Paylaş:
  1. Anasayfa
  2. İşkur
  3. İŞKUR Evde İş İlanları – 2021 Hemen Başvur!

İŞKUR Evde İş İlanları – 2021 Hemen Başvur!

iş kur evde iş ilanları
Son yıllara baktığımızda evde ek iş alarak para kazanan birçok insan olduğunu görüyoruz. Peki İŞKUR aracılığıyla evde iş yapmak mümkün mü? Evet! Bu yazımda İŞKUR evde iş ilanları hakkındaki en güncel detayları sizlerle paylaşacağım.

İŞKUR sayesinde Türkiye’nin her yerinde, ev hanımları evde iş ilanlarına başvurarak ek kazanç elde ediyorlar. Özellikle ev hanımlarının, evde iş ilanlarını çok sık araştırdığını biliyorum. İŞKUR aracılığıyla evde işlerin çok daha avantajlı olduğunu söyleyebilirim. Bunun en büyük sebebi, kesinlikle güvenilir firmalar ile çalışmanız.

Diğer avantaj işe şehrinizdeki alakalı iş ilanlarına ulaşmanın daha kolay olması. Önceden evde iş ilanları için çok fazla çaba sarf etmek gerekiyordu. İnsanlar fiziksel olarak firmalarla gidip görüşmek zorunda kalıyordu. Daha uğraştırıcı ve sonuç alması zordu diyebilirim. Bu durum, hala bazı noktalarda geçerli. Ancak İŞKUR sayesinde artık daha kolay ve güvenli. E-ŞUBE İŞKUR sayesinde oturduğunuz yerden  evde iş ilanları listesini görebiliyorsunuz.

Yaptığım araştırmalarda gördüm ki İŞKUR evlere iş ilanları hakkında kafa karıştırıcı bazı bilgiler var. Bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve sizleri aydınlatmak için bu yazıyı yazma gereği duydum. Kimler evde iş ilanlarına başvurabilir? Nasıl başvurulur? Kazancı ne kadar? Hepsini size anlattım. Gözünüz sakın korkmasın. Öyleyse hadi yazımıza devam edip, İŞKUR 2021 evde ek iş ilanları hakkında tüm detayları öğrenelim.

İŞKUR Evde İş İmkanları 2021

işkur evde iş ilanları
İŞKUR evde iş ilanları

Evde ek iş imkanları İŞKUR ile gerçekten mümkün mü? Evet! Hem de çok güvenli bir şekilde… Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit. İŞKUR’a gerekli belgelerinizle kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olmak için isterseniz çevrenizdeki en yakın İŞKUR binasına gidebilirsiniz. Aklınızda farklı soru işaretleri varsa İŞKUR binasına giderek başvuru yapmanız sizin için faydalı olabilir.

Yakınınızda İŞKUR binası yoksa da üzülmeyin çünkü İŞKUR E – ŞUBE üzerinden de başvurularınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu iki seçenekten birisini seçmeniz yeterli. Dilerseniz E – Devlet üzerinden de İŞKUR üyeliğinizi açabilirsiniz.

Kayıttan sonra tarafınıza bir danışman atanıyor. Danışmanınız sonrasında gerekli sertifikaları üyeliğinize tanımlıyor. Tüm bu aşamalardan sonra rahatlıkla İŞKUR evde iş ilanları neler görebileceksiniz. Kayıttan sonra yapmanız gerekenler oldukça basit. Yani işin en zor kısmı siz  başarıyla kayıt olduktan sonra bitiyor diyebilirim. İş ilanlarına nasıl erişeceksiniz, başvurular nasıl oluyor? birazdan size fotoğraflarla nasıl yapacağınızı anlatacağım.

İŞKUR Evde Yapılan İşler Neler?

İlanlara gelmeden önce sizlerle İŞKUR aracılığıyla evde yapılan işleri açıklamam gerek. Aramalarınızı bu yönde yaparsanız eğer daha kolay evde iş bulabilirsiniz. Evde rahatlıkla yapabileceğiniz ve son dönemlerde çok popüler olan bir işten bahsedeceğim.

Evde paketleme işi, İŞKUR evde iş ilanları arasında en çok karşılaşma olasılığınızın olduğu bir iş. Bunu mutlaka değerlendirmeniz tavsiye edeceğim. Hatta evde paketleme işi hakkında daha çok detay öğrenmek isterseniz İŞKUR Evde Paketleme yazısını mutlaka okumanızı istiyorum. Bu sayede birçok farklı paketleme işi hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

işkur evde hangi işler yapılır
Evde davetiye katlama işi

Paketleme işi dışında diğer İŞKUR aracılığıyla evden yapabileceğiniz işleri şu şekilde sıralayabilirim.

  • Tesbih, boncuk dizme işi
  • Davetiye zarflama
  • Triko paketleme
  • Poşet katlama işi
  • Etiket yapıştırma işi
  • El işlemeleri
  • Kuru yemiş paketleme

Evet bu şekilde İŞKUR Evde İş İlanları incelerken bulabileceğiniz işlerin listesini daha da çok uzatabiliriz. Hangi ilanlarla karşılaşacağınız şehrinize göre de elbette değişecektir. İş ilanları güncellendikçe farklı farklı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Şunu söylemeliyim ki bu işleri yapabilmeniz için sabırlı ve azimli olmalısınız. Firma sizden başarılı ve zamanında teslim edilmiş ürünler ister. Ayrıca ürünleri onlar size tahsil edeceği için de çok dikkatli olmalısınız.

Örneğin tesbih dizme işinde boncukları kaybederseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Size sayısıyla tüm gerekli malzemeler verileceği için malzemelerin sorumluluğu size ait oluyor.

Evet, üye kaydını ve evde yapılacak işler hakkında bilgilerimi verdikten sonra artık iş ilanlarına geçebiliriz!

İlgili içerik: İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar – Para Kazandıran 6 Firma!

İŞKUR Evde İş İlanları –  2021 Güncel

Evet, artık yukarıda bahsettiğim yolları izleyerek kayıt oldunuz, danışmanınız var. Üyeliğiniz hazır durumda. Şimdi İŞKUR aracılıyla iş ilanlarına erişebilirsiniz. İş ilanlarına erişmek için başvuru formunu düzgün bir şekilde doldurmalısınız.

Burada bunun detaylarına girmeyeceğim çünkü size ilgili: İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu yazısında detaylarıyla anlattık. Bu yazıya mutlaka göz atmanız ve başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.  Adım adım başvuru formu hakkında tüm bilgileri bu yazı sayesinde edinebileceksiniz.

Başvuru formunu doldurduktan sonra aşağıdaki iş ilanlarıyla karşılaşacaksınız. Size uygun olanlara başvurabilirsiniz.

işkur iş ilanları listesi
İşkur İş İlanları

Yaptığınız başvuruların sonuçları tarafınıza belirli bir zaman sonra iletilecektir. Alakalı işler nasılsa bana SMS ya da telefonla iletilir gibi bir düşünceniz olmasın. Düzenli olarak, hatta mümkünse her gün İŞKUR iş ilanlarını kontrol etmeniz gerek.

İŞKUR sürekli olarak iş ilanlarını güncellediği için karşınıza her an uygun bir iş ilanı çıkabilir. Son zamanlarda evde iş imkanları da çok popüler olduğu için başvurular hızlıca dolabiliyor. Başvuru tarihleri kaçabiliyor. Bu yüzden gözünüzü dört açarsanız kısa sürede iş bulma şansınız olur. Yani her gün üyeliğinize girmeye çalışın.

İŞKUR Evde İş Aylık Kazancı Ne Kadar?

işkur evde iş ilanları kazancı
İşkur evde iş

İŞKUR evde iş ilanları için kendinize evde ek iş buluyormuşsunuz gibi düşünmelisiniz. Büyük maaşlar beklerseniz bu sizin için hayal kırıklığı olabilir. Ancak sakın üzülmeyin çünkü günde 4, 5 saat ayırarak gayet tatmin edici ücretler de alabilirsiniz. Alacağınız ücret sizin ne tür bir iş ve ne kadar iş aldığınıza göre değişir. Yaptığım araştırmalar sonucunda gördüm ki İŞKUR aracılığıyla evde iş yapan insanlar aylık ortalama olarak 2.000 – 5.000 TL kazanabiliyor.

İşinizi her defasında ne kadar hızlı bitirip diğer işe geçebilirseniz o kadar kazanırsınız. Yani ne kadar çok iş ilanı takibi yapıp, hızlı işler bitirirseniz o kadar çok!

Ev hanımları için evde ek iş çok karlı bir fırsattır. Boş vaktiniz varsa ve çalışkan biriyseniz bu iş fırsatlarıyla cebinize katkı sağlayabilirsiniz. Hatta sadece hafta sonları dahi evde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Kendinize uygun iş ilanını bularak

İŞKUR Evlere Ek İş Başvuru Kriterleri

İŞKUR evde iş ilanları için başvuracaksanız eğer bunun bazı şartları var. Örneğin 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Reşit değilseniz iş ilanlarına başvuramazsınız. Ayrıca İŞKUR evde iş başvurusu için öğrenci olmamanız lazım ancak açık öğretimden okuyorsanız problem teşkil etmiyor. Diğer şart ise emekli veya malul aylık geliriniz olmaması. Bu şartlara uygunsanız eğer İŞKUR iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Benim tecrübem yok, eğitimli değilim, genç değilim gibi endişeleriniz asla olmasın. Bildiğiniz gibi İŞKUR devlet tarafından kontrol ediliyor. Amacı da dezavantajlı insanlar başta olmak üzere istihdamı sağlamak. Sizin dezavantaj gibi gördüğünüz şeyler, İŞKUR’da sizi öncelikli listelere alınmanızı sağlayabilir.

Mesela evde ek iş için ev hanımlarına öncelik verilebiliyor. Evdeki kadınların çalışma hayatına kazandırılması için böyle bir yol izleniyor. Ayrıca 35 yaş üstündeyseniz yine başvurularınızda olumlu yanıt almanız çok yüksek. Vasıflı vasıfsız herkesin iş bulabileceği İŞKUR sayesinde sizde evinizden ek gelir elde edebileceksiniz.

Yukarıda sizlere evde iş ilanları hakkında tüm detayları paylaştım. İŞKUR evde iş ilanları hakkında aklınıza takılan sorular olursa, yorum kısmında benimle paylaşabilirsiniz. Bizler elimizden geldiğince, sizlerin iş arayışlarınıza çözüm bulmaya çalışıyoruz.  Ayrıca İŞKUR deneyiminiz varsa bunu yorumlarda paylaşarak, diğer insanlara yol gösterebilirsiniz.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü