Paylaş:
  1. Anasayfa
  2. İşkur
  3. İzmir İŞKUR Evde İş İlanları – 2021 İçin Hemen Başvur!

İzmir İŞKUR Evde İş İlanları – 2021 İçin Hemen Başvur!

1 Yorum
1 Yorum
Evde ek iş fikri artık çoğu kişi tarafından oldukça tercih ediliyor. Biliyorum İzmir’den evde ek iş arayan birçok okuyucu var burada. İzmir İŞKUR evde iş ilanları için başvuruda bulunarak, evden para kazanabilirsiniz.

Evde ek iş fırsatlarının çok fazla rağbet görmesi, iş bulmayı da biraz zorlaştırıyor. İyi haber şu ki İŞKUR aracılığıyla da evde iş ilanları için başvuruda bulunabilirsiniz. Böylelikle İŞKUR güvenceliyle evde işler yapıp, para kazanacaksınız. Biliyorsunuz ki İŞKUR, devlet tarafından kontrol edilen bir kurum. O yüzden ödemeler, ücretler konusunda kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Evde ek iş yaparak ev ekonomisine destek olan birçok ev hanımı var. Sizde onlardan birisi olabilirsiniz. Bunun için İzmir İŞKUR evde iş ilanları için nasıl başvuruda bulunabilirsiniz? Nasıl bir yol izlemeniz gerekiyor? Hepsini teker teker anlatacağım size. Vakit kaybetmeden detaylara geçelim.

İzmir İŞKUR Evde Yapılacak İşler Neler?

izmir işkur evde ek iş ilanları
İZMİR İŞKUR EVDE İŞ

Aklınızda gerçekten İŞKUR evde ek iş fırsatı veriyor mu? Gibi bir soru işareti varsa, rahatlayabilirsiniz. Evet, İŞKUR evde ek iş fırsatı sunuyor. İŞKUR ile bazı firmalar aracılığıyla evde ek iş yapabileceksiniz. İzmir’de en çok İŞKUR aracılığıyla paketleme işleri alabileceğinizi söyleyebilirim.

Örneğin; çorap paketleme, kürdan paketleme, takı paketleme, pipet paketleme, davetiye paketleme gibi. Paketleme işleri dışında çeşitli montaj işleri, katlama işleri, boncuk dizme işleri gibi işlerde alabilirsiniz.

Sizlere İŞKUR evde yapılacak işler neler? Anlatıyorum ki bu tarz iş ilanları gördüğünüzde mutlaka başvuruda bulunun. İlan detaylarında evden çalışabileceğiniz ya da çalışamayacağınız belirtilmiş olacaktır.

Bornova, Bayraklı, Buca, Konak, Urla fark etmeksizin, İzmir’de her konumdan İŞKUR’a başvurarak evde ek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Aşağıda başvurunuzu nasıl yapacağınızı ve ilanlara nasıl ulaşacağınızı detaylarıyla anlattım.

Evde ek iş fikri için şu yazılara göz atabilirsiniz:

İzmir İŞKUR Evde İş İlanları Başvurusu

izmir işkur evde iş başvurusu
İzmir İŞKUR Evde İş İlanları

Gelelim İzmir İŞKUR evde iş ilanları için nasıl başvuruda bulunacağınıza… İŞKUR evde iş ilanları başvuru için ayrı bir başvuru formunun olmadığını belirtmem gerekiyor. İŞKUR İstanbul evde iş ilanları ve Ankara evde iş ilanları için yazdığım yazılarda söylediğim gibi.

Evde iş ilanlarına başvurmak için İŞKUR’a ilk önce kayıt olmak gerekiyor. İŞKUR’a kayıt olmak için iki seçeneğiniz var.

  • İŞKUR E – Şube adresi üzerinden kayıt olmak
  • Hizmet binasına giderek kayıt olmak

Tercih size kalıyor. Sizlere şimdi E – şube üzerinden nasıl kayıt olacağınızı ve İzmir evde iş ilanlarına nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağım. E – şube adresine gidiyorsunuz ve karşınıza giriş için sayfa açılıyor.

İzmir İŞKUR evde iş ilanı başvuru formu
İzmir İŞKUR evde iş ilanı başvuru formu

Siz iş arayan kısmından giriş yapacaksınız. Giriş yapabilmeniz için üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üyeliğiniz yoksa, hemen üye ol kısmından olabilirsiniz. Eğer E – Devlet hesabınız varsa, E – Devlet üzerinden de giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir görüntü gelecek. İşaretlediğim iş ilanlarına tıklamanız gerekiyor.

 

izmir işkur evde ek iş başvuru formu
İzmir İŞKUR evde iş ilanları

İş ilanları için konumunuzu, iş alanınızı girmeniz gerekiyor. Siz İzmir İŞKUR evde iş ilanları aradığınız için İl kısmını tabi ki İzmir olarak ayarlamalısınız. İlçeyi – tüm ilçeler – şeklinde bırakmanızı tavsiye ediyorum. Kendinizi belli bir ilçeyle sınırlarsanız, evde iş ilanlarına ulaşmanız zor olabilir. İş kısmına paketleme işçisi yazarak arama gerçekleştirebilirsiniz.

izmir işkur evde ek iş başvuru formu 2
İzmir İŞKUR evde iş ilanları başvuru

Sevgili okuyucular, evde iş ilanlarına gösterilen ilgi çok fazla. Son zamanlarda çoğu kişi evde ek iş yapabilmek için bu ilanları sürekli kontrol ediyor ve başvuruyorlar. Dönem dönem iş ilanları çok az karşınıza çıkabilir. Bunun için düzenli olarak İzmir İŞKUR evde iş ilanları için takipte kalmalısınız. İŞKUR iş ilanları düzenli olarak güncelleniyor. Siz de hemen hemen her gün iş ilanlarını kontrol etmelisiniz.

Sabırlı ve azimli olursanız İŞKUR aracılığıyla evde iş sahibi olabilirsiniz. Bugün bir ilanla karşılaşmazsınız, yarın ya da haftaya karşılaşabilirsiniz.

Kimler İzmir İŞKUR Evde İş İlanlarına Başvurabilir?

izmir işkur evde iş ilanları kimler başvurabilir

İzmir İŞKUR evde iş ilanları için başvuruda bulunmak için İŞKUR’a kayıt olma koşullarını taşıyor olmalısınız. Yani ilk başta mutlaka 14 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Ayriyeten maaş alıyor olmamalısınız.

İŞKUR engellilere, mahkum hükmü giymiş insanlara öncelik tanıyabiliyor. Dezavantajlı grupların iş istihdamına katılabilmeleri için böyle bir uygulama var. Ev hanımları da bu konuda avantajlı olabilirler. İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Giresun gibi İzmir’de konumunuz ne olursa olsun, İŞKUR’a başvurabilir ve evde iş alabilirsiniz.

İŞKUR evde iş ilanlarına başvurabilmeniz için boş vakte sahip olmanız gerekir. Aldığınız işleri zamanında teslim etmelisiniz. Çalışabilmek için evde alanınızın olması da önemli bir nokta. Paketleme, katlama, montaj işi için kendinize bir alan yaratırsanız, daha düzenli ve hızlı çalışabilirsiniz.

İzmir İŞKUR evde iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için koşullarınız için bir engel yoksa, hemen şimdi İŞKUR’a kayıt olup, iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

1 Yorum. Yeni Yorum

  • Merhaba ismim serpil aydın efelerde ikamet etmekteyim bende evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce bu işi yaptım evde 3kişiyiz

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü