Limon Sıkacağı Pazarlama

Limon Sıkacağı İle Ek Gelir

Eskilerde bolca söylenen’ ekmeğini pazarda limon satarak kazandı, yine de ailesine baktı’ cümlesi aslında hiç de abartı değil. Belki sadece limon ile bir evin dönemeyeceğini düşünebilirsiniz. Ancak ne olursa olsun yaptığınız işi laikiyle yapıyorsanız ve gerekli zamanı ayırıyor, özveriyi gösteriyor ve eforu sergiliyorsanız sattığınız limon olsa dahi muhteşem paralar kazanmanız gayet mümkündür. Hatta bunu ek iş olarak yapıyor olsanız bile…

Evlerde Sıkça Kullanılan Limon Sıkacakları İle Kazanç Sağlama

Her evde limon sıkacakları vardır ve kimi zaman sadece limon değil aynı zamanda diğer narenciyeleri sıkmada da kullanılırlar. Plastik malzemeden üretilmiş olmaları sebebi ile sık sık da değiştirilmesine ihtiyaç duyulur. Hatta yeni enjeksiyon kalıpları ile üretilen sıra dışı tasarımlar bu alışverişi biraz daha hızlandırabilir. Sizler de limon sıkacağı satarak para kazanmak fikrini düşünenlerdenseniz eğer farklı ve hiç görülmemiş kalıplara yönelmenizi tavsiye ederiz. Müşterileriniz evindeki ihtiyacı unutup sadece estetik güzelliği sebebi ile bile evindeki limon sıkacağının yerine sizin ürününüzü alıp kullanmak isteyecektir. En ufak boyunu ve en büyük boyunu temin ederseniz müşterileriniz aradıklarını kolayca bulma şansına sahip olacaklardır. Çünkü kimi bayanlar mutfak eşyası satın alırken mümkün olduğunca az yer kaplamasına özen gösterirken kimileri de tek bir ürünü birden fazla amaç için kullanabilmeyi tercih ederler. Sizden satın alacakları büyük boy limon sıkacağını portakal ve diğer narenciyeleri sıkmada da kullanabilecekleri için tercih sebebi olacaktır.

Limon Sıkacağı Satışında Çeşitlilik Önemli

Limon sıkacağı satışı ek gelir modelini faaliyete geçirmeden önce çok iyi bir Pazar araştırmalı yapmalı ve en uygun fiyata temin edebileceğiniz ürünlere ulaşmanız gerekmektedir. Ayrıca diğer önemli bir hususta ürünlerinizdeki çeşitlilik gereksinimi olarak karşınıza çıkacaktır. Bu sebeple farklı ebatlarda ve tasarımlarda olmak üzere en az 3 farklı limon sıkacağı ürününü sergileyerek işe başlamanız kazancınızı hızlandırmanızı sağlayacaktır.

Her müşteriye özel tasarımda ve farklı kullanımlara uygun olmak üzere sunduğunuz ürünlerin satış fiyatını da piyasa değerinde sergileyebiliyorsanız müşterileriniz anında hazır olacaktır. Satışları yapmak için bir el arabası temin edebilir ya da internet ortamından bile bu ek iş imkanını kolayca sürdürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir