Paylaş:
  1. Anasayfa
  2. Paketleme İşi
  3. Evde Saat Pili Paketleme İşi – 3.000 TL Kazanma Fırsatı!

Evde Saat Pili Paketleme İşi – 3.000 TL Kazanma Fırsatı!

saat pili paketleme işi
Ev hanımları, öğrenciler, iş arayanlar! Oturduğunuz yerden para kazanmak ister misiniz? Öyleyse, aşağıda detaylıca anlattım evde saat pili paketleme işi hakkında araştırdığım tüm bilgileri dikkatlice okumanızı öneriyorum.

Siz şimdi, evde pil paketleyerek para mı kazanılırmış? diye düşünüyor olabilirsiniz. Elbette kazanılır, hem de ayda 4.000 TL’yi bulan bir paradan söz ediyorum size. İlginizi çektim değil mi? Gelin öyleyse, devam edelim.

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Çanakkale, Kocaeli ya da Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun evde saat pili paketleyerek siz de ayda binlerce lira para kazanabilirsiniz.

Yazımın devamında; evde saat pili paketleme işi hakkında kısa bir bilgi verip, bu işi bulabileceğiniz firmalar, iletişim numaraları, adresleri ve ortalama kazanç miktarları hakkında en güncel bilgileri bulabileceksiniz.

Son Derece Basit: Evde Saat Pili Paketleme İşi

saat pili paketleme işi
saat pili paketleme işi

Saatin kaç olduğuna bakmak istediğimizde, her ne kadar artık her birimiz cep telefonlarımıza koşsak da emin olun saat pillerinin satışı asla durmuyor. Duvar saatleri veya kol saatleri… Hepimizin evinde en az bir duvar saati vardır, diye düşünüyorum. Hiç olmadı aksesuar olarak kullandığımız kol saatlerini düşünün. Bu saatleri çalıştırmak için ihtiyacımız olan bir şey var: Enerji. Bu enerjiyi de elbette piller ile sağlıyoruz.

Çeşitli büyüklükte ve ebatlarda üretilen saat pillerini ambalajlayarak para kazanmanız mümkün. Peki, nasıl olacak o iş? Hemen anlatayım.

Evlere ek iş veren firmaların varlığından haberdarsınızdır, diye düşünüyorum. Değilseniz ya da konuyla ilgili işinize daha çok yarayacağını düşündüğüm bilgileri evde paketleme işi veren firmalar yazımda anlattım.

İşte bu firmalar, temsilcileri aracılığıyla saat pillerini çuvallar halinde kapınıza kadar getiriyorlar. Ancak dikkat edin, bu piller sayılı ve üzerinize zimmetli olarak size teslim edilir. Ayrıca oldukça küçük boyutlarda üretildikleri için kaybetme ihtimaliniz çok yüksektir. Lütfen işin devamlılığını sağlamak adına, saat pillerini kaybetmeden ambalajlayınız.

Neyse, devam ediyorum… Temsilciler, ürünleri size teslim ederken pilleri kaçlı olarak paketleyeceğinizi ve hangi gün işleri bitirmeniz gerektiğini sizinle paylaşırlar. O sırada, pilleri teslim aldığınıza dair bir kağıt imzalatabilirler. Bu konuda imzalayacağınız kağıdı okumadan üzerinde kalem dahi oynatmamanızı tavsiye ediyorum. Bu, tehlikeli bir iş olduğundan değil; ancak işinizi her zaman sağlama almanızda fayda var.

Ayrıca, size yüzlerce belki de binlerce liralık malzemeyi emanet eden büyük firmaların da kendilerini garantiye almak istemeleri son derece normal değil mi?

Toparlayacak olursam, firma temsilcileri; pil, ambalaj kağıdı, makas, maket bıçağı vb. gibi çalışma esnasında işinize yarayacak tüm malzemeleri size getirirler. Ortalama 1 hafta veya 10 gün sonra siparişleri teslim almaya gelirler. Ürünleri kontrol ettikten sonra da emeğinizin karşılığı olan ücreti nakit olarak öderler.

Peki, evde saat pili paketleme işi kazancı nedir? Lütfen okuyunuz.

Saat Pili Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

saat pili paketleme işi kazancı
Ek iş ile Para Kazan

Aslında paketleme işlerinin aylık kazanç miktarları birbirine çok yakındır. Bu konuyu en kapsamlı halde:  Evde paketleme işi ne kadar kazandırır? yazım üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, paketleme işlerini yaptığınız firmalar çoğu zaman ödemelerinizi paket başına olacak şekilde yaparlar. Yani günde 10 saat çalıştım 100 lira alayım değil de bugün 100 adet saat pili paketledim 100 lira alayım diyebilirsiniz.

Yukarıda verdiğim fiyat ve çalışma örneği, tamamen konuyu anlamanız içindi. Şimdi size evde saat pili paketleme işi ile ne kadar para kazanabilirsiniz, anlatıyorum.

Bu tarz işlerde, ücreti belirleyen şey paket sayısıdır. Bununla birlikte ortalama bir paket için 1 TL gibi bir rakam belirlenir. Yani ayda 3.000 adet saat pili paketleyerek 3.000 TL para kazanabilirsiniz. Bu elbette size ve anlaştığınız firmaya bağlı olarak da değişecektir; ancak fiyatlandırma çoğu zaman bu şekilde ilerler.

Eğer gün içinde boş vaktiniz çoksa veya bu işi yaparken aileniz de size yardımcı olabilecekse işte o zaman süper! Çünkü birkaç kişi birleşerek ayda 5 bin – 6 bin adet saat pili ambalajlayabilirsiniz. Dolayısıyla elde edeceğiniz gelir, artık bir ek gelir olmaktan çıkar ve evinizi çok rahat bir şekilde geçindirebilecek düzeye gelirsiniz.

Kardeşleriyle veya çocuklarıyla birlikte evde saat pili paketleme işi yapan kişilerin aylık gelirleri kolay bir şekilde 5.000 TL‘yi bulacaktır.

Açıkladım! Evlere Saat Pili Paketleme İşi Veren Firmalar

evde saat pili paketleme işi veren firmalar
Evde ek iş

Evinizde saat pili paketleyerek nasıl ve ne kadar para kazanabileceğinizi anlattım. Hatta bu işi hangi şehirlerde yapabileceğinize de değindim. paketleme işleri kimler için uygun onu da açıkladım. Peki, geriye ne kaldı? Bu işi veren firmalar! Evet, evde saat pili paketleme işi konumuzda, sırada bu işi nerelerden ve nasıl bulabilirsiniz anlatıyorum.

Evlere Saat Pili Paketleme İşi Veren Yerleri ve Telefon Numaralarını Nasıl Bulabilirsiniz?

Yukarıda zaten bol bol adından da bahsettim. Dikkat ettiniz mi? Ambalaj… Evet, evlere saat pili paketleme işi veren firmalar çoğu zaman plastik ve ambalaj üretimi yapan fabrikalar oluyor. Elbette tek seçeneğiniz bu değil; ancak bu işi en kolay bulabileceğiniz yerler ambalaj fabrikaları.

Peki plastik ve ambalaj üretimi yapan yerleri nasıl bulabilirsiniz? Şimdi, dikkatlice okuyun!

  1. İnternette, araştırma yaptığınız arama motorunu açın. Mesela; Google veya Yandex.
  2. Ambalaj ve plastik fabrikası yazın ve tıklayın; ardından haritalar kısmına girin.
  3. Arama motorları zaten otomatik olarak yaşadığınız şehirde bulunan tüm ilgili firmaları ve üretim yerlerini karşınıza çıkaracak.
  4. Ne görüyorsunuz? Onlarca firma bilgisi karşınıza çıktı değil mi? Sol tarafta isimleri ve telefon numaraları, sol tarafta da harita üzerinden konumlarını görebileceksiniz.
  5. Şimdi alın elinize bir kağıt ve kalem. Hepsini tek tek kaydedin. Son olarak aramaya başlayın ve size uygun bir evde saat pili paketleme işi verip vermediklerini öğrenin!

Bunun dışında size bu konuyla ilgili birkaç önerim daha olacak. Hatta bu öneriyi bir örnek üzerinden anlatmak istiyorum:

ÖRNEK: İstanbul’da yaşıyorsunuz. Bu şehirde aradığınız her şeyi nerelerde bulabilirsiniz, bir düşünün. Eminönü ve Kapalı Çarşı değil mi? Emin olun ki bu bölgelerde evlere saat pili paketleme işi veren yüzlerce dükkan bulunuyor.

Saat üretimi yapan dükkanları araştırmanızı tavsiye ediyorum. Hatta pasaj altlarında bulunan iş yerlerini de gezin, çekinmeyin. Kimse size niye geldin gibi bir tavra girmez. Zaten bu gibi yerlerin sahipleri de özellikle pandemi döneminde evde paketleme işçisi arama telaşındalar. Merak etmeyin, verdiğim öneriler doğrultusunda evde saat pili paketleme işi bulabileceksiniz.

Evde Saat Pili Paketleme İş İlanları

evde saat pili paketleme iş ilanları
Evde saat pili paketleme işi

Bir üstteki seçeneğin dışında, evde saat pili paketleme işi için bazı ilan sitelerine de bakmanızı tavsiye ederim. Ancak bu noktada çok dikkatli olmalısınız. Malum, piyasa binlerce dolandırıcı ile dolu. Geçi size vereceğim paketleme işi ilan siteleri, yıllardır faaliyet gösteren son derece güvenilir siteler, ama olsun siz yine de araştırma yapmadan teklifleri değerlendirmeyin.

Evlere saat pili paketleme işi veren kişilerin ve firmaların ilgili iş ilanlarını: Sahibinden.com, Indeed.com ve Tr.jooble.org gibi iş ilanı veren sitelerden bulabilirsiniz. Bu siteleri, güzelce bir araştırın; hatta keşfedin. Kendinize bir üyelik oluşturun, bir de detaylı bir CV (Özgeçmiş).

Bu Özgeçmişte bu zamana kadar ki deneyimleriniz, tecrübelerinizi iş bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz yer alsın. Size uygun evde paketleme işleri gördüğünüz zaman CV’niz ile başvuruda bulunabilirsiniz.  Ayrıca evde paketleme işi başvuru yazımı okuyarak konuyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları aşağıya YORUM olarak bırakabilirsiniz… Güncel ilanlar için bizi Instagram ve Facebook hesabımızdan takip etmeyi de unutmayın!

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü