İnternetten Fal Bak Para Kazan – Ayda 5.000 TL Kazanç!

11.06.2021
6.782
İnternetten Fal Bak Para Kazan – Ayda 5.000 TL Kazanç!

Her geçen gün internetten para kazanma daha da mümkün hale geliyor. Bu yazım da internetten fal bak para kazan diyeceğim. Merak etmeyin, nasıl olacağını, nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini sizlere detaylıcam anlatacağım.

Eğer evde ek iş için kendine bir alternatif bulamadıysan ve fal bakma gibi bir yeteneğin varsa, bu yazı senin için! Evden çıkmaya gerek kalmadan, evde oturduğu yerden fal bakarak para kazanan insanlar var. Sen de onlardan birisi olabilirsin.

İnsanlar önceden fal baktırmak için şehirde birilerini arardı, evlerinden çıkıp falcıya giderdi. Artık bu eskisi kadar popüler değil. Çoğu şey de olduğu gibi insanlar artık fal baktırmak için de internetten faydalanıyor. Üstelik bu işi yapabilen çok fazla kişi olmadığından dolayı, aşırı bir rekabet yok. Biz de bu yazıda bunları fırsata çevireceğiz!

İnternetten fal bakarak para kazanmak için size bazı yollar göstereceğim. Anlatacaklarım için fal hakkında fikriniz ve bilginiz olması gerekiyor. Bu iş bir hüner işi. O yüzden gerçekten fal bakabilen insanlar çalışabiliyor. Rol yaparım ne olacak derseniz, yanılabilirsiniz. Belirtmem de yarar var, İnsanların sizden memnun kalmaları gerekiyor.

Kaçınılmayacak fırsatla, sen de internetten fal bak para kazan! Hadi detayları öğrenelim.

İnternetten Fal Bakma İşi Nasıl Yapılır?

İnternetten Fal Bak Para Kazan

fal bakma işi

Fal bakma, çok uzun yıllardır her daim popülerliğini koruyor. İnsanlar fal baktırmaktan vazgeçmiyor desem yeridir. İşte bu yüzden fal bakmakta tıpkı diğer başka alanlarda olduğu gibi, internete kaydı. Sizde evinizden çıkmadan, internetten fal bakarak para kazanacaksınız. Peki, internetten fal bakma işi nasıl yapılıyor? Diye akıllarda soru işareti var. Hazırsanız anlatıyorum.

Aslında uzun senelerdir internet ortamında falınıza baktırabileceğiniz uygulamalar var. Ancak bunlar genellikle bot oldukları için çok fazla güven taşımıyorlar. Ben sizlere gerçekten canlı fal bakmaktan bahsedeceğim. Evet, yanlış duymadınız internetten fal bak para kazan diyebilmem için bu yöntemi bilmeniz gerek.

Elbette bir de önce kendinizi hangi falda geliştirdiğinizi bilmelisiniz. En çok tercih edilen fallar: Kahve falı, el falı ve tarot falı. Bunlardan birisini ya da daha fazlasını seçebilirsiniz. Ne kadar hepsine hakimseniz o kadar iyi diyebilirim. Ayrıca ağzınızın sıkı laf yapıyor olması gerek. İnternetten fal bakarak para kazanmak, gerçekten sizin hünerlerinize kalıyor. Sizden memnun kalan bir müşteri, sıklıkla size fal baktırmak isteyecektir.

Evet, hangi fallara bakacağınıza karar verdikten sonra yapmanız gereken kendinize bir platform seçmek. İnternetten fal bak para kazan olayının en önemli adımı diyebilirim. Sizlere hangi platformlarda fal bakma işini yapabileceğinizi anlatacağım.

internetten fal bakma nasıl yapılır

İnternetten fal bakma

1- Fal Bloğu Açmak

Kendinize bir fal bloğu açabilirsiniz. Google blog hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyorum böylelikle ücretsiz şekilde blog açabilirsiniz. Reklam vererek, kendi tanıtımınızı yaparak bloğunuza müşteri çekebilirsiniz. Örneğin bloğunuzdan birisi size ulaştı ve kahve falı baktırmak istiyor. Kahve fotoğrafını düzgünce, her açıdan çekerek size Whatsapp üzerinden atmasını isteyebilirsiniz. İkinize de müsait olan bir saatte zoom üzerinden görüşebilirsiniz.

2- Instagram hesabı açmak

İnternetten fal bak para kazan demek için bana kalırsa en etkili olabilecek yöntemlerden birisi. Günümüzde neredeyse Instagram hesabı kullanmayan yok. Özellikle genç kitleleri Instagram aracılığıyla kendinize çekebilirsiniz. Bunun için başarılı bir Instagram hesabı oluşturmalısınız.

Hangi fallara baktığınızı, ne kadar sürdüğünü vs. çeşitli bilgileri vermelisiniz. Postlarınız da bir o kadar göze hitap etmeli ki, profesyonellik imajı çizebilesiniz. Fal için fiyatlarınızı açıkça sayfanızda paylaşmanızı önermeyeceğim. Örneğin fiyat almak için mesaj atmalarına yönlendirebilirsiniz. Bu sayede sizle diyaloğa geçmiş olurlar.

3- Facebook Sayfası Açmak

Tıpkı Instagram gibi, Facebook’ta da fal bakmak ile alakalı bir sayfa, profil açabilirsiniz. Reklamınızı Facebook üzerinden, ufak ücretlere yapma avantajınız da var. Facebook’ta yaş kitlesi biraz daha yüksek olan insanlar olduğu için, bu platformdan da kendinize müşteri rahatlıkla çekebilirsiniz. Hatta bana kalırsa hem Instagram hem Facebook hesabı oluşturmanız çok mantıklı olacak. Evden para kazanmak işte bu kadar basit…

İnternetten para kazanmak hakkında şu yazı ilginizi çekebilir: İnternetten nasıl para kazanılır?

4- Fal Bakma Uygulamaları ve Sitelerine Katılmak

Kendiniz bir platform oluşturmak istemiyorsanız, var olan platformlara katılarak da fal bakabilirsiniz. İnternetten fal bak para kazan diyebilmek çok kolay çünkü fal bakmak için bir çok alternatifi var. Birçok fal bakma uygulaması, sitesi var. Bu yerler falcı alımı yapıyorlar. Bilmeniz gereken nokta, bu uygulama ve siteler sizden komisyon alacaklardır.

Örneğin 50 TL’ye bir fal bakıyorsan bunun 30 TL’si senin olur. Ücret politikaları her uygulamaya, siteye göre farklılık gösterebilir. O yüzden iyice araştırarak katılmanızı tavsiye ediyorum.

İnternetten Fal Bakmak İçin İpuçları

internetten fal bakma ipuçları

fal bakarak para kazanma

 • Yukarıda sizlere çeşitli fal bakabileceğiniz platformlar sundum. Bu platformlar üzerinden hedef kitlenizi belirleyip, reklam verin. Örneğin Instagram ve Facebook üzerinden çok uygun fiyata reklamlar verebilirsiniz.
 • Fiyatlarınızı insanların size sorarak öğrenmesini sağlayın. Böylelikle etkileşime geçeceklerdir.
 • Fiyatlarınız sabit olsun, her müşteri için farklı bir fiyat vermeniz ileride sizi kötü etkileyebilir. Müşteriler bu durumu öğrenebilir, unutmayın.
 • İnternetten fal bak para kazan diyebilmem için fiyatlandırmalarınızda ilk başta aşırı yüksek ücretler belirlememenizi tavsiye edeceğim. Müşterileriniz arttıkça zaman içerisinde yükseltirsiniz. İlk başta insanların size gelmesi için fiyatlarınızın uygun olması gerekiyor. Düzenli müşteri çekmek için bir ipucu.
 • Kimi zaman kampanyalar düzenleyebilirsin. Bazı haftalar indirimli fal bakabilirsin. Bu da yine düzenli müşteriler edinmek için etkili bir yöntem.
 • Fal bakmak için bloğunuz varsa, Google reklamlarından para kazanabilirsiniz. Çeşitli markalarla iş birlikleri yapabilirsiniz.

Bu tarz ipuçlarını kullanarak internetten fal bak para kazan!

İnternetten para kazanmak hakkında, daha farklı bir fikir: Reklam izleyerek para kazanma yazısına mutlaka bir göz at!

İnternetten Fal Bakmak Ne kadar Kazandırır?

internetten fal bakma kazancı

Evde çanta yapıp para kazanmak

İnternetten fal bak para kazan dedim dedim, ne kadar kazanacağınızı söylemedim değil mi? Şunu söylemem gerekiyor ki eğer her gün 5’in üzerinde müşteri kendinizi çekebilirseniz aylık 5.000 – 6.000 TL kazanmanız gayet mümkün. Fal bakma işinde çok iyiyseniz eğer müşterileriniz çok olacaktır. Haliyle fal fiyatlarınızda 50’den aşağı düşmeyecektir. Her gün 5 müşteri alsanız günde 250 TL kazanıyorsunuz. İnanılmaz değil mi? bunun için başarılı bir falcı olmanız gerekiyor.

Eğer internetten fal bakma işine yeni girdiyseniz alacağınız ücretler elbette aşırı yüksek olmayabilir. Ayda 2.000 TL kazansanız dahi ileride müşteriniz arttıkça bu ücret yükselecektir.

Size gelen müşterileri tek seferlik bir müşteri gibi düşünmeyin. Onların baktığınız faldan memnun kalmasını sağlayın. Bu sayede müşteri bulmakta zorlanmayacaksınız ve aylık düzenli gelir sağlayabileceksiniz. Unutmayın, iyi kazançlar elde etmek için müşterilerinizin olması şart!

Kimler İnternetten Fal Bakarak Para Kazanabilir?

kimler internetten fal bakarak para kazanabilir

İnternetten fal bak para kazan

Öncelikle fal ile ilgilenen, hünerleri olan, tabiri caizse ağzı laf yapan herkes internetten fal bakarak para kazanabilir. Elbette internetten görüşmeler yapacağınız için internet hızınızın da iyi olması gerekiyor. İnsanlar aldıkları hizmetten memnun kalabilmeliler.

Fal becerileriniz varsa ve evde de boş vakte sahipseniz bu işi yapabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa hiç fark etmez. İnternet üzerinden fal bakabileceğiniz için hangi şehirde bulunduğunuz hiç önemli değil. Hatta bu işin en büyük avantajı da bu. Türkiye’nin diğer bir köşesinden müşterileriniz olabilir.

Öğrenci, ev hanımı fark etmez bu iş için yetkinliklerinizin olduğunu düşünüyorsanız, yapabilirsiniz! Hadi sen de internetten fal bak para kazan!

İnternetten fal bakıp para kazanmak hakkında aklınıza takılan sorular için YORUM bırakabilirsiniz. Daha fazla iş fikri için bizi Instagram hesabımızdan takip etmeyi de unutmayın!

YORUMLAR

 1. Özge dedi ki:

  Kahve ve ateş falı

 2. Halil05346573899 dedi ki:

  İş arıyorum 0534 657 3899