Cupta Fırın Makarna İşi

Cupta Fırın Makarna Satarak Para Kazanmak İster Miydiniz?

Cupta fırın makarna yapımı oldukça kolay olup herkesin yapabileceği bir yemektir. Aynı zamanda da bol vitaminli ve doyurucu olması sebebiyle de gün geçtikçe insanlar tarafından daha çok tercih edilmekte. Tüm bu imkanlar göz önünde bulundurulduğunda harika bir ek iş fikri olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de kolay üretim ve bol kazanç modeli düşünüyorsanız yazımızın devamında iş ile ilgili tüm tüyoları bulabilir ve aklınız yatarsa hemen uygulamalara geçebilirsiniz.

Pizza Gibi Bol Seçenekli Cupta Fırın Makarna

Sadece standart, klasik tek bir tip makarna satışı haliyle başarısızlığa götürür. Ancak pizza gibi çeşit çeşit ve değişik lezzetlere sahip olarak üretilen makarnalar ile insanları cezbetmeniz oldukça kolay olacaktır. Sucuklu, mısırlı, domatesli, zeytinli ve mantarlı gibi değişik lezzetlerden elde edeceğiniz alternatifler ile sizler de kazancı bol bir ek gelir kapısını hemen şimdi aralayabilirsiniz.

Fırında Makarna İşinde Neler Önemli?

Her işte olduğu gibi bu işte de bazı küçük detaylar var. Öncelikle işinizin gıda ile ilgili olması sebebiyle hijyen ve damak tadına oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Muhtemelen kullanacağınız fırın müşterilerinizin görebileceği yerde olacak. Ve leziz makarnalar elde etmek için tereyağından yardım alacağınız için hızlı bir şekilde kirlenen fırınlarınız sık sık temizlik gerektirecektir. Makarnalarınızın insanların damak tatlarına daha yakın olmasını isterseniz özel soslar da deneyeceksiniz ki bu da fırınınızda hızlı bir şekilde kirlenmelere sebep olacak. Sonuç eliniz sürekli fırınınızda olacak.

Günümüzde birçok markette küçük paketlerde makarnalar satılmaktadır. Bu makarnalardan toptan ve daha ucuz bir şekilde alıp, oldukça albenili bir cup da temin ederek işinizin büyük bir bölümünü çözebilirsiniz. Makarnaları öncelikle dilim dilim kesin. Ardından aralarında zeytin, ıspanak, peynir, domates, mantar gibi farklı lezzetlerden bir tanesini ekleyin. Cupta makarnanızın arasına ve en üzerine tereyağınızı da ekleyin ve fırına sürün.  Malzemelerin oranlarını ve fırında bekleme sürelerini tam olarak ayarladığınızda müşterileriniz hazır demektir.

Cupta Makarna Satışı Karlı mı?

Kullandığınız malzemeleri en lezzetli, en taze ve doğal olarak satın almış olsanız bile 1 porsiyon makarnanın maliyeti en fazla 1,5 TL olacaktır. Satışı ise en az 5 TL olacaktır. Yani sadece tek bir porsiyondaki karınız 3,5 olup karınız neredeyse %250 oranına tekabül eder. Sermaye olarak ortaya 1 TL koyup, satış ardından bunu 2,5 TL ye çıkarabileceğiniz kaç ek iş modeli var?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir