Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. İşkur
 3. İŞKUR Evde İş İmkanı – 5 Bin TL Aylık Kazanç!

İŞKUR Evde İş İmkanı – 5 Bin TL Aylık Kazanç!

işkur evde iş imkanı
Evden çalışarak para kazanmak isteyenlere müjde! Bu işi, İŞKUR evde iş imkanı üzerinden yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, doğru okudunuz, işinizi hem İŞKUR aracılığıyla yapıyorsunuz; hem de aylık 5 bin TL kazanç sağlıyorsunuz!

Evde ek iş seçeneklerinizi, İŞKUR ile güvenli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. E sonuçta, Türkiye İş Kurumu çatısı altında verilen işlerden bahsediyorum.

Özellikle ev hanımları için büyük bir iş fırsatı olan ve basit bir şekilde para kazanabileceğiniz İŞKUR evlere verilen işler ile belki de güvenilir kazanç kapınızı buldunuz bile… İŞKUR evlere iş veriyor; ancak bu işler, neleri kapsıyor? diye merak ettiğinizi de biliyorum. Zaten hepsini açıkça anlatacağım. Fakat yine de örnek verecek olursam: Fason firmalar üzerinden el emeği işler, paketleme işleri (evde çorap paketleme işi gibi), evde etiket kesme işi, mandal paketleme işi gibi daha onlarca seçenekten bahsediyorum.

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Edirne, Çanakkale, Manisa, Muğla, Antalya, Adana, Konya, Gaziantep, Erzurum, Sivas, Trabzon ve daha nicesi… Birazdan aşağıda tek tek değineceğim her başlık, Türkiye’deki tüm şehirlerimizi kapsıyor. Bunu niye söylüyorum? Çünkü: ‘Ben Kütahya’da yaşıyorum, İŞKUR evde iş imkanı fırsatından yararlanabilir miyim?’ gibi bir düşünceye kapılmayın diye…

Yazdığım bu içeriğin, evde ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyen yüz binlerce kişiye umut olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. O zaman, başlayalım!

İŞKUR Evde iş imkanları
İŞKUR Evde iş imkanları

İŞKUR Evlere İş Veriyor | Ev Hanımlarına Müjde!

Evden çalışmak isteyenler için müjdemi isterim! Günde 8-10 saat boyunca evde çalışarak aylık 5.000 lira kazanmak isteyenler buraya! İŞKUR evlere ek iş veriyor! İŞKUR evde iş imkanı dediğim zaman, aklınıza pek çok şey gelebilir. Aslında doğru da… İŞKUR aracılığıyla yapacağınız işler, tüm paketleme işlerini kapsar. Bunun yanı sıra; evde paketleme işleri dışında, evinizden yapabileceğiniz diğer işleri de İŞKUR iş imkanı olarak değerlendirebilirsiniz.

Dilerseniz, İŞKUR evde iş seçeneklerini, maddeler halinde biraz daha açık bir şekilde size anlatayım?

 • Etiket kesme ve yapıştırma
 • Parça kumaş ütüleme işi
 • Davetiye katlama işi
 • Havlu kenarı süsleme ve düzeltme işi
 • Evde boncuk dizme işi
 • Maket bıçağı montaj işi
 • Poşet katlama işi

İŞKUR Evde Paketleme

İŞKUR Evde paketleme işleri
İŞKUR Evde paketleme işleri

İŞKUR evlere iş veriyor dedik, paketleme işleri de veriyor dedik. Peki, İŞKUR evde paketleme işleri neler? Alında bu konuda size onlarca örnek sunabilirim; ancak şimdilik sadece birazını aşağıya ekledim. Dilerseniz; İŞKUR evde paketleme başlığı altında tüm işleri en ince ayrıntılarıyla anlattığım yazımı inceleyebilirsiniz.

 • Kuru yemiş paketleme işi
 • Triko kıyafet paketleme
 • Evde kürdan paketleme,
 • İŞKUR evde maske paketleme işi
 • Çorap Paketleme
 • Evde sabun paketleme
 • Mandal paketleme işi
 • Evde tütsü paketleme işi
 • Bulaşık süngeri paketleme işi
 • Evde ıhlamur paketleme işi

Sevgili okurlar, emin olun ki yukarıdaki maddeleri daha da uzatabilirim. Ancak, konuyu bir an önce açıklığa kavuşturmak istiyorum. Zaten, İŞKUR evde iş imkanı seçeneklerinin hepsini, hem ayrı hem de ayrıntılı konu başlıkları halinde sizlere bilahare açıklayacağım!

İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar

İŞKUR evde tekstil iş ilanları
İŞKUR Tekstil Firmaları Evlere İş Veriyor

Bir üst başlıkta, İŞKUR aracılığıyla evde yapabileceğiniz bazı işleri örnek olarak verdim. Peki, bu işleri veren yerler nereler? İŞKUR evde iş imkanı ile para kazanabileceğiniz firmaları, tüm detaylarıyla İŞKUR evlere iş veren firmalar başlığımda anlattım. Ancak burada da birazcık değinmek istiyorum.

Şimdi, şöyle anlatayım: Zaten evde yapabileceğiniz ek işler belirlidir. Bu işleri, size veren firmalar da belirlidir. Mesela; evde iplik ayıklama ve temizleme işini gidip de bir ambalaj ve plastik fabrikasından almazsınız. Ya da evde mandal paketleme işi için bir tekstil atölyesi ile görüşme yapmanıza gerek yoktur. Bilmem anlatabildim mi?

Ayrıca, bu iki firma dışında da İŞKUR aracılığıyla evlere ek iş alabileceğiniz onlarca seçenek bulunuyor. Bunun için yukarıda kırmızı renkte belirtmiş olduğum ilgili başlığı lütfen dikkatle okuyunuz.

İŞKUR Evde İş İlanları

İşte, kategorimin en çok merak edilen başlığı! İŞKUR evde iş imkanı, iyi hoş güzel de bu işlerin ilanları yok mu diye çeşitli araştırmalar yaptığınızı biliyorum. Durun! Şimdi, bu konuya mükemmel bir açıklama getiriyorum. Hazır mısınız?

NOT: Bu açıklamam; İŞKUR evde paketleme iş ilanları için de geçerlidir…

İŞKUR evlere iş ilanları için başvuru yapabileceğiniz bir internet sitesi biliyorum. Üstelik kendisi oldukça güvenilir ve direkt olarak da başvuru yapabiliyorsunuz; ancak onu bir sonraki başlığımda anlatacağım.

Şimdi, İŞKUR aracılığıyla evde ek iş yapmak istiyorsanız şuraya: İŞKUR tıklayabilirsiniz. Bunun haricinde konuyla ilgili merak ettiğiniz her şeyi İŞKUR evde iş ilanları yazımda güzelce anlattım. Okumanızı öneririm.

⇓Örnek olarak size ilgili bir görsel bırakıyorum⇓

İŞKUR Evde İş İlanları 2021
İŞKUR Evde İş İlanları 2021

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu

İŞKUR evde iş imkanı için nasıl başvuru da bulunabilirsiniz adım adım İŞKUR evde ek iş başvuru formu olarak hazırladığım yazımda anlattım. Bu yazımızı okuyarak, E-devlet sitesi üzerinden de İŞKUR’un evlere verdiği iş ilanlarına erişim sağlayabilirsiniz. Şunu da eklemeyelim ki bu yazıda okuyacaklarınızın ardından paketleme ve diğer ek işlere kolayca başvuru yapabilirsiniz. Çünkü gerçekten çok kolay!

**Tekrar vurgulamak istiyorum; İŞKUR tarafından evlere verilen işlere başvuru yapmanız için yaşadığınız şehrin hiçbir önemi yok.

Örnek: Kayseri’de yaşayan bir ev hanımı olarak İŞKUR evde çorap paketleme işi başvurusunda bulunabilirsiniz.  önemli değil.

Konuyla ilgili ayrıntılı olarak hazırladığım diğer yazımda, İŞKUR evde ek iş imkanları ilanlarına nasıl başvuracağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca, İŞKUR evde ek iş başvuru formu için nelere dikkat etmeniz gerektiğini de örneklerle anlattım.

Yazımı bitirmeden önce örnek olarak İstanbul’da yaşayan kişiler için İŞKUR evde iş imkanı hakkında kısa bir bilgilendirme de bulundum. Ancak diğer şehirler için de benzer paylaşımlarda bulunacağım!

İstanbul İŞKUR Evde Çorap Paketleme İşi Başvuru

Evde çorap paketleme işi İŞKUR
Evde çorap paketleme işi İŞKUR

Sevgili okurlar, İstanbul şehrinde bu işi yapmak isteyen kişilerin sayısının belki de milyonları aştığının farkındayım. O nedenle, son olarak bu konuda da sizlere yardımcı olmak istiyorum. İstanbul İŞKUR evde iş imkanı seçeneklerini bir örnek altında açıkladım, buyurun!

Örnek: İŞKUR evlere çorap paketleme işi veriyor, diyelim. Bu işe başvurmak için İŞKUR’un sizleri istihdam etme amacıyla açmış olduğu web sitesine gidiyorsunuz. Orada arama butonuna çorap paketleme işi yazıyorsunuz. Şehir olarak, İstanbul’u işaretliyorsunuz. İşte karşınızda, çorap paketleme işi alabileceğiniz firmaların bilgisi! Üstelik bu firma, İŞKUR ile anlaşmalı olarak çalışıyor. Daha ne olsun?

Örnek 2: İstanbul, Bağcılar’da yaşıyorsunuz. Hemen, size en yakın İŞKUR binasına gidin. Kaydınızı yaptırın. Evde paketleme işi istediğinizi söyleyin ve biraz da kendinizden bahsedin. Ardından evinize dönün. Çok yakın bir süre içerisinde Türkiye İŞ Kurumu, meslek danışmanları tarafından aranılacaksınız. Sabırlı olun ve bekleyin. O iş sizindir.


İşte böyle, sevgili okurlarım. İŞKUR evde iş imkanı hakkında sizlere en güncel bilgileri verdim. Ancak eklediğim her başlık için ayrıca oluşturduğum yazılarımı da okumanızı öneriyorum. Bahsettiğim yazılarda; başvuru yapabilmeniz için ve iş ilanları sürecinde nelere dikkat etmenizi, şansınızı nasıl artırabileceğinizi daha ayrıntılı bir şekilde anlattım.


İŞKUR evde ek iş fırsatları için konuyla ilgili merak ettiğiniz her şeyi, YORUM kısmına yazarak benimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca benden size tavsiye: Ad- soy ad ve iletişim bilgilerinizi de paylaşmanız, evde ek iş elemanı arayan işverenlerin dikkatini çekmenize yardımcı olacaktır.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

5 Yorum. Yeni Yorum

 • Evde ek is istiyorum cocuklarim kucuk oldugu içi. Bakacak kimsemde olmadığı için evde is istiyorum is kura gittim evde is yokmuş ne ypmm gerekiyor lutfen yardimci olun

  Cevapla
 • Ben ev hanım ‘yım 4cocuk annesi’yim eşime de bana da evde sabun paktleme işi istiyorum bize yardımcı olun bu numardan arayın 0537 040 3423

  Cevapla
  • Ev hanımı yim 4cocuk yim eşime de Bana da evde sabun paktleme işi istiyorum bize yardımcı olun bize bu numardan arayin 0537 040 3423

   Cevapla
 • biz sabun paketleme işi istiyoruz 05455782984

  Cevapla
 • bizde sabun paketleme işi istiyoruz.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü