Evde Dezenfektan Paketleme İşi – 2021 Evde Paketleme İşi!

15.06.2021
5.081
Evde Dezenfektan Paketleme İşi – 2021 Evde Paketleme İşi!

Evde dezenfektan paketleme işi yaparak para kazanmak ister misiniz? Covid – 19 kapsamında artık herkes dezenfektan tüketiyor. Dolayısıyla üretimi de bir hayli arttı. Dezenfekten üreten firmaların çoğu, avantajlı olduğu için paketleme işlerini, evde yapabilecek insanlara veriyorlar.

Tüm sağlık örgütleri pandemi sürecinde dezenfektan kullanımı gerektiğini her an belirttiler. Hala daha dezenfektan tüketimi hızla devam ediyor. Öyle ki virüs tamamen bittiğinde dahi, kullanımı hijyen açısında sık sık  devam edecek gibi görünüyor.

Siz de bunu fırsata çevirmek istemez misiniz? Dezenfektan üretiminin arttığı bugünleri değerlendirerek ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Evde paketleme işleri ek gelir sağlama konusundan insanların sık tercih ettiği bir yöntem. Bu nedenle rekabetin arttığını da söyleyebilirim. Ancak merak etmeyin.

Sizlere nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini, önemli yerleri vurgulayarak anlatacağım. Sizden beklediğim, sabırlı ve çalışma azmine sahip olmanız. Hadi, dezenfektan paketleme işi hakkında tüm detayları vakit kaybetmeden öğrenin ve para kazanmaya başlayın!

Dezenfektan Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde dezenfektan paketleme nasıl yapılır

dezenfektan

Evde dezenfektan paketleme işi yapabilmeniz için önce bir firmayla anlaşmanız gerekir. Bu evde ek işi ancak bir firma aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Size aşağıda dezenfektan paketleme işi veren firmalar neler detaylıca anlattım. Firmalara geçmeden önce bu işin nasıl yapıldığını öğrenmeniz faydalı olacak.

  • Evet, firmayla anlaştıktan sonra, firma size paketlemeniz için tüm malzemeleri sağlayacaktır. Ne kadar dezenfektan paketlemeniz konusunda anlaşmanız olacak. Bunun için size tam sayılı malzemeleri verecektir. Kimi zaman kargo yoluyla kimi zaman elden teslim edebiliyorlar. Genellikle haftalık olarak anlaşılıyor.
  • Sizlere sayılı olarak verilen toplu dezenfektanlar, kutuların içlerinde bulunacak. Hepsini teker teker teker paketleyeceksiniz. Firma size bu konuda zaten ne yapmanız gerektiğini açıklayacaktır. Özel bir teknik vs. gerekmiyor. Yani benim daha önce böyle bir deneyimim olmadı diye endişelenmeyin. Oldukça basit bir işlem. En başta evde dezenfektan paketleme işi için yavaş kalabilirsiniz. Bu durum zamanla, siz el alışkanlığı kazandıkça düzelecektir.
  • Dikkat etmeniz tek konu, vaktinde dezenfektan paketleme işinizi bitirmelisiniz. Firma sizinle daha sonradan da çalışmak isteyebilir. Ancak siz vaktinde teslim gerçekleştiremezseniz, firma başka insanları değerlendirebilir. Bu nedenle planlamanızı iyi yapın ve her gün kendinize bir sınır koyun. Zaten dediğim gibi, zamanla eliniz hızlanacağı için çabucak paketleme işini bitireceksiniz.
dezenfektan paketleme

dezenfektan paketleme

Evde paketleme işi için saat pili paketleme yazısını mutlaka okuyun! Bu yazı da eminim ilgilinizi çekecektir.

  • Dezenfektanlar alkol içerdiği için evinizde çocuklar varsa dikkatli olmanızı tavsiye edeceğim. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde paketleme işlenirinizi yapmalısınız.
  • Ayrıca firmanın size vereceği bone, önlük, maske gibi ürünleri takmalısınız. Aksi taktirde oluşabilecek aksilikler işinizin devamlılığını tehlikeye atabilir.

Paketleme işi bittikten sonra dezenfektanları firmaya teslim edip, ücretinizi alabiliyorsunuz. Oldukça kolay değil mi? Hadi şimdi dezenfektan paketleme işi başvurusu için nasıl bir yol izleyeceğinizi öğrenin.

Eve Dezenfektan Paketleme İşi Veren Firmalar

dezenfektan paketleme işi veren firmalar

dezenfektan paketleme işi nasıl yapılır

Dezenfektan paketleme işi veren firmaların çoğu ilaç firmalarıdır. Bu firmalara ulaşmanız için çeşitli yöntemler var. İşin nasıl yapıldığını anlatıp kaçmayacağım. Sizlere gerçekten en etkililerini anlatacağım. Google arama kısmını açıyorsunuz ve yaşadığınız şehri yazıp, ilaç firmaları diye aratıyorsunuz.

Örneğin İstanbul ilaç firmaları. Aşağıdaki gibi bir sonuçla karşılaşacaksınız.

istanbul ilaç paketleme firmaları

İşaretlediğim yerde firmaların iletişim numaraları bulunuyor. Bu numaraları arayarak firmanın evde dezenfektan paketleme işi verip vermediğini sorabilirsiniz. Elbette her firma paketleme işi verecek diye bir şey yok. Bunu ancak sorarak öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda dezenfektan imalatı yapan yerleri de tıklayarak görebilirsiniz. “Nerede” kısmına kendi şehrinizi yazmayı unutmayın.

Bu yöntemler haricinde, aşağıya iletişim bilgilerinizi YORUM atarak da evde dezenfektan paketleme işi veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Adınız soyadınız, aktif kullandığınız mail adresi, yaşadığınız il/ilçe ve kaç kişi çalışabileceğinizin detaylarını verebilirsiniz.

Ek olarak evde paketleme işi için, takı paketleme yazısını okuyabilirsiniz. Birbirinden farklı ve kazançlı paketleme işlerini sizlere sunmaya devam ediyorum.  Bunlardan istediğinizi ya da istediklerinizi seçebilir, ek kazanç elde edebilirsiniz!

DİKKAT! Hiçbir firma sizden iş için kaparo istemez. Sizden para isteyenlere inanmayın! Ayrıca detaylı kimlik ve banka bilgilerinizi de istemez. Bu noktada dolandırıcılara karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

Evde Dezenfektan Paketleme İşi Aylık Kazancı

evde dezenfektan paketleme kazancı

Ek iş ile Para Kazan

Eğer düzenli olarak firmalarla çalışma fırsatınız varsa, aylık gelir elde edebilirsiniz. Ne kadar paketleme işi yapabileceğinize göre bu ücret tabi ki değişecektir. Genellikle kaç litre dezenfektan paketleme işi yaptığınıza göre ücret alırsınız.

Gerçekten sıkı çalışarak, tam zamanlı olarak evde dezenfektan paketleme işi yaparsanız eğer ortalama ayda 4.000 TL kazanabilirsiniz. Bunu ek iş olarak yapacağınızda da yine gayet tatmin edici ücretler alabileceksiniz. Evinizde geçirdiğiniz boş zamanlarınızı bu şekilde değerlendirebilir ve cebinizi rahatlatabilirsiniz.

Hatta küçük bir ekip kurabilir ve daha çok dezenfektan paketleme işi alabilirsiniz. Mesela komşularınızla, eşinizle bu işi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle daha hızlı ve fazla iş yaparsınız. Doğru orantılı olarak kazancınız da artar.

Firma ile haftalık ya da aylık olarak anlaşabilirsiniz. Siz ne zaman teslim ederseniz o zaman parayı alabilirsiniz. Bence haftalık olarak işi değerlendirmeniz daha iyi olacaktır.

Paketleme işi için numaraları bulmak için paketleme işi iletişim yazısına tıklayın!

Dezenfektan Paketleme İşi Avantajları

evde dezenfektan paketleme işi

evde dezenfektan paketleme işi

Evde dezenfektan paketleme işi oldukça karlı ve avantajlı bir iş. Size birçok avantaj sıralayabilirim. Bunlardan en önemlisi evinizdeki boş vakti değerlendirmeniz diyebilirim.

Diğer bir avantajı ise bu evde ek işi, istediğiniz zaman yapabileceksiniz. Mesela başka işlerle yoğun olduğunuz dönemlerde paketleme işi almak zorunda değilsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, fark etmiyor. İstanbul, Bursa, Antalya, İzmir, Adana, Ankara gibi büyük şehirlerde dezenfektan paketleme işini rahatlıkla bulabilirsiniz. Ancak Yozgat, Sivas, Isparta, Giresun gibi küçük şehirlerde de bulma ihtimaliniz elbette var. Zaten kargonun ulaşabileceği her yerde bu işi gerçekleştirebilirsiniz.

Evde jel, sprey dezenfektan işi için net bir kriter yok. Herkesin yapabileceği kolay bir ek iş. Ev ekonomisine yardımcı olmak isteyen herkes bu işi değerlendirebilir. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler, işi olmayanlar anlattığım şekilde para kazanabilecekler. Evde dezenfektan paketleme işi için sadece sabırlı ve çalışkan olmalısınız. Ben bu işi yaparım diyorsanız hadi hemen bir firmaya başvurun!

Daha fazla evde paketleme işi için bizi Instagram ve Facebook hesaplarımızdan takip edin! Aklınıza takılanları yorum atarak bizlere sorabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.