Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Evde Tespih Dizme İşi – 2021 Tespih Dizme İşi Veren Firmalar

Evde Tespih Dizme İşi – 2021 Tespih Dizme İşi Veren Firmalar

1 Yorum
1 Yorum
tespih dizme işi
Yine sizlere bol kazançlı bir ek iş fırsatıyla geldim. Boş zamanlarınızı kazanca çevirmek isteyenler için harika bir fırsat! Evde tespih dizme işi ile haftalık, aylık düzenli ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için nasıl bir yol izlemeniz gerekiyor açıklayacağım.

Son dönemlerde evden iş, evde ek iş çok yaygınlaştı. Evden ek iş yapabilmenin birçok avantajı var. Hem düşük ya da sıfır maliyetle kazanç sağlayabiliyorsunuz. Zarar etme şansınız yok diyebiliriz. Üstelik ek işlerden gelen kazançlar sizleri çok rahatlatacak. Öğrenciler, ev hanımları ve daha fazla paraya ihtiyacı olanlar için harika bir yöntem…

Ev ekonomisine, evden çıkmaya gerek kalmadan ev hanımları da destek oluyorlar. Sizlere sunduğumuz bu ek iş fırsatları, elbette sadece ev hanımları için değil. Boş zamana sahip herkes, ek iş ilanlarına başvurabilir. Bu yazıda da evde tespih dizme işi ile nasıl para kazanabileceksiniz onu anlatacağım.

Evde tespih dizme işi için biraz el yatkınlığı ve sabırlı olmak gerekir. El yatkınlığınız zaten zamanla mutlaka oluşacaktır. Yani ben daha önce hiç yapmadım diyorsanız gözünüz korkmasın. Siz yeter ki ben yaparım deyin. Ev ekonomisine, cebinize katkı sağlamak istiyorsanız haydi yazıyı okumaya devam edin!

Evde Tespih Dizme İşi Nasıl Yapılır?

evde tespih dizme işi nasıl yapılır
Evde ek iş

Evde tespih dizme işi yapmak istiyorsanız öncelikle bu iş hakkında bazı noktaları bilmelisiniz. Bu konuda bilgi sahibi olmanı istiyorum. Bir tespih satan yer, firma ile anlaştıktan sonra tespih yapım aşamasına hemen geçeceksiniz.

 • Evde tespih dizme işi veren firmalar iş için anlaştığı kişilere, tespih boncuklarını ve tespih iplerini teslim edecektir. Bunlar tamamen belli bir sayıda size teslim edileceği için dikkatli olmalısınız. Her tespih modeli için boncuklar farklıdır. Bunun için hangi modele göre hangi boncuğu kullanacağını zaten size anlatacaklar.
 • Tespih dizme işinde püf nokta, size verilen modeldeki boncuk sayısına göre boncukları ipe dizmeniz. Ardından bağladığınız tespihlerin sağlamlığını kontrol etmeniz gerekli. Düzgün bağlanmayan ipler kolaylıkla açılabilir.
 • Sorunlu olan boncukları ayırmanız ve kullanmamanız gerekir.
 • Genelde firmalar 400 – 500 adet tespih yapabilmen için sana malzemeleri verir. Belirttiği tarihe kadar da tespihleri teslim etmen gerekir. Süre çoğu zaman kısıtlı değildir. Acil bir iş değilse boş olduğun vakitlerde tespihleri hazır hale getirebilirsin. Zamanla zaten eliniz alıştıkça çok hızlı şekilde tespih boncuklarını yerleştireceksiniz.

Evde Tespih İşi Veren Firmalar

evde tespih dizme işi veren firmalar
Tespih dizme işi veren firmalar

Evde tespih dizme işi yapabilmen için en önemli nokta, iş için anlaşabileceğin firmalarla iletişime geçebilmen. Sizin için bunu derinlemesine araştırdım. Sizlere sunacağım yolları takip ederek, düzenli olarak evde ek iş alabilirsiniz.

Bu iş için mutlaka sosyal medyada aktif olmanız gerekir. Tespih işiyle alakalı instagram, facebook, twitter sayfalarını, gruplarını takip etmenizi önereceğim. Buralarda alakalı kişiler ile iletişime geçme ve iş alma şansınız olacaktır. Paylaşım altlarına ya da ayrı bir paylaşım olarak evde tespih dizme işi yaptığınızı belirtebilirsiniz.

Ayriyeten Bulurum sitesinden şehir, ilçe ayarı yapabilir ve şehrindeki tespih imalatı yapan yerlerin; adreslerine, telefon numaralarına ulaşabilirsin.

Evde ek iş olarak tespih işi veren firmalar ile iletişime geçmenin bence en etkili yolu, alakalı yerlere giderek görüşme yapmanız. Örneğin istanbul’ da yaşıyorsan, Kapalıçarşı’ya tespih satan yerlere gidip görüşebilirsin. Yine İzmir’deysen  Kemeraltı Çarşısı’na gidip evde tespih dizme işi için bazı yerlerle iletişime geçebilirsin.

Bu gibi çarşılarda sana bağlantı olacak insanlar genelde olur. Direkt size kendisi iş verebilir ya da iletişim kurabileceğin birilerini sana yönlendirir. Şehrinizdeki çarşıları iyi değerlendirin.

Evde ek iş veren firmalara ulaşmak için Evde Ek İş İlanları Telefon Numaraları yazısına bakabilirsiniz. 2021 güncel firmaların telefon numaraları bu yazıda!

Tesbih Dizme İşinin Kazancı

tespih dizme işinin kazancı
Evde ek iş

Evde tespih dizme işi için alacağın ücret, senin ne kadar tespih tamamladığına göre değişecektir. Aylık ne kadar iş bulursan o kadar kazanırsın.

Firmalar tespih adedine göre bir ücret söylerler. Bin tespih için genelde 500 TL ödeme yapılır. Elbette bu ücret firmaya, teşbihin kalitesine göre farklılıklar gösterebilir. Daha değerli bir tespih için sana daha fazla ödeme yapabilirler. Şöyle diyebiliriz ki el alışkanlığı kazanan birisi bu işten aylık ortalama 3.000 TL kazanabiliyor.

Kazancınızı artırmak tamamen sizin performansınıza bağlı.  Ev hanımları komşularıyla bir ekip oluşturup aylık daha fazla iş alıp, yüksek kazançlar sağlayabilirler. Boş zamanlarınızı ek gelire çevirmeniz için oldukça kazançlı bir ek iş. Üstelik yaş, cinsiyet, meslek fark etmeksizin herkesin yapabileceği bir iş. Evden hiç çıkmadan cebinize evde tespih dizme işi sayesinde katkıda bulunabilirsiniz.

Baktınız bu işte gayet iyisiniz, ilerleyen zamanlarda belki de kendiniz tespih yapıp satmaya başlarsınız. Küçük adımlarla yola koyulup, maliyetsiz işin mutfağını öğrenebilirsiniz.

Evde ek iş için bol kazanç fikri sunan, Evde Kapı Süsü Yapma İşi yazısına da mutlaka bakmanızı tavsiye ediyorum.

Evde Tespih Dizme İşi Başvurusu – Dikkat Etmeniz Gerekenler

tespih dizme işi başvuru
Tespih dizme

Evde tespih dizme işi başvuru için bazı dikkat etmeniz gereken noktalar var. Araştırmalarımda gördüm ki bazı olası dolandırıcılıklarla karşılaşabilirsiniz. Bunların önüne nasıl geçersiniz ve güvenli başvurular yaparsanız anlatacağım.

Öncelikle bunlara dikkat edelim:

 • Başvuru için ödeme talep edenlere
 • Size vereceği ürünler için depozito isteyenlere
 • Herhangi bir senet, sözleşme imzalatmaya çalışanlara
 • Detaylı kimlik bilgilerinizi ya da alakasız şeyler isteyenlere
 • Detaylı banka bilgileri talep edenlere

Başvuru sırasında sizlerden bunları talep edemeyeceklerini bilmeniz gerekiyor. Aksi taktirde sizden ödeme alıp iletişimi kesebilirler. Sıraladığım hususlara dikkat edin. Online ek iş başvurusundan ziyade şehrinizde alakalı yerlere giderek iletişim kurmanız daha faydalı olabilir. Ne olur ne olmaz diye dikkat etmeniz gereken noktaları da belirttim.

Sizlere ek iş için faydalı fikirler ve tavsiyeler sunmaya devam ediyoruz. Evde tespih dizme işi hakkında detayları sizlere sunum. Öyleyse şimdi ben de bu işi yapabilirim diyorsan, vakit kaybetmeden firmalar ile görüşmeye başla!

Evde tespih dizme işi için için firmaların size ulaşmasını istiyorsanız, aşağıya YORUM kısmına iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Ayriyeten kafanıza takılan soruları da yine aynı şekilde bize sorabilirsiniz!

 

 

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü