Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – 2023 İLETİŞİM

28.05.2023
25.208
Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – 2023 İLETİŞİM

Evde paketleme iş ilanları 2023 yılında bir hayli arttı. Hal böyle olunca evde paketleme işi ile para kazanmak isteyenler en güvenilir firmaları araştırmaya başladı. Ben size bu yazımda güvenilir evde paketleme işi veren firmaları tüm detaylarıyla aktaracağım.

Öğrenci, emekli, ev hanımı ya da çalışan olun hiç fark etmez. Günde birkaç saatinizi ayırarak sizde binlerce TL kazanabileceksiniz. Tabii güvenilir firmalarla çalışarak…

Size sunacağım evde paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek iş istemeniz yeterli olacak. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Edirne… 81 ilde evde paketleme işi veren güvenilir firmalar için yazımın devamını okuyun…😊

2023 Evde Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar

Eve Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar
Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi veren güvenilir firmalara ulaşmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum. İnternette bu konuda bilgi kirliliği oldukça fazla. Bu yüzden size aktaracağım listedeki firmalarla çalışarak evde ek paketleme işi yapmanızı tavsiye ederim.

Size sunacağım firmalar fason firmalarla çalışıyor. Bu yüzden fason firmalar aracılığıyla iş alabileceğinizi baştan belirtmek isterim. İşte sizler için araştırmış olduğum güvenilir evde paketleme işi veren firmaların listesi:

 1. Defacto
 2. LC Waikiki
 3. Zara
 4. Madame Coco
 5. Koton
 6. Bershka
 7. Özdilek
 8. English Home
 9. İŞKUR
 10. Mavi
 11. Beyteks Tekstil

1. Defacto Evde Paketleme İşi

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar

2003 yılında kurulan köklü firmalardan biri olan Defacto, ülkemizde herkesin güvenini kazanan giyim firmaları arasında yer alıyor. Hem evde ek iş arayan hem de firma bünyesinde çalışmak isteyenler, Defacto’yu güvenilir firmalar arasında tercih ediyor.

Defacto evlere paketleme işi veriyor mu diye düşünüyorsunuzdur eminim. Şöyle ki; Defacto işlerini fason firmalar aracılığıyla evde paketleme işi alabilirsiniz. Fason firmalar aracılığıyla evde takı paketleme gibi işler alabilmeniz mümkün.

Konya Evde Paketleme İşi hakkında detayları merak ediyor musunuz? En güncel bilgiler web sitemizde!

2. LCW Evde Paketleme İşi

Evde Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar
Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Biliyorsunuz, pandeminin artmasıyla evden çalışmak popüler olmaya başladı. Ülkemizde 25 yıldan uzun süredir hizmet veren LC Waikiki, herkesin sevdiği ve güvendiği firmalar arasında. Hal böyle olunca bir çok insan “LC Waikiki evlere iş veriyor mu?” diye düşünmeye başladı.

Şunu söylemem gerekiyor. Evde paketleme işi için güvenilir firmalardan biri olan LC Waikiki’nin işlerini fason firmalar aracılığıyla alabiliyorsunuz. Lcw evde paketleme fason tekstil firmalarıyla anlaşmanız gerekecek.

3. Zara Evde Paketleme İşi

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar

Giyimden aksesuara kadar binlerce insanın sevdiği mağaza zinciri arasında yer alan zara, güvenilir evde paketleme işi veren firmalar listemizde de yer alıyor. Bu denli güzel, ipliksiz ve mükemmel paketlemeleri Zara mağazalarında kimler yapıyor dersiniz?

Diğer firmalar gibi Zara evde paketleme işini fason firmalar aracılığıyla alabilirsiniz. Fason firmalar aracılığıyla alabileceğiniz evde paketleme işleri sayesinde evinizde binlerce TL kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken fason firmalarla iletişime geçmek.

Fason firmaları nasıl bulabiliriz?

Fason firmalarla iletişime geçebilmek için interneti kullanabilirsiniz. Böylece bulunduğunuz ildeki fason firmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Ya da yakınlarınızda bulunan firmalara giderek yüz yüze iletişime geçebilirsiniz. Veya Facebook ve İnstagram üzerinden firmaları bulabilirsiniz.

Denizli’de evde ek iş arayanlar! Mutlaka bu yazımızı da incelemenizi tavsiye ederim: Denizli evde paketleme işi

4. Madame Coco Evde Paketleme İşi

Evde Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar
Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Nevresimden battaniyeye, çeşit çeşit dekorasyon ürünleriyle müşterilerin olduğu kadar iş arayanların da dikkatini çeken bir diğer firma ise Madame Coco oluyor. Evde sabun paketleme işi gibi işler arayan herkes Madame Coco ‘yu da inceliyor.

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar listemizde bulunan Madame Coco Paketleme işi için fason firmalarla görüşmeniz gerekiyor. Örneğin; Denizli’de ikamet ediyorsanız, arama motoruna “Denizli fason firmalar” yazarak açılan sayfadaki firma iletişim bilgilerinden firmalarla görüşebilir ve iş isteyebilirsiniz.

5. Koton Evde Paketleme İşi

Evde Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar
Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Bugün itibariyle 28 ‘den fazla ülkede bulunan ve ülkemizde güvenilir firmalar arasında yer alan Koton evde paketleme işi başvuru formu çok sık araştırılıyor. Koton evde paketleme işini fason firmalar aracılığıyla verdiğini söyleyebilirim.

Koton’da bulunan aksesuardan giyime kadar tüm ürünler fason firmalar sayesinde paketleniyor. Fason firmalar da evde paketleme yapan elemanlar sayesinde bu işi rahatlıkla yapıyor. Siz de evde paketleme işi yapan ve ayda ortalama 5.000 TL kazananlardan olmak istemez misiniz?

Evde düğme paketleme işi hakkında detayları merak ediyor musunuz? En güncel bilgiler web sitemizde! Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar için devam edelim.

6. Bershka Evde Paketleme İşi

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar
Evde Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar

1998 yılında İspanya’da kurulan firma, bugün dünyanın her yerinde hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli ürünleriyle de çok fazla talep gören Bershka güvenilir evde paketleme işi veren firmalar arasında yer almaya devam ediyor.

Şunu söylemeliyim. Siz siz olun, fason firmalarla iletişime geçin. Çünkü Bershka’dan fason firmalar aracılığıyla evde paketleme işi alabilirsiniz. Evde paketleme işi için günde birkaç saatinizi ayırmanız yeterli.

Dikkat!

Bu noktada sizi uyarmam gerekiyor. Fason firmalarla çalışmaya başlarken dikkatli olun. Yukarıda da dediğim gibi, dolandırıcıların sayısı bir hayli arttı. Evde paketleme işi verirken sizden para isteyen firmalarla çalışmamanızı tavsiye ederim.

7. Özdilek Evde Paketleme İşi

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar
Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar listesinde Özdilek’ten bahsetmemek olmaz. Bildiğiniz gibi Özdilek, içinde dekorasyondan giyime birçok seçeneği barındıran bir alışveriş merkezi. Bu kadar fazla seçenek olan Özdilek evde paketleme işi de en sık merak edilen konular arasında.

Özdilek’in fason firmalar aracılığıyla alacağınız evde paketleme işleri sayesinde ayda 6.000 TL‘ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Böylece ister evinizde katkı sağlarsınız ister cebinize.

Antalya Evde Paketleme İşi hakkında detayları merak ediyor musunuz? En güncel bilgiler web sitemizde!

8. English Home Evde Paketleme İşi

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar

English Home, hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesinde 300’den fazla mağazası bulunuyor. Evimizin her bölümü için yüzlerce ürün seçenekleriyle gönlümüzü kazanmaya devam ediyor.

English Home‘ da yine aynı şekilde fason firmalardan paketleme işi alabileceksiniz. Yatak odasından banyoya, mutfak gereçlerine kadar birçok ürünü evde paketleme işi olarak alabilmeniz mümkün. Güvenilir evde paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmeniz yeterli olacak.

9. İŞKUR Evde Paketleme İşi

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar
Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar listemizin belki de en merak edilenine geldik. “İŞKUR evde paketleme işi veriyor mu?” sorusu en sık gelen sorular arasında. Size burada bu sorunun cevabını vereceğim.

Devletin iş arama sitesi olması sebebiyle İŞKUR sitesi evlere ek iş fırsatları konusunda en çok aranan sitelerden. İŞKUR evde paketleme yazımız bu konuda size yardımcı olacaktır.

İŞKUR evde paketleme işine nasıl başvurabilirim?

Evde ek iş isteyenler, İŞKUR şubesine giderek iş arama kaydı oluşturmaları gerekir. Kayıt sırasında İŞKUR evde ek iş başvuru formunu doldurun. Evde paketleme işi veren güvenilir firmalar, İŞKUR ile çalışıyorlar. İŞKUR sayesinde firmalarla kolayca iletişime geçebilirsiniz.

10. Mavi Evde Paketleme İşi

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar

1991 yılından bugüne kadar güvenilir firmalar arasında yer alan Mavi, binlerce insanın tercihi olmaya devam ediyor. Sadece Ülkemizde değil 35 ülkede daha hizmet vermeye devam eden Mavi, giyimden aksesuara birçok seçenekle karşımıza çıkıyor. Peki Mavi evde paketleme işi veriyor mu?

Bu kadar çok seçeneğe sahip olması da evde paketleme işi yapmak isteyen kişiler için avantaj oluyor. Mavi fason firmalar aracılığıyla evde paketleme işi veriyor. Bu da Mavi markasını güvenilir evde paketleme işi veren firmalardan biri haline getiriyor.

İzmir Evde Paketleme İşi hakkında detayları merak ediyor musunuz? En güncel bilgiler web sitemizde!

11. Beyteks Tekstil Evde Paketleme İşi

Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar
güvenilir evde paketleme işi veren firmalar

Yolculuğuna 1993 yılında Adana ilinde başlayan Beyteks Tekstil, şimdilerde Ceyhan, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi ve Kadirli Organize Sanayi Bölgesinde yer alıyor. Bu bölgede ikamet edenler, en çok “Beyteks Tekstil evde paketleme işi veriyor mu?” sorusunun cevabını merak ediyor.

Güvenilir evde paketleme işi veren firmaları merak edenler, Beyteks Tekstil’in de evde ek iş verip vermediğini araştırıyor. Beyteks tekstil atölyesi evlere iş veren firmalar arasında yer alıyor. Sadece sizlerle iletişimini fason firmalar aracılığıyla kuruyor. Fason firmalarla anlaşarak evde paketleme işi alabilirsiniz. Ayrıca Beyteks tekstil evde paketleme işi telefon numarası merak edenler bu fason firmalara ulaşarak numarayı edinebilirler.

Evde paketleme işi ne yapabilirim?

1. sabun paketleme
2. tel toka paketleme
3. pipet paketleme
4. yara bandı paketleme
5. çorap paketleme
6. kına paketleme
7. maske paketleme
8. mum paketleme
9. davetiye paketleme
10. düğme paketleme
11. nikah şekeri paketleme

Size sunduğum firmalar gibi birçok firma fason firmalar aracılığıyla evde paketleme işi vermeye devam ediyor. Fason firmalara ulaşarak evde paketleme işi isteyebilirsiniz. Bu firmalar dışında diğer sektörlerin telefon numaralarını sizlere sunacağım.

Güvenilir Evde Paketleme İşi Kazancı

güvenilir evde paketleme işi
güvenilir evde paketleme işi veren firmalar

Sizler için evde paketleme işi güvenilir firmaları araştırdık, yazdık. Peki bu firmalarla çalıştığınız takdirde aylık kazancınız ne kadar oluyor? Evde paketleme işi yaparak aylık kazancını merak eden herkes için detaylı araştırma yaptık. Sizler için oluşturduğumuz kazanç tablosu aşağıda yer almaktadır.

Evde paketleme işi yapan kişilerin genel olarak 7.000 TL kazandığı belirlenmiştir. Bu tabloda yer alan paket başına fiyatlar, paketlemek için teslim aldığınız ürüne göre, çeşidine ebatına göre farklılık gösterebilir. Bu ürünler bazen giyim bazen ev tekstil bazen dekorasyon ürünleri olabilir. Sizlere bu tabloda, hafta da 5 gün çalışarak elde edeceğiniz günlük ve aylık kazancınızı hesapladık.

Paket Başına FiyatPaket AdediGünlük KazançAylık Kazanç
2 TL200 Paket400 TL8.000 TL
3 TL200 Paket600 TL12.000 TL
4 TL200 Paket 800 TL16.000 TL
evde paketleme güvenilir

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları

Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları çok merak edilmekte. Biz de sizler için araştırdık ve aşağıda listeledik.

1. Davetiye Firmaları

Davetiye basımı yapan firmalar, anlaştığınız takdirde size evde katlama ve paketleme işi verebilir. Tek yapmanız gereken firmalarla iletişime geçmek. İşte firmaların telefon numaraları:

 • 0232 441 72 **
 • 0541 533 32 **
 • 0532 882 66 **
 • 0554 942 72 **

2. Matbaa Firmaları

Matbaa firmalarında gerek yerinde gerekse evden birçok insana ihtiyaç olabiliyor. Aşağıda sizlere sunacağım matbaa firmalarının telefon numaralarından iletişime geçerek evde paketleme işi olup olmadığını sorabilirsiniz.

 • 0232 435 58 **
 • 0539 548 50 **
 • 0212 553 00 **
 • 0212 501 01 **
Eve Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar
Eve Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar

3. Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Düğün nikah mevsimi yaklaşıyor. Nikah şekeri ve kına üretimi yapan firmalar da fazladan elemana ihtiyaç duyuyor. Siz de onlardan biri olup evde nikah şekeri ve kına paketleme işi yapmak ister misiniz? Aşağıda size sunacağım firmaların iletişim numaralarından firmalarla görüşerek, paketleme işi isteyebilirsiniz:

 • 0532 607 42 **
 • 0216 348 89 **
 • 0212 452 20 **
 • 0536 478 85 **
 • 0232 263 46 **

Evde Mendil Paketleme İşi hakkında detayları merak ediyor musunuz? En güncel bilgiler web sitemizde!

4. Plastik Üreten Firmalar

Bir diğer seçenek ise plastik üretimi yapan firmalar. Bu firmalarla iletişime geçerek evde paketleme işi almanız mümkün. İşte sizler için araştırdığım plastik üreten firmaların telefon numaraları:

 • 0212 407 16 **
 • 0532 640 25 **
 • 0212 675 13 **

5. Ambalaj Üreten Firmalar

Ambalaj üretimi yapan firmalarla da iletişime geçmek evde paketleme işi yapmak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir. Size aktaracağım firmaların telefon numaralarından ambalaj üretimi yapan firmalara ulaşabilirsiniz:

 • 0212 262 71**
 • 0212 475 95**
 • 0216 661 66**

Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Evlere iş veren güvenilir firmaları sizler için tek tek araştırdık. Artık sizde evde paketleme işi yapmak istediğinizde yazımızdan güncel bilgilere ulaşarak evde paketleme işi güvenilir firmaları bulabilirsiniz. Artık sizde evde paketleme işi yaparak kazancınızı arttırabileceksiniz. Ülkemizde son zamanlarda bir çok insan evde paketleme işi yapmakta.

Deneyimlerini merak ediyorsunuz değil mi? Sizler için onlarla görüştük. Evde paketleme işi yapanların yorumları olumlu yöndeydi. Görüştüğümüz kişilerin geneli güvenilir paketleme işi yapmaktan memnun olduğunu söyledi. Bazıları ek iş olarak paketleme işi yaparak kazancını ikiye katlarken bazı ev hanımları ve emekliler sadece evde paketleme işi yaparak oldukça rahat geçinebildiklerini söylediler.

Evde güvenilir paketleme işi veren firmalar ile ilgili merak ettiğiniz diğer soruları ya da deneyimlerinizi YORUM kısmında bizlerle paylaşın 🙂

ÖNEMLİ UYARI!

Sizleri ”Evde Ek İş” web sitesi adına arayarak iş imkanı sağlayacağını söyleyen dolandırıcılara inanmayın! Web sitemiz blog rehber sitesidir. İş ilanı yayınlama ya da iş bulma gibi hizmetlerimiz bulunmamaktadır. Size ulaşarak web sitemiz adına ücret karşılığında yardım edeceğini söyleyen hiç bir kişi ve kuruma itimat etmeyiniz!

YORUMLAR

 1. Kader dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum

 2. Şeyma dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum yer İstanbul

 3. Nazan dedi ki:

  İzmir’de yaşıyorum çocuklarim var oyuzden evde çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 4. Nazan dedi ki:

  Evde çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 5. Kübra dedi ki:

  Van edremitte oturuyorum evde iş ariyorum