Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Evde Davetiye Katlama İşi – 2021’de En Çok Sen Kazan!

Evde Davetiye Katlama İşi – 2021’de En Çok Sen Kazan!

11 Yorum
11 Yorum
Evde davetiye katlama işi
Evden çıkmadan, evde ek iş yaparak para kazanmak ister misiniz? Evde davetiye katlama işi ile bu mümkün! Bu iş için neler bilmeniz, nasıl bir yol izlemeniz gerekiyor, araştırdım. Üstelik davetiye katlama işiyle aylık düzenli kazanan insanlar da mevcut.

Davetiye katlama işi yapmak oldukça kolay ve kazançlıdır. Sizler için önemli olan, size bu işi verebilecek firmalarla iletişime geçebilmeniz. Böylelikle işinize hemen sahip olabilirsiniz. Bu işten para kazanmaya başladıktan sonra devamlı olarak davetiye katlama işi yapmaya devam etmek isteyeceksiniz. Evde davetiye işi veren firmalara nasıl ulaşacaksınız? Ne kadar kazanç elde edeceksiniz? Hepsinin cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.

Evde boş zamana sahip ev hanımları, öğrenciler,  ek gelir ihtiyacı duyan herkes bu bahsedeceğimiz işten para kazanabilirler. Boş zamanları değerlendirmek ve cebinize katkıda bulunmak istiyorsanız yazımızı okumaya başlayın!

Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır?

evde davetiye katlama nasıl yapılır
Davetiye katlama işi
 • Cebinizden hiç para çıkmadan para kazanabileceksiniz. Evde davetiye katlama işi sayesinde hiçbir maliyet ödemeyeceksiniz. Ek iş için anlaştığınız firma, düz katlanmamış davetiyeleri, zarfları ve varsa ekstra aksesuarı, paketleme malzemelerini size verir.
 • Anlaştığınız sayıdaki davetiye ve diğer malzemeler size sayılı olarak verilir. Buradaki bir malzemenin kaybolması demek, bir davetiyenin eksilmesi demek. O yüzden dikkatli olun.
 • Firmanın size örnek davetiyeyi verdiğinden emin olun. Evde davetiyeleri, o örnek davetiyeye bakarak yapacaksınız. Yaptığınız davetiyeleri özenle zarflara yerleştirip ötekine geçeceksiniz.
 • İlk başta çok yavaş ilerliyor olabilirsiniz ancak korkmayın. Zaman geçtikçe eliniz hızlanacak. Daha hızlı evde davetiye katlama işi
 • Bu işte temiz ve düzenli çalışmanız önemlidir. Yamuk katlatmış ya da lekeli bir davetiyenin olması, düzenli çalışabilme olanağınızı olumsuz etkileyebilir.
 • Başta bir günde 200 davetiye bitirirsin, elin alıştıkça bakmışsın bir günde 1000 davetiye bitmiş. En başta alacağın işler bu yüzden daha az olsun. Tabi firma size zaman tanırsa davetiye adedini ona göre belirleyebilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşiyle Aylık 4.000 TL Kazanın!

evde davetiye katlama kazancı
Ek iş ile Para Kazan

Evde davetiye katlama işi sayesinde kazanacağınız ücret, sizin ne kadar iş yaptığınıza bağlıdır. Öncelikle bunu belirtmemiz gerekiyor. Her ay düzenli olarak bu ek işi yaptığınız taktirde, aylık 4.000 TL kazanma şansınız var. Bu sizin iş alma durumunuza ve hızınıza bağlı.

Günde ne kadar davetiye katlayabilirseniz o kadar fazla para alırsınız. Üstelik sürekli davetiye katlama işi için anlaşacağınız firmalar olabilir. İşinizi beğendikleri taktirde sürekli olarak bir davetiye firması, sizinle iş yapmak isteyebilir. Bu sayede aylık düzenli olarak bir gelir bile elde edebilirsiniz.

Ev hanımları eve ek gelir sağlamak istiyor olabilirler, öğrenciler okurken paraya ihtiyaç duyuyor olabilirler. Bu oldukça basit ve maliyetsiz ek iş sayesinde rahatlayabilirsiniz.

Evde boş anınızda, iş çıkışında, hafta sonunda davetiye katlama işini rahatlıkla yapabilirsiniz. Siz yeter ki ben üşenmem, yaparım deyin. Zamanla bu işi hızlandıkça ve para kazandıkça severek yapacaksınız. Eskisi kadar yavaş olmadığınız ve iş bulmakta zorlanmadığınız için düzenli kazanç sizi mutlu edecek.

İlgili içerik: Evde Hasır Sepet Örme İşi – Ayda 4.000 TL Kazan!

Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

evde davetiye katlama işi firmaları
Evde ek iş davetiye katlama

Evlere düzenli olarak ek iş veren firmalar vardır. Bunlar arasında evde davetiye katlama işi veren yerler de mevcut. Üstelik artık sadece düğün davetiyesi değil, doğum günü, kutlama gibi organizasyonların da davetiyeleri tercih ediliyor. Bu sayede bol bol iş bulabilirsiniz.

Yaş, cinsiyet, meslek fark etmeksizin herkes davetiye katlama işini yapabilir. Yukarda da bahsettiğim gibi siz de bu işi yapmak istiyorsanız, firmalarla iletişime geçebilmelisiniz. Bunun için şehrinizdeki fotoğrafçılara, matbaacılara, davetiye firmalarına ulaşabilirsiniz. Ben davetiye katlama işi yapmak istiyorum diyerek, adınızı telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

Size aşağıda vereceğim linkle, şehrinizdeki bahsettiğimiz alakalı firmalardan bazılarını bulabileceksiniz. Buradaki iletişim adreslerinden, firmaları arayıp davetiye katlama işi için eleman ihtiyacı olup olmadığını sorabilirsiniz. Arama yaparken şehir ayarını yapmayı unutmayın.

Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Adana, Antalya gibi büyük şehirlerde evde davetiye katlama işi için firmalar eleman ihtiyacı duyabiliyorlar. Bunun için şehrinizde araştırmalar yapmanız gerekiyor. Mutlaka şehrinizde fotoğrafçıların, matbaacıların yoğunluk gösterdiği noktalar vardır. Buralara giderek alakalı firmalarla görüşün.

Ayrıca evde ek iş ilanlarına ulaşmak ve detayları öğrenmek için Evde Ek İş İlanları Telefon Numaraları yazısını mutlaka okuyun!

Davetiye Katlama İşi İçin İpuçları

evde davetiye katlama için ipuçları
Davetiye katlama

Sizin için evde davetiye katlama işi için detayları paylaştık. Sıklıkla bu iş için en önemli kısmın işi bulmak olduğundan bahsettim. Bunun için bazı ipuçlarım daha olacak.

 • Örneğin sosyal medyadan bu konuda yararlanmanızı tavsiye edeceğim. Facebook’un evde paketleme işi gibi çeşitli gruplarına dahil olup o grupları takip etmeniz önemli. Buralarda davetiye için işler önünüze düşebilir. Siz de bu gruplara davetiye işi için paylaşım yapabilirsiniz.
 • Google haritalardan şehrinizdeki alakalı firmaları detaylıca araştırın, iletişim numaralarını bulun.
 • Konumunuzu iyi değerlendirin. Örneğin İstanbul’da yaşıyorsanız yaşadığınız ilçelerdeki alakalı yerler ile görüşün.
 • Son zamanlarda evde ek iş için herkes arama yapıyor. Evde davetiye katlama işi de oldukça popüler bir ek iş olduğu için rekabet var. Bu yüzden ikna edici olabilmeniz gerekiyor.
 • Bazen firmalar değil, organizasyon sahipleri katlanmamış şekilde düğün davetiyelerini alabiliyorlar. Düğün telaşından koşuşturdukları için bazıları bu iş için insan arıyor olabilirler. Sosyal medyayı bu yönde de aktif kullanabilirsin.

Daha farklı bir evde iş fikri arıyorsanız Evde Makale Yazma İşi hakkındaki yazıya göz atabilirsiniz. Bu ek işle ayda 4.000 TL kazanmak mümkün!

Evde Davetiye Katlama İşinin Avantajları

 • Bu işin en büyük avantajı maliyeti olmaması. Yani cebinizden hiç para çıkmadan yapabileceğiniz bir ek iş. Bazı ek işler maliyetlidir ve bazen az da olsa para harcamak gerekir. Evde davetiye katlama işi kapsamında, siz sadece size verilen davetiyeleri hazır hale getirirsiniz.
 • Diğer bir avantajı evde rahatlıkla, istediğiniz vakit davetiye katlayabilirsiniz. Gece mi gündüz mü çalışmak istersiniz tamamen size bağlı.
 • Bazı dönemler çok boş zamanınız olduğunda yoğun olarak davetiye katlama işi alabilirsiniz. Örneğin öğrenciyseniz vize ve final haftalarında iş almazsınız.
 • Yaş, cinsiyet, konum, meslek fark etmeksizin herkesin zorlanmadan yapabileceği bir ek iştir. Herhangi bir sınırlama yok.
 • Davetiye katlama işini aldığınız taktirde zarar etme durumunuz yoktur. Maliyetsiz olduğunu için ve yapmanız gereken belirli sayıda davetiye işi olduğu için alacağınız ücret nettir. Zarar etmezsiniz.

Evde davetiye veren firmaların size ulaşması için YORUM kısmına iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan sorular için de yorum yapmayı unutmayın!

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

11 Yorum. Yeni Yorum

 • Merhaba Balıkesir Gönen’de oturuyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum dönüş yaparsanız olumlu ya da olumsuz çok sevinirim

  Cevapla
 • Merhaba ben Sema sakar Beykoz da ikamet ediyorum davetiye katlama işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  Cevapla
 • Merhaba ben Sema sakar Beykoz da ikamet ediyorum davetiye katlama işi için başvurmak istiyorum

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü