Evde Örme Oyuncak Amigurumi ile Para Kazanma

Ek gelir kazanmak isteyenler için evde yapılabilecek çok çeşitli iş imkanları bulunmakta. Birçok kişinin geçimini bu tür işler yoluyla sağladığı da bilinmekte. Çevremizde ek gelir getirecek çeşitli iş fırsatları bulunmakta. Herkes çevresindeki iş fırsatlara ulaşarak evden çalışma konforuyla para kazanabilmekte. Özellikle çocuğu olduğu için dışarıda çalışamayanlarla, yaşlılar ve engelliler bu tür iş fırsatlarından yararlanarak ciddi gelirler elde etmekte. Bu kişiler için yapabilecekleri çeşitli iş fırsatlarından birisi de oyuncak örme işi. Örgü oyuncak yapımı sın yıllarda trend olan ilerden birisi.

Amigurumi olarak adlandırılan “Örgü Oyuncak” birçok kişiye önemli gelir sağlamakta. Makinelerle yapılamayan bu oyuncakları elle tığ ya da şişle örülmekte. İnsanlar çocuklarının doğal, organik oyuncaklarla oynamasını tercih ettiğinden bu oyuncaklara olan ilgi her geçen gün artmakta. Özellikle popüler çizgi film kahramanları Kayyu, Pepe, Barbie, Spidermen, Süperman ve hayvan figürleriyle örülen el işi oyuncakları çocuklarda çok sevmekte. Çin işi oyuncaklardaki tehlikeyi fark eden ailelerinin de tercih ettiği örgü oyuncaklar evlerde çalışan kişiler için de gelir kaynağı olmakta. Örmesi kolay ve eğlenceli olan bu iş para kazanmak için yapan ev hanımları iyi de gelir elde etmekte. Japonya’da bir sanat dalı olarak yapılan bu iş ülkemizde de oyuncakçılar ve oyuncak üreticileri tarafından evlere verilmekte.

Eve oyuncak örme işi veren birçok iş yeri var. Eve iş veren kişi ve işletmelere İnternet’teki ilanlardan, reklamlardan ya da bu işi yapan arkadaşlar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Grup oluşturarak, daha kolay iş alabilirsiniz. Yakınlarınızdaki işletmeleri, oyuncak satıcılarına yaptığınız örnek işleri göstererek iş talep edebilirsiniz. Yaptığınız işleri İnstagram’dan, İnternet’ten de satabilirsiniz. Evden çalışmak için yorum bölümüne isminizi ve yaşadığınız şehri belirterek size ulaşmalarını da sağlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalardan korunmak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. oya akalp dedi ki:

  evde oyuncak örebilirim iletişime geçmenizi bekliyorum

 2. oyuncak işi alıyorum siperişlerinizi bekliyoru

 3. HÜLYA dedi ki:

  Bende örgü oyuncak işine talibim.Banada ulaşırsaniz sevinirim.

 4. emine dedi ki:

  bende yapmak istiyorm elim yatkındir bu işlere

 5. Fatoş Somsa dedi ki:

  Orgü oyuncak alımı ve sipariş örgü işi veriyoruz. İlgilenenler
  adresi ile bağlantıya geçebilir.

  1. ülkü altınok dedi ki:

   merhabalar örgü oyuncak işi ile ilgileniyorum dilerseniz

  2. Yeliz dedi ki:

   Bende örgü oyuncak yapıyorum

 6. özlem çimen dedi ki:

  evde oyuncak işleriyle uğraşıyorum dört kişilik bir ekibiz örgümüz düzgün dilerseniz numune gönderebiliriz. her türlü oyuncagı eksiksiz yaparız

 7. Nagihan dedi ki:

  Evimde calismak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

BİR YORUM YAZ