firmalara nasıl ulaşacağınızı detaylarıyla anlattım. Bu aşamaları dikkatle yerine getirerek iş bulabilirsiniz. Daha fazla evde ek fikirleri ve fırsatları için bizi takip edebilirsiniz. Instagram’dan da bizi takip ederek güncel ilanlara erişebilirsiniz.

Aklınıza takılan sorularınız için ve firmaların size ulaşması için aşağıya YORUM bırakabilirsiniz!

 

YORUMLAR

  1. Gazi yediren dedi ki:

    İyi akşamlar 10 kişilik bır ekıp var maket bıçağı montajı işi atıyoruz yardımcı olurmusunuz