Paylaş:
  1. Anasayfa
  2. Paketleme İşi
  3. Evde Karanfil Paketleme İşi – 2.500 TL Kazanın!

Evde Karanfil Paketleme İşi – 2.500 TL Kazanın!

13 Yorum
13 Yorum
karanfil işi
Sizlere yine bol kazançlı bir ek ik fikriyle geldim. Daha önce evde karanfil paketleme işi duydunuz mu? Diyeceklerimi not alın çünkü bu yazıdan sonra siz de artık karanfil paketleme işine başlayabilirsiniz.

Ekonomik koşullardan dolayı, evlerindeki boş vakitlerinde insanlar çeşitli ek iş yapıyorlar. Ek iş için birbirinden farklı alanları sizinle paylaşıyorum. Bu yazımda da son dönemlerde popüler olan ve kazançlı bir ek işten bahsedeceğim. Rekabetin arttığı ek işlerde karanfil paketleme işi çok avantajlı. Sizlere nasıl evde karanfil paketleme işi yapacağınızı ve firmalara nasıl ulaşacağınızı, detaylıca anlatacağım.

Daha fazla paketleme işi arıyorsanız tıklayın!

Karanfil bitkisi çok eski çağlardan beri kullanılan lezzetli ve şifalı bitki. Günümüzde genellikle aroma verici, ağız kokusu önlemek, mide bulantısını gidermek için kullanılıyor. Aslında hala daha popülerliğini koruyor desem yeridir. Biz de bunu şimdi fırsata çevireceğiz.

Karanfil paketleme işi veren firmalar, bünyelerinde paketleme işi için ayrı işçi çalıştırmak yerine, evlerden çalışabilecek insanlara ulaşıyorlar. Bunun sebebi, firmalar için daha avantajlı olması. Evlerinde ek kazanç arayan insanlar da bu durumdan yararlanabiliyorlar. Sizlere şimdi evde karanfil paketleme işi fırsatı sunacağım.

Hadi vakit kaybetmeden yazının devamına geçelim ve karanfil paketleme için neleri bilmeniz gerekiyor görelim.

Karanfil Paketleme İşi Nasıl Yapılıyor?

karanfil paketleme işi nasıl yapılır
karanfil paketleme işi

Karanfil paketleme işine başlayabilmek için öncelikle bir firma ile anlaşmanız gerekiyor. Endişelenmenize gerek yok çünkü yazının aşağı kısımların bu firmalara nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağım. Firmaların telefon numaralarına nasıl ulaşacağınızı da söyleyeceğim. Sabırlı olun ve yazının her noktasına dikkat edin. Bu iş için firmalara ulaşmaktan önce işin nasıl yapılacağını da bilmelisiniz. Sizi rakiplerinizden ayıracak nokta burası oluyor.

Daha önce karanfil paketleme gibi herhangi bir işte deneyiminiz yoksa, sorun değil. Karanfil paketleme için yetenekli olmak, özel bir el becerisine sahip olmak gerekmiyor. İhtiyacınız olan tek şey sabrınız ve çalışkanlığınız.

  • Anlaştığınız firma sizlere sayılı olarak paketlenmesi gereken karanfilleri, tarafınıza verecek. Karanfillerin yanında tabi ki paketleme malzemeleri de olacak. Nasıl paketleme yapılacağını sizlere anlatırlar. Zaten numune olarak size paketlenmiş karanfil verecekleri için nasıl paketlemeniz gerektiğini anlamak çok zor olmayacak.
  • Evde karanfil paketleme işi yaparken en önemli husus, paketlerin gramajı olacak. Firma sizlere belli gramajlarda paketleme yapmanızı isteyecek. Bunun için tarafınıza hassas tartı sağlanacak. Yani karanfillerin her bir paketini tartmanız gerekecek.
  • Başlarda yavaş yavaş karanfil paketleme işi yapacaksınız çünkü el alışkanlığınız yok. Bu durum geçici olduğunu bilmeli ve endişe etmemelisiniz. Ayrı olarak bakmak isterseniz, evde nikah şekeri paketleme işine bakabilirsiniz. Nikah şekeri paketleme işiyle aylık düzenli gelir elde edebilen kişiler de var.
  • Gramajdan sonra mutlak dikkat etmeniz gereken şey hijyen. Sevgili okuyucular, eğer anlaştığınız firmaların size düzenli iş vermesini istiyorsanız, yaptığınız paketleme işini önemsemeniz gerekiyor. Karanfil paketlerinin içerisinden çıkacak bir saç teli dahi itibarınızı zedeleyebilir.
  • Bu nedenle firmanın size hijyen konusunda tamamen güvenmesi lazım. Hijyen koşulları için eldiven, bone, maske kullanmanız gerekir. Bazı firmalar bu malzemeleri de tarafınıza verir. Vermezlerse dahi siz kendinizi garanti altına alın, hijyen ürünlerini kullanın.
  • Buraya kadar tamamsa, son belirteceğim konu pakenlenmiş karanfilleri teslim etmeniz. Firmayla anlaşırken, paketleme için bir zaman diliminiz olacak. Belirli bir tarihe kadar paketleme işleminizi bitirmeniz gerek.

Sizlere nasıl evde karanfil paketleme işi yapılır anlattım. Bunları bilmeniz, sürecin işlemesi açısından önemliydi. Evet artık gelelim bu evde ek iş fırsatından ne kadar kazanacağınıza ve firmalara.

Evde Karanfil Paketleme İşi Kazancı

evde karanfil paketleme işi
karanfil paketleme işi

Evde karanfil paketleme işi sayesinde düzenli gelir elde eden insanların olduğundan bahsetmiştim. Peki ne kadar kazanıyorlar? Şu şekilde belirtmem gerek; kazancınızı siz, çalışma sisteminize göre belirliyorsunuz. Biraz daha açacak olursam, ne kadar çok çalışırsanız o kadar kazanıyorsunuz demek istiyorum.

Evde karanfil paketleme işi bir ek iş olduğu için siz iş aldıkça para kazanırsınız. İş almadığınız dönemlerde para almazsınız. Yani yoğun olduğunuz dönemlerde bu işi almak zorunda değilsiniz. Boş olduğunuz vakitleri gelire çevirmek içinse gerçekten iyi bir yöntem.

Eğer bir ay boyunca sıkı çalışıp, paketleme işi alırsanız ayda ortalama olarak 2.500 TL kazanabiliyorsunuz. Dilerseniz bir hafta boyunca sıkı çalışıp, haftalık 500 TL’de alabilirsiniz tabi. Eğer boş vaktiniz çoksa sık sık iş almaya özen göstermenizi tavsiye ediyorum. Sebebi, firma başka insanlarla anlaşabilir. Bu durum sizin yeniden firma aramanıza neden olabilir.

Karanfil Paketleme İşi Veren Firmalar

karanfil paketleme işi veren firmalar
Evde karanfil paketleme işi veren firmalar

Evde karanfil paketleme işi yapabilmeniz için firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Buraya kadar her şey tamamsa ve ben bu işi yaparım diyorsanız artık firmalarla anlaşmaya başlayabilirsiniz. Sizlere karanfil paketleme işi verecek firmalar genellikle aktarlar ve karanfil üreticileri olacak.

Dilerseniz şehrinizdeki çeşitli aktarlarla görüşerek karanfil paketleme işi verip vermediklerini sorabilirsiniz. Örneğin arama motoruna İzmir aktar yazdığınızda aşağıdaki gibi bir sonuçla karşılaşacasınız.

Dilerseniz hemen şimdi evde paketleme iş ilanları yazısını okuyabilirsiniz. Başvuru için hangi sitelere başvurmanız gerektiğinden bahsettik.

Karşınıza çıkacak sonuçlardaki yerlerin telefon numaralarını arayabilirsiniz. Ayriyeten paketleme işi için açılan Facebook gruplarına dahil olabilirsiniz. Bu gruplarda evde paketleme işi için ilanlar paylaşılabiliyor.

Firmaların size ulaşmasını istiyorsanız eğer aşağıda yorum atabilirsiniz. Firmalar uygun oldukları taktirde sizinle iletişime geçmek isteyecekler. Adınızı, soyadınızı, aktif kullandığınız e – posta adresinizi, il ve ilçenizi paylaşabilirsiniz.

Evde Karanfil Paketleme İşi Telefon Numarası

evde karanfil paketleme iletişim
evde karanfil paketleme iletişim

Değerli okuyucular firmaların telefon numaralarına yukarıda dediğim şekilde ulaşabiliyorsunuz. Firmalar direkt olarak karanfil paketleme diye telefon numaralarını paylaşmayabiliyorlar. Sebebi çok fazla evde ek iş arayan insanların olması ve telefonlarının susmaması. Bu nedenle firmalara yukarıda anlattığım şekillerde sizin ulaşmanız gerekiyor.

Paketleme işi için telefon numaraları bulunan yazıyı hemen okuyun.

Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir konu, kişisel telefon numaralarını aramaktan ziyade kurumsal numaraları aramanız. Yani 0507, 0536 gibi numaraları değilde 0212, 0346 gibi numaralarını aramanız daha yararlı olabilir.

 

Buraya dikkat! Evde karanfil paketleme işi veriyorum diyerek sizden para isteyen kişiler olursa, sakın inanmayın! Hiç bir firma sizden ücret ve detaylı banka, kimlik bilgilerinizi talep edemez.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

13 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü