Temizlik İşi Kısa Yoldan Kazandırıyor

Evlere Temizlik İşine Gitmek

Daha çok ev hanımlarımızı ilgilendiren bir iş modeli ile daha kaşınızdayız. Evde temizlik işi yaparak para kazanmak 2017 yılında da revaçta. Bayanlarında ev ekonomisine katkıda bulunmaları gereği, artık bayanlarımız dışarıda çalışmakta. Bayanlar da dışarıda olunca evin temizliğini yapacak kimse kalmıyor. Böyle zamanlarda da insanlar hizmet almak istiyor.

Kendi evinizde yıkayacak ve kurutacak yeriniz varsa halı yıkama, kilim yıkama gibi işleri eve alabilirsiniz. Bunlar evde ek kazanç şeklinde size alternatif olacaktır. Ya da diğer evlerin temizlik ihtiyaçlarına yardımcı olabilirsiniz. Normal kendi evinizi temizler gibi ya da bir arkadaşınıza yardıma gitmişsiniz gibi düşünebilirsiniz. Aslında değişen bir şey yok. Tek fark bunu zorunluluk ya da yardım olarak değil karşılığında ücret alarak yapacaksınız. Kendi ev ekonominize katkıda bulunma da çok güzel bir çözüm. Çünkü temizlik hizmet ücretleri hiç de az değil.

Temizlik İşi Kazancı Ne Kadar?

En ufak bir evin temizliği için talep edeceğiniz ücret günlük en azından 100 TL olacaktır. Bu iş modelinde günlük kazanç 100 TL ile 200 TL arası bir değerde olacaktır. Ortalamasını 150 TL kabul etsek ve memur gibi sadece haftanın 5 günü çalışıp 2 günü tatil yaptığınızı hesap etsek dahi haftalık kazancınız 750 TL, aylık kazancınız 3.000 TL olacaktır. Bir ayda en kötü şartlarda 3.000 TL kazanabileceğiniz bir iş hiç de göz ardı edilemez.

Kendinizi zorladığınızı ve haftada sadece 1 gün izin yaparak çalıştığınızı düşündüğümüzde aylık kazancınızın 6.000 TL ye ulaşması hayal değildir. Evde temizlik işi kazancı 6.000 TL ye ulaşabilir. Görüldüğü gibi bu iş kazancı bakımından hiç de az olmamakla birlikte, normal günlük kendi evinizde yaptığınız temizlikten hiçbir farkı yoktur. Evde yapmış olduğunuz temizliği başkalarına yardım etmek için yapacaksınız ve bundan aylık 6.000 TL ye kadar kazanç elde edebileceksiniz.

Temizlik İşine Nasıl Ulaşılabilir?

Bu iş modelini kendinize uygun gördüyseniz ve yapabilirim diyorsanız öncelikle güvenilir yerler bulmanız lazım. Özellikle büyük şehirlerde her eve gidilip çalışılamaz, kimin ne olduğu belli olmadığından sorunlar yaşayabilirsiniz. Evde temaizlik işi veren firmalar internet üzerinden bulunabilir. Bazı firmalar kendi ekiplerini kurarak bu hizmeti sağlamaktadır. Bu firmaların oluşturmuş olduğu sisteme dahil olarak çalışmalarınızı daha güvenli olarak sürdürebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ