Stand Tanıtım Elemanı Arayan Şirketler

Günümüzde gençler için çeşitli iş imkanları bulunuyor. Tam zamanlı veya part-time olarak çalışmak isteyen gençler yeni iş imkanları ile para kazanma şansı elde ediyor. Son yılların ek iş trendlerinden olan stand tanıtım elemanı olarak çalışan birçok genç bulunuyor. Üniversite öğrencileri de ek iş olarak stand hostesliği yapmayı tercih ediyor.

Öğrenciler ve yeni mezun gençler Stand Hostesi veya Stand Tanıtım Elemanı olarak çalışmak isterlerse geniş yelpazede iş olanaklarından yararlanabilirler. Fuarlarda stand hostesliği günümüzde büyük şehirlerde gençlere iş kapısı oluyor. Tanıtım ve organizasyonlarda görev alacak olan stand hostesi olacak adayların eli- yüzü- fiziği düzgün, giyimi özenli, bakımlı olmalarına dikkat ediliyor.

Büyük firmalarda tercihen ürün tanıtım, saha aktivite ve stand çalışmalarında deneyimli adaylarla çalışmayı tercih ediyor. Eğer tam zamanı veya part-time olarak stand tanıtım elemanı olmak isterseniz kariyer sayfalarında bu işleri takip etmeniz de yarar var. Bu iş için eleman bulan ajanslar da var. Ancak ajansların birçoğu belli bir ücret talep edebiliyor. Bu da işsiz gençler için pek mümkün olamıyor. Bu nedenle internetteki iş ilanlarını takip etmekte yarar var. İşte bu siteden fuar hostesi, ürün tanıtım elemanı, reklam stand elemanı iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Stand tanıtım işleri diğer işlerin aksine süreklilik arz etmeyebilir. Alacağınız kısa süreli işler ile belirli bir ücret alarak ek gelir elde etmiş olursunuz. En azından yapacağınız iş ve alacağınız para bellidir. Bunun yanında çoğu stand işinde prim de verilmektedir. Bu da size performansınız oranında ek bir gelir sağlamaktadır.

Stand Tanıtım Elemanı iş ilanlarına ulaşmak için Tıklayınız!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ